Page 344 of 348 FirstFirst ... 244294334340341342343344345346347348 LastLast
Results 8,576 to 8,600 of 8698

Thread: Telemach CG (TV)

Quote Originally Posted by MontSAT View Post
    A zamislite šta je najjače...

Dođoh kod njih, rekoh oću da raskinem ugovor, koji je inače istekao.

Kaže imate 2 mogućnosti:
    1. Da platite 16€ i da neko dođe, demontira opremu i odnese.
    2. Da vi skinete opremu, odnesete neđe u D Goricu kako li, u magacin.

E da su mi zdravo, niti ću im plaćati da je skidaju niti ću je ja skidati.
    Ne možeš raskinuti ugovornu obavezu koja je istekla.Možeš nastaviti da koristiš uslugu po punoj cijeni za paket koji imaš ili vratiti opremu poslovnicu kod Alpe bara ako si iz PG i tako prestati da budeš njihov korisnik,ali ugovornu obavezu više nemaš.Sad,možeš kao ja,ako ti odgovara neki od paketa koje sad nude, da izvučeš popust koji daju novim korisnicima.Treba biti drzak(najaviti prekid saradnje i prelazak kod drugog ošeratera),uporan("objasniće" vam proceduru raskida koja podrazumijeva 2-3 odlaska u poslovnicu).
    Ja sam našao intereslaćao sam duo silver 23€/mj,sad sam uzeo EON trio full(nemam zamjerku na kvalitet usluge,ne gledam RTS...) i u prosjeku plaćam 23,x €(14,9/mj 1.god i 32,9/mj drugu godinu)

Sent from my room

@MontSAT, pa korektno bi bilo da im vratiš opremu.

Kako su je oni donijeli iz nekog magacina i tebi ugradili, tako bi bilo korektno da je ti sada vratiš.
    U ugovoru lijepo stoji da je oprema njihova i da pri završetku saradnje oprema vrati. Tamo je
    navedeno da je Telemach vlasnik opreme.
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

pitanje za @telemach.

zašto se nedeljom la domenica sportiva na radi due ne pusti kad počne nego uvijek kasnije, kad već prođe 20-tak minuta, jer je prethodni sadržaj skremblovan.
    takođe, na eon-u mogu da vratim sve emisije na raiuno i raidue sem baš te- la domenica sportiva.

ima li neko objašnjenje?

Inače sjećate se priče da za stare korisnike ostaje ista pretplata godinu dana pri prelasku na EON?
    E pa i meni je to obećano putem telefona, međutim u aneksu ugovora koji sam potpisao su napisali 6 mjeseci stara pretplata,
    i evo mi stiže majski račun na punu cijenu... Nema smisla da se žalim jer je moja greška što nisam provjerio prije potpisivanja,
    ali zaista mizeran potez prema korisnicima koji su tu od prvog dana a novim korisnicima se nudi pola pretplate godinu dana, a starim par eura jeftinije pola godine...
    Da dodam da imam EON Full a da npr telefonski uređaj nisam dobio, mada mi svakako ni ne treba... Eto tako...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Inače sjećate se priče da za stare korisnike ostaje ista pretplata godinu dana pri prelasku na EON?
    E pa i meni je to obećano putem telefona, međutim u aneksu ugovora koji sam potpisao su napisali 6 mjeseci stara pretplata,
    i evo mi stiže majski račun na punu cijenu... Nema smisla da se žalim jer je moja greška što nisam provjerio prije potpisivanja,
    ali zaista mizeran potez prema korisnicima koji su tu od prvog dana a novim korisnicima se nudi pola pretplate godinu dana, a starim par eura jeftinije pola godine...
    Da dodam da imam EON Full a da npr telefonski uređaj nisam dobio, mada mi svakako ni ne treba... Eto tako...
    Zdravo "Incognito",
    Da li nam u inbox možeš dostaviti br. korisničkog ugovora kako bismo provjerili fakturisanje nakon potpisivanja aneksa ugovora?

Quote Originally Posted by arlekino View Post
    pitanje za @telemach.

zašto se nedeljom la domenica sportiva na radi due ne pusti kad počne nego uvijek kasnije, kad već prođe 20-tak minuta, jer je prethodni sadržaj skremblovan.
    takođe, na eon-u mogu da vratim sve emisije na raiuno i raidue sem baš te- la domenica sportiva.

ima li neko objašnjenje?
    Zdravo "arlekino"

[SIZE=3]Pomenutiservisi se direktno preuzimaju sa satelita (Rai Uno, Rai Due),njihovo skremblovanje radi RAI, sva kašnjenja ili odstupanja su unjihovom domenu. [/SIZE]
    Kanal je većinu vremena slobodan na satelitu (FTA), sport, stranifilmovi i neke događaje za koje RAI nema pravo da pušta FTA oniskrembluju.

Poslato, mada ne znam što se tu može posebno provjeriti, jedno je obećano putem telefona kad su nuđeni uslovi za nove EON pakete (koliko vidim i drugim korisnicima ovdje),
    a drugo napisano u ugovoru koji su monteri donijeli sa sobom...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

Evo postavio sam eon TV.
    Koristim za zvuk Logitech.
    Kad gledam kanale preko boxa, zvuk ide na optički kabl i super se čuje.
    Kad na istom TV podignem YouTube i neku muziku pustim,ne čuje se ništa,osim na zvučniku TV,koji me ne zanima.
    Kako da imam 5.1 u ovom slučaju?

Default Poteškoće

Quote Originally Posted by refan View Post
    Evo postavio sam eon TV.
    Koristim za zvuk Logitech.
    Kad gledam kanale preko boxa, zvuk ide na optički kabl i super se čuje.
    Kad na istom TV podignem YouTube i neku muziku pustim,ne čuje se ništa,osim na zvučniku TV,koji me ne zanima.
    Kako da imam 5.1 u ovom slučaju?
    Zdravo "refane" molim te da se javiš u inbox sa tvojim podacima da bismo te kontaktirali.

Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zdravo "refane" molim te da se javiš u inbox sa tvojim podacima da bismo te kontaktirali.
    Završio sam. Radi.

Podgorica,centar grada,poslije nestanka pa dolaska struje bilo neta i TV,onda nestao i net i TV,resetovao,opet nestalo sve...ima li još neko problema ?

Sent from my room

Kaže drugar u Pejtonu nema neta

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

"Otišao,vratio se..." i evo opet ode

Sent from my room

Sad saznah da Pejton,dio oko doma JNA nema struje,tako da ni nama ne može bit signala Telemacha jer dolazi otuda vjerovatno.
    A što nema struje tamo,vele,varničilo je ka u Terminator 1 kod mosta Žrtava bombardovanja te su ga renovirali(čitaj našminkali),odnosno stavili novi asfalt,ofarbali onu ogradu i...izgleda zgnječili kakve kablove ili zaboravili neko uzemljenje da vrate...ko će im ga znat'

Sent from my room

U Pejton nije bilo struje možda 40min i to je to, struje odavno ima. Bez struje su neke okolne zgrade...

Sent from my Galaxy S10e using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zdravo "arlekino"

[SIZE=3]Pomenutiservisi se direktno preuzimaju sa satelita (Rai Uno, Rai Due),njihovo skremblovanje radi RAI, sva kašnjenja ili odstupanja su unjihovom domenu. [/SIZE]
    Kanal je većinu vremena slobodan na satelitu (FTA), sport, stranifilmovi i neke događaje za koje RAI nema pravo da pušta FTA oniskrembluju.
    ok, hvala!

Zna li ko, moze li se dodatni eon uredjaj uzeti, kolika je mjesecna pretplata i koliko je naknada za uredjaj? imam eon premium paket, u sobu mi tv nije android pa ne mogu aplikaciju instalirati, a ovaj telemach user ne odgovara na privatne poruke

Quote Originally Posted by frozen.wave11 View Post
    Zna li ko, moze li se dodatni eon uredjaj uzeti, kolika je mjesecna pretplata i koliko je naknada za uredjaj? imam eon premium paket, u sobu mi tv nije android pa ne mogu aplikaciju instalirati, a ovaj telemach user ne odgovara na privatne poruke
    Ako vec imas pravo na aplikaciju za `android tv-e` sto bi se prcao sa njihovim uredjajom i placao im dodatno mjesecno, uzmi Mi Box, pa ce TV da ti bude android, instaliras EON i sibas besplatno...
    budim se ujutro, a ono pet popodne

Quote Originally Posted by frozen.wave11 View Post
    Zdravo "frozen.wave11"

Molimo te da nam u inbox dostaviš kontakt telefon kako bi te kontaktirali i prezentovali našu ponudu.

Je li moguce nekako da se ova roditeljska kontrola iskljuci za obicne horor filmove i serije i sl. A da ostane za golotinju? �� izludjeh vise od kucanja sifre svako malo.

Quote Originally Posted by *lucifer* View Post
    Je li moguce nekako da se ova roditeljska kontrola iskljuci za obicne horor filmove i serije i sl. A da ostane za golotinju? �� izludjeh vise od kucanja sifre svako malo.
    Bi trebalo... pokusaj da dozvolis gledanje za sve uzraste , a da blokiras kanale koje oces

Послато са SM-A530F помоћу Тапатока

Mislim da ne moze. Barem na Eon uredjaj je tako. Jedino ko gleda preko Cam modula.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Always,forever and beyond ...

Može li se snimiti i kako sadržaj sa EON boxa od prije par dana(SKHD je u pitanju)?

Sent from my room

Quote Originally Posted by joni View Post
    Može li se snimiti i kako sadržaj sa EON boxa od prije par dana(SKHD je u pitanju)?

Sent from my room
    Mislim da nije moguce, bar ne bez neke dodatne opreme

U međuvremenu saznadoh da ne može...bez dodatne opreme,odnosno može,preko laptopa i nekog programa za snimanje ekrana.Upravo isprobavam neki program Bandicam,snima,ali problem je kad pokrenem taj program sadržaj sa eon aplikacije na laptopu mi počne sjeckati po malo.Možda je do programa a možda do laptopa(optereti mu procesor ili neko njesra drugo) jer kad ne snimam sadržaj tada na laptop ide bez sjeckanja sadržaj sa eon aplikacije.
    Probaću još,ako neko ima savjet...dobrodošao je...i savjet i on

Sent from my room

Page 344 of 348 FirstFirst ... 244294334340341342343344345346347348 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)