Page 336 of 336 FirstFirst ... 236286326332333334335336
Results 8,376 to 8,383 of 8383

Thread: Telemach CG (TV)

A nema sta da se cimas, odes u poslovnicu sa opremom, reci da oces raskid ugovoro, kad te pitaju zbog cega, reci radi ukidanja kanala, ako te budu smarali, zaprijeti EKIP-om i to bi trebalo da bude to.
    'šta to zida sinko, koga sestra brani,
    koliko je love pokupio brat'

Odmah da vas upozorim ne uz dajte se u ekip ! Da hoće da rade svoj posao nebi ni bilo ove situacije . Nemoj da raskines ugovor vratiš opremu a onda fa ti stigne račun za preostale mjesece ugovora

Ja sam pokrenuo proces za raskid ugovora 07.03.2018, mailom naravno, zbog interneta koji se raspada kod mene, odgovorili su mi odmah da će me kontaktirati neko čim budu mogli radi dalje procedure, šaljem im opet mail prekjuče i odmah mi odgovaraju da mole za "malo strpljenja", alo 20 DANA je prošlo!?
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Godinu i 20 dana rodjo...
    ...

Kakav mail, samo ce da vrte dok ti ne dojadi. Pravo u poslovnicu, pa da vidis kako se za 5 min sve rijesi.

Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Odmah da vas upozorim ne uz dajte se u ekip ! Da hoće da rade svoj posao nebi ni bilo ove situacije . Nemoj da raskines ugovor vratiš opremu a onda fa ti stigne račun za preostale mjesece ugovora
    Da, samo pazite da vam ne uvale da potpisete kakav papir dje prihvatate da snosite dug za preostali dio ugovora i sve ok. Naravno, aacuvati dokumentaciju o raskidu ugovora u slucaju da bas krenu da se ciganisu.
    'šta to zida sinko, koga sestra brani,
    koliko je love pokupio brat'

Mailom sam jer imam prepisku sa njima godinu dana đe pokušavaju bezuspješno da mi riješe problem, pa čisto da ima pismeni trag ako krenu nešto da seru.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

U vezi ekip-a . I nepovjerenja u njih .
    Pitao sam u vezi one stavke da novi ugovor ne može potpisati član porodice itd ko od Telemacha . Odgovorili su mi uopšteno ni vino ni voda . Posle toga sam im poslao pet mail-ova samo sa jednim pitanjem . Da mi navedu član zakona CG koji operateri daje pravo da mi traži podatke o članovima porodice i domaćinstva i njihove matične brojeve . Ni na jedan nisu odgovorili . Jer operater nema to pravo . Na isto pitanje ni Telemach nije dao odgovor . Mogu oni da u ugovor napisu šta hoće ali iznad toga stoje zakoni o telekomunikacijama zakon o zaštiti podataka zakon o zaštiti licnosti i bar jes pet šest zakona . E to sto ekip prvenstveno ne tadi za ono zasta ga mi gradjanin kriz porez plaćamo je druga stvar .

Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    U vezi ekip-a . I nepovjerenja u njih .
    Pitao sam u vezi one stavke da novi ugovor ne može potpisati član porodice itd ko od Telemacha . Odgovorili su mi uopšteno ni vino ni voda . Posle toga sam im poslao pet mail-ova samo sa jednim pitanjem . Da mi navedu član zakona CG koji operateri daje pravo da mi traži podatke o članovima porodice i domaćinstva i njihove matične brojeve . Ni na jedan nisu odgovorili . Jer operater nema to pravo . Na isto pitanje ni Telemach nije dao odgovor . Mogu oni da u ugovor napisu šta hoće ali iznad toga stoje zakoni o telekomunikacijama zakon o zaštiti podataka zakon o zaštiti licnosti i bar jes pet šest zakona . E to sto ekip prvenstveno ne tadi za ono zasta ga mi gradjanin kriz porez plaćamo je druga stvar .
    Svaka čast.
    I ovo bi trebalo da obradi neki medij. Jer ako nije po zakonu onda nije uredu da rade mimo zakona. Posebno kada su lični podaci u pitanju.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Page 336 of 336 FirstFirst ... 236286326332333334335336

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)

1. milans