Page 328 of 417 FirstFirst ... 228278318324325326327328329330331332338378 ... LastLast
Results 8,176 to 8,200 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #8176
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Života ti šta je njihov serviser ima da dolazi... sve vide daljinski...jedino ako nijeste sjedjeli i pili rakiju.
    Kod mene na obicnu aplikaciju i moj box (s912) sve radi kao sat. Mada i njihov boks bi trebao to da vrti lagano.
    Ako bilo koji servis koji plaćaš ne radi kako očekuješ imaš sva prava da raskineš ugovor.


    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  2. #8177
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *lucifer* View Post
    Telemach , sto se tice sad ovih Vasih "poklona" kao npr Februar, mjesec otključanih hit naslova u Telemach Video klubu

    zanima me sta su premium korisnici dobili?
    alo telemach oli guknut danas? eo te treci put pitam jedno te isto.

  3. #8178
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @lucifer, ako si premium korisnik, uopšte nema razloga da ti se bilo šta poklanja još! Najbrži internet imaš, najveću videoteku sa 12.500 filmova, najveći broj kanala i najveći broj HD kanala.

    Zaboravljaš da je razlika tvog premium paketa u odnosu na full paket ogroma, a pretplata tek malo veća! Sama videoteka skoro tri put veća u odnosu na full paket, a brzina neta skoro duplo veća.
    Last edited by podgoričanin; 16-02-19 at 09:57.
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  4. #8179
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad me zvali iz telemaha da potpisem novi ugovor jer mi ovaj istekao.Slatko sam ih isprasio.

  5. #8180
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoričanin View Post
    @lucifer, ako si premium korisnik, uopšte nema razloga da ti se bilo šta poklanja još! Najbrži internet imaš, najveću videoteku sa 12.500 filmova, najveći broj kanala i najveći broj HD kanala.

    Zaboravljaš da je razlika tvog premium paketa u odnosu na full paket ogroma, a pretplata tek malo veća! Sama videoteka skoro tri put veća u odnosu na full paket, a brzina neta skoro duplo veća.
    alo to sto si ti na slabiji paket to mene uopste ne interesuje. sta ja treba da placam najvise da bi tebi poklanjali ??? ma mici se.

  6. #8181
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,921
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Alooo,o kakvim poklonima pričate? Ko to od operatora bilo što poklanja? Evo ja sam,npr, na neki slabiji paket(duo silver,čini mi se) i za dvije godine im dam...580€.Oće li mi uključiti kakav kanal,pojačat net i to mi predstaviti ka' poklon-baš me briga.Šišaju me ka' ovcu i sad oće li me pomaziti posle toga ili neće,vrlo bitno.Nema(a nikad ga nije bilo) džabe ručka (osim kod babe,možda)

    Sent from my room

  7. #8182
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Operateri su navikli da daju par reklama, korisnicima stvore lažan osjećaj da im nešto poklanjaju i misle to je to.
    Kako ne mogu maglu dati premium korisnicima, jer već imaju sve, neka im bar daju nešto drugo, može i neka nagradna igra, neko putovanje...
    Na kraju premium korisnici i daju najviše novca operaterima. Treba da budu i u nagradama premijum.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  8. #8183
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo seme kako narodom svi do jednog manipulisu : kao novi korisnik dobijamo solidan paket uz dobar popust 6 ili 12 mjeseci ukoliko potpisemo ugovor na 2 godine,ukoliko ne potpisemo paket je preskup a placamo i uredjaje i instalaciju.Nakon 2 godine oni izbace nove pakete koji su ekvivalentni paketima od prije 2 godine ali po znatno vecim cijenama.Ukoliko stari korisnici ne predju na nove pakete uz koje nemaju nikakve povoljnosti prinudjeni su ili da placaju paket koji je sada presjup ili da raskinu ugovor

  9. #8184
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Davno ja rekoh . Istekne ugovor ajd zbogom . Covjek promjeni ženu ili žena muža poske kraće vremena a ne operatera .

  10. #8185
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    a ovaj robot telemach se ne javlja sad haha, ako ne napise... Molimo te da nam u inbox dostaviš podatke kako bismo tehničkoj službi proslijedili na provjeru.

    drugog odgovora nema hahahahah pu

  11. #8186
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,921
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Molimo korisnike Premium paketa da nam u inbox pošalju gdje bi putovali,kakav nakit vole ili neki drugi predlog za poklon.


    Sent from my room

  12. #8187
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Molimo korisnike Premium paketa da nam u inbox pošalju gdje bi putovali,kakav nakit vole ili neki drugi predlog za poklon.


    Sent from my room
    Ako moze Niksicko pivo ili Elektroprivreda da ima nagradne igre što ne bi i Telemach neku nagradnu za premijum korisnike napravio... ili ih čuvaš da se ne potroše...

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  13. #8188
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,921
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Sve i kad bi bila nagradna igra neka,važila bi samo za nove korisnike.


    Sent from my room

  14. #8189
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Na Eon aplikaciju ne mogu da gkledam rts1 i rts 2, kaže mi da ih ne mogu gledat preko mog internet provajdera.U pitanju je orion telekom.svi kanali ostali rade

    Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk

  15. #8190
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Sve i kad bi bila nagradna igra neka,važila bi samo za nove korisnike.


    Sent from my room
    Istina ziva

  16. #8191
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *lucifer* View Post
    alo to sto si ti na slabiji paket to mene uopste ne interesuje. sta ja treba da placam najvise da bi tebi poklanjali ??? ma mici se.
    Ja nisam korisnik telemach EONa, već Total TVa i Extra TVa, tako da ukupno imam dosta toga. Nego ti nisi shvatio dobro; Svaki premium korisnik je već maximalno nagrađen i nepotrebno je očekivati benefite preko onih koje već u startu ima jedan Premium korisnik EONa. Ti za 7 eura razlike u odnosu na Full korisnika imaš osjetno više kanala, kako običnih, tako i HD kanala, plus je internet brži za cijelih 80 mbit/s, od interneta iz FULL paketa, a videoteka je bogatija tri puta!

    Da li znaš da bi cijena Premium paketa u odnosu na Full paket trebala biti 15 eura, za razliku od trenutne koju plaćaš 7 eura.

    A za kraj, zar nijesi dobio extra popust da za godinu dana sve to plaćaš samo 16 eura!? Da podsjetim malo: Brzina 120mb/s, videoteku od 12000 (12 hiljada) filmova, i veliki broj HD kanala i jedan 4K.

    Ali, potražuj ti i dalje, nemam ja ništa protiv, ali je da se blago izrazim (nezrelo) zahtijevati povrh svega navedenog nekakve dodatne benefite.
    Last edited by podgoričanin; 17-02-19 at 20:31.
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  17. #8192
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoričanin View Post
    Ja nisam korisnik telemach EONa, već Total TVa i Extra TVa, tako da ukupno imam dosta toga. Nego ti nisi shvatio dobro; Svaki premium korisnik je već maximalno nagrađen i nepotrebno je očekivati benefite preko onih koje već u startu ima jedan Premium korisnik EONa. Ti za 7 eura razlike u odnosu na Full korisnika imaš osjetno više kanala, kako običnih, tako i HD kanala, plus je internet brži za cijelih 80 mbit/s, od interneta iz FULL paketa, a videoteka je bogatija tri puta!

    Da li znaš da bi cijena Premium paketa u odnosu na Full paket trebala biti 15 eura, za razliku od trenutne koju plaćaš 7 eura.

    A za kraj, zar nijesi dobio extra popust da za godinu dana sve to plaćaš samo 16 eura!? Da podsjetim malo: Brzina 120mb/s, videoteku od 12000 (12 hiljada) filmova, i veliki broj HD kanala i jedan 4K.

    Ali, potražuj ti i dalje, nemam ja ništa protiv, ali je da se blago izrazim (nezrelo) zahtijevati povrh svega navedenog nekakve dodatne benefite.
    Ok ok smiri se. Kao prvo ako vec imas extra tv jasno mi je sto si zivcan, kao drugo brzina je 193mb/s hahaha a kao trece filmova ima oko 2 hiljade.
    Tih 12 hiljada filmova okaci macki o rep. E da i bilo bi dobro da je 16e ali nije nego tacno duplo vise, tako da nema potrebe da mlatis nesto sto ne znas.
    Last edited by *lucifer*; 18-02-19 at 03:07.

  18. #8193
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @lucifere, ni malo nisam živčan, kao prvo, a kao drugo Extra tv plaćam 22 eura sa internetom 40gb/s i usluga je korektna. A imam i Telemach Total tv, i to je sasvim ok usluga.

    Nego, živ bio.
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  19. #8194
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Telekom krenuo u akciju,dobre povoljnosti bez ugovorne obaveze.Jest da su oni raspad ali daju nesto makar,prigustilo im.

  20. #8195
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Telekom ima drugi problem a to je Optika ili njihovo ne uvodjenje iste . Čak um magenta xl nije loša ali ista cijena za 200 megabita na optici ili 10 na bakru . Evo prošla je u moje naselje ali samo do odredjenog objekta za privilegovane valjda ko će ga znati . Ostali svi mogu i dalje na bakar . Pa se onda pitaju sto nemaju korisnika . Ludilo ili bezobrazluk

  21. #8196
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Pa nije baš tako da je svuda....
    Evo ja sam u prigragsko naselje u PG, 5km od centra.
    Na banderi imam optike sva tri provajdera, i to fth.

    Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

  22. #8197
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,921
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoričanin View Post
    @lucifere, ni malo nisam živčan, kao prvo, a kao drugo Extra tv plaćam 22 eura sa internetom 40gb/s i usluga je korektna. A imam i Telemach Total tv, i to je sasvim ok usluga.

    Nego, živ bio.
    Oćeš li mi poslati link za taj paket koji koristiš na T-com(22€ Extra TV+40gb/s)
    Ubrzo mi ističe ug.obaveza sa Telemachom(23,40 Duo net Silver).
    Ima li kakva povoljnost kod Tcoma za nove korisnike?

    Sent from my room

  23. #8198
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @joni, raspitaj se na 1500.
    Ali za tu cijenu NE dobijaš sve kanale kao u regularnom osnovnom nego 90. Radi se o tome da recimo telemach za oko 30 eura nudi 60 mega bita neta, mnogo filmova u videoteci i preko 150 Tv kanala kao i premotavanje SVIH kanala 7 dana unazad.


    E sad, T Com nudi optiku 40 mega bita, NEMA besplatnu videoteku, NEMA mogucnost gledanja SVIH kanala unazad 7 dana, osim pojedinih kanala i to samo 48 sati.


    Eto ti razlike pa ti vidi šta ti više odgovara.
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  24. #8199
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,921
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Tv mi i nije prioritet.Ako za 22-3€ imam 40mb/s(a imam optiku dovedenu do stana) i ako nude kakav popust za nove korisnike...odgovara mi.Uzeću neki android box i pozdraviti Telemach,pa neka čekaju oni nekog sa Tcoma da pređe kod njih(kao novi korisnik daće mu ono što neće meni koji sam im 6-ta g.pretplatnik)

    Sent from my room

  25. #8200
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja zivim u donjoj Gorici , imam magentu L , za 35.9 e , i opciju turbo DSL , posto nema optike . Brzina je 50 mbs , osnovni paket + arene i pnk . I za moj postpaid broj , 10 gb internete , 150 min. prema drugim mrezama i neogranicene pozive u mrezi . S
    Sa fiksnog neograniceno u mrezi . Sasvim korektna ponuda

Page 328 of 417 FirstFirst ... 228278318324325326327328329330331332338378 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •