View Poll Results: Kojoj bi ste nacionalnosti pripadali da je sada popis?

Voters
43. You may not vote on this poll
  • Crnogorskoj(tj potpuni Dukljanin)

    20 46.51%
  • Crnogorskoj(samo jer zivim u Crnoj gori)

    4 9.30%
  • Srpskoj

    16 37.21%
  • Albanskoj

    0 0%
  • Drugoj

    3 6.98%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 48

Thread: POPIS...ПОПИ&#10

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd,centar sveta i obliznjih planeta
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default POPIS...ПОПИ&#10

    Odgovorite iskreno, i...bez vredjasnja molim.
    Дај боже да се Срби сложе...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala .Rezultat glasanja me odusevio !

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweden
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da nije u redu kako si definisa ovao glasanje !
    trebao si da napises Crnogorac Bez ikakvih dodavanja ! :wink: Ima crnogoraca koji nijesu serbi pa i ne zive (za sada) u CG ali su dusom ,srcem i cijelijem bicem, nista drugo do Crnogorci !
    Crna Gora je vjecna a i mi s njom rodjeni vijenac !



    http://se.msnusers.com/IndependentMo...o/shoebox.msnw

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Serbia & Montenegro
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije (do dolaska Mila na vlast) bih uvijek rekao da sam po nacionalnosti Crnogorac jer je to prije bilo Srbin˛ dok se ne pojavise Dukljani i Montenegrini pa se sad izjasnjavam kao Srbin i zborim srpski jezik!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweden
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa cukoslave kad "zboris serbski" onda culjume "govori serbski" ,jer "zborim" je rijec ,izvadjena iz Crnogorskoga jezika !
    Crna Gora je vjecna a i mi s njom rodjeni vijenac !



    http://se.msnusers.com/IndependentMo...o/shoebox.msnw

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: POPIS...ПОПИ&

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Quote Originally Posted by CarDusan
    Odgovorite iskreno, i...bez vredjasnja molim.
    Jesi li glasa jedno 6-7 puta , jesi a ?
    Aha, to je bas moguce... :roll:
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetinjanin swe
    Pa cukoslave kad "zboris serbski" onda culjume "govori serbski" ,jer "zborim" je rijec ,izvadjena iz Crnogorskoga jezika !
    Crnogorskog jezika??? BUAHAHAHHAHAHAHA....
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweden
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SERBSKOGA JEZIKA :lolblue: :lolblue: :lolblue: :blah: :ass: :lolblue: :ass:
    Crna Gora je vjecna a i mi s njom rodjeni vijenac !



    http://se.msnusers.com/IndependentMo...o/shoebox.msnw

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    84
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iz_dana_u_dan
    Cuti magarce, nije Milo izmislio Crnu Goru i Crnogorski narod . Srbin 2? Sram te bilo.
    Ma Bravo:

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd,centar sveta i obliznjih planeta
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Цетињанине(иако си очигледно хрват),изврчио сам поделу јер опстоји разлика између људи који се сматрају црногорцима само зато што имају пребивалиште ту и оних који сматрају да су црногорци стварно другачији народ од срба(...иначе по мени жртве дукљанизације).Сличну поделу би извршио и да је у питању попис у Србији,Хрватској,Монголији...

    У сваком случају сте у мањини

    Успут ,МОЖДА и би гласао неколико пута да је то МОГУЋЕ или неопходно,али срећом нити је могуће а још мање неопходно
    Дај боже да се Срби сложе...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweden
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    serbendos ja znam da si ti bistar ka ponoc ,nego jesi smaja nakac a ? Jesi jaha na pero od salate kad si se provukova kroz sijalicu a ? e sad salu nabandu ka ti :lolblue: pitanje ; zar ste vi serbende toliko glupi da nemozete da shvatite da na ovoj planeti ima jos naroda i narodnosti osim "Gedzovana s kukuruzom po plazi i Hrvata i Sptara "a ili trba da vi se crta to u slikama :lolblue: :lolblue: :lolblue: :ass:
    Crna Gora je vjecna a i mi s njom rodjeni vijenac !



    http://se.msnusers.com/IndependentMo...o/shoebox.msnw

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Care Dušane,

    Nije ti on Hrvat, nego ti je kod Cetinjana nivo inteligencije ispod svih nivoa. Zbog toga moraš da koristiš prost(ački) vokabular da bi ljudi (hm?) mogli da te prate.


  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweden
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ti i tvoja " nauka " (vracanje i baba milusino gledanje u solju) ste mnogo mnogo intelegentni i nacitani likovi :lolblue: :lolblue: nego kolko rece da ti je plata ( socijala) mislim a? ima tu za jedno pivo i kutiju (malu) cigara ( milovijeh) a ? :burp: ,vidji nemo ih potrosit (misim serbske dinare) sve od jednom no iz 3-4 put razvuci :lolblue: :lolblue: :lolblue:


    Cuo sam da se vracarske nauke traze u Ruandu i Somaliju samo treba kod Ngumbu Mugambe da studiras jos kako se baja kokosjim mozicama ,i eto posla i za nacitane strucnjake ka ti :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :ass:
    Crna Gora je vjecna a i mi s njom rodjeni vijenac !



    http://se.msnusers.com/IndependentMo...o/shoebox.msnw

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O mojoj plati imaš drugi post. Iako varira, u proseku je bar duplo veća od tvoje.

    Iznenadio bi se kada bi znao koliko imam posla u Švedskoj u koju si izbego.

    Sve mi se nešto čini da su te vračarske nauke postale traženiji u Dansoj i Švedskoj u kojoj imam najviše posla nego u Ruandi i Somaliji.

    Ovi bar mogu da plate...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweden
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    O mojoj plati imaš drugi post. Iako varira, u proseku je bar duplo veća od tvoje.

    Iznenadio bi se kada bi znao koliko imam posla u Švedskoj u koju si izbego.



    CEK MALKO ...... :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Sve mi se nešto čini da su te vračarske nauke postale traženiji u Dansoj i Švedskoj u kojoj imam najviše posla nego u Ruandi i Somaliji.


    JOS MALKO ..... :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Ovi bar mogu da plate...

    *EBIGA NISAM JA MILUSA HAHAHA PA DA MEN BLUFAS :lolblue: A BJEZ I JADO TI NEMAS ZA CIBUK ,A KAMOLI ZA CENTATFOR KOD MASJE AHAHAHAHAAA ! ZATO SI "IZBEGAO" U CG ITO STOPOM SA KOSOV :lolblue:
    Crna Gora je vjecna a i mi s njom rodjeni vijenac !



    http://se.msnusers.com/IndependentMo...o/shoebox.msnw

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweden
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravih ( *ebiga radi se) hahah imas nesto slobodnoga vremena previse ,mora da si puno trazen ti i onaj crnjo iz afrike ,te vidjoh u novosti :lolblue: :lolblue: :ass:
    Crna Gora je vjecna a i mi s njom rodjeni vijenac !



    http://se.msnusers.com/IndependentMo...o/shoebox.msnw

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    LK/PG/MN/EU
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SHTO DA VI RECHEM



    NE ZNAM NISAM PAMETAN
    kako je kako CRNA GORA ka MONAKO !!! BRE

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niggaz rulz

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto kako je moguce skrenuti razgovor sa jednog normalnog nivoa na izliv Dukljanskog seljacenja... To se desava kada se u taj razgovor ukljuci jedan glupi, nekulturni, nepismeni otpadnik Crnogorskog naroda, koji hoce da iz Svedske kroji pamet nama koji ovdje zivimo i radimo za svoj narod, a ne za svoju pozadinu ("pozadinu" kao dio ljudskog tijela)... Stvari postaju jos zanimljivije kada postane jasno da doticni "gospodin" nema, a, ma, nikakvih argumenata osim sopstvenih zakljucaka (kada se vec dovodi u pitanje njegova kompetentnost), jer je njegovo znanje iz istorije ravno nuli. Veoma cesto ti "argumenti" lice na nesto tipa: "Je li te to neka muka fata?", "Trla baba lan..." i slicne bisere mudrosti... Njih obicno zacini izrazima tipa: "Muka fata", "Jopet", "Doklen", "Najkljucki potez" i sl. sto vec govori o nivou njegovog obrazovanja. E sad, sve to je otprilike normalno za jednog najobicnijeg gastarbajtera, madjutim problemi nastaju kada on zeli da, svojim izuzetno niskim IQ-om i svojom opstom kulturom (koju, u stvari, nema) drzi predavanje onima koji imaju to sto njemu fali. Sta se moze iz svega zakljuciti? "Gospodin" je, kao prvo, nepismeni seljak, sto se da zakljuciti iz arhaicnih izraza i nemogucihslozenica koje intezivno koristi. Kao, drugo, nekulturan je, sto se, pak, vidi iz psovki i ruganja koje takodje vrlo intezivno upotrebljava. Kao trece, neobrazovan je sto se takodje vidi iz njegovih izraza. Kao cetvrto, ne poznaje istoriju, sto se dovoljno dobro vidi... Zar je ovakvoj osobi uopste mejsto na forumu, gdje bi trebalo da se vodi jedan noramalan zdravorazumski razgovor? U svakom njegovom postu se moze naci dobra doza ruganja i posprdavanja, koje uvijek zapocinje svadju, a nikad nista ljudsko i civilizovano... Da, kojom srecom, ima moderatora na ovom forumu, jedan prune bi sa zadovoljstvom bio odradjen...
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    sweden
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    FeaNor a sedi ti barem castiti ,koga si ti nasa da lazes odje .Zar ti mislis da iko pada na vase citiranje strofica iz Gorskoga Vijenca ,i da ce u te vase gluposti i propagandu nekoo normalni povjerovat . Proslo je vase vrijeme i teror sad se poceo narod Crnogorski budit iz dubokoga sna . A sinko dje godj da je Crnogorac ,on je uvijek srcem i dusom nista bez CISTI CRNOGORAC!
    Crna gora je nasa a i mi njen rodjeni vijenac !

    Independent State of Montenegro

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Feanor-e, ti si ludji od doticnog kad uopste obracas paznju na njega (i takve), a kamoli sto ulazes trud da njemu (i takvima) odgovaras.
    Takve ljude treba ignorisati (kao sto vecina vec i radi).
    Tesko ces ovdje naci nekoga da vodis ozbiljnu diskusiju na ovu temu. Naime, sta oni rade ... postuju (napisu) nesto, neko dokaze da to nije tacno i oni opet isto postuju po sto puta (prave se ludi). Nista bez prave (oralne) diskusije, ovako mozes se ubiti pisajuci oni samo predju preko toga ko da nista nije bilo. A tek kad se pocnu gadjat njihovim "cinjenicama" ... da te muka uhvati. Ljudi sto veze s vezom nemaju o istoriji bi ovdje da diskutuju o tome, ajde objasni mi kako to moze ? Ali to je "draz" ovog foruma, postiras svoje gluposti bez ikakvog straha da ces to morati nekako dokazati, a dokazi koje tvoje tvrdnje opovrgaju jednostavno ignorises i nastavis po starom.

    P.S: Evo doticni dodao jos koji nick da poveca njihove brojeve na ove poll-ove, komedija.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    sweden
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vuce junace znas li kolko me interesuje tvoje laprdanje ? Ama bas ni mrvica. O kakvim ti to arambaso diskutovanju pricas i vasi argumenti hahaha osvrni se na postove do sad ;svi vasi argumenti veljeserbski su citiranje pjesmica i pljuvanje i blacenje Crnogorske nacije i Drzave Crne Gore, to su vi svi argumenti .Na nijedan post niste krsteno odgovorili no samo ka zle zene :vi ste ludi vi nista neznate itd itd. a ovaj prosveceni feanor je inace vidivit pa odma njegovom super veljeserbskom intelegencijom zakljucio koliko ja imam skole kakav sam ja izbjeglica itd itd na postove BIJELI TEROR U CG , CRNOGORSKA PRAVOSLAVNA CRKVA I ostale nijedan odgovor osim da sam lud da se lijecim ovo ono . i kako veljeserbalji da se vodi diskusija sa vama a?????? a to su prepiske iz zvanicnih arhiva i citati iz svjecki priznatih naucnika i velikana njine struke !
    Mislim da VI kitajci bi trebalo da se pokrijete usima i stidite kad ovakve gluposti iznosite na Montenegro sajt !!!!!
    Crna gora je nasa a i mi njen rodjeni vijenac !

    Independent State of Montenegro

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije meni tesko da odgovaram, jer shvatam sa kojim inteligentnim nivoom razgovaram, pa mi i nije veliki napor.

    Ti otpadnice jos uvijek vjerujes da smo mi prvi poceli da dokazujemo Srpstvo u CG. To se uvijek podrazumijevalo. Mi smo poceli da ga branimo od vas koji su ga napali! Kako te samo nije sramota da ti pricas o necijim argumentima? Ti bukvalno nijedan do sada nisi iznio. NIJEDAN! Sve sto ti radis je vrijedjanje i ruganje kao sto sam i rekao, a isto i ponavljanje stvari koje su ti vec opovrgli (kao sto je SteVuk rekao). To je zato sto ne znas nista osim tih par gadosti sto je dukljanska akademija izmislila i njih stalno ponavljas. Kad ti ih neko opovrgne onda pocnes da ga vrijedjas i kao, da mu se smijes, da bi u sledecih nekoliko postova napisao to isto: "To je tako! A zasto je to tako? Zato sto je tako! (ovo vam je prica u osnovi), naravno bez ikakvih argumenata. Te pjesmice o kojima pricas nije napisao Mirko ili Slavko, nego crnogorske vladike i one su takodje istorijske cinjenice, koje vi ne priznajete jer ne mozete da ih opovrgnete. U mnogo postova iznosimo istorijske cinjenice i povezujemo stvari za razliku od tebe koji samo mlatis praznu slamu. Ti ovaj forum shvatas kao mjesto za izivljavanje viska energije. Ti ovdje nisi da bi ista nekome dokazao, vec samo da bi se svadjao. Uz to dolazis sa 2 (ili vise) nickova da bi popravio stanje na gornjem pollu, ali ti ni to ne uspijeva (uostalom i ovi tvoji tako kradu izbore, pa si to od njih pokupio vjerovatno) Onda, ne treba da budem vidovit da bi mogao da vidim kakav si i sto si. To se FENOMENALNO prepoznaje iz tvoje price. Ustvari, sad i ne mislim da si bas toliko mnogo stariji od mene. Ili ako jesi, onda si stravicno glup i neobrazovan. A karakteristika takvih je da potcjenjuju one koji jesu obrazovani. O jednoj sekti kao sto je "Cnogorska pravoslavna crkva" nemam zaista sta da kazem. Jesi li znao da se takve organizacije prijavljuju u policiji? E pa mozes reci nekome da ti provjeri je li CG pravoslavna crkva tako prijavljena! To sto me nema na svakom topic-u, ne znaci da nemam pricu, nego da ne zelim da pravim preveliki telefonski racun (jesi li znao da su sad cijenu impulsa podigli DUPLO?) I za kraj: sve dok si tamo dje jesi, nemas prava da ista zucnes ili da bilo kako utices na zivot nas sto smo ovdje (nezavisno od toga kako se osjecamo).
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam glasao naravno za ovaj prvi!

    A Feanor ako te interesuje iznijecu ti jednu veoma prostu tezu na koji mi to nacin ocemo svoj jezik, bio on dijalekat ili normalan knjizevni!
    Da ne ostane nesto ne razjasnjeno!


    sh0cker

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Ja sam glasao naravno za ovaj prvi!

    A Feanor ako te interesuje iznijecu ti jednu veoma prostu tezu na koji mi to nacin ocemo svoj jezik, bio on dijalekat ili normalan knjizevni!
    Da ne ostane nesto ne razjasnjeno!


    sh0cker
    Mene jako interesuje.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •