Page 77 of 588 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177577 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 14695

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #1901
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    andersona silvu bi jedino istresa iz gaca jon jones. trenutno... rua, ne znam, griffin mi je tako nezainteresovano djelovao. ne znam, ka' da se preko murice borio. minotauro lagano. brendan je malo uzletio bio previse. trebalo mu je prizemljenje, mozda da su mu poslali big country-ija...
    Ja sam posumljao malo u Andersona posle meca sa Chael Sonnen-om, ovaj ga je izdomonirao citav mec i zadnjih 20 sekundi napravio nepromislenu gresku. U tom mecu je pokazano da ni Anderson nije toliko dominantan, samo sto su mu protivnici previse uplaseni i previse se oprezno bore protiv njega.
    Ovaj je letio put njega bez imalo straha i to se pokazalo kao dobra strategija.
    Ali ne vidim trenutno ko bi mogao da ga ugrozi iz njegove kategorije (sem Chael-a koji ako dobije sledecu borbu ima pravio na borbu za titulu)

  2. #1902
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    A sto mislis o Takanori Gomi, kazu da se prosetao kroz Assian ADCC, bas me interesuje kako ce proc posto ga svi uzdizu u nebo. A u teskase mislim da ce Vinny odlicno proc. Gledao sam mu MMA meceve, i dalje je savitljiv i agilan kao da ima 10 kila manje a nabacio je misica kao konj.

    Nisam ga pratio, ali evo sad odgledah par njegovih meceva, i mislim da je daleko od nivoa Marcela... Dodje nesto kao Aoki, a Marcelo ga je lagano prosuo.
    Za Vinnya se slazem, mogao bi da osvoji.

    Sto se Andersona Silve tice, nije on toliko dominantan koliko to rezultati pokazuju. Sonen ga je bio unistio, i onaj trijangl arm bar je puka slucajnost. Sonen je inace poznat po nocnoj mori zvanoj "trijangl". Mislim da ga sanja. Vjerujem da dodje opet do njihovog meca da bi ga Sonen dobio.
    Inace, Silva bi gubio od rvaca koji imaju dobar ulaz. Ovaj Okami je dzudista i baca iz klinca, a to je protiv Andersona tesko jer je visok, a i uostalom Anderson izmedju meceva hoda sa 105kg...tako da je za klasu krupniji od svoje kategorije, i mislim da bi trebalo da se uvede pravilo vaganja neposredno prije izlaska na borbu.
    GSP, da se nadje sa kilazom sa Silvom, bi ga lagano dobio, jer bacanja radi sa velike distance, tako da Anderson bi tesko mogao da koristi njegov strajking, a GSP je bjj majstor da bi ga Anderson mogao zavrsit molitvenom polugom kao npr Sonena.
    Za najboljeg svih vremena bi svakako birao nekoga ko ima odlicnu rvacku bazu, jer rvanje je to sto daje pravu sigurnost.

    Sto se Minotaurove borbe tice, sve sam ocekivao osim da ga Minotauro nokautira. I kad je onaj usao sa onolikim rasponom ruka, bio sam se prepao da ce Minotauro da popije nokaut.
    Ovako, mislim da ce ga sledecu sparit sa Mirom, da ce da dobije Mira, i onda za titulu protiv Velaskeza(koji ce iz gaca da istrese Dos Santosa).

  3. #1903
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Schaub je 0 od borca, nije to do Minotaurove klase. Vidjecemo uostalom. Mislim da ce Minotaura nego dobro da nagrdi.Sto se tice Caina i Junior Dos Santosa..Junior je daleko bolji standup borac od njega. Jedno je biti udarac ko Vitor Belfort i Fedor, a drugo je biti dobar bokser kao Anderson Silva i Cigano (head movement). Dos Santos da poboljsa takedown defense i lagano ce dobiti Caina. Ne vidim sansu da ga Cain ikako dobije bez na rvanje.
    Slazem se za mjerenje prije meca. Najgluplja stvar koju sam cuo je catchweight borba izmedju Silve i St.Pierra...Pa Silva bi ga prosuo, ja mislim. Kao sto je George ubio BJ Penna u drugoj borbi.Ono je greota bila. To su ljudi koji mogu da variraju 10 kila za 24 h, tako da mi je presmijesno sve to...

  4. #1904
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Schaub je 0 od borca, nije to do Minotaurove klase. Vidjecemo uostalom. Mislim da ce Minotaura nego dobro da nagrdi.Sto se tice Caina i Junior Dos Santosa..Junior je daleko bolji standup borac od njega. Jedno je biti udarac ko Vitor Belfort i Fedor, a drugo je biti dobar bokser kao Anderson Silva i Cigano (head movement). Dos Santos da poboljsa takedown defense i lagano ce dobiti Caina. Ne vidim sansu da ga Cain ikako dobije bez na rvanje.
    Slazem se za mjerenje prije meca. Najgluplja stvar koju sam cuo je catchweight borba izmedju Silve i St.Pierra...Pa Silva bi ga prosuo, ja mislim. Kao sto je George ubio BJ Penna u drugoj borbi.Ono je greota bila. To su ljudi koji mogu da variraju 10 kila za 24 h, tako da mi je presmijesno sve to...

    Moze da ga poboljsava koliko hoce, i koliko god da ga poboljsa opet ce bit bacan ko krpa. Pricamo o magu rvanja, Cainu Velasquezu, a ne o sampionu druge divizije. Dos Santos ce da prodje kao Congo. Ne vidim mogucnost da Santos sprijeci bacanja, i jedina njegova sansa je ako Cain pomisli da moze da se boxuje sa njim i upusti se u to.
    GSP je ubio BJ Penna upravo radi rvanja o kojem stalno pricam, i zbog toga tvrdim da ukoliko razlika u kilazi ne bi bila ogromna, da bi GSP laganice ugazio Andersona Silvu.

    Minotauro ako naleti na Karvina mislim da ce da izgubi, jer mu nece odgovarat stilski, a ako ga ne spare sa njim predvidjam mu mec za titulu. Njega niko nikad nije nagrdio do ove poslednje dvije borbe kad je nespreman usao i izgubio prekticno bez prave borbe glupim nokautima... tako da, Minotaura nikad ne bi podcijenio... uostalom, protiv Kotura se vidjela njegova moc i to da on moze jos da traje... tako da, svim srcem navijam da Minotauro osvoji pojas i povuce se kao najveca legenda ovoga sporta...
    Last edited by mishko_ajkula; 28-08-11 at 23:53.

  5. #1905
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu si rvanje je prednost, ali opet ne znas kakav je BJJ Dos Santosu. Sta je pomoglo rvanje GSP-u protiv Shieldsa kad nije smio da se upusti u taj nacin borbe? Nego vidjecemo...Da Rampage prebije Jonesa pa cemo lako za ostalo. Kakva su tu tvoja predvidjanja, Misko? Ja sam navijac Rampagea pa sam subjektivan malo vise.

  6. #1906
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    U pravu si rvanje je prednost, ali opet ne znas kakav je BJJ Dos Santosu. Sta je pomoglo rvanje GSP-u protiv Shieldsa kad nije smio da se upusti u taj nacin borbe? Nego vidjecemo...Da Rampage prebije Jonesa pa cemo lako za ostalo. Kakva su tu tvoja predvidjanja, Misko? Ja sam navijac Rampagea pa sam subjektivan malo vise.
    Ne vjerujem da bi Dos Santos, kome koriscenje bjj-a i partera ne spada u stil borbe, mogao da zavrsi Caina. Ono sve je moguce, tako i to, ali nadati se tako necemu je nerealno. Ali opet, meni je bilo nerealno da Minotauro nokautira sinoc, pa je nokautirao.
    Sto je GSP-u pomoglo rvanje? Pa pomoglo mu je da izbjegne parter, i zasto bi rizikovao da ide u parter kad gore ima sigurno. Zasto bi rizikovao, jer Shields vazda moze iz svakakvih pozicija da zavrsi borbu u parteru, ili npr da ga izokrece kao Hendersona, kad moze gore da bocka pomalo i na kraj runde odradi jedan takedown i plus kad se uzme u obzir da je sampion, dobije lagano mec. I zbog toga specijalno cijenim GSP-a jer za svakoga ima taktiku i nista ne prepusta slucaju. Inace kad smo kod toga meca, Shields je trebao sa dosta manje rispekta da udje u mec i da grize da dodje u parter a ne onako mlako da ulazi, jer jedino je tako imao sansu, a ovako jedino sto je uspio je da ne bude pretucen od strane sampiona.
    Borce koji jako dugo traju a masu vrijede kao sto su Minotauro, Shogun, Rampage nikad ne treba podcijenit ma koliko dolazili mladji i bolji, jer oni imaju veliko iskustvo i njihovim mecevima svasta je moguce. Tipujem na Jonesa, ali opet, kazem, Rampage nije za podcijenit, sve je moguce.
    Jones je mlad, zeljan, poletan i favorit je, ali...

  7. #1907
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je GSPov stand-up precijenjen. Nema on taj boks kao Anderson Silva,BJ Penn, Dos Santos itd..
    Mat Serra ga je prosuo , BJ Penn ga je dobro otvorio u prvom mecu, a poslije Shieldsa je zavrsio u bolnici sa zatvorenim okom.
    Nick Diazu dajem najvecu sansu da dobije GSP-a, zato sto je bolji u stand-upu od Shieldsa.

    Najteze mi je prognozirati mec Caina i Juniora. Junior je u standupu mozda najbolji teskas uz Overeema, ali ako Cain $ede na njega, to ce mu biti cao...

  8. #1908
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Ja mislim da je GSPov stand-up precijenjen. Nema on taj boks kao Anderson Silva,BJ Penn, Dos Santos itd..
    Mat Serra ga je prosuo , BJ Penn ga je dobro otvorio u prvom mecu, a poslije Shieldsa je zavrsio u bolnici sa zatvorenim okom.
    Nick Diazu dajem najvecu sansu da dobije GSP-a, zato sto je bolji u stand-upu od Shieldsa.

    Najteze mi je prognozirati mec Caina i Juniora. Junior je u standupu mozda najbolji teskas uz Overeema, ali ako Cain $ede na njega, to ce mu biti cao...
    Pa nema. GSP ima los box, ali sa onakvim rvanjem sto ce mu... da ima jos losiji box opet bi sampion bio.

  9. #1909
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za njega je lijek neko ko umije u stand-upu, a majstor je BJJ-a... Ocekujem da Diaz nesto konkretno pokusa, mada je i njegov standup los.

  10. #1910
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Za njega je lijek neko ko umije u stand-upu, a majstor je BJJ-a... Ocekujem da Diaz nesto konkretno pokusa, mada je i njegov standup los.
    Ja mislim da za GSP-a nazalost nema lijeka. Za njega bi lijek bio neko ko je bolji na rvanje od njega i ko ima bolji stendap. Takvoga, nazalost, nema. Kosceka je izbacao, a ne koga drugo. GSP je najbolji rvac u mma uopste. Cak ni Velasquez nije kao on. Velasquez baca iz neposredne blizine, a GSP sa velike distance, i na taj nacin potpuno izbjegne strajking, zato mu i nema lijeka dok se ne pojavi neko sa boljim rvanjem.
    Diaz, po meni, ima bas dobar box, i mnogo je nezgodan i nepredvidiv. Ako on ne dobije GSP-a ne znam ko ce. Ovako gledano nema sanse, ali s obzirom da je Diaz napuseni ludjak moze se svasta desit, jer Diaz je jednostavno LUD !
    Jedino ko bi mislim mogao da ugrozi GSP-a u skorije vrijeme je Tyron Woodley.

    A sto se Andersona Silve tice, njegova moc se ne moze mjeriti sa GSP-ovom. GSP za svakoga ima lijek, dok je recimo Sonen, koji je prosjecan borac, potpuno izdominirao Andersona Silvu, samo zahvaljujuci dobrom rvanju.
    Last edited by mishko_ajkula; 30-08-11 at 13:48.

  11. #1911
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    GSP je najbolji rvac u mma uopste. Cak ni Velasquez nije kao on. Velasquez baca iz neposredne blizine, a GSP sa velike distance,
    da ali lakse je bachat sa vece distance kad su manje tezine u pitanju..
    She is only here to annoy herself!

  12. #1912
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Nick Diaz ima odličan boks, malo nekonvencionalan ali vrlo efikasan. BJJ mu je isto na visokom nivou i nepresušni kardio, ali se bojim da će GSP da leži na njega i mrcvari ga svih 5 rundi, i na kraju da ga dobije na bodove.

  13. #1913
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    da ali lakse je bachat sa vece distance kad su manje tezine u pitanju..
    Po cemu to?

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Nick Diaz ima odličan boks, malo nekonvencionalan ali vrlo efikasan. BJJ mu je isto na visokom nivou i nepresušni kardio, ali se bojim da će GSP da leži na njega i mrcvari ga svih 5 rundi, i na kraju da ga dobije na bodove.
    Konacno da se u potpunosti slazem sa tobom. Popravljas se

  14. #1914
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    Po cemu to?
    fizika inercija brzina i ostale zaebancije
    She is only here to annoy herself!

  15. #1915
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    fizika inercija brzina i ostale zaebancije
    Inercija je direktno proporcionalana trenutnoj promjeni brzine, kao i masi tijela koje mijenja brzinu. Naime, kada osoba A ulijece u takedown osobi B nekom brzinom 'v' i kada dodje do njihovog fizickog kontakta desava se nekoliko stvari. Posto nije tema fizika preskocicu teoriju koja podrazumijeva sledece pojmove: elastican i neelastican sudar, sila akcije i reakcije; pa cu pojednostavljeno objasniti. Dakle, kada dodje do fizickog kontakta desava se trenutna promjena brzine osobe A, negativno ubrzanje tj usporenje. Kao posledica toga dolazi do inercijalne sile kojom osoba A djeluje na osobu B jer je inercijalna sila suprotna od ubrzanja, ali posto je u pitanju uslovno receno usporenje, tj ubrzanje koje je u smjeru osobe A, tada ce inercijalna sila biti u smjeru ka osobi B, tj osoba A ce djelovati silom na osobu B. Uzeci u obzir da se radi o hevivejt tezini osobe A, to ce i inercijalna sila biti veca nego da je u pitanju lajtvejt osoba. Kad na to dodamo da je osoba B takodje hevivejt to ce amortizacija dovesti do toga da je negativno ubrzanje vece, a to opet znaci da je inercijalna sila koja djeluje na njega veca nego da je u pitanju lajtvejt osoba. Na sve ovo dodamo i to da eksplozivnost raste sa kilazom, tj eksplozivnije su hevivejt osobe od lajtvejt, i jos dodamo to da hevivejt osobe su manje pokretljive od lajtvejt, tj manje se krecu i lakse su uhvatljive, a teze je krecati u takedown osobama koje se konstantno krecu. Sve to kad se sabere dodje da je mnogo isplativije ici u takedown u hevivejt diviziji
    Znam da vecina ovo moje laprdanje nece citati, ali to su cinjenice :congratulatory:

  16. #1916
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    zaboravio si da je inicijalno onaj ko krece u takedown sporiji zbog vece tezine + da mora da baci mnogo vecu masu, lakse je(mnogo) za nekoga od 70 kg da baci 70 kg nego za nekoga od 120 kg da baci 120 kg pogledaj dizace tegova recimo onaj od 80 kg ce dici 200 kg dok ce onaj od 120 kg dici 280 kg ali ne 300
    She is only here to annoy herself!

  17. #1917
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    zaboravio si da je inicijalno onaj ko krece u takedown sporiji zbog vece tezine + da mora da baci mnogo vecu masu, lakse je(mnogo) za nekoga od 70 kg da baci 70 kg nego za nekoga od 120 kg da baci 120 kg pogledaj dizace tegova recimo onaj od 80 kg ce dici 200 kg dok ce onaj od 120 kg dici 280 kg ali ne 300
    Napisao sam da eksplozivnost zavisi od mase. Veca masa, veca eksplozivnost. Tako da nikako nije inercijalno sporiji. Za dizace tegova se slazem, skala nije linearna, ali odje se ne dizu tegovi, nego zivi ljudi koji imaju svoju masu kojom prkose, tj opiru se saplitanju, a ta masa im smeta za tako nesto. U svakom slucaju, bilo kako bilo, takedown je definitivno lakse raditi u vecim kilazama
    Cak i ako prihvatimo analogiju sa dizacima tegova, to je jedini argument za to sto kazes sa stanovista fizike.

    Edit: Usain Bolt je inercijalno sporiji od nekog maratonca jer ima vecu tezinu ???
    Veci ljudi su eksplozivniji od manjih. Recimo, debeli dizac tegova bi na 30m ostavio Usain Bolta.
    Last edited by mishko_ajkula; 30-08-11 at 23:57.

  18. #1918
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    ne znam sta mislis pod tim "eksplozivnost" jer to nije fizicka velicina a da je tako butterbean bi razbijao u MMA..ali nije Carwin je tezi od Caina a rvanje im je tu negdje (mozda za sitnu nijansu losije) pa opet ne obori Dos Santosa nijednom...a Carwin ima vise mase od Caina(i to nekih 10ak kg sto nije malo) pa bi po tvome trebalo da mu bude lakse da obori Dos Santosa jer je "explozivniji" ali..
    She is only here to annoy herself!

  19. #1919
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne znam sta mislis pod tim "eksplozivnost" jer to nije fizicka velicina a da je tako butterbean bi razbijao u MMA..ali nije Carwin je tezi od Caina a rvanje im je tu negdje (mozda za sitnu nijansu losije) pa opet ne obori Dos Santosa nijednom...a Carwin ima vise mase od Caina(i to nekih 10ak kg sto nije malo) pa bi po tvome trebalo da mu bude lakse da obori Dos Santosa jer je "explozivniji" ali..
    Definicija eksplozivnosti je razvijanje maksimalne snage u sto kracem vremenskom intervalu. Veca eksplozivnost znaci vecu brzinu, a brzina jeste fizicka velicina
    Dalje, Carwin nema ni priblizno rvanje kao Cain, cak sto vise nisu ni ista divizija bila, iliti dijeli ih citava klasa. Rvanje je vecinom tehnika. Fizicki su gotovo svi za vrijeme Cainove rvacke karijere bili jaci od njega, a on ih je opet bacao. Nije rvaje ko moze vise dic na bendz. Da recimo Cain smrsa 10kg bio bi losiji rvac.
    Takodje, nisam rekao da je rvanje, stanimo na vagu pa ko je tezi bolji je rvac. Cain ce lakse da baci nekog sto je kao Cain, nego sto ce GSP da baci nekog sto je kao GSP. Dakle, treba da uporedjujemo ono sto smo posli, a ti si otisao u totalno suprotnom smjeru od rasprave
    Last edited by mishko_ajkula; 31-08-11 at 00:16.

  20. #1920
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Carwin je vrhunski rvac bez obzira na divizije eto vidjecemo kad dodje taj toliko ocekivani mec, ja mislim da Cain nece bas tako lako bacati Santosa...
    She is only here to annoy herself!

  21. #1921
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Carwin je vrhunski rvac bez obzira na divizije eto vidjecemo kad dodje taj toliko ocekivani mec, ja mislim da Cain nece bas tako lako bacati Santosa...
    Pokazalo se da nije tako dobar. Da jeste bacio bi Santosa, a ono je Santos njega bacio dva puta. Takodje, nije isto biti dobar rvac i imati dobro prilagodjeno rvanje za mma. Jos jednom da se izjasnim povodom tog meca, tvrdim da Dos Santos nema nikakve sanse protiv Caina. Da se bore 10 puta, Cain bi ga dobio 9 puta. I pobjeda Dos Santosa bi bila puka slucajnost, kao na primjer da je Kongo nokautirao Caina na pocetku meca, a bio je blizu, a ovaj ga je poslije razvalio. Tako da, gledano ko je bolji, Cain definitivno, jer on je taj koji mlati, a ovaj drugi ceka da ga slucajno zakaci, a to je kao sto rekoh, moguce u 1 od 10 slucajeva.

  22. #1922
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    9 od 10 puta? no way... profesionalni bookmakeri daju 55/45 sanse...
    She is only here to annoy herself!

  23. #1923
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na Lesnara su profesionalni bookmakeri jos vise zglajzali, pa si vidio kako zavrsi...
    To sto bookmakeri daju nije mjerodavno. Uostalom, svaka dalja rasprava je uzaludna dok se mec ne desi, i ne uvjerite se u moje tvrdnje

  24. #1924
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    to su ljudi koji zive od toga desi se da malo pogrijese ali da pogrijese toliko..nikad moze borac da ima los dan i sta ja znam..ima jos milion faktora, oni uracunaju sve i daju neke aproksimativne sanse
    She is only here to annoy herself!

  25. #1925
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oni zive od matematike, i psihologije kockara... kvote su takve kakve jesu...ali pogledaj malo istoriju njihovih prognoza pa ces vidjeti da nisu bas uspjesni toliko kad je mma u pitanju...
    Daleko od toga da kazem da nema veze sto oni predvidjaju... ali opet, povodom ovoga meca se nikako ne slazem sa njima... Cain Cain Cain !!!

Page 77 of 588 FirstFirst ... 276773747576777879808187127177577 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4063
    Last Post: 29-04-24, 07:40
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •