Procitah sve vase postove i mogu Vam reci da i ja volim Crnu Goru i nosim je u srcu kao i vi.Ucestvovala sam na razne promocije,bila na mitinge,odradjivala glasanja,i sada poslije nekoliko godina boravka vani,ja se jenako osjecam kao stranac,tako se ljudi i ponasaju prema meni.Stranac si postao u sopstvenoj zemlji,tamo dje si rodjen i odrastao,a stranac si i ovamo,sta drugo reci.Nekolike godine me je nostalgija unistavala,jedva sam cekala da podjem u moju Crnu Goru,i kad sam dosla tamo u junu,jako sam se razocarala-nikakvog napretka nema,ljudi su razocarani,bezvlasce,cijene kao na zapadu,i da ne nebrajam vise jer sve to boli.Vjerujte da sam jedva cekala da se vratim nazad,jeste tesko ali ovamo je sistem puno bolje uredjen,nema mita a ni prijatelskih veza-zakon je isti za sve,kako za obicne gradjane tako i za ministre.
Zalosno je to sto se u Crnoj Gori nikada nece ukinuti kumovske i rodbinske veze,sto ce trebati C.G.podosta godina da postigne neki nivo.Za sada nemam namjeru ici tamo,barem dok se neke stvari ne rijese,a od kad sam se vratila otud nekako me i nostalgija manje trese.
Pozdrav svima