Results 1 to 8 of 8

Thread: Odlazak kucnih ljubimaca....

  1. #1
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Odlazak kucnih ljubimaca....

    Evo da vam saopstim...iako je to bilo prije 2 mjeseca i malo manje...otisao je moj Bokser ASKA na onaj svijet...
    Posle 12 ipo godina prelijepog druzenja i zivota sa mojim bokserom....vem sam bio tuzan...I sama pomisao da smo morali da ga uspavamo, jer je oboljela od tumora dojki...nisam iako sam zelio da budem pored nje..otac mi nije dao...jer zna koliko sam emotivan pa je on odluchio da bude pored nje..tako smo je u veterinarskoj stanici uspavali...onim za pse najhumanijim nacinom...
    Sahranilo smo je na selo pored kuce u jednom dijelu imanja....namjeravam da napravim mali spomenik...
    Mislim d aje toliko moj Bokser...zasluzio...i nadzivio je sve boksere u kvartu...i sve kuce u kvartu...dobro smo je drzali...bila je pametna i dobra,voljela djecu puno..po 5 male djece je skakallo na njoj...Ali bila je po potrebi i na moju iskljucivo na moju komandu i opasna...nije nik smio ni iz sale da me udari...jednom prilikom moj drug me kao potapsao po ramenu i ona je skocila na njega...heh...kad se sjetim toga...
    Uglavnom,htio sam da kazem da se divim ljudima koji stoje uz pse...ali ja iskreno nisam mogao...ne u tom trenutku kada znam da ce da me pogleda onim okicama poslednji put...
    Jer imamo sam priliku da gledam prije 10 godina u azilu dok sam radio kao volonter kako izgleda kada se uspavljuje pas,a pri tom nije bio moj..tuzno iskustvo,zato nisam bio ovaj put...vec moj otac...a ni on nije lijepo prosao,kada je izlazio pune oci suza..nevjerovatno...
    Samo sam htio ovim da vam kazem da budete spremni jednog dana na ovo...i da je osjecaj,pa da ne kazem kao clan porodice,ali nesto blizu toga...totalno ludilo...od tuge...
    Eto toliko....
    :)

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default :(((

    Bas mi je zao. Divna je na ovoj slici.
    Ako zelis i ako MOZES pozvan si da se druzis sa mojim psom i sa mnom kad god hoces.

    HUG

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    R.I.P. ASKA
    bas mi je zao, ne mogu ni pomisliti kako ti je. Ja evo imam stene od dva mjeseca, kod mene je nekih 15 dana i toliko sam se vec vezao za nju, a ne ti koja je zivjela sa tobom 12 i pol godina.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    RIP Aska.

    najteze je to sto znamo da ce, u vecini slucajeva, nasi ljubimci otici pre nas. ali utjeha je bar to sto znas da si joj pruzio sve sto si mogao i da ste bili nerazdvojni prijatelji.
    znam da je malo vremena proslo, ali razmisli kasnije, da nabavis opet psa, da mu pruzis isto toliko ljubavi i paznje kao njoj, jer svi oni to zasluzuju.ono sto si prosao sa Askom cuvaces od zaborava, a svo znanje i iskustvo koje si stekao tokom njenog odgoja omogucice ti da se jako dobro brines o novom prijatelju.

    pridruzujem se Ivani i njenom pozivu da se druzis sa nasom psecom ekipom kad god pozelis.

  5. #5
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala drugari....
    :)

  6. #6
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Znam kako ti je... Bas mi je zao...
    I ja sam imala pudlicu preko 10 godina...
    I isto tako niko nije smio da vice u njenom prisustvu, ona bi odmah pocela da laje, a tek ako samo iz sale krenes da udaris nekoga, ona je odmah skakala na tebe...

    Bila je previse pametna, cudo od psa...

    Nevjerovatno koliko se psi zavole... Zato i ne nabavljam novog, jer ko ce prozivljavat to ponovo kad mu se nesto desi...
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  7. #7
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja lichno nemam namjeru da imam psa vise...citav zivot sam imao pse....podizao sam lutalice oko zgrade,drzao lutalice kuci....hraniooko zgrade..cak sam jednu kucku uveo u tada tatin kobi jer je bila kisa...da se okuci...tata ujutro na posao kad ima sta da vidi..isao je pjeske
    mozda cu jedino u buducnosti imati psa zbog cerkice..inace lichno mene..jok.....iako nenormalno volim pse....
    :)

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,242
    Thanks Thanks Given 
    369
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    RIP Aska..

    prelijepa je bila..
    You'll Never Smoke Alone..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fotografije kućnih ljubimaca
    By funestis in forum Kućni ljubimci
    Replies: 4891
    Last Post: 19-02-24, 11:50
  2. Ishrana kucnih ljubimaca
    By Totalno_LooD in forum Kućni ljubimci
    Replies: 339
    Last Post: 23-05-11, 15:15
  3. Razdvojenost vas i vasih kucnih ljubimaca
    By Břgíńjĺ in forum Kućni ljubimci
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-09, 15:17
  4. Odlazak poslednjeg velikog vodje
    By simm in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 28-03-08, 14:58
  5. Odlazak posljednjeg bega
    By brdjojeb in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-12-04, 23:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •