Page 7 of 189 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast
Results 151 to 175 of 4705

Thread: ..:Electronica:.. vaši predlozi... ver. 2.0

  1. #151
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    swe zawisi od ukusa...

    mada gresis wlado dosta... italijanska produkcija je jedna od jacih na techno sceni...

    VIVA techno napolitana !!!

    a sto se tice juZZzijewog posta... ako nekome sa foruma treba nesto ploca nije problem da se istom nareze par cd-owa...

    mada slabo skidam u zadnje wrijeme razocaran sam jer ne izdaju nista... no polako bice bolje...

  2. #152
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Prox shto se ukusa tiche si u pravu!
    Neka Talijani forsiraju Lauru Pausini....

    Detroit - Techno
    France - Electro
    Evropa - Ovde, Glavu Gore!!!

    A shto se tiche razocharenja, samo nemoj da pochnesh da pijesh, a zgodan si mi na taj avatar kao slika !!!

  3. #153
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    -Infected Mushroom - I'm The Superviz'a
    -Exaile - One of the tribe
    -G.M.S. - Tweakers(dualhead rmx)
    -Infected Mushroom - I wish(Skazi rmx)
    -G.M.S. - 150%
    -SUB6 - On the ground
    -Void - Machines
    -Pixel vs Silent spher - Smart plant
    -Dualhead vs Wrecked Machines - Which one (sub6 rmx)
    -Wrecked Machines - Echo Groove
    One of the things you learn, after years of dealing with drug people,is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eyes.

  4. #154
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gHoStFaCE
    -Exaile - One of the tribe
    -G.M.S. - Tweakers (dualhead rmx)
    jel imas sempl od One Of The Tribe ili cijelu stvar?!
    kakav je taj remix od Tweakersa,chujem da je masu bolji od originala?
    Zoo 3 samo odlazu i odlazu,i evo konacno 14-og izlazi....
    a ja se ne mogu naslushat ovih dana [size=6]Void - No Disco[/size] :twisted:
    lets deeeens!!!evribadi on d densflor nau,deeens!!! kam on!!!

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord
    Quote Originally Posted by gHoStFaCE
    -Exaile - One of the tribe
    -G.M.S. - Tweakers (dualhead rmx)
    jel imas sempl od One Of The Tribe ili cijelu stvar?!
    kakav je taj remix od Tweakersa,chujem da je masu bolji od originala?
    Zoo 3 samo odlazu i odlazu,i evo konacno 14-og izlazi....
    a ja se ne mogu naslushat ovih dana [size=6]Void - No Disco[/size] :twisted:
    lets deeeens!!!evribadi on d densflor nau,deeens!!! kam on!!!
    One of the tribe...imam cijelu...strahota,da sam kotoranin rekao bih prejako!
    Dualhead wrhunski radi rmxs...owaj mi se posebno swidio...bolji je od original swakako po mom mishljenju
    takodje je i Skazi wrhunac rmxs...need no words
    One of the things you learn, after years of dealing with drug people,is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eyes.

  6. #156
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gHoStFaCE
    Quote Originally Posted by Screaming Lord
    Quote Originally Posted by gHoStFaCE
    -Exaile - One of the tribe
    -G.M.S. - Tweakers (dualhead rmx)
    jel imas sempl od One Of The Tribe ili cijelu stvar?!
    kakav je taj remix od Tweakersa,chujem da je masu bolji od originala?
    Zoo 3 samo odlazu i odlazu,i evo konacno 14-og izlazi....
    a ja se ne mogu naslushat ovih dana [size=6]Void - No Disco[/size] :twisted:
    lets deeeens!!!evribadi on d densflor nau,deeens!!! kam on!!!
    One of the tribe...imam cijelu...strahota,da sam kotoranin rekao bih prejako!
    Dualhead wrhunski radi rmxs...owaj mi se posebno swidio...bolji je od original swakako po mom mishljenju
    takodje je i Skazi wrhunac rmxs...need no words
    One of the tribe je nenormalno dobra stvar,imam je samo na nekom spotu...Skazi DJ set u Moskvi.Dual Head su Pixel & Domestic ja mislim....
    I wish,naravno,odlichan remix...jesi na DC-u ili na soulseeku? aj reci koji ti je nick (posalji PM) :wink:

  7. #157
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zoo 3,da izlazi uskoro...
    Pokupljena je ludilo ekipa Void,Exaile,Tube,Paranormal Attack,IM...etc.17 unrlsd tracks...bice to saswim ok kompilacija.
    One of the things you learn, after years of dealing with drug people,is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eyes.

  8. #158
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Dual Head,da...lik iz Domestic Miki Litvak, Ido Ophir e pa Ido je takodje i u Domestic Mushroom,i u Dual Head sa Eli Biton Tal aka Pixel...i u josh ponekim skupowima : )
    One of the things you learn, after years of dealing with drug people,is that you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eyes.

  9. #159
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    pa da Domestic Mushroom je ustvari Infected Mushroom & Domestic,isto kao sto ima Domestic Eskimo (Eskimo & Domestic : p ),mnogo su im lude te kombinacije...ali mi je najache Dynamo (Dynamic & Eskimo,treba album valjda da izbace pod tim imenom,ima da napravi booM!)
    ae poslo sam ti PM da se ovo ne pretvori u chat : )

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zagrabiense
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moram nesto reci i o psisodeljiji.. Nisam preslusao nesto puno tog zanra ali ga itekako dobro razumijem i volim...pogotovu na partyu i otvoreno tvrdim da je onaj tip iz Voida na Entranceu bukvalno izrendao moj mozak..njegov set necu nikad zaboraviti niti njegove pokrete..u svakom slucaju je covjek razgovarao svojim tijelom...sa kim? nemam pojma da li sa duhovima da li sa publikom neznam uglavnom nezaboravno i najbolje sto sam cuo uzivo..
    A o produkciji jednostavno ..cuo sam i dosta singlova i zoo kompilacije i neke gms itd albume...kompilacije i to... ali 1200 mics ubjedljivo odskace...onakav kvalitet produkcije..mislim samog procesa sto se odma da osjetiti vec na prvom slusanju ..takvo igranje sa elementima je razbilo..probilo dotada vec malo i ukalupljeni stil produciranja uz nezaobilazne snazne acid lineove na kojima pociva sve..
    1200mics je sve to nadmasio ..pitam se zasto kasnije nisam naisao na takvu originalonost..bilo kod skazija ili gms ili neznam koga ko je pravio tu kompilaciju ??

    E i moram durdenu odgovoriti.. iz iskustva znam da je ljubitelj tvrdog zvuka pomalo kritican prema meksim drivy funky stvarima zasto...ne bih sad o tome..
    P.S. str8 guy needz bass..needz power to be able to understand...flying and driving iz something he hardly understand.. :wink:
    Instytut Energetyki Inc.

  11. #161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zagrabiense
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pash sta kazes da se stvori topic Electronic Artists(music)-Recenzije??
    Mozda bi bilo korisno ?? ili da se isti posao obavlja na "predlozima"
    Instytut Energetyki Inc.

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Yuritzza
    ....onaj tip iz Voida na Entranceu bukvalno izrendao moj mozak..njegov set necu nikad zaboraviti niti njegove pokrete..u svakom slucaju je covjek razgovarao svojim tijelom...sa kim? nemam pojma da li sa duhovima da li sa publikom neznam uglavnom nezaboravno i najbolje sto sam cuo uzivo..
    to je to! onaj chovjek je moj idol! volio bi da ga vrshim ispitivanja na njemu,da mu otvorim glavu i dobro istrazim!ono igranje specifichno i gestukulisanje,to nam treba! to nenormalno dize publiku,i trebalo bi toga biti malo vishe.a njihova muzika,to je vec nesto nesvakidasnje!revolucija u psy trance-u...The Needle,The Creator,Wake Up,No Disco! definitivno su bacili u sijenku Skazija & co.Chekaj samo da tipovima izadje prvi album (u maju valjda),to ce bre da bude albumchina! "music with more muscles!" :wink:
    Quote Originally Posted by Yuritzza
    ali 1200 mics ubjedljivo odskace...onakav kvalitet produkcije..mislim samog procesa sto se odma da osjetiti vec na prvom slusanju ..takvo igranje sa elementima je razbilo..probilo dotada vec malo i ukalupljeni stil produciranja uz nezaobilazne snazne acid lineove na kojima pociva sve..
    1200mics je sve to nadmasio ..pitam se zasto kasnije nisam naisao na takvu originalonost..bilo kod skazija ili gms ili neznam koga ko je pravio tu kompilaciju ??
    da,njihov prvi album je stvarno jedan od naj psy albuma ikad! mada ne znam jesi li im slusao poslednji album koji je izasao u novembru (Heroes Of Imagination),znaci,nije ni primac prvom! ogromno razocarenje,ja sam nedje bas napisao recenziju.Vremenom mi se i svidio al opet nije to to,nema uopste starog 1200 mics shmeka.

    Quote Originally Posted by Yuritzza
    Pash sta kazes da se stvori topic Electronic Artists(music)-Recenzije??
    Mozda bi bilo korisno ?? ili da se isti posao obavlja na "predlozima"
    ja mislim da to slobodno moze da se obavlja na ovom topiku zato sto ne bi bilo puno ljudi koji bi pisali te recenzije i tako bi brzo zamro topik : )
    evo ocu i ja neku recenziju da bacim al nikako da se nakanim.

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    e ovako,prvo da preporuchim jedan solidan mix koji mozete skinuti sa http://www.djmixes2k.com/ a to je Dj_Guy_Salama_Feat_Dj_Dede-Trance_BPM_On_Radio_99_Esc_03-04-2004 ,55 minuta,68 MB,trebace vam anti leach plug-in kao i za ostale setove sa tog sajta,vrlo malo zauzima i mozete je skinuti sa samog sajta kad pristupite download-u

    a sad,mislio sam da za pochetak copy-paste-ujem jednu moju recenziju sa chill out-a,ovaj put jedno melodic trance izdanje.Specificno kod mene je sto recenzije pishem samo kad me album/kompilacija bas bas odushevi ili kad me tako razochara (kad previshe ochekujem )
    dakle...




    [size=6]Blank & Jones - Monument[/size]


    01. Monument (0:47)
    02. What You Need (3:34)
    03. City Of Angels (4:49)
    04. Mind Of The Wonderful (9:17)
    05. Zero Gravity (5:35) [size=6]+++[/size]
    06. A Forest (6:51) [size=6]+[/size]
    07. Stars Shine Bright (4:42)
    08. Perfect Silence (6:15)
    09. Flowtation (7:32) [size=6]++[/size]
    10. Waiting For The Light (6:23)
    11. Urban Hymn (5:46)
    12. That's Right (2:29)

    Na limited edition-u dolazi 2 CD sa 5 remixova a to su: (josh ih se nisam dochepao : ) )

    01. A Forest (RvdB & Exor Remix/B&J Vocalised Edit)
    02. Zero Gravity (Envio Remix)
    03. Mind Of The Wonderful (Martin Roth Remix)
    04. Waiting For The Light (Kyau vs. Albert Remix)
    05. Flowtation (Duderstadt Remix)

    Eto da unesem malo novina sto se tiche zanrova i kazem rijech-dvije o ovom izdanju na kojem su B&J navodno radili 2 godine.(my ass! ) Prvo da kazem da me je na pisanje o ovom albumu navelo ne odushevljenje njime vec veeeliko razocharenje. Zashto?
    pa 2 su razloga to: preveliko eksperimentisanje i dosta laganije stvari,laganije melodije kao da su Piet i Jaspa zapali u neku veliku depresiju...znachi album ima jedan potpuno drugachiji shmek od njihovih prethodnih albuma,i zbog toga je i neuporedivo loshiji.Zashto eksperimentisanje? Eto samim tim shto bih od 12 stvari na albumu samo 8 mogao da svrstam u trance. (ne rachunamo intro) znachi Monument - intro ko intro,nepotrebno se zadrzavati na njemu. What You Need,breakbeat sa povremenim ubacivanjem akusticne gitare i repovanjem,Urban Hymn isti sluchaj,malo brzi breakbeat sa nekim violinama,previshe igranja sa efektima i That's Right - za ovo samo no comment! prvo neki mrtvi beat i robotski glasic koji speluje B.l.a.n.k. J.o.n.e.s.,a zatim razbijachina sa elektrichnim gitarama! ( :shock: ) E to je to eksperimentisanje koje i te kako rushi cjelokupan utisak o albumu,da su ove stvari stavljene na neki 2 CD,bonus disk ili ne znam ni ja shta,a da je na prvom CD-u 12 trance stvari kao shto je i uvijek bilo onda bi to bilo vec neshto drugo.
    2. razlog zbog kojeg sam se razocharao album su,kao shto rekoh,dosta mekshe stvari i melodije...to se moglo primijetiti i u njihova zadnja 2 singla - A Forest,obradi istoimene pjesme grupe The Cure sa chijim su pjevachem (Robert Smith) i napravili stvar i Mind Of The Wonderful koja je josh meksha,a gostujuci vokal je Elles iz Perpetuous Dreamer-a.Znachi i nisu toliko loshe te stvari,ali mnogo su bolje njihove starije stvari,stari B&J fazon.Isti je sluchaj i sa City Of Angels,Star Shine Bright (opet previshe eksperimentisanja sa bass linijom koja je nekako previse mrachna,tupava i totalno im ne pristaje) i Waiting For The Light,znachi lagane,atmosferichne,pomalo prikrivene melodije,ne kazem da je ****** ali nije ni dobro,u svakom sluchaju nishta prema njihovom starim fazonu,kao sto vec rekoh.
    Znachi jedine stvari koje su zadrzale stari B&J stil,onaj chisti B&J trance su Zero Gravity,Perfect Silence & Flowtation.Zero Gravity je definitivno najbolja stvar na albumu i mnogo me interesuje ovaj njen Remix na drugom CD-u.Stvarno mnogo dobar track,pochinje sa jednostavnijom melodijom kao na nekom kineskom instrumentu chini mi se,glavna melodija je bash ona tipichna B&J melodija,uplifting,powerful,ma super,ovo mora da im bude sledeci singl!
    Perfect Silence - prosjechan track,sa zenskim vokalima,nothing special.
    i na kraju Flowtation,dosta solidan trak,brz,energichan,melodija koja bash prodire,stringsi,moze moze.
    Josh treba chuti ovaj 2. CD s kojeg imam samo Martin Roth Remix za Mind Of The Wonderful,koji takodje zadrzava laganu,atmosferichnu melodiju,mada dosta izmijenjenu,ali zato je ostatak stvari dosta bolji i energichniji.Chuo sam i Exor Remix za Forest,mada ovdje je neka verzija sa kombinovanim remixovima,tako da je vjerovatno dosta drugachija.Znachi,Flowtation & Zero Gravity remixi,to treba chuti.
    Ne bih da ocjenjujem album,mada mislim da se vidi iz gore navedenog da ne bi dobio bash visoku ocjenu.Izdvojicu samo Zero Gravity,Flowtation & Forest.Nadam se da je ovaj album samo neka prolazna faza,neuspjeli eksperiment i da ce Gosn Piet i Gosn Jaspa nastaviti svojim starim fazonom posle njega.

  14. #164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Felix Da Housecat - 'What Does it feel like?' (City Rockers)
    Mr Ozio - 'Flat Beat' (F Comm)
    Ural 13 Diktators - 'Disko Kings' (Laser Gun)
    Miura - 'Metro Area' (Environ)
    Daniel Wang - 'Warped' (Bauhu)
    East Coast Art Solution - 'Unknown' (Atak)
    Green Velvet - 'Dank' (Music Man)
    LB - 'Superbad' (Output)
    Animated - 'Grab The Rope' (Deviant)
    FC Kahuna - 'Nothing is Wrong' (City Rockers)
    Pet Shop Boys - 'I Don't Know What You Want But I Can't Give It To You Anymore' (Parlephone)
    FC Kahuna - 'Microcuts' (City Rockers)
    FC Kahuna - 'Bleep Freak' (City Rockers)
    AFX - 'Unknown' (Men 1)
    Chicken Lips - 'Many Members' (Kingsize)
    1st Bass - 'Trails of the Unexpected' (Novabass)
    Daft Punk - 'Burnin' (Virgin)
    Joe Montana - 'Car Wash' (Stickman)
    Cosmos - 'Take Me With You' (Sonic Pharmaceuticals)

  15. #165
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    hehe,ljudi,ja nesto prckao po internetu i nadjoh neki sajt gdje mozes da napravis svoj forum...tako ja nesto iskombinovah pa napravih neki jad od foruma i neke kategorije postavih : )
    tako da podjite na http://messageboard577472.aimoo.com/ registrujte se pa da diskutujemo
    losh je dizajn namrtvo al ima to da se namjesta ovamo nomi je tezina nesto...al kad budem imao vremena popravicu ga.u svakom sluchaju eto jedno mjesto dje mozemo da se okupimo i fino prodiskutujemo,ako imate nekih predloga recite...koje kategorije da dodam i slicno : )

  16. #166
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Novi Sad
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest
    onu sto si mi pusto preko telefona.
    :)))

  17. #167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    vidim da se nekoliko vas uclanilo na ovaj forum...pa ne budite stidljivi,prozborite koju : ) i naravno dajte predloge na off topic...necu da reklamiram forum no sam namjerno stavio samo ovdje link da se ne bi svakakve budale uclanjivale... : )

  18. #168
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest
    Evo uprvo slusam set od Guy Salama i Dede.I svidja mi se svidja...

    Lorde cini mi se da sam prepoznao pjesmu

    Infected Mushroom - I Wish (Skazi brutal Rmx)

    onu sto si mi pusto preko telefona.I tad mi se svidjela a sad mi se jos vise svidja.

    svakako preporucujem pjesmu svima
    set je mnogo dobar...provalio sam neke stvari pa ako ti treba...

    1. (ovu isto imam al nema sanse da se sjetim)
    2.Astrix Vs Dimitri - Evox
    3.Sub6 & Michele Adamson - Ra Heya (Psysex Rmx)
    4.
    5.
    6.Infected Mushroom - I Wish (Skazi brutal Rmx)
    7.Eskimo - Party Pooper
    8.
    9.Vibe Tribe & Toxic Toy - American Pussy

  19. #169
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    MARS
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord
    hehe,ljudi,ja nesto prckao po internetu i nadjoh neki sajt gdje mozes da napravis svoj forum...tako ja nesto iskombinovah pa napravih neki jad od foruma i neke kategorije postavih : )
    tako da podjite na http://messageboard577472.aimoo.com/ registrujte se pa da diskutujemo
    losh je dizajn namrtvo al ima to da se namjesta ovamo nomi je tezina nesto...al kad budem imao vremena popravicu ga.u svakom sluchaju eto jedno mjesto dje mozemo da se okupimo i fino prodiskutujemo,ako imate nekih predloga recite...koje kategorije da dodam i slicno : )
    Neće da me uloguje nema šanse!!!!!!!!!!!!!!!
    Pokusao sam bezbroj puta i neće!
    Imate li neki film sa kororom?

  20. #170
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    MARS
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord
    Quote Originally Posted by guest
    Evo uprvo slusam set od Guy Salama i Dede.I svidja mi se svidja...

    Lorde cini mi se da sam prepoznao pjesmu

    Infected Mushroom - I Wish (Skazi brutal Rmx)

    onu sto si mi pusto preko telefona.I tad mi se svidjela a sad mi se jos vise svidja.

    svakako preporucujem pjesmu svima
    set je mnogo dobar...provalio sam neke stvari pa ako ti treba...

    1. (ovu isto imam al nema sanse da se sjetim)
    2.Astrix Vs Dimitri - Evox
    3.Sub6 & Michele Adamson - Ra Heya (Psysex Rmx)
    4.
    5.
    6.Infected Mushroom - I Wish (Skazi brutal Rmx)
    7.Eskimo - Party Pooper
    8.
    9.Vibe Tribe & Toxic Toy - American Pussy
    :?: Kako je odradjeno to brate :?: ?
    Mislim na tehnku mixovanja :wink: ?
    Imate li neki film sa kororom?

  21. #171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jaksa
    Quote Originally Posted by Screaming Lord
    Quote Originally Posted by guest
    Evo uprvo slusam set od Guy Salama i Dede.I svidja mi se svidja...

    Lorde cini mi se da sam prepoznao pjesmu

    Infected Mushroom - I Wish (Skazi brutal Rmx)

    onu sto si mi pusto preko telefona.I tad mi se svidjela a sad mi se jos vise svidja.

    svakako preporucujem pjesmu svima
    set je mnogo dobar...provalio sam neke stvari pa ako ti treba...

    1. (ovu isto imam al nema sanse da se sjetim)
    2.Astrix Vs Dimitri - Evox
    3.Sub6 & Michele Adamson - Ra Heya (Psysex Rmx)
    4.
    5.
    6.Infected Mushroom - I Wish (Skazi brutal Rmx)
    7.Eskimo - Party Pooper
    8.
    9.Vibe Tribe & Toxic Toy - American Pussy
    :?: Kako je odradjeno to brate :?: ?
    Mislim na tehnku mixovanja :wink: ?
    a ono....solidno...mada nista posebno,al je dobar izbor stvari....da mi je nedje nac webspace pa onaj tvoj mix da uploadujem :twisted:

  22. #172
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zagrabiense
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://technolinks.ic.cz/index2.html#B

    Ima dosta korisnih setova..za one s brzom konekcijom moguce i direktno slusanje...

    Pogledajte samo sta cristian varela radi na 4 tt a ..eeeej pa i ovaj ih je master u potpunosti apsolvirao..jedan od rijetkih
    Instytut Energetyki Inc.

  23. #173
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Novi Sad
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Yuritzza
    Pogledajte samo sta cristian varela radi na 4 tt a ..eeeej pa i ovaj ih je master u potpunosti apsolvirao..jedan od rijetkih
    Uf, strašan je set... Iako nisam baš ljubitelj ovoh mainstream tehna, ovo je prejebano, stvarno...

  24. #174
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    poceo sam opet da koristim slsk posto widjeh da se massu izdaje a onaj discogs je warka ne updatuje se redowno... za nekoliko dana nowa swjeza top lista ... i .. i ... jedan hit samo sad moraM

    E:\[-+--Soulseek--+-]\martyn_hare_-_untitled_incl._valentino_kanzyani_remix-(tr-027)-vinyl-2003-tn_acid\01_martyn_hare_-_untitled-tn_acid.mp3

  25. #175
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    i jedna topla preporuka forum koji mi je puno pomogao da odlucim da pocnem sa sidanjem... http://www.technoputa.com/forum/index.php
    preporucujem swima da se registruju jer ima mnogo jake chartowe... i ko zeli najnowije setowe 2004 ima ih na podforumu download...

    poZ 8)

Page 7 of 189 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. moji predlozi za ljeto
    By LoVeRmAn_pG in forum Gastronomija
    Replies: 9
    Last Post: 20-01-12, 03:15
  2. Podnaslov foruma - predlozi
    By Danijela in forum Primorski
    Replies: 51
    Last Post: 18-01-09, 21:52
  3. Đe su vaši bili u II svjetskom ratu?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 241
    Last Post: 04-08-08, 14:47
  4. Predlozi
    By Miss_Lucifer in forum Nokia
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-06, 20:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •