Page 397 of 417 FirstFirst ... 297347387393394395396397398399400401407 ... LastLast
Results 9,901 to 9,925 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #9901
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,469
    Thanks Thanks Given 
    1,630
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Je li realno da nema Liga sampiona na Sport klub nocas?
    Arena ima prava prenosa Ls na sve utakmice. Sk nije ostalo nazalost nista od Ls i Le.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  2. #9902
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Bas prelose. Da nije motogp i f1 pozdravio bi ih .

    Moze li se raskinuti ugovor na konto toga da su npr ukinuli kanal Bjeljina . To mi je majka gledala, dan danas ne moze prezaliti sto su taj kanal ukinuli
    Sate sate sate

  3. #9903
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Uh. Meni danas svakih 5 min iskače ono ažuriranje softvera,ali nikako i da se ažurira. Probah i restart ali i dalje ništa.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Always,forever and beyond ...

  4. #9904
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,338
    Thanks Thanks Given 
    391
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Bas prelose. Da nije motogp i f1 pozdravio bi ih .

    Moze li se raskinuti ugovor na konto toga da su npr ukinuli kanal Bjeljina . To mi je majka gledala, dan danas ne moze prezaliti sto su taj kanal ukinuli
    I mene zanima moze li se ikako raskinuti ugovor prije isteka. Procitah nedje po internetu da su ih zbog rts_a razapeli korisnici i raskinuli brdo ugovora. Pretpostavljam da bi i ovaj kanal bio dovoljan razlog da se i kod nas moze to realizovati.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  5. #9905
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,924
    Thanks Thanks Given 
    4,773
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Naravno da može. Nije ista ponuda kao u momentu potpisivanja ugovora, lagano raskidate ugovor bez penala.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  6. #9906
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,338
    Thanks Thanks Given 
    391
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Naravno da može. Nije ista ponuda kao u momentu potpisivanja ugovora, lagano raskidate ugovor bez penala.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Da napisem na parce papira da zelim da raskinem ugovor i to je to ? Navedem to kao razlog, i trebalo bi da je to to, je li tako ?

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  7. #9907
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,338
    Thanks Thanks Given 
    391
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Poštovani,


    Provjerom podataka u internoj evidenciji utvrdili smo da ste dana 29.01.20. godine zaključili Ugovor br xxx, za paket Eon Premium na period od 24 mjeseca i dobili sledeće povoljnosti:

    -24 mjeseca nižu pretplatu od pune cijene paketa u iznosu od 6eur


    Po osnovu ugovora pod ugovornom obavezom ste zaključno sa 28.01.22.



    Uvidom u aneks Ugovora utvrdili smo da je aneks uredno popunjen i da ste ostvarili povoljnosti precizirane aneksom ugovora.


    Obavještavamo Vas da se prenos utakmica španske lige ove sezone se ne nalazi u našoj ponudi uz napomenu da i ove sezone kod nas možete pratiti dvije najkvalitetnije evropske lige ,englesku Premijer i njemačku Bundes ligu.

    Prenos utakmica Premier Lige ove sezone 2021/2022 ekskluzivno je na Sport Klubu uz Telemach, gdje ćete moći da gledate svih 380 mečeva.



    Na našim Sport Klub kanalima takođe možete pratiti i utakmice Bundes Lige što uz ostale vrhunske sportske događaje garantuje pravi sportski užitak.



    Prioritet naše kompanije tokom svih godina poslovanja bio je da našim korisnicima obezbijedimo vrhunske usluge i ekskluzivne sadržaje i tako će biti i u budućnosti


    Shodno navedenom smatramo da nema osnova za uvažavanjem Vašeg zahtjeva za raskid ugovora bez plaćanja nadoknada.



    Članom 151 Zakona o elektronskim komunikacijama je propisano da se međusobna prava i obaveze operatora i korisnika uređuju pretplatničkim ugovorom koji se zaključuje u pisanoj formi te da ugovor, pored ostalog sadrži rokove i naknade koje se plaćaju u slučaju raskida ugovora prije isteka ugovora.



    Pretplatničkim ugovorom se utvrđuje da je pretplatnik, koji raskine ugovor prije isteka perioda na koji je ugovor zaključen, dužan da plati mjesečnu naknadu za preostali period na koji je ugovor zaključen ili naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je ostvario, ako je plaćanje te naknade povoljnije za pretplatnika.


    Shodno navedenom, a imajući u vidu da je zaključen ugovor na određeno vrijeme u trajanju od 24 mjeseca koji još uvijek nije istekao, kao i da ste dobili određene popuste /povoljnosti, u skladu sa pretplatničkim ugovorom, Opštim uslovima i Zakonom o elektronskim komunikacijama, možete raskinuti ugovor i prije isteka vremena, ali uz obavezu plaćanja naknade na ime prijevremenog raskida na način što ste dužni da platite iznos mjesečnih naknada pomnožen sa preostalim brojem mjeseci do isteka ugovora, ili, iznos visine popusta/povoljnosti koje ste dobili, a zavisno šta je povoljnije za Vas.



    Zamolili bismo Vas da još jednom razmotrite mogućnost nastavka korišćenja naše usluge.


    Ukoliko je međutim Vaša odluka drugačija i opredijelili ste se za prijevremeni raskid korisničkog ugovora, da bismo bili u mogućnosti da pokrenemo raskid ugovora broj 810904672, potrebno je da se zahtjevom za raskid u pisanoj formi, obratite lično uz dostavljenu ličnu kartu, u našem najbližem korisničkom centru i tom prilikom dostavite:

    - uplatu na ime neizmirenih obaveza zaključno sa 30.09.21. u iznosu od 74,74eur;

    - izmirite iznos popusta/povoljnosti koje ste dobili u iznosu od 120€, kao opcija koja je povoljnija od opcije izmirenja svih mjesečnih pretplata do isteka ugovorne obaveze, zaključno sa 28.01.22. godine;

    - dostavite opremu koju smo Vam ustupili na korišćenje.




    ​Drugo lice u Vaše ime može dostaviti opremu i podnijeti zahtjev, uz dostavljeno ovlašćenje, ovjereno u sudu ili kod notara.


    Fakturisanje će biti izvršeno zaključno sa danom realizacije raskida, isteka ugovorne obaveze, dostavljanja opreme i izmirenja obaveza.






    Srdačan pozdrav,

    Vaš Telemach



    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  8. #9908
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,014
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Josh ce ti i kamatu nekakvu izmislit,pasmtr.
    ...

  9. #9909
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    795
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Izdrzi jos tri mjeseca pa ih pozdravi.

  10. #9910
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Zasto potpisujete ugovore ako ih raskidate zbog BNTV?

  11. #9911
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,338
    Thanks Thanks Given 
    391
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Zasto potpisujete ugovore ako ih raskidate zbog BNTV?
    U momentu kad sam potpisao, imao sam da pratim ono sto me zanima.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  12. #9912
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidi član 152 Zakona o elektronskim komunikacijama i kontaktiraj EKIP i objasni o čemu je riječ.

  13. #9913
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,924
    Thanks Thanks Given 
    4,773
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Ovo gore je blefiranje čisto, generički mail koji šalju svima. Pa 90% korisnika vaga između operatera ko šta ima od sporta, ostale kanale uglavnom imaju svi. Ti na SK više nemaš Ligu šampiona da gledaš, ni jednu utakmicu, ako to nije dovoljan razlog da se raskine ugovor onda ne znam šta je?

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  14. #9914
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,293
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,180
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Treba vidjeti ugovor sta pise da li imaju pravo da mijenaju kanale, mislim da imaju, nisam siguran. Takodje ako je napisano u ogovoru Paket 1 a na pise spisk kanala Paketa 1 to znaci dok god oni pruzaju PAKET 1 (nebitno kakavi kanali) ugovor se postuje.

    To je moje misljenje, mozda nisam u pravu.
    Last edited by GaD; 07-10-21 at 08:24.

  15. #9915
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    795
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Oni uvijek zadrzavaju pravo izmjene kanala sto i rade svako malo.

  16. #9916
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ja sam bez problema i bez dodatnog plaćanja raskinuo sa Telemach-om kada su ukinuli RTS iz ponude...

    Kasnije sam htio jednom da raskinem sa Mtel-om opet zbog nekog kanala ali su oni rekli otprilike može ali nadoknadi razliku u cijeni promocije i cijenu tableta koji sam dobio uz ugovor

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  17. #9917
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,338
    Thanks Thanks Given 
    391
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Poslao sam juce mail ovim u ekip, nisu nista odgovarali. Razmijenio sam jos par mailova sam ovima iz Telemacha, odbijaju raskid ugovora po svaku cijenu.


    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  18. #9918
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Čita li ko one 3-4 strane ugovora?

    Treba očekivati da ti godinu dana daju pretplatu smanjenu na 1€ npr, ili još neki uređaj, a ti posle zbog nekog kanala da kažeš aj ćao neću više, doviđenja...to ne može niđe.

    Nego fino kao što neko gore napisa, nadoknadi se razlika i ćao.
    Nema više kao nekada ranije fatanja za to ukinuli su mi jedan kanal mogu raskinuti ugovor bez ikakvih obaveza i ovo što sam dobio dž ne važi se...

    Možeš se ćerati sa njima koliko oćeš, pretplata teče, zaduženje ostaje, na kraju će se sve morati platiti.

    Sent from my SM-G9980 using Tapatalk

  19. #9919
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Kad je ukinut ovaj BNTV ?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  20. #9920
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by starovaroshki View Post
    Poslao sam juce mail ovim u ekip, nisu nista odgovarali. Razmijenio sam jos par mailova sam ovima iz Telemacha, odbijaju raskid ugovora po svaku cijenu.


    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Zovi na telefon EKIP ili idi kod njih. Uloži žalbu EKIPu.

    Stav 5 i 6 iz člana 152 može ti omogućiti raskid ugovora.

    Trajanje ugovora i obaveze u slučaju raskida


    Član 152
    (1) Pretplatnički ugovor zaključen na određeno vrijeme ne može biti zaključen na period duži
    od dvije godine.
    (2) Operator je dužan da ponudi i pretplatničke ugovore u maksimalnom trajanju od godinu
    dana i pretplatničke ugovore na neodređeno vrijeme bez minimalnog trajanja.
    (3) Pretplatnik ima pravo na raskid pretplatničkog ugovora u bilo kojem trenutku.
    (4) Pretplatničkim ugovorom se utvrđuje da je pretplatnik, koji raskine ugovor prije isteka
    perioda na koji je ugovor zaključen, dužan da plati mjesečnu naknadu za preostali period na koji
    je ugovor zaključen ili naknadu u visini popusta na uređaje, opremu i usluge koje je ostvario,
    ako je plaćanje te naknade povoljnije za pretplatnika, osim u slučaju kada operator nije u
    mogućnosti da ispuni ugovorne obaveze, kao i u slučaju iz stava 6 ovog člana.
    (5) Operator je dužan da, najmanje 30 dana prije eventualnih izmjena uslova utvrđenih
    pretplatničkim ugovorom, o izmjeni, obavezno pisanim putem, na jasan, vidljiv i nedvosmislen
    način, kao i putem SMS-a kada je to moguće, obavijesti svoje pretplatnike.
    (6) Pretplatnik može otkazati pretplatnički ugovor u roku iz stava 5 ovog člana, bez plaćanja
    naknade iz stava 4 ovog člana i bez primjene ugovorenog otkaznog roka, ako su izmjene
    nepovoljnije u odnosu na ugovorene opšte uslove i cijene.
    (7) Operator može ograničiti terminalnu opremu na rad unutar sopstvene mreže samo ako
    pretplatnik opremu uzima od operatora uz zaključivanje pretplatničkog ugovora sa minimalnim
    rokom trajanja.

  21. #9921
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Telemach uglavnom samo plasira kanale iz sopstvene grupacije i razne jeftine američke i svijetske koje ima povoljno zahvaljujući svom vlasniku firmi BC Partners.
    Tako da izuzetno jeftino prolaze. Za mnoge regionalne i ostale kanale nije ih briga, jer ih ne žele plaćati.

  22. #9922
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,338
    Thanks Thanks Given 
    391
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dugalis View Post
    Zovi na telefon EKIP ili idi kod njih. Uloži žalbu EKIPu.

    Stav 5 i 6 iz člana 152 može ti omogućiti raskid ugovora.

    Trajanje ugovora i obaveze u slučaju raskida


    Član 152
    (1) Pretplatnički ugovor zaključen na određeno vrijeme ne može biti zaključen na period duži
    od dvije godine.
    (2) Operator je dužan da ponudi i pretplatničke ugovore u maksimalnom trajanju od godinu
    dana i pretplatničke ugovore na neodređeno vrijeme bez minimalnog trajanja.
    (3) Pretplatnik ima pravo na raskid pretplatničkog ugovora u bilo kojem trenutku.
    (4) Pretplatničkim ugovorom se utvrđuje da je pretplatnik, koji raskine ugovor prije isteka
    perioda na koji je ugovor zaključen, dužan da plati mjesečnu naknadu za preostali period na koji
    je ugovor zaključen ili naknadu u visini popusta na uređaje, opremu i usluge koje je ostvario,
    ako je plaćanje te naknade povoljnije za pretplatnika, osim u slučaju kada operator nije u
    mogućnosti da ispuni ugovorne obaveze, kao i u slučaju iz stava 6 ovog člana.
    (5) Operator je dužan da, najmanje 30 dana prije eventualnih izmjena uslova utvrđenih
    pretplatničkim ugovorom, o izmjeni, obavezno pisanim putem, na jasan, vidljiv i nedvosmislen
    način, kao i putem SMS-a kada je to moguće, obavijesti svoje pretplatnike.
    (6) Pretplatnik može otkazati pretplatnički ugovor u roku iz stava 5 ovog člana, bez plaćanja
    naknade iz stava 4 ovog člana i bez primjene ugovorenog otkaznog roka, ako su izmjene
    nepovoljnije u odnosu na ugovorene opšte uslove i cijene.
    (7) Operator može ograničiti terminalnu opremu na rad unutar sopstvene mreže samo ako
    pretplatnik opremu uzima od operatora uz zaključivanje pretplatničkog ugovora sa minimalnim
    rokom trajanja.
    Poslao sam im mail, nisu mi jos uvijek nista odgovorili. Zvacu ih sjutra. Hvala na info

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  23. #9923
    Join Date
    May 2020
    Posts
    590
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starovaroshki View Post
    Poslao sam juce mail ovim u ekip, nisu nista odgovarali. Razmijenio sam jos par mailova sam ovima iz Telemacha, odbijaju raskid ugovora po svaku cijenu.


    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    A sa kim planiras novi ugovor?

    Ja kada sve svedem, oni su najmanje zlo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #9924
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,338
    Thanks Thanks Given 
    391
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starovaroshki View Post
    Poslao sam im mail, nisu mi jos uvijek nista odgovorili. Zvacu ih sjutra. Hvala na info

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Odgovor iz EKIPa:

    Agencija cijeni da promjena ugovorenih uslova, uključujući i promjenu liste TV kanala, pa čak ako je riječ i o samo jednom kanalu, koji moguće za nekog korisnika znači mnogo više nego ponuda drugih kanala umjesto ukidanja tog jednog kanala, predstavlja izmjenu uslova utvrđenih pretplatničkim ugovorom, shodno članu 151 stav 2 tačka Zakona o elektronskim komunikacijama i članu 50 Opštih uslova Telemacha i daje mogućnost pretplatniku shodno citiranom članu tih Uslova i primjenom člana 152 stav 6 istog zakona, da može otkazati pretplatnički ugovor bez plaćanja naknade i bez primjene ugovorenog otkaznog roka.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  25. #9925
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,338
    Thanks Thanks Given 
    391
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Auris View Post
    A sa kim planiras novi ugovor?

    Ja kada sve svedem, oni su najmanje zlo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sa nekim dje imaju Arene, o mtelu sam razmisljao.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

Page 397 of 417 FirstFirst ... 297347387393394395396397398399400401407 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •