Page 356 of 417 FirstFirst ... 256306346352353354355356357358359360366406 ... LastLast
Results 8,876 to 8,900 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #8876
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    pin je 0000
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #8877
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "Dzi",

    Ukoliko imaš tehničke poteškoće sa uslugom molimo te da nas kontaktiraš u inbox kako bi ti pružili tehničku podršku.
    Pozdrav,

  3. #8878
    Join Date
    May 2014
    Posts
    84
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugari potreban mi je jedan savjet, tj. informacija. Jedan prijatelj uskoro kreće za Ameriku, pa razmišlja da svojima uvede Telemach, pa da oni gledaju EON preko smart boxa, a on tamo da pazari smart LG tv i preko aplikacije da gleda. E sada, da li će moći da gleda sve kanale ili će neki biti blokirani zato što nije na mreži Telemacha tj. nije uopšte u zemlji? Meni su u Srbiji prošle godine radili svi na EON-u preko laptopa, ali doduše bio sam u stanu gdje je internet takođe bio Telemach (SBB).

  4. #8879
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    NK
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Latviešu View Post
    Radi li vam TV Budva?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Ima li ko da odgovori?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Dažādi kā diena un nakts

  5. #8880
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Latviešu View Post
    Ima li ko da odgovori?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Meni ne radi mada nisam ni znao da je imam no eto da ti provjerim. Rade mi Niksic, Pljevlja, H. Novi... koje isto nisam znao da su u ponudi

  6. #8881
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    NK
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Meni ne radi mada nisam ni znao da je imam no eto da ti provjerim. Rade mi Niksic, Pljevlja, H. Novi... koje isto nisam znao da su u ponudi
    Hvala
    Mene onaj Polis interesuje u 7 na TV Budva

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Dažādi kā diena un nakts

  7. #8882
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "Latviešu",

    Ukoliko i dalje imaš poteškoće sa kanalom TV Budva zamolili bi te da nam se obratiš u inbox kako bismo izvršili potrebne provjere u sistemu.
    Pozdrav,

  8. #8883
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "morpheus1986",

    Zamolili bi te da nam u inbox dostaviš kontakt telefon kako bi te kontaktirala naša služba prodaje i prezentovala ti našu ponudu.
    Pozdrav,

  9. #8884
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    NK
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zdravo "Latviešu",

    Ukoliko i dalje imaš poteškoće sa kanalom TV Budva zamolili bi te da nam se obratiš u inbox kako bismo izvršili potrebne provjere u sistemu.
    Pozdrav,
    Sto? Kad niko nema taj kanal... Pa provjerite u stanicu

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Dažādi kā diena un nakts

  10. #8885
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Evo ovako: vec petu noc zaredom vecina kanala nema trika da moze da se gleda. Od 20h pa na dalje. Koci 5-10sec pa dodje slika sekund dva pa opet i stalno tako. Reklamirao, dosla tehnicka ekipa juce, rekli da dosta istih reklamacija imaju da nista ne mogu uraditi. Odradili provjeru signala, interneta i svih uredjaja ukljucujuci razvodnu kutiju u zgradi. Sve ok. Kazu da je to neki bug i da to treba bas telemach da rijesi jer nisam jedini. Snimio ja na tel kako to izgleda i pokazao im da ne bude da kenjam nesto.Pretpostavljam da je teh.ekipa onda neka outsorce firma ali mene to jel' ne treba da interesuje. I evo sad ni mrcnog Grgura ne mogu da slusam (mada to i nije lose) ali utakmicu reprezentacije ne mogu ni sa prekidima da vidim. Kakva neozbiljnost. Prodas proizvod koji ne radi i ne radis nista povodom toga. Pa mislim...

  11. #8886
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pilicius View Post
    Evo ovako: vec petu noc zaredom vecina kanala nema trika da moze da se gleda. Od 20h pa na dalje. Koci 5-10sec pa dodje slika sekund dva pa opet i stalno tako. Reklamirao, dosla tehnicka ekipa juce, rekli da dosta istih reklamacija imaju da nista ne mogu uraditi. Odradili provjeru signala, interneta i svih uredjaja ukljucujuci razvodnu kutiju u zgradi. Sve ok. Kazu da je to neki bug i da to treba bas telemach da rijesi jer nisam jedini. Snimio ja na tel kako to izgleda i pokazao im da ne bude da kenjam nesto.Pretpostavljam da je teh.ekipa onda neka outsorce firma ali mene to jel' ne treba da interesuje. I evo sad ni mrcnog Grgura ne mogu da slusam (mada to i nije lose) ali utakmicu reprezentacije ne mogu ni sa prekidima da vidim. Kakva neozbiljnost. Prodas proizvod koji ne radi i ne radis nista povodom toga. Pa mislim...
    Isti problem evo dvije noći.SK 1,2,3,4 i NovaM noćas,dok na drugim kanalima nemam problema.Koristim Eon OTT,smart tv aplikacija.Evo kako se zavrsi fudbal na NovojM proradi bez problema.Izgleda su im se nakačili na server ovi kinezi za Iptv listama

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  12. #8887
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    NK
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pedja65 View Post
    Isti problem evo dvije noći.SK 1,2,3,4 i NovaM noćas,dok na drugim kanalima nemam problema.Koristim Eon OTT,smart tv aplikacija.Evo kako se zavrsi fudbal na NovojM proradi bez problema.Izgleda su im se nakačili na server ovi kinezi za Iptv listama

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nego šta su... Ima sve više i više da ih buše a oni potrčali da stave Huawei opremu. Skidaju koaksijalnu mrežu a to je zatvorena mreža, nema "opterećenja " kao na OTT i net streaming

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Dažādi kā diena un nakts

  13. #8888
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "pedja65",

    Molimo te da nam se obratiš u inbox kako bismo bili u mogućnosti da ti pomognemo u rješavanju tehničkih poteškoća sa uslugom.
    Pozdrav,

  14. #8889
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zdravo "pedja65",

    Molimo te da nam se obratiš u inbox kako bismo bili u mogućnosti da ti pomognemo u rješavanju tehničkih poteškoća sa uslugom.
    Pozdrav,
    Problem sam imao na navedenim kanalima u navedenom vremenu,sada sve funkcioniše bez greške.Javljam ako se ponovi.Hvala u svakom slučaju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. #8890
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako da promijenim frekvencu na telemach ruteru? U radio settings 2.4 mi je "sivo", ne nudi mi 5 Ghz. Mislim da je ovo oznaka rutera
    EPC3928S .

  16. #8891
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Potrebna pomoć.

    Prijatelj mi je uzeo Eon box i to je uzeo samo box, pošto ima Telekom optiku preko 100 megabita brzine. Prvih mjesec dana mu je sve radilo super, onda je odjednom počelo da sjecka samo na SK1 kanalu, sinoć i Nova M nije se gledati mogla od sjeckanja i zamrzavanja slike na par sekundi. Pozivom Telekomu zbog interneta, kažu da su svi parametri odlični, da nema prekida u radu i da je sve 1/1....pozivom Telemach-u kažu da je do vas sve ok...a gledanje tv-a pravi problem konstantno.
    Može li se utvrditi u čemu je problem tu, pošto i jedni i drugi kažu da je sve odlično, a problem ostaje.

    Unaprijed hvala.

  17. #8892
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iPhone View Post
    Potrebna pomoć.

    Prijatelj mi je uzeo Eon box i to je uzeo samo box, pošto ima Telekom optiku preko 100 megabita brzine. Prvih mjesec dana mu je sve radilo super, onda je odjednom počelo da sjecka samo na SK1 kanalu, sinoć i Nova M nije se gledati mogla od sjeckanja i zamrzavanja slike na par sekundi. Pozivom Telekomu zbog interneta, kažu da su svi parametri odlični, da nema prekida u radu i da je sve 1/1....pozivom Telemach-u kažu da je do vas sve ok...a gledanje tv-a pravi problem konstantno.
    Može li se utvrditi u čemu je problem tu, pošto i jedni i drugi kažu da je sve odlično, a problem ostaje.

    Unaprijed hvala.
    Nakačili su im se na server ovi ilegalci izgleda.Kada su kvalifikacije i Evroliga nastaje problem.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  18. #8893
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    NK
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Opet nema TV Budve... RTCG2 HD je ustvari razvučeni SD...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Last edited by Latviešu; 15-10-19 at 20:01.
    Dažādi kā diena un nakts

  19. #8894
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Bar
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    42
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Je li ko uspio da cast-uje sliku sa EON app na iPad/iphone na TV koji podržava AirPlay? Meni samo prenosi ton, dok na apple tv radi bez problema.

  20. #8895
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iPhone View Post
    Potrebna pomoć.

    Prijatelj mi je uzeo Eon box i to je uzeo samo box, pošto ima Telekom optiku preko 100 megabita brzine. Prvih mjesec dana mu je sve radilo super, onda je odjednom počelo da sjecka samo na SK1 kanalu, sinoć i Nova M nije se gledati mogla od sjeckanja i zamrzavanja slike na par sekundi. Pozivom Telekomu zbog interneta, kažu da su svi parametri odlični, da nema prekida u radu i da je sve 1/1....pozivom Telemach-u kažu da je do vas sve ok...a gledanje tv-a pravi problem konstantno.
    Može li se utvrditi u čemu je problem tu, pošto i jedni i drugi kažu da je sve odlično, a problem ostaje.

    Unaprijed hvala.
    Zdravo "iPhone" ukoliko tvoj prijatelj ima tehničkih poteškoća sa uslugom potrebno je da se javi u iinbox sa podacima da bismo izvršili provjere navoda.
    Pozdrav

  21. #8896
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Kod mene sinoć opet problemi na SK dok je bila Evroliga.Tako nije zamrzavala slika ni na besplatnim Iptv listama.Zvah,prijavih,kažu da znaju za taj problem kod određenih korisnika na sportskim kanalima.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  22. #8897
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    NK
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pedja65 View Post
    Kod mene sinoć opet problemi na SK dok je bila Evroliga.Tako nije zamrzavala slika ni na besplatnim Iptv listama.Zvah,prijavih,kažu da znaju za taj problem kod određenih korisnika na sportskim kanalima.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    I kod mene je tako bilo... I nemam TV Budvu već 5 dana. Mislim, ok, ovo mi je u sobi, u dnevnoj imam Mtel pa mogu pogledati Polis...

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Dažādi kā diena un nakts

  23. #8898
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zdravo "Latviešu",

    Molimo te da nam se javiš u inbox sa brojem korisničkog ugovora kako bismo provjerili zbog čega nemaš pristup kanalu TV Budva.

    Pozdrav,

  24. #8899
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Da li neko moze da napise iskustva sa Telemach-om interesuje me sledece

    1. Koliko im je stabilna optika ?
    2. Da li ispunjavaju ono sto reklamiraju, konrektno brzine. Ima jedan cudna stvar sto pisu brzina do 120 Mbps, koji je minimum? Nije naznaceno koliki je upload?
    3. Kako radi EON box, je li spor, glavi li i slicno , bug-uje li ?
    4. Kako im radi wifi ruter koji dolazi uz optiku, je li stablian, moze li da izdrzi brzine koje pruzaju, kakav je sa dometom ?

    Hvala.

  25. #8900
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    NK
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Da li neko moze da napise iskustva sa Telemach-om interesuje me sledece

    1. Koliko im je stabilna optika ?
    2. Da li ispunjavaju ono sto reklamiraju, konrektno brzine. Ima jedan cudna stvar sto pisu brzina do 120 Mbps, koji je minimum? Nije naznaceno koliki je upload?
    3. Kako radi EON box, je li spor, glavi li i slicno , bug-uje li ?
    4. Kako im radi wifi ruter koji dolazi uz optiku, je li stablian, moze li da izdrzi brzine koje pruzaju, kakav je sa dometom ?

    Hvala.
    Pa za 3. Imam aplikaciju za LG... Izgled super, kanali su sd više nego što su HD iako se tako reklamiraju. Aplikacija je brza i nelogična (za mene bar), učitavanje kanala kad klikneš zavisi od kanala do kanala. Za domaće je: Klik, čekaš, black screen, prvi frejm, 2 sekunde, kreće slika... Dok je SK odmah...


    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Dažādi kā diena un nakts

Page 356 of 417 FirstFirst ... 256306346352353354355356357358359360366406 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 11:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 17:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 11:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 14:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 15:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •