Page 6 of 417 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast
Results 126 to 150 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #126
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skrembovali su Srbija-Rumunija , a In TU UTAKMICU NE PRENOSI,KO JE OVDJE LUD!!!!!!!!!!!!!!! A juce u isto vrijeme idu i Crna Gora-Island i Spanija-Srbija na Rts (E TAD SE ZATAMLJUJE A NE U OVOJ SITUACIJI)

    sramota!
    ---Chelsea Fc---

  2. #127
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ali, ko je od drzavnih institucija napravio propust da mi kao korisnici budemo prevareni? Ko je trebao da to sprijeci?


    Hvala Lepo

  3. #128
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa hoce li sad Agencija za Radiodifuziju da mi prekine ugovor sa m-kabl? Zasto su dozvolili da budemo prevareni/navuceni na ugovor? Nista manju krivicu ne nose od predstavnika m-kabl.

    Hvala Lepo
    I ja mislim da je ARD glavni krivac za ovo stanje...znali su od početka šta se dešava i tek nedavno kada se IN televizija na čelu sa njenim direktorom i ljudima koji stoje iza njih javno nekoliko puta pobunila onda su riješili da nešto preduzmu.
    I stvarno je ovo preko glave...Ako IN ne prenosi rukomet kada igra srbija ili neku drugu utakmicu neka pušte ostale televizije a ne da skrembluju sliku... Prva dva dana su puštali a sada se odjedanput pojaviše kao vlasnici eksluzivnih prava prenosa.

  4. #129
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    na extra tv nije skremblovan ni HRT 2 ni RTS 2...ja mislim da bi trebalo okrenuti ove iz kablovske fino im reci da drugi ne skrembluju kanale da ne moraju ni oni

    a sto se tiche HBO i HBO comedy makar u bar su nekada bili ti kanali,kao i SOS kao i NBA TV i mnogi drugi

  5. #130
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko ce da ih okrene na ovaj broj i objasni situaciju

    Korisnički centar Podgorica
    Kralja Nikole 128
    020/647-733
    ---Chelsea Fc---

  6. #131
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bi ih prvi okrenuo ako je to istina da ostali nisu skremblovali te kanale a prema komentarima sa thread sport > sport generalno > rukomet, nisu. Sačekaću do ponedeljka pa ako i dalje to bude slučaj ja ih zovem, inače subotom rade do 14 a nedjeljom ne rade, tako da se na taj fiksni i nemože zvati.... mada ja imam tri njihova mobilna na 068 pa ako neko hoće mogu poslati.
    I dalje par kanala nisu zamijenili sa ničim pa ako tako bude do nove godine ili ih budu zamijenili sa nekim š kanalima, vidjeće valjda i sami da je neizbježno da smanje cijenu pretplate.

  7. #132
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Goku posalji im poruku da nemaju razloga da zatamljuju sliku,posalji im ovako nesto, u redu da zatamnite sliku kada se igra utakmica koju IN Tv prenosi (u tom terminu) a zatamljivati ostale programe a In ne prenositi sliku onda je to glupo i ostali kablovski distributeri ne zatamljuju,.
    ---Chelsea Fc---

  8. #133
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WizzarD View Post
    na extra tv nije skremblovan ni HRT 2 ni RTS 2...ja mislim da bi trebalo okrenuti ove iz kablovske fino im reci da drugi ne skrembluju kanale da ne moraju ni oni

    a sto se tiche HBO i HBO comedy makar u bar su nekada bili ti kanali,kao i SOS kao i NBA TV i mnogi drugi
    Nije bio nikad NBA TV vec neki italijanski kanal koji je posle ponoci reemitovao signal NBA TV-a,a to je itekako nelegalno...

  9. #134
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Nije bio nikad NBA TV vec neki italijanski kanal koji je posle ponoci reemitovao signal NBA TV-a,a to je itekako nelegalno...

    izvinjavam se moja greska....italia sport mislim da se tako zvao kanal pa su uveche pustali NBA TV

    sorry,ali sto se tiche ova 2 kanala oni su bili

  10. #135
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WizzarD View Post
    fino im reci da drugi ne skrembluju kanale da ne moraju ni oni
    Valjda ne određuju oni sami koji kanal i kada će skremblovati, već im televizija koja ima ekskluzivitet pošalje dopis sa kopijom ugovora, ili su se prepali odkada su prije dva mjeseca platili kaznu od 5000e za to što nisu poštovali ekskluzivna prava domaćih televizija, pa sada skrembluju i što treba i što netreba.

  11. #136
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Goku posalji im poruku da nemaju razloga da zatamljuju sliku,posalji im ovako nesto, u redu da zatamnite sliku kada se igra utakmica koju IN Tv prenosi (u tom terminu) a zatamljivati ostale programe a In ne prenositi sliku onda je to glupo i ostali kablovski distributeri ne zatamljuju,.
    E moj Masinac, ja sam im već to pričao kada je počela liga šampiona u fudbalu baš tim riječima ali ništa... oni kažu da tv IN ima pravo na sve utakmice bez obzira što prenosi samo jednu... samo se bezveze iznerviram čak su mi jednom dali broj šefa da njega zovem jer one operaterke nemaju odgovore na moja pitanja... a onaj šef me odmah dočeka sa ko ti je dao moj broj telefona?:mad: Ali ih u svakom slučaju zovem u ponedjeljak popodne da se malo razjasnimo.

  12. #137
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo ostro druze

  13. #138
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ostro no sto! Jer ako In Prenosi Crna Gora - Island u 18:15 a u isto vrijeme u 18:15 Srbija - Spanija onda podrzavam zatamljivanje RTS-a (mada opet i nema logike al ajde) ali Srbija-Rumunija u 18:45 na RTS zatamljena a na In ide IMPULS - udar na gledaoca!
    ---Chelsea Fc---

  14. #139
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    I ja mislim da je ARD glavni krivac za ovo stanje...znali su od početka šta se dešava i tek nedavno kada se IN televizija na čelu sa njenim direktorom i ljudima koji stoje iza njih javno nekoliko puta pobunila onda su riješili da nešto preduzmu.
    Normalno da je krivica ARD-a i ostalih drzavnih kontrolora koji su dozvolili da mi budemo prevareni. Nije valjda da ocekuju da se korisnici koji su prevareni zbog njihovih popusta zale na m-kabl a oni saucesnici i vise nego odgovorni za propust?
    Da li ima neki broj tel ili e-mail da se obratim (i kome?) za ovo klasicno saucesnistvo zbog propusta njihovih sluzbi tj. odgovornih u tim drzavnim firmama?


    Hvala Lepo

  15. #140
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Goku jesi li ih zvao , a ne znam kod vas ali kod mene neki programi su na 2-3 kanala,zvek...a muka mi ih je prebrojat,ali drasticno je smanjen broj
    ---Chelsea Fc---

  16. #141
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neće da se jave, ništa prije ponedjeljka... kod mene nema dupliranja, da nisi nešto ručno podešavao.... ranije je znalo da se pink duplira i pojavi umjesto fox-a ili avale, ili rts1 umjesto B92.... vidim da arenasport čitav dan koči sa slikom.

  17. #142
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste, još uvijek nema pet kanala, ali evo strpićemo se par dana možda čekaju dozvolu od nekih tv kuća, u svakom slučaju sjutra ću se raspitati.

  18. #143
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    treba svi da ih zovnemo i da se zalimo,jedino tako mozda bude efekta. ja ih sjutra zovem da im ocitam

  19. #144
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bookmakers View Post
    treba svi da ih zovnemo i da se zalimo,jedino tako mozda bude efekta. ja ih sjutra zovem da im ocitam
    Pomeni ovaj rukomet molim te i da maknu gluposti od Rai kanala
    ---Chelsea Fc---

  20. #145
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    Jeste, još uvijek nema pet kanala, ali evo strpićemo se par dana možda čekaju dozvolu od nekih tv kuća, u svakom slučaju sjutra ću se raspitati.
    Cekamo sta ce biti jer sa ovim kanalima ova je njesra
    ---Chelsea Fc---

  21. #146
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno, ima utakmice na HRT2 Hrvatska-Rumunija (logicno jer je In ne prenosi)
    ---Chelsea Fc---

  22. #147
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvao sam ih danas i koliko vidim ima efekta za sada što se tiče rukometa, a da li će tako biti i ubuduće vidjećemo. Rekao sam im da su samo oni u subotu skremblovali prenos rukometa na rts2 i hrt2, da to nisu uradili ostali kabl. operateri... djevojka iz call centra mi reče da su dobili dopis iz tv IN da zamrače sliku, na moje pitanje zašto to nisu radili onda i prva četiri dana ona nije imala odgovor.... dalje kaže da su uveli B92 info i tv Košava i da su ta obavještenja i nova programska šema postavljeni na sajtu... na moj prigovor da toga nema, kaže onda će biti.... kaže dalje da pregovaraju da vrate neke kanale (osim nove i prve koje sigurno neće vraćati) i da će sve biti poznato u naredna dva dana....takođe sam pomenuo loš prijem domaćih kanala, posebno elmaga i in-a....

  23. #148
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice Tv Kosave to moze djevojka da misli na Tv Heppy jer se sjecam da se ta dva kanala ukrstaju... B92 info nemam... Svaka cast Goku.A trebamo ozbiljno da se pobunimo protiv ovih Talijanskih i Njemackih sranja,pogotovo talijanskih kojih je previse Rai Uno,Raid Duo,Rai Squala....
    ---Chelsea Fc---

  24. #149
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Htio sam ja spomenuti i te kanale što su uveli prije svega rai scuola i sat1 ali zaboravih, smori me sa njenom pričom, a i vidio sam da nije sasvim obaviještena pa i nisam mnogo dužio ali biće prilike da ih opet zovem, samo prvo da vidim hoće li i šta uraditi do petka.

  25. #150
    big giant head Guest

    Default

    sta fali italijanskim, dobri su kanali, jedino sto nema prevoda. uz onoliko njemackih, raznih narodnjackih, pa ovo sad sto su ubacili kopernikus, happy tv, mktv i ostala boranija - tih par rai kanala su za klasu bolji od vecine. tj, ta dva, rai uno i rai due su vecim dijelom programa na nivou pinka ili tv nove, samo sa malo boljom produkcijom.

    bilo bi lijepo da uvedu neki od ovih discovery science ili tako nesto. yebe mi se vise za gomilu domacih [sa ovih prostora] koji svi lice jedan na druge, nema nikakve razlike

    edit: + da vrate bbc, cnn i skynews, ili barem nesto od toga. ovako imam jedan jedini informativni kanal RT news. koji nije losh, ali ipak..
    Last edited by big giant head; 13-12-10 at 19:26.

Page 6 of 417 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •