Page 7 of 417 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast
Results 151 to 175 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #151
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Big giant head

    Ti spadas u 2% gledaoca televizije , i spadas u brojku koja je zanemarljiva. Zar mislis da ce neki covjek u godinama kad dodje sa posla da gleda Rai Uno i Rai Due + Rai Squalo (kako li se vec zove) ili ce da gleda neki sportski ili domaci informativni kanal (nebitno je li strani iz Bih,Srbije,Hrvatske ili Crne Gore, bez ako nije djetinjstvo proveo u Italiji. Za engleske kanale je potpuno drugacije jer nekako je taj jezik najrasrostranjeniji i moze se pratiti kolko tolko. Za jednu domacicu glavni kanali su ti sa tim serijama,talk shou, muzicki kanali,zato je stvoren onaj Kopernikus,Svet Plus itd...
    Mnogo je 3-4 italijanska kanala,previse....
    ---Chelsea Fc---

  2. #152
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ovo je najvece smece od kablovske, sa sve zabarima i njemcima, i onom tv duga i mktv i nekakvi teleshop raspali. I onaj gnjili kopernikus dje neka nesrecnica vrti buljom cijelu noc. A i ovaj bbc cnn il kako se vec zovu! NIDJE VEZE !
    Last edited by *lucifer*; 14-12-10 at 16:52.

  3. #153
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *lucifer* View Post
    Ovo je najvece smece od kablovske, sa sve zabarima i njemcima, i onom tv duga i mktv i nekakvi teleshop raspali. I onaj gnjili kopernikus dje neka nesrecnica vrti buljom cijelu noc. A i ovaj bbc cnn il kako se vec zovu! NIDJE VEZE !
    Ajde reci mi, koje bi ti kanale volio da vidiš a da je realno moguće da budu uvršteni u osnovni paket, a koji već postoje u ponudi ostalih kablovskih operatera a i nemoraju da budu.... samo nemoj HBO kanale, Arenasport i kanale za odrasle jer će oni krajem mjeseca već biti u ponudi, naravno kao dodatni paketi.... a ja ću im to prenijeti i predložiti.

  4. #154
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    @ Big giant head

    Ti spadas u 2% gledaoca televizije , i spadas u brojku koja je zanemarljiva. Zar mislis da ce neki covjek u godinama kad dodje sa posla da gleda Rai Uno i Rai Due + Rai Squalo (kako li se vec zove) ili ce da gleda neki sportski ili domaci informativni kanal (nebitno je li strani iz Bih,Srbije,Hrvatske ili Crne Gore, bez ako nije djetinjstvo proveo u Italiji. Za engleske kanale je potpuno drugacije jer nekako je taj jezik najrasrostranjeniji i moze se pratiti kolko tolko. Za jednu domacicu glavni kanali su ti sa tim serijama,talk shou, muzicki kanali,zato je stvoren onaj Kopernikus,Svet Plus itd...
    Mnogo je 3-4 italijanska kanala,previse....
    kablovska televizija nudi 50+ kanala. medju njima ne treba i ne smije da bude samo domacih narodnjachkih, i uopste onih koji ce gledati prosjecan umoran chovjek kad dodje sa posla [on ce ionako da gleda farmu/survivor/big brother/neko srodno smece koje moze i bez kablovske da prati] vec mora da se ponudi i nesto vise. kanali kao sto su kopernikus, happy tv, obn, bn, rtrs, rtl, nova, prva, avala - su maltene isti, imaju isti koncept programa, iste serije. ako ih ima vec toliko koliko ih ima [a nemam nista protiv da u ponudi ima nekoliko takvih], zasto ne bi bilo i kanala sa drugih govornih podrucja koji su actually kvalitetni i edukativni? takodje, italijanski kanali su i te kako praceni na primorju, vec decenijama.

  5. #155
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    Ajde reci mi, koje bi ti kanale volio da vidiš a da je realno moguće da budu uvršteni u osnovni paket, a koji već postoje u ponudi ostalih kablovskih operatera a i nemoraju da budu.... samo nemoj HBO kanale, Arenasport i kanale za odrasle jer će oni krajem mjeseca već biti u ponudi, naravno kao dodatni paketi.... a ja ću im to prenijeti i predložiti.
    Predlozhi BBC News,CNN, Discovery Science

  6. #156
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    Ajde reci mi, koje bi ti kanale volio da vidiš a da je realno moguće da budu uvršteni u osnovni paket, a koji već postoje u ponudi ostalih kablovskih operatera a i nemoraju da budu.... samo nemoj HBO kanale, Arenasport i kanale za odrasle jer će oni krajem mjeseca već biti u ponudi, naravno kao dodatni paketi.... a ja ću im to prenijeti i predložiti.
    Pitaj ti njih kome treba taj strani teleshop od pitaj boga okle je! I nek maknu sve kanale koji su fta preko satelita,jer boba ne valjaju. Nek ubace neki filmski kanal SA PREVODOM a ne onaj film+ sa filmovima starim 350g. Discovery ima jos nekoliko kanala pa nek ubace njih, i onaj Animal WILD sto je nekad bio. Kad vec nema nove, prve, rtl ... Itd ,i ja arenu imam na kablovskoj.
    Last edited by *lucifer*; 15-12-10 at 04:11.

  7. #157
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista novo na Bliskom istoku
    ---Chelsea Fc---

  8. #158
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Nema se sto gledat! Dje god okrenem zacrnjen ekran! Nece ga centa gledat od mene.

  9. #159
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    slika na Elmagu je katastrofa zadnjih nedjelja
    zasto bi iko uopste gledao elmag?
    She is only here to annoy herself!

  10. #160
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Kad vam je losa slika ne sjedite u fotelju uz povike "pogle sliku na Elmag, e po***** vam se u kablovsku" nego zovnite call centar, prijavite da ne valja, ne mogu oni znat, meni kad je losa slika bila, majka zvala, oni dosli, sredili problem, bilo nesto na sprat da se podesi, pitali nas jel sad ok, sve korektno...
    Njak Njak Njak

  11. #161
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    zasto bi iko uopste gledao elmag?
    Imaju novu muzicku emisiju,ZLATNI GLAS,vrhunska je,napokon ce talenti pored GRANDa moci da pokazu svoj raskosni glas u nekoj drugoj emisiji,nema vise Intra,tako da je ZLATNI GLAS SPAS!

  12. #162
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    hahahahah mislim da sam cuo na radiju u kolima tako nesto, za armina puacu posaljite sms sa brojem 886 ili tako nesto, a onda njegov "raskosni" glas no srecom imam komande na volanu...
    She is only here to annoy herself!

  13. #163
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    valja li se nadat slici tamo do ponedjeljka?

  14. #164
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Prebači na prvi kanal, tu je šum malo drugačiji, makar razbiješ monotoniju
    Njak Njak Njak

  15. #165
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Kad vam je losa slika ne sjedite u fotelju uz povike "pogle sliku na Elmag, e po***** vam se u kablovsku" nego zovnite call centar, prijavite da ne valja, ne mogu oni znat, meni kad je losa slika bila, majka zvala, oni dosli, sredili problem, bilo nesto na sprat da se podesi, pitali nas jel sad ok, sve korektno...
    Kada nestane slika na bilo kom kanalu onda nestane u čitavom gradu jer imaju samo jednu centralu, tako da oni sami mogu videjti kada nema slike, imaju tv u poslovnici i centrali.... ja sam ranije redovno zvao sada sve rjeđe jer su mi dosadili a i vidi sam da nemogu mnogo postići, oni će vratiti sliku onda kada to njima odgovara tj. kada neko od njihovih tehničara dovuče svoje dupe, npr. ja prijavim problem u 13h oni će ga popraviti u 16 jer im je tad vrijeme za provjeru stanja...a to što je tebi bio slab prijem slike na svim kanalima to je već nešto drugo, zato su moralu da dođu do tebe...ja taj elmag kao i polovinu ovih programa i ne gledam ali hoću da imam sliku i da mi ona bude dobra kada je već plaćam.

  16. #166
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čitavo jutro i sve negdje do oko 15 nije bilo eurosporta 1 i rts1 (umjesto njega se bio pojavio kanal d) a umjesto happy tv se bila vratila tv avala.... i ja ih zvah negdje ko 13 i 30 da to prijavim i da vidim jesu li to počeli da vraćaju neke od kanala koje su makli, kada mi operaterka reče da nije upoznata da su vratili avalu ali da je moguće i da rade na tome, ponovo sam pomenuo da i dalje nema jedno pet kanala kaže samo biće uskoro... dakle, ponavljaju ono što su rekli i prije deset dana... i naravno ponovo su makli avalu, vjerovatno se pojavila sama od sebe, što zvuči nevjerovatno ali je kod njih sve moguće.

  17. #167
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,250
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Sve, sve što su nam servirali u poslednje vreme mogu da svarim, i Makedonce, i opskurni K:CN, samo mi onaj nemački kanal (Kika?) sa sunđerom koji govori (po vasceli dan) nije jasan, niti mi može biti jasan da živim još nekoliko vekova u nekoliko različitih dimenzija. Mene ono plaši. Like, seriously. Svaki put kad šetajući naletim na ono, naježim se i moram trubicu zapalit' da se smirim.
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  18. #168
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cowgir| View Post
    Sve, sve što su nam servirali u poslednje vreme mogu da svarim, i Makedonce, i opskurni K:CN, samo mi onaj nemački kanal (Kika?) sa sunđerom koji govori (po vasceli dan) nije jasan, niti mi može biti jasan da živim još nekoliko vekova u nekoliko različitih dimenzija. Mene ono plaši. Like, seriously. Svaki put kad šetajući naletim na ono, naježim se i moram trubicu zapalit' da se smirim.
    Ja kada sam se prije skoro tri godine odlučiio za m-kabl u ponudi je pisalo da postoji cartoon network. Kada su mi priključili televiziju njega naravno nije bilo već su mi rekli da su umjesto njega za sada ubacili taj bezvezni kanal kika... medjutim cartoon network nikada nisu ubacili a ovu kiku su držali pune dvije godine i onda su je izbacili kada su uvodili neki drugi kanal a evo je sada ponovo ubaciše ali se iskreno nadam da je to samo privremeno. A da je sunđer barem normalan a ne nekako sav izmožden i suv.

  19. #169
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,250
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    A da je sunđer barem normalan
    Moram priznati da mi i ova izjava pomalo freaky deluje. :mrgreen: Ozbiljno. A svetu je dovoljan jedan (nacrtani) pričajući sunđer i to je, valjda, SunđerBob.
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  20. #170
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Ja jedino sto gledam, to je Discovery, National Geographic, TV1000, Viasate,VH1,MTV Vijesti i Hustler. Ostalo boba ne valja

  21. #171
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako Hustler kad ga nema
    ---Chelsea Fc---

  22. #172
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sigurno je Kradem_Shahte iz Bara i vjerujem da taj kanal puštaju posle ponoći umjesto explorera... tako su radili jedno vrijeme i u Pg ali je bio private spice... a i to su radili nelegalno.

  23. #173
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li u Baru Cartoon Network?

  24. #174
    big giant head Guest

    Default

    ubacise [u novom] josh jedan filmsko/serijski kanal. universal nesto. ima prevoda.
    josh kad bi im palo na pamet da ubace neki od discovery kanala umjesto ovih kopernikusa i ostalih budalastina..

  25. #175
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    ubacise [u novom] josh jedan filmsko/serijski kanal. universal nesto. ima prevoda.
    Kako se tačno zove taj kanal, da i mi tražimo da ubace kod nas ako je dobar?

Page 7 of 417 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •