Page 255 of 417 FirstFirst ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... LastLast
Results 6,351 to 6,375 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #6351
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    A pobro nije ni cudo sto nas prcaju i sto ce nas prcat vazda, evo deset opravdanja bogome ka da sam majku psova svakom zasebno, brane oparetere. Receno je zasto i to je tako !?
    Pa sto ne pise onda u ponudu da nemam RTS nego da imam RTS REKLAME I DNEVNIK i tacka !?!?


    Evo nidje ne pise ispod ovoga RTS - `Kralju kad bude nesto sto zelis da gledas neces moc da gledas, jer ce slika biti mrak licno`

    Ne znam ja sto treba da cine, ali prvo su nas tv operateri obradovali ili imas arene ili imas s klubove nikako ni jedno ni drugo, sto je nenormalno, ali dobro. Ali u ovom primjeru utakmica Zvezde na RTS-u koju je vjerovatno htjela da prati velika vecina ljudi u CG nisu mogli da prate... Razumijem da je bila na SK pa zamrace RTS ka sto se desi, ali ovo je potpuno nenormalno, pa ih branite vi do prek$Utra ...

  2. #6352
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Da usput taman ispricam jedno od iskustava sa `zamracivanjem` netom itd...

    Opet ja o sportu .. Tih dana se igrala veoma bitna utakmica koju sam htio da pratim ( MENI BITNA ) sto cu ja, volim da pratim. Utakmica je bila u cetvrtak u 7, a taj mjesec bilo snimanje serije, radilo se svaki dan po 12 sati i vise, ono nema izostanaka, jedan dan nedeljno slobodno i to ti je to ... I ja najavim par dana ranije da cu u cetvrtak morat da iskocim par sati ranije sa snimanja, i ono da vidim neko da me zamijeni, pa ako nadjem zamjenu ok i tako se ja tih par dana iscimam, nadjem zamjenu za cetvrtak, da ja lijepo oko 6 sati iskocim. Ja presrecan, sve sredio, praticu utakmicu, znaci TOP ... Dolazi cetvrtak, ja citavi dan samo o utakmici razmisljam, radi se radi se radi se, ja cekam kad ce 6 da picim i na kraju docekah, javljam se ostalima idem, hvala, dovidjenja, zovi taksi i ja put kuce. Usput kupim naravno koje pivo, grickalice itd. Stignem doma, istusiram se, sve lijepo ove grickalice u zdjelice prespem, otvorim pivo zavalim se u kauc, daljinski u ruke 10 do 7 (ocekivao sam da prenos bude na SK, posto je obicno bio, a nisam provjeravao programsku semu) ja palim TV onako uglavljen, spremljen ka pravi prebacam SK, prvi, drugi, treci nidje prenosa, ja ono ne vjerujem, reko da probam RTS ja prebacam RTS 1 kad ono vidim izlaze igraci na teren ihaaa srece moje, taj rad.. Ne prodje ni pola minuta `paf` slika se ukoci i nastade mrak. Meni se vec lampica pali, kontam jel realno da ce ga utulit a nemam nidje na Sport Klubove, pocinjem da ludim, al reko opusteno upalicu lap top, spojim ga na TV, naci cu strim, naravno slika ce bit gora al nemam druge opcije u tom trenutku.. Palim lap top, kucam trazim strim, i vidim dugo ucitava google, ja rifre$uj cuda nista, pogledam ruter jedna lampica umjesto cetiri... A meni pocinju u glavu da se pale ne cetiri nego 24 crvene najcrvenije lampice, reko mozda steka nesto ruter, sibnem ja restart, kad ono opet nista.. Nemam na racun na mobilni da ih zovnem da ne znam sto kazem, da pitam sto je, uzimam fiksni nema signala logicno, otislo sve u tri lijepe, kablovska/internet/fiksni sve u 1 !!! I eto sad da ga sasijecem/skratim sa pricom, internet je dosao sat vremena kasnije, uglavnom od utakmice je bilo ostalo manje od desetak minuta. Opravdanje im je bilo `nestala struja nedje u blizini moje zgrade` .... Sto sam u tom trenutku osjecao i ostalo nema potrebe pricat, dobro je samo da me `itna nije pokupila ... Toliko od moje idile, mog meraka, sve je krenulo kako treba, sve je bilo savrseno, al onda je `operater uzeo stvar u svoje ruke` ....
    Last edited by Tri_Srca; 24-11-17 at 17:19.

  3. #6353
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    sto se tice prava sa prenosima,srecno vrijeme kad je sofro prenosio na in tv(jedno vrijeme i na rtcg) sta mu je palo na pamet, jos u sred prenosa prebacaju na drugi signal dje im je kvalitetnija slika...


    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    ...

  4. #6354
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    IPTV rješava stvar,samo dobar net.Ja se ne sjećam kada sam zadnji put upalio kablovsku od mog operatera

  5. #6355
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    sto se tice prava sa prenosima,srecno vrijeme kad je sofro prenosio na in tv(jedno vrijeme i na rtcg) sta mu je palo na pamet, jos u sred prenosa prebacaju na drugi signal dje im je kvalitetnija slika...


    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    Hahahah. Pa kad su se cerali po ekranu sa onim znakom tvin. Pomjeri se logo televizije neke arapske a ona par sekundi poslije I logo tvin.

    Eh ta tv prava

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  6. #6356
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Meni je takodje ta prica sa zacrnjivanjem ekrana potpuno debilska. Nisam siguran da to tako funkcionise u sredjenim zemljama.

  7. #6357
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Itekako funkionise I u sredjenim zemljama. Pa eto ako pratite sport culi ste kolko para se uzme za jedan boks mec preko ppv servisa.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  8. #6358
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    sto se tice prava sa prenosima,srecno vrijeme kad je sofro prenosio na in tv(jedno vrijeme i na rtcg) sta mu je palo na pamet, jos u sred prenosa prebacaju na drugi signal dje im je kvalitetnija slika...


    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    A dje, tad smo imali eto tih 7, 8 nasih kanala, sjecam se italijanska liga, multiprenosi, liga sampiona, kup uefa, kosarka sva prvenstva, NBA, vaterpolo, rukomet, odbojka, olimpijske igre, cak i igre bez granica hah ... ma nije falilo sporta, imao si bukvalno sve... Sad desetak godina kasnije, kad je tehnologija toliko napredovala, kad je sve napredovalo, logicno bi bilo da je `stanje bolje`, imamo po dvesta kanala, ali sto se sporta tice prc... Ligu Sampiona mogu da pratim samo srijedom kad prenosi SK i to utakmica koju izaberu, sport klubovi stvarno prenose dosta liga sto se tice fudbala, imam Evroligu sto se tice kosarke ali nemam ABA ligu jer su na Arenu itd itd i tako 100 primjera... Zlatno je bilo kad se moglo doplatit pet eura za Arena kanale i to je to... Sto se mene tice volio bi da ima paket samo sportski kanali, desetak kanala u zamjenu za sve ove ostale ... no `pusti snovi` ...

  9. #6359
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Itekako funkionise I u sredjenim zemljama. Pa eto ako pratite sport culi ste kolko para se uzme za jedan boks mec preko ppv servisa.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Naravno ali kablovske mreze u sredjenim drzavama otkupljuju ta prava a ne zamracuju svako malo kanale.

  10. #6360
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    To telemach nesrecni misli da ce tako korisnike da dobije pa ne da kanale ostalima..

  11. #6361
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Podgorica
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko dje ima da se kupi preporuceni smart Tv za EON i koje su cijene?

  12. #6362
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne znam dje radis ali ili ti je neko hakovao nalog ili imas zescu profesionalnu deformaciju (ovo pod uslovom da si iz BP I da radis u nekoj firmi sa CRO upravom).

    Ne smeta mi, samo primjecujem.

    Eto te ko ona tv voditeljka sa pokojne IN TV sto je bila iz Berana a pricala sa cistim hrvatskim akcentom (ne mogu joj se sad imena sjetit).

    Ne zamjeri, malo se salimo.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Rodjen jesam u BP, ali sam preko 15 god zivio u Karlovcu pa 2 godine radio u Istanbulu. Sada zivim/radim u Sarajevu. Kada ne pazim kako pisem onda pisem na hrvatskom.
    Jedan od primjera TV prava



    U međuvremenu, od HRT-a smo dobili zahtjev za zatamnjenjem sadržaja, koji nas je prinudio na ovakav potez, ucjenjujući nas uskraćivanjem dozvole za reemitiranje HTV kanala unutar Home.TV ponude.
    https://www.bljesak.info/sport/nogom...njolska/211120


    U CG je manje-vise podrucije TV prava bilo "divlje" i neuredjeno ali i to se sada sredjuje.
    Last edited by Escobar_BP; 25-11-17 at 18:58.

  13. #6363
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    A dje, tad smo imali eto tih 7, 8 nasih kanala, sjecam se italijanska liga, multiprenosi, liga sampiona, kup uefa, kosarka sva prvenstva, NBA, vaterpolo, rukomet, odbojka, olimpijske igre, cak i igre bez granica hah ... ma nije falilo sporta, imao si bukvalno sve... Sad desetak godina kasnije, kad je tehnologija toliko napredovala, kad je sve napredovalo, logicno bi bilo da je `stanje bolje`, imamo po dvesta kanala, ali sto se sporta tice prc... Ligu Sampiona mogu da pratim samo srijedom kad prenosi SK i to utakmica koju izaberu, sport klubovi stvarno prenose dosta liga sto se tice fudbala, imam Evroligu sto se tice kosarke ali nemam ABA ligu jer su na Arenu itd itd i tako 100 primjera... Zlatno je bilo kad se moglo doplatit pet eura za Arena kanale i to je to... Sto se mene tice volio bi da ima paket samo sportski kanali, desetak kanala u zamjenu za sve ove ostale ... no `pusti snovi` ...
    +1

    Sramota je da ne mozes ni da platis a da imas sve sportske kanale u 21 vijeku. To mi jedino i treba na tv-u, za sve drugo imam internet.

  14. #6364
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    BAR
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    +1

    Sramota je da ne mozes ni da platis a da imas sve sportske kanale u 21 vijeku. To mi jedino i treba na tv-u, za sve drugo imam internet.
    Potpuno se slazem sa tobom da u 21 vijeku ni za svoje pare nemozes da gledas sto hoces vec da bi gledao sve sportske dogadjaje moras da placas dva operatera.

  15. #6365
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goran5maj View Post
    Potpuno se slazem sa tobom da u 21 vijeku ni za svoje pare nemozes da gledas sto hoces vec da bi gledao sve sportske dogadjaje moras da placas dva operatera.
    Odlican predlog, hvala. Kako to ranije nisam skapirao.

  16. #6366
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Ekipo imam pitanje.
    Kolika bi bila cijena (sa taksama i ostalim dodatnim čudima) ukoliko bi uzeo samo kablovsku HIT paket? A koliko dodatno se naplaćuje za digitalna tv na dodatnom uredjaju. HVALA!
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  17. #6367
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Cijena hit paketa

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Ekipo imam pitanje.
    Kolika bi bila cijena (sa taksama i ostalim dodatnim čudima) ukoliko bi uzeo samo kablovsku HIT paket? A koliko dodatno se naplaćuje za digitalna tv na dodatnom uredjaju. HVALA!
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite kontakt da bismo Vas kontaktirali u cilju prezentovanja ponude.

  18. #6368
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    da mi ima razlike u kvalitet slike izmedju optike i kabla?
    neko da je migrirao sa kabla pa da saopsti iskustvo
    ponuda HD kanala ista?

  19. #6369
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,847
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Pozdrav moze li mi neko od vas napisati iskustva sa Telemach internetom - optika paket trio gold extra-,konkretno me zanimaju iskustva vas korisnika koji prvenstveno koriste internet za online igranje.Da li je optika stabilna i da li je ping prevelik u igricama tipa CS GO,Dota?Hvala.

  20. #6370
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desha View Post
    da mi ima razlike u kvalitet slike izmedju optike i kabla?
    neko da je migrirao sa kabla pa da saopsti iskustvo
    ponuda HD kanala ista?
    Nema razlike u kvalitetu slike, hd kanali su isti i kod optike i kod kabla.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  21. #6371
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masaj View Post
    Pozdrav moze li mi neko od vas napisati iskustva sa Telemach internetom - optika paket trio gold extra-,konkretno me zanimaju iskustva vas korisnika koji prvenstveno koriste internet za online igranje.Da li je optika stabilna i da li je ping prevelik u igricama tipa CS GO,Dota?Hvala.
    Brzina 120 mb/s, sto se pinga tice, varira između 12 i 15.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  22. #6372
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Brzina 120 mb/s, sto se pinga tice, varira između 12 i 15.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
    Tu brzinu ce samo na sajtu da vidi i nidje drugo nikad vise a ping ispod 20ms nema sanse.


  23. #6373
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Tu brzinu ce samo na sajtu da vidi i nidje drugo nikad vise a ping ispod 20ms nema sanse.
    Pricamo o optici, meni je 150, na speedtest preko lana ide oko 190, objavljivao sam ovdje na forumu

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  24. #6374
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Moze li neko provjeriti dal je na kanalu 302 cinemania plus umjesto minimax-a?

  25. #6375
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Moze li neko provjeriti dal je na kanalu 302 cinemania plus umjesto minimax-a?
    To je kanal gdje preko dana idem minamax a uveče cinemania plus

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

Page 255 of 417 FirstFirst ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •