Page 278 of 417 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast
Results 6,926 to 6,950 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #6926
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Magenta
    Kao neki otrov hahaha
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  2. #6927
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hoce li SK HD kanali biti u osnovni paket kada se zavrsi ovaj probni period?

  3. #6928
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejo_V View Post
    Hoce li SK HD kanali biti u osnovni paket kada se zavrsi ovaj probni period?
    U osnovnom digitalnom paketu (start paket) trebalo bi da budu SK HD, SK1 HD i SK2 HD.
    U analognom paketu su valjda SK1, SK2 i SK3.
    Who let the dogs out

  4. #6929
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako stoji da je akcija cijena od 13.90 prvih 12 mjeseci, zasto kad ocu da narucim ovaj paket na sajtu pise da je tako samo prvi mjesec i da je puna cijena odmah nako toga?
    I jesu li ovo cijene sa pdv-om ili bez?

  5. #6930
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    koje su prednosti vase u odnosu na magentu xl
    Kakva magenta, mici se od tih lopova.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #6931
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Reklamacija

    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Pojavljuje li se nekoke dok gleda tv da se na 2,3 sekunda prekine tv i pojavi slika D3 i ucitava nesto?
    Evo 2,3 dana svako malo se ovo pojavi.
    Ne znam da mi ne ometaju kanale zato sto sam za Momira Bulatovica i za Jugodlaviju.
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora kao i broj telefona za kontakt da bi Vas tehnička služba kontaktirala.

  7. #6932
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Pitanje

    Quote Originally Posted by mehmeh View Post
    Ako stoji da je akcija cijena od 13.90 prvih 12 mjeseci, zasto kad ocu da narucim ovaj paket na sajtu pise da je tako samo prvi mjesec i da je puna cijena odmah nako toga?
    I jesu li ovo cijene sa pdv-om ili bez?
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora kao i broj telefona za kontakt da bismo Vas kontaktirali.

  8. #6933
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by electropg View Post
    Bio bih prezadovoljan kad bih mogao da ga koristim na moj TV, ali gospoda neće da naprave aplikaciju za webOS...
    pa sto ne ides preko pretrazivaca?
    ili da spojis neki komp sa tv-eom i rijesena stvar

  9. #6934
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    pa sto ne ides preko pretrazivaca?
    ili da spojis neki komp sa tv-eom i rijesena stvar
    Onda cu ga gledati na kompjuteru. Ne trebaju mi neka alternativna rješenja. Reklamira aplikaciju za smart TV, a onda kažu imamo aplikaciju za samo neke Smart TV... Ako već posjedujem Smart TV, trebalo bi da imam opciju da gledam nanjega bez problema. Prošlo je vec vise od 5 mjeseci od kad je startovao EON, mogli su do sada napraviti te male izmjene... Ali ih boli uvo. I to ne samo za LG vlasnike, nego za sve...

  10. #6935
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    pa sto ne ides preko pretrazivaca?
    ili da spojis neki komp sa tv-eom i rijesena stvar
    Jesi li siguran da moze preko pretrazivaca?
    Who let the dogs out

  11. #6936
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Jesi li siguran da moze preko pretrazivaca?
    Na LG ne moze...

  12. #6937
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ko vam je kriv kad se navikavate? Ja odavno ne zovem call centar nego ih o jadu zabavljam mailovima kad imam neki problem i sve mi se riješi u najkraćem roku. Pismeni trag je čudo...

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    Avatar ti je TOP, najjaci lik u seriji

  13. #6938
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    kod mene je @Telemach u kratkom roku poslao jednog finog momka da rijesi problem i ovim putem se zahvaljujem obojici.

    nego, negdje u u tom ocekivanju da se nesto desi, zvala me gdja iz telemacha da mi ponudi neke povoljnosti fixne telefonije. razgovor o tome se zavrsio kad sam rekla da sam aaparat spakovala da nemam obavezu da cistim prasinu i s njega i da je on tu samo zbog neta koji bas i ne funkcionise kako bi trebalo. na to me je zena ubjedjivala da prijavim problem jer ja placam brzinu koju nemam i da je to moje pravo. Te se nacaskah s njom kao s mojom tetkom o tome kako mi net nije najveci problem u zivotu i da nemam ja kad oko toga.

    elem! posle nje zove druga gdja, ovog puta po prijavi kolege odavde. i ona je bila ok i ljubazna s tim sto mi je od svega za "uho" zapala jedna konstatacija vezano za net koja je susta suprotnost gore pomenute, a to je, pokusacu da citiram, "tamo pise brzina DO 80". Pretpostavljam da im to daje za pravo da net, sasvim regularno, moze biti 20 i da je to ok.

    eto, dodje momak, vrati mi moj ruter na njihov koji je iskljucio, zamijenio neke konektore i, u komunikaciji sa svojim kolegama, pojaca taj net za koji mi je receno da ne moze bit jaci no sto je i da preko wirelessa ne moze preko 45 da izmjeri. Jutros je uz kafu izmjeren 75.

    da ne davim, hvala Telemachu sto mi se obratio, jer ko zna kad bi ja digla du*e s obzirom da nemam zivaca da se nadgornjavam, a tek ne umijem da se svadjam.

  14. #6939
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Sredinom februara dosla su mi 2 momka na vrata, i ponudili da se produzi ugovor na 2 godine, da se uvede fixni i da mi se smanji pretplata sa 32.40e, koliko sad iznosi za -6e. Nakon par dana ja sam na ponudu pristao nakon konsultacije sa mojima, dosli su kod mene kuci, potpisali smo ugovor 19-og i receno mi je da ce najkasnije za nedelju dana neko da dodje da uvede fixni.

    Evo vec vise od 15 dana nista, ja zovem danas momka koji je dolazio na vrata i koji je ispunio ugovor, on mi kaze od toga nema nista. Ne moze na vas paket da se ubaci fixni i da se smanji pretplata, a na flajeru koji su mi ostavili stoji cijena od nekih 26-27e za taj paket za koji smo mi potpisali ugovor. I ja ga pitam sto niko nije javio, ja kuci cekam sa ugovorm svaki dan da neko dodje i uvede fixni. On kaze moja greska, trebao sam da javim, meni su to rekli 4 dana nakon potpisivanja ugovora. Dakle 23-ceg.

    Ima li logike u svemu ovome? Da ti neko dolazi na vrata sa ponudom, da istu prihvatis, potpises se na papir, i oni ti nakon 15 dana KAD IH TI ZOVNES kazu "od toga nema nista". Da li je ovo realno??
    Last edited by Emix; 06-03-18 at 11:38.

  15. #6940
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Pošalji im skeniran taj ugovor na info mail pa ćeš da vidiš kako ne može
    War. War never changes.

  16. #6941
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pošalji im skeniran taj ugovor na info mail pa ćeš da vidiš kako ne može
    Moram da dodam da me je forumas @straus kontaktirao jos u januaru, sa ponudom da pretplatu smanji na 28.40e bez fixnog. Dakle sam se ponudio. Na sta sam TAKODJE pristao i to mu napisao, ali sam mu i rekao da za par dana idem na put i da necu biti tu 15 dana pa ako moze da mi javi. Ja sam na put otisao, javio mu se nakon 15 dana kad sam se vratio sa puta ali on vise nije odgovarao.

    O cemu se ovdje radi meni nije jasno...

  17. #6942
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Ja znam da je ta akcija trajala do 31.12.2017, ne znam jesu li je produžavali posle toga. Ja sam se prijavio u decembru, imao sam određenih problema (stizao mi račun za stari ugovor a potpisao sam novi sa umanjenjem računa) ali sam riješio sve sa njima mailom.
    War. War never changes.

  18. #6943
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Je li realno da u danasnjoj eri digitalne evolucije, ja moram licno da podjem u poslovnicu da stavim na stand by ugovor zbog preseljenja na novu lokaciju dje jos nema mogucnosti za Telemach??? I to samo prvog i petnaestog u mjesecu mogu da odradim zamrzavanje??? Da li je ovo realno???
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  19. #6944
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja znam da je ta akcija trajala do 31.12.2017, ne znam jesu li je produžavali posle toga. Ja sam se prijavio u decembru, imao sam određenih problema (stizao mi račun za stari ugovor a potpisao sam novi sa umanjenjem računa) ali sam riješio sve sa njima mailom.
    I zasto bih ja sad placao 32.40e paket koji ostali korisnici placaju manje? Jos su mi povecali racun, zbog PDV-a ili cega vec apsolutno me ne zanima na sta nisu imali pravo jer je ugovor potpisan jos sredinom prosle godine!

  20. #6945
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Naravno da ništa nisam plaćao, čak su mi stornirali kompletan račun za januar (ne samo razliku, korektno od njih), ali kažem ti, moraš biti uporan i obraćati im se isključivo mailom jer od call centra nema leba.
    War. War never changes.

  21. #6946
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Naravno da ništa nisam plaćao, čak su mi stornirali kompletan račun za januar (ne samo razliku, korektno od njih), ali kažem ti, moraš biti uporan i obraćati im se isključivo mailom jer od call centra nema leba.
    Pa cujes li sta ti kazem ljudi su dosli na vrata stana i potpisali smo ugovor par dana kasnije kod mene u stan... sta dalje da pricam?? Kakav call centar tu se niko ne javlja po 5 minuta.

  22. #6947
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odje svi kukaju,kao tuzibabe neke 😆 da se i ja pridruzim 😁 Da su napadni sa ponudom za fixnu jesu,zvali me desetak puta,svaki put sam im se zalio da net brzinu koja je u ugovoru 80 a meni oko 20.Kad im rekao da me vise ne uznemiravaju tim ponudama za fiksni rijesili su mi problem sa netom i ne zovu me vise.Mora da sam im na crnu listu 😁

  23. #6948
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Prigovor

    [QUOTE=Emix;4876187]Sredinom februara dosla su mi 2 momka na vrata, i ponudili da se produzi ugovor na 2 godine, da se uvede fixni i da mi se smanji pretplata sa 32.40e, koliko sad iznosi za -6e. Nakon par dana ja sam na ponudu pristao nakon konsultacije sa mojima, dosli su kod mene kuci, potpisali smo ugovor 19-og i receno mi je da ce najkasnije za nedelju dana neko da dodje da uvede fixni.

    Evo vec vise od 15 dana nista, ja zovem danas momka koji je dolazio na vrata i koji je ispunio ugovor, on mi kaze od toga nema nista. Ne moze na vas paket da se ubaci fixni i da se smanji pretplata, a na flajeru koji su mi ostavili stoji cijena od nekih 26-27e za taj paket za koji smo mi potpisali ugovor. I ja ga pitam sto niko nije javio, ja kuci cekam sa ugovorm svaki dan da neko dodje i uvede fixni. On kaze moja greska, trebao sam da javim, meni su to rekli 4 dana nakon potpisivanja ugovora. Dakle 23-ceg.


    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora kao i broj telefona da bismo Vas kontaktirali.

  24. #6949
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Zahtjev

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Je li realno da u danasnjoj eri digitalne evolucije, ja moram licno da podjem u poslovnicu da stavim na stand by ugovor zbog preseljenja na novu lokaciju dje jos nema mogucnosti za Telemach??? I to samo prvog i petnaestog u mjesecu mogu da odradim zamrzavanje??? Da li je ovo realno???
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora kao i broj telefona da bismo Vas kontaktirali.

  25. #6950
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Đe išta pominjah, pritisak mi skoči u crveno ufff... Taman sam mislio da sam riješio sve probleme koje sam imao s njima (sve radi kako treba) kad mi sad stiže račun za februar, em na moju staru lokaciju em za paket koji sam prestao da koristim još u decembru. Ja ne vjerujem da su toliko nesposobni da riješe BANALAN problem a to je da mi ponište stari ugovor i počnu da fakturišu po novom oganj u njega više, pisao sam im po zadnji put, ne riješe li mi sad problem definitivno raskidam ugovor, nemam ja vremena da se natežem s njima oko tako trivijalne stvari...
    War. War never changes.

Page 278 of 417 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •