Page 280 of 586 FirstFirst ... 180230270276277278279280281282283284290330380 ... LastLast
Results 6,976 to 7,000 of 14649

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #6976
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Ne znam ljudi, meni je ovo licilo na ovakvu pricu iz Dzosuonog kornera: "Posle prvog nokdauna - polako Entoni mora ovo da traje duze i neizvjesnije, spusti gas, mora mec da traje sto duze moguce, posle toga, dobro je Entoni, zavrsavaj to da ne idemo na bodovanje...

    Jedino tako mogu da objasnim ovo geganje do kraja i odjednom onu eksploziju... Klasicna igra macka i misa...

    Sent From My Galaxy S7
    War. War never changes.

  2. #6977
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    ili opet Klicko..

  3. #6978
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Strasno dobar boks. Po meni je Klicko trebao da pokusa da rijesi ono kad je ovaj crkao, kad se jedva na noge drzao. ALi mozda ni on nije imao snage
    Definitivno...
    "Stari" Klicko bi ono zavrsio ondje...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  4. #6979
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Posle dugo godina jedan hw mec dostojan ovog sporta. Svaka cast za mladog lava!

  5. #6980
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Mislim da su ovdje godine presudile. Ipak 41 godina za vrhunski sport cini svoje. Sa druge strane momak koji ima znanje, snagu a i zelju da skine svjetskog prvaka sa trona. Klicko je ipak legenda i tesko ce koji trajati koliko i on. Svaka cast obojici. I sto mi se svidjelo na kraju, postovanje, sto nije karakteristicno u boksu.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. #6981
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,815
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Odavno bolji meč supertekaa nije bio.
    Kličko je ivotinja,a Doua zvijer.

    mrčeni Fjuri neđe pjan spava

  7. #6982
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvo potezanje ručne. Jednostavno se Dzosua istrosio, od onolike serije udaraca. A vec je bila peta runda. Još bolji bi dojam bio da je meč bio u 4 ujutro

  8. #6983
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konacno dozivjeh da gledam jedan dobar boks u zivotu a da nije vhs kaseta 70 tih.

    Klicka nikad nisam volio a veceras mi ga je bilo zao kao brata da mi je...

    Legenda!

  9. #6984
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace ovaj mladi englez nikakav borac, vec od trece runde jedva je disao, kretanje nikakvo...

    Klicko ga je sa 41 godinom imao do 11 te kad je ovaj isao na sve ili nista i srecom zadao udarac koji mu je dao pobjedu...

    Previse nabildovan i nepokretan, ocajan bokser.

  10. #6985
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    strasan mec.
    od jugoslavija-hrvatska u fudbalu,ovako nisam navijao.za klicka.svaka mu cast.dzosua se resetovao poslije nokdauna.opustio se.bio je sve bolji,svaku rundu.iznenadio me.mislio sam ako klicko do 6. Izdrzi,da ce 100 % pobijedit.dzosua je majstor,sve ima.nocas je duplo ojacao psihu.mislim da ce razvalit vajldera,a da ce se fjuri pokakit na oboje.ako se vrati.

  11. #6986
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blackbeard View Post
    Inace ovaj mladi englez nikakav borac, vec od trece runde jedva je disao, kretanje nikakvo...

    Klicko ga je sa 41 godinom imao do 11 te kad je ovaj isao na sve ili nista i srecom zadao udarac koji mu je dao pobjedu...

    Previse nabildovan i nepokretan, ocajan bokser.

    slazem se potupuno ! moze dzosua da ima jos 10 titula on je nikakav bokser. klicko je za njega umjetnik i to je pokazao veceras ali za vas je ovaj nabildovani balvan koji ne umije gard da drzi sapmion .

  12. #6987
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,952
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    E ako polovini ljudi ne treba zabraniti da pisu na ovu temu... Cus namjesteno, taktiziranje, pojma nema, okle mu snaga na kraju, pffff. Ko prati bilo koji borilacki sport zna da se ljudima desavaju krize u nekim momentima, i da ako to prezive lagano se vracaju. Momak je mlad, u petoj rundi ga je euforija pojela bukvalno, on je prije svega psihicki pao nakon sto nije uspio da zavrsi mec. Posle toga je skupljao snagu, nije mnogo forsirao, i odradio to sto je trebao mnogo ranije. Klicko je majstor, i konacno sjajan hw mec za gledanje, posle toliko godina.

  13. #6988
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,815
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    +1
    Samo skakutat 11 rundi i drat gard je napor a tek eskivae udarci zadati i primljeni,izuzetno kondiciono zahtjevan sport.
    Reć da neko nema pojma a ima bilans 19 mečeva bez poraza i svih 19 pobjeda nokautom(i to superteka)...da to kae neko usko vezan za disciplinu pa ajd da se zamisli čojek...

  14. #6989
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Moram se sloziti da je Klicko bolji bokser.

  15. #6990
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,403
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Ja sam navijao za klicka. Ali braca klicko su ubili hw kategoriju. Nemojte sad da patetisemo. Dosao je momak koji udara i bori se. Nije da samo ceka da dobije na duzi raspon ruku.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app

  16. #6991
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xtraktor View Post
    +1
    Samo skakutat 11 rundi i drat gard je napor a tek eskivae udarci zadati i primljeni,izuzetno kondiciono zahtjevan sport.
    Reć da neko nema pojma a ima bilans 19 mečeva bez poraza i svih 19 pobjeda nokautom(i to superteka)...da to kae neko usko vezan za disciplinu pa ajd da se zamisli čojek...
    Pogledah mu sinoć te nokaute na yt. Sve babe. Mada zasluzio je pobjedu, nema ta.

  17. #6992
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    E ako polovini ljudi ne treba zabraniti da pisu na ovu temu... Cus namjesteno, taktiziranje, pojma nema, okle mu snaga na kraju, pffff. Ko prati bilo koji borilacki sport zna da se ljudima desavaju krize u nekim momentima, i da ako to prezive lagano se vracaju. Momak je mlad, u petoj rundi ga je euforija pojela bukvalno, on je prije svega psihicki pao nakon sto nije uspio da zavrsi mec. Posle toga je skupljao snagu, nije mnogo forsirao, i odradio to sto je trebao mnogo ranije. Klicko je majstor, i konacno sjajan hw mec za gledanje, posle toliko godina.
    Najbolji komentar ovdje.

    Nema patetike. Vladimir je veliki sampion, Vitali 2 klase ispred njega. Dominirali su hw diviziom toliko dugo. Vladimir nema cega da se stidi, sinoc se posibao sa mladim lavom. Nije covjek finiser, htio je onako da plovi do kraja borbe i da uzme na poene. Ali ne moze to protiv udaraca kakav je Joshua. Momak se sampionski pokupio posle one desne kad je zavrsio na podu. Ne znam da li bi i jedan bokser ustao posle onog direkta Klicka.

    Na kraju na konferenciji Klicko je jos jednom pokazao zasto je velicina kojom hw divizija moze da se ponosi..buduci hall of famer.

  18. #6993
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    E ako polovini ljudi ne treba zabraniti da pisu na ovu temu... Cus namjesteno, taktiziranje, pojma nema, okle mu snaga na kraju, pffff. Ko prati bilo koji borilacki sport zna da se ljudima desavaju krize u nekim momentima, i da ako to prezive lagano se vracaju. Momak je mlad, u petoj rundi ga je euforija pojela bukvalno, on je prije svega psihicki pao nakon sto nije uspio da zavrsi mec. Posle toga je skupljao snagu, nije mnogo forsirao, i odradio to sto je trebao mnogo ranije. Klicko je majstor, i konacno sjajan hw mec za gledanje, posle toliko godina.
    Krenuh komentare da čitam sad, e kako se presmijah. Odma' neko nema pojma i odma' je namjesteno. Show. Odlican mec.

  19. #6994
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    ono je klicko trebao lagano da privede kraju,zalutao je udarac i to je to.kazete svaka cast dzosui sto se vratio ,a klicko se nije vratio posle padanja? britanac se od 5 runde bori da stoji na nogama , msl da je greska klickova sto nije ranije zavrsio mec,htio je da ide do kraja i na poene. dzosuu gledam zadnjih 5 ili 6 borbi.od prve borbe sto sam gledao momak nije kapi napredovao. tvrd ,krut ,ne zna puno al je snazan kao bik.protivnicu su bili prosjecni bokseri . klicko je realno bolji bokser od njega,u svakom aspektu je klasu iznad .plesao je sinoc,vodio borbu kako treba i trenutak nepaznje ga je skupo kostao. sve u svemu TAJSONE VRATI SE.

  20. #6995
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koji od brace klicko je bio bolji ovaj sinoc ili vitaliji?

  21. #6996
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    borac od 1.98m i 113 kg je previše nabildovan? pojedini NBA košarkaši te visine imaju približno toliko tako da ne zaebavajte...
    She is only here to annoy herself!

  22. #6997
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nba igraci su elasticni itd ovaj je djelovao tuzan i nemocan do 11 runde.

  23. #6998
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    imate li vi ideju koliko je teško borit se 11 rundi sa tolikom težinom...nije to komarac kategorija đe mogu mlatit rukicama od jutra do sjutra
    She is only here to annoy herself!

  24. #6999
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    ono je klicko trebao lagano da privede kraju,zalutao je udarac i to je to.kazete svaka cast dzosui sto se vratio ,a klicko se nije vratio posle padanja? britanac se od 5 runde bori da stoji na nogama , msl da je greska klickova sto nije ranije zavrsio mec,htio je da ide do kraja i na poene. dzosuu gledam zadnjih 5 ili 6 borbi.od prve borbe sto sam gledao momak nije kapi napredovao. tvrd ,krut ,ne zna puno al je snazan kao bik.protivnicu su bili prosjecni bokseri . klicko je realno bolji bokser od njega,u svakom aspektu je klasu iznad .plesao je sinoc,vodio borbu kako treba i trenutak nepaznje ga je skupo kostao. sve u svemu TAJSONE VRATI SE.
    Klicko je posle 10 rundi kod sudija bio u manjku 2 poena.

  25. #7000
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Klicko je posle 10 rundi kod sudija bio u manjku 2 poena.
    nisam to znao, ajde daj bash da vidim to bodovanje,nesto mi je to nelogicno . ono sto sam ja vidio imao je blagu prednost,vodio je borbu i napadao od kad je poslao dzosuu na pod.ne znam,mozda nisam ja nesto dobro procijenio

Page 280 of 586 FirstFirst ... 180230270276277278279280281282283284290330380 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4060
    Last Post: 24-04-24, 15:05
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •