Page 20 of 24 FirstFirst ... 10161718192021222324 LastLast
Results 476 to 500 of 584

Thread: Nostalgija za domom

  1. #476
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Procitah sve vase postove i mogu Vam reci da i ja volim Crnu Goru i nosim je u srcu kao i vi.Ucestvovala sam na razne promocije,bila na mitinge,odradjivala glasanja,i sada poslije nekoliko godina boravka vani,ja se jenako osjecam kao stranac,tako se ljudi i ponasaju prema meni.Stranac si postao u sopstvenoj zemlji,tamo dje si rodjen i odrastao,a stranac si i ovamo,sta drugo reci.Nekolike godine me je nostalgija unistavala,jedva sam cekala da podjem u moju Crnu Goru,i kad sam dosla tamo u junu,jako sam se razocarala-nikakvog napretka nema,ljudi su razocarani,bezvlasce,cijene kao na zapadu,i da ne nebrajam vise jer sve to boli.Vjerujte da sam jedva cekala da se vratim nazad,jeste tesko ali ovamo je sistem puno bolje uredjen,nema mita a ni prijatelskih veza-zakon je isti za sve,kako za obicne gradjane tako i za ministre.
    Zalosno je to sto se u Crnoj Gori nikada nece ukinuti kumovske i rodbinske veze,sto ce trebati C.G.podosta godina da postigne neki nivo.Za sada nemam namjeru ici tamo,barem dok se neke stvari ne rijese,a od kad sam se vratila otud nekako me i nostalgija manje trese.
    Pozdrav svima

  2. #477
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da mi je znat crnome kukavcu djesi ti to da i ja ojdem tamo ??? Koja je to drzava dje je zakon isti za svakoga ,i za ministre kraljeve bogate siromasne itd itd ??? Odma da se ime promijeni u " R A J " i svi trk tamo dako sretnemo naske sveceve dje igraju bucica sa Isusom i ostalijema ! Dje su stranci crnoglavci tretirani ka ljucka bica i dje kad traze stanove posa itd itd imaju isti tretman ka starosjedioci ???

    Nema Crne Gore na zemaljsku kuglu !
    Mene je stvarno za sto si nalecela na par debila pa se razocarala ,ali i ja naletim cesto ,eo popih i ban odje na forum pa mi nije kriva Crna Gora zbog toga no DIDI hahahahahahahaha ( malo sale) ali ne nosi zalos na CG no na ludo vrijeme koje prezivje naska ni Drzava !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #478
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    kad nadjes put do mene, znaces
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Da mi je znat crnome kukavcu djesi ti to da i ja ojdem tamo ??? Koja je to drzava dje je zakon isti za svakoga ,i za ministre kraljeve bogate siromasne itd itd ??? Odma da se ime promijeni u " R A J " i svi trk tamo dako sretnemo naske sveceve dje igraju bucica sa Isusom i ostalijema ! Dje su stranci crnoglavci tretirani ka ljucka bica i dje kad traze stanove posa itd itd imaju isti tretman ka starosjedioci ???

    Nema Crne Gore na zemaljsku kuglu !
    Mene je stvarno za sto si nalecela na par debila pa se razocarala ,ali i ja naletim cesto ,eo popih i ban odje na forum pa mi nije kriva Crna Gora zbog toga no DIDI hahahahahahahaha ( malo sale) ali ne nosi zalos na CG no na ludo vrijeme koje prezivje naska ni Drzava !
    A ti osjecas nostalgiju za Ban-ovicima

  4. #479
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    "America's finest city"
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja se vratih ljetos "za stalno"... ali mislim da necu jos dugo... za sada mi je interesantno jer mi je sve "novo-staro"... ali sve je minijaturno...
    "life's like a taxi - meter keeps tickin' whether u're standin' still or goin' somewhere"

  5. #480
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lady abu bin crazy View Post
    A ti osjecas nostalgiju za Ban-ovicima
    Join Date: Nov 2007
    Location: kad nadjes put do mene, znaces
    Okle pocinje ta dzada da trazimo pocetak hehehehehehe !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  6. #481
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ozi crnogorka View Post
    Procitah sve vase postove i mogu Vam reci da i ja volim Crnu Goru i nosim je u srcu kao i vi.Ucestvovala sam na razne promocije,bila na mitinge,odradjivala glasanja,i sada poslije nekoliko godina boravka vani,ja se jenako osjecam kao stranac,tako se ljudi i ponasaju prema meni.Stranac si postao u sopstvenoj zemlji,tamo dje si rodjen i odrastao,a stranac si i ovamo,sta drugo reci.Nekolike godine me je nostalgija unistavala,jedva sam cekala da podjem u moju Crnu Goru,i kad sam dosla tamo u junu,jako sam se razocarala-nikakvog napretka nema,ljudi su razocarani,bezvlasce,cijene kao na zapadu,i da ne nebrajam vise jer sve to boli.Vjerujte da sam jedva cekala da se vratim nazad,jeste tesko ali ovamo je sistem puno bolje uredjen,nema mita a ni prijatelskih veza-zakon je isti za sve,kako za obicne gradjane tako i za ministre.
    Zalosno je to sto se u Crnoj Gori nikada nece ukinuti kumovske i rodbinske veze,sto ce trebati C.G.podosta godina da postigne neki nivo.Za sada nemam namjeru ici tamo,barem dok se neke stvari ne rijese,a od kad sam se vratila otud nekako me i nostalgija manje trese.
    Pozdrav svima
    Po cemu si stranac u Ozu? Jedino ako imas jezicku barijeru da se integrises u okolinu. Bar je AUS drustvo u kojem imigranti nijesu stranci.
    - Ladan ko taština duša -

  7. #482
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    kad nadjes put do mene, znaces
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Join Date: Nov 2007
    Location: kad nadjes put do mene, znaces
    Okle pocinje ta dzada da trazimo pocetak hehehehehehe !

    prati znakove pored puta

  8. #483
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja ne vidju da djaolji do sad heheheh ali jesuli ka u Engleza na naopaku bandu ili po sred dzade ???
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  9. #484
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvek ja zivim u Australiji i tacno je to sto sam ti rekla za zakone,a nemoj pogresno da me shvatis,ja mogu i na marsu da zivim ali moja Crna Gora mi je sve i nju najvise volim.Kako rece vjerovatno ce trebati da prodje neko vrijeme da sve dodje na svoje jer je C.G.ipak mlada drzava.
    Za SIMM-jezicke barijere nemam ali ti nemozes ni zamisliti koliko je rasizam ovdje jak,iako je ovo multietnicka drzava i u njoj zivi preko 200 nacija,zaprepastio-la bi se kad bi vidio-la kako se prvo odnose pema starosjediocima(aboridzinima)a tek prema ostalima.Mozes da uspijes i u poslu i u zivotu ali smo mi i dalje za njih PRLJAVI VOGOVI (DOSLJACI KOJI NEMAJU SVOJU ZMLJU-JEDNOM RIJECJU SI ZA NJIH NIKO I NISTA!!!!
    :mad:
    Pozdrav

  10. #485
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bu2nka View Post
    I ja se vratih ljetos "za stalno"... ali mislim da necu jos dugo... za sada mi je interesantno jer mi je sve "novo-staro"... ali sve je minijaturno...
    Vracem se u rodnu grudu(posle 6ipo godina) "za stalno" odmah posle Nove Godine( 2008 )
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  11. #486
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tako ti je to moja " Australijanko " , svudje ,eo i ja obitujem u jednu Drzavu dje vele najstrasnija demokratija nasvijet vlada i koja nije ratovala potonjijeh 200-300 god. ali da vidis kako sa osmijehom i uste te potapsu po ramenu (ka da ste svoji) i kazu stvarno ni je za ali posla nema stan nemoz dobit (guzva strasna) i sa akademskom titulom sa "pocetak" moz dobit posa da cistis u Mc Donald ,navece hahahahahah ! A onda se zale sto je masu stranaca na Socijalni salter po vascijeli dan ( vele nece da rade) ahhahaha ,a dovatis li se malacko para pa se izdignes eo ti na vrata munjevito poreska uprava tv policija itd itd !
    Crna Gora je zlato za sve !!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  12. #487
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    da vidis kako sa osmijehom i uste te potapsu po ramenu (ka da ste svoji) i kazu stvarno ni je za ali posla nema stan nemoz dobit (guzva strasna) i sa akademskom titulom sa "pocetak" moz dobit posa da cistis u Mc Donald ... Crna Gora je zlato za sve !!!
    Ovo sam osjetio u Sloveniji, i o tome sam pisao na drugim temama. Kao sto u Sloveniji slovenacko nacionalno cistunstvo izvode oni koji su u Sloveniju dosli 80tih i 90tih iz Bosne, Srbije i CG, tako i u Australiji takve probleme prave oni koji porijeklo vode iz supljih zemalja istocne evrope (Poljaci, Rusi, Bugari, ...) ili Balkanci.
    Sto se vrednovanja znanja tice, dobices onaj posao za koji si spreman da zasuces rukave. Ako imas ne znam kakvu diplomu, a iza nje nema znanja, nemas sto da trazis bez u Hungy Jacks ili nedje na Caltexovu pumpu ... isto tako, ako imas neka specificna znanja, ili iskustva, ne treba ti diploma da bi se visoko probio. Poslodavac koji hoce rezultate i profit nema mogucnost da kandidatu gleda u zube i pod kozu ...

    Quote Originally Posted by ozi crnogorka
    Za SIMM-jezicke barijere nemam ali ti nemozes ni zamisliti koliko je rasizam ovdje jak,iako je ovo multietnicka drzava i u njoj zivi preko 200 nacija,zaprepastio-la bi se kad bi vidio-la kako se prvo odnose pema starosjediocima(aboridzinima)a tek prema ostalima.Mozes da uspijes i u poslu i u zivotu ali smo mi i dalje za njih PRLJAVI VOGOVI (DOSLJACI KOJI NEMAJU SVOJU ZMLJU-JEDNOM RIJECJU SI ZA NJIH NIKO I NISTA!!!!
    :mad:
    Pozdrav
    U kom smislu niko i nista? Sto to ti ocekujes da budes? I za koga da budes to sto hoces. Koji to uspjeh, osim zivotnog i poslovnog (koje, slazemo se, mozes postici), u Australiji ne mozes ostvariti?

    U kojoj situaciji si dozivjela ponizenje ili diskriminaciju o kojoj pricas? Koja su ti prava uskracena, formalno ili fakticki? Sa kojih si pozicija odbijena zato sto si "wog"?

    Jedina "diskriminacija" koju sam primjetio je podjela na radnike i na neradnike.

    A sto se aboridzina tice, to je sve mucna rabota. Do 1932 si u Melburnu mogla dobit lovacku dozvolu ako ides u hajku na aboridzine, do 1965 su aboridzinsku djecu odvajali od roditelja i vaspitavali u duhu zapada, tek 1973 su ih popisali, itd ... Jedna vrlo tamna strana Australijske istorije, no to nije tema nostalgije.
    Last edited by simm; 10-11-07 at 11:10.
    - Ladan ko taština duša -

  13. #488
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Taman ka oni sa Abordzinima tako Norvezani Swewdjani sa Samima ,Balkanci sa Romima itd itd ! Ima toga svudje no i dalje vazi zlatnopravilo "Ko umije njemu dvije tri " Hhehehehehe !

    ps Isto je Crna Gora ZLATO !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  14. #489
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hahaha, zar i ti sine zvece . A sto se ne vrnes u CG kad je tamo takvo zlato, pravda i ravnopravnost
    - Ladan ko taština duša -

  15. #490
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Hahaha, zar i ti sine zvece . A sto se ne vrnes u CG kad je tamo takvo zlato, pravda i ravnopravnost
    Da zavrsim ovu papirologiju od pe(M)zije i daleko mi kuca od njih ,mnim e 25 god im je dosta poklonjeno od mene ,vakat je za kuci !
    ps. Naplatih im ja sve na gomilu pa dzada za CG !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #491
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Svaka cast, ti si rijetki koji priznaje da je na zapadu najvise zbog takulina ...
    - Ladan ko taština duša -

  17. #492
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ozi crnogorka View Post
    ... ti nemozes ni zamisliti koliko je rasizam ovdje jak,iako je ovo multietnicka drzava i u njoj zivi preko 200 nacija,zaprepastio-la bi se kad bi vidio-la kako se prvo odnose pema starosjediocima(aboridzinima)a tek prema ostalima.Mozes da uspijes i u poslu i u zivotu ali smo mi i dalje za njih PRLJAVI VOGOVI (DOSLJACI KOJI NEMAJU SVOJU ZMLJU-JEDNOM RIJECJU SI ZA NJIH NIKO I NISTA!!!!
    :mad:
    Pozdrav

    uuuuuuuuuuuuuuuu...VETJINA tako u startu misli...i mozhda i jeste tako...ali ne razumijem zashto to tebe toliko pogadja... nadji sebi neku razonodu...ostvari se ...Ili...let me put it this way...Mislitjesh tako dok se na neki nachin ne pronadjesh i ne ostvarish tu gjde si,shto podrazumijeva i upoznavanje nekih ljudi ...koji su po "tvome meraku"... A onda tje ti sve to biti manje "nakazno"... i netje te toliko zanimati nishta od toga shto pominjesh, jer , kako i sama reche, uspjeh se da ostvariti na lichnom i poslovnom planu, a to je ono shto je najvazhnije za tebe, zar ne??? Sama kazhesh da ti nema nishta preko CG-a, shta te onda boli d00pe za prava neka...zakone ili ne znma ni ja neke njihove stavove, kad pretpostavljam planirash nazad? Uzhivaj dok mozhesh, koliko mozhesh... Trust me, been there , seen that... sad sam u CG-u... Nije precrno...svak se snalazi kako umije al bi ja rado opet malo tamo...
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 12-11-07 at 12:38.

  18. #493
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Aussieland
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ozi crnogorka View Post
    Zvek ja zivim u Australiji i tacno je to sto sam ti rekla za zakone,a nemoj pogresno da me shvatis,ja mogu i na marsu da zivim ali moja Crna Gora mi je sve i nju najvise volim.Kako rece vjerovatno ce trebati da prodje neko vrijeme da sve dodje na svoje jer je C.G.ipak mlada drzava.
    Za SIMM-jezicke barijere nemam ali ti nemozes ni zamisliti koliko je rasizam ovdje jak,iako je ovo multietnicka drzava i u njoj zivi preko 200 nacija,zaprepastio-la bi se kad bi vidio-la kako se prvo odnose pema starosjediocima(aboridzinima)a tek prema ostalima.Mozes da uspijes i u poslu i u zivotu ali smo mi i dalje za njih PRLJAVI VOGOVI (DOSLJACI KOJI NEMAJU SVOJU ZMLJU-JEDNOM RIJECJU SI ZA NJIH NIKO I NISTA!!!!
    :mad:
    Pozdrav
    Evo i ja sam u Australiji i mogu ti reci da to sto se tice nas koji smo wogs uopste nije tako. Da si to rekla prije 40 godina i bilo bi tako, ali se to vremenom promjenilo i sad australci postuju wogs i tretiraju ih kao sebi ravnima. Naravno, pretpostavljam da ce uvjek biti nekih pojedinaca koji ce imati nesto protiv nas, i ne samo protiv nas nego i ostalih nacija, ali Boze moj, isto kao i u svakoj drugoj zemlji. Mozda si ti naisla na bas takvu osobu i bas mi je krivo ali vjeruj mi da nije sve tako....
    To za aboridzine - u posljednje vrijeme su poceli da se bore i poceli su da sticu prava i koliko vidim vise se prema njima ne ponasaju kao da su niko i nista. Stavise, ima mnogo organizacija koje su osnovane bas da bi pomagale aboridzinima.
    Last edited by crazy_hn; 13-11-07 at 08:53.

  19. #494
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jes sad su najjnovije organizacije nacinjene da im pomognu da : ciste ulice ,tucu se sa kengurima ,kopaju kanale ,segaju drva hmmm ovo me po$eca na neke manjine u CG i okruzenju ??????
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #495
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Aussieland
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hmmm postoje organizacije koje im (na primjer) pruzaju finansijsku pomoc.
    Poznato mi je dosta aboridzana koji primaju tu pomoc a i onih koji zive samostalno, i dobro im ide.

  21. #496
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by crazy_hn View Post
    hmmm postoje organizacije koje im (na primjer) pruzaju finansijsku pomoc.
    Poznato mi je dosta aboridzana koji primaju tu pomoc a i onih koji zive samostalno, i dobro im ide.

    dobro de...ne pretjerujte sad odje...ovo je topic "nostalgija" a ne "aboridzini i kako ih zashtiti":hammer::joint:

  22. #497
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Aussieland
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    dobro de...ne pretjerujte sad odje...ovo je topic "nostalgija" a ne "aboridzini i kako ih zashtiti":hammer::joint:
    U pravu si... izvinjavam se

  23. #498
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Narode,pa vi ste skroz pogresno razumjeli!!!Ja licno uopste nijesam imala nikakvih problema od kada sam dosla ovamo,samo navodim tudje primere.
    Mene licno je ljubav dovela u Australiju a ne takulin,i u nekim zrelim godinama nije bilo lako napustiti svoju zemlu,posao koji volis,porodicu.....
    Ovamo sam se zaposlila u primary school(osnovna skola),radim kao nastavnik engleskog jezika sa djecom koja zaostaju u skolovanju imaju problema sa citanjem itd.Trenutno sam na porodiljskom pa ne radim.
    U prvom postu sam navela koliko mi je bilo tesko ovamo u samom pocetku i koliko me je nostalgija unistavala,i navela sam to da od kada sam se vratila iz C.G. manje me nostalgija drma,a tema je otisla u nezeljenom pravcu.
    Koliko god da mi je ovamo lako ili tesko zbog nostalgije za sada ne razmisljam da se vratim tamo,mozda nekad,ko zna,a voljela bih

  24. #499
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Svaka cast, ti si rijetki koji priznaje da je na zapadu najvise zbog takulina ...
    A bogomi nas je vecina zbog takulina i doshla preko
    Io ci credo!

    Welcome



  25. #500
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam zbog budjelara/takulina, ljubavi ,sexa, mora sam , htio sam, koko da vidju svijet hmmm......na koncu svega "kako volim Swedjankeeeeeeeee" hehehehe Medo oli kod mene da te povezem s kojom ? Hhehehheheeheh !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 20 of 24 FirstFirst ... 10161718192021222324 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nostalgija
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 10-01-10, 13:39
  2. Ah ta Jugo-nostalgija...
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum CG dijaspora
    Replies: 9
    Last Post: 07-06-07, 17:08
  3. Nostalgija?
    By WOODSTOCK in forum Primorski
    Replies: 14
    Last Post: 18-04-05, 22:36
  4. Nostalgija!
    By nemoj__mene in forum #montecafe
    Replies: 17
    Last Post: 13-01-05, 01:47
  5. muzicka nostalgija
    By dylan|stark in forum Muzika
    Replies: 28
    Last Post: 22-11-04, 19:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •