Page 297 of 417 FirstFirst ... 197247287293294295296297298299300301307347397 ... LastLast
Results 7,401 to 7,425 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #7401
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ima li Telemach poslovnicu u Budvi?!
    Ako ima, đe se nalazi?

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  2. #7402
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    802
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Broj JEDAN View Post
    Ovih dana u mom naselju Telemach vrši priklučenje korisnika na optiku. Kako mi ugovor sa Telekomom ističe za dvadesetak dana, kontaktiram Telemachovog agenta, koji je bio izuzetno korektan i ljubazan, sve mi potanko objasni i odgovori na sva moja pitanja. To je bilo u poneđeljak, i čovjek lijepo dođe u utorak da potpišemo "predugovor", i reče mi da će me tehnička ekipa kontaktirati u narednih par dana. Ja, jako zadovoljan njegovim ponašanjem, preporučim Telemach desetini prijatelja i komšija, pomislivši "je li bog dao da ima normalnih ljudi, i da sve ode s anđelima".
    U četvrtak me kontaktira njihova tehnička ekipa i dogovorimo priključenje u subotu (danas) u 11 sati. U kući imam potpuno pripremljenu infrastrukturu, bukvalno samo da zakače konektor na konektor i postave uređaje, posao u kući od 15-20 minuta, i ja već razmišljam kako ću jedno vrijeme paralelno koristiti i probati internet Telekoma i Telemacha i steći iskustva za sebe i druge.
    Evo da poslije mjesec dana korišćenja napravim rezime.
    Nakon prvih poteškoća sa podizvođačima koji su riješeni odmah po kontaktu sa kolegom Telemach-
    om izvršeno je priključenje koje je trajalo tridesetak minuta računajući i postavljanje optičkog kabla na
    stubovima i priključka na moju, već pripremljnu kućnu instalaciju.
    Nekoliko sati po priključenju došlo je do prekida TV servisa, no po prijavi kvara za manje od 2 sata
    došla je ekipa TELEMACHa i popravila optički priključak koji (opet podizviđači) nije bio kvalitetno
    odrađen.
    Od tada pa sve do danas internet i TV besprijekorno funkcionišu. Koristim Dual GOLD paket (intrnet i TV).
    Brzina interneta je na kablu uvijek 80,2/6,2 Mbps, ping 16 ms, a na WiFi na 2,4 GHz 49,7/6,1 Mbps ping
    19 ms, a na 5 GHz 79,7/6,1 Mbps ping 18 ms.
    TV odlično radi na svim televizorima u kući, a EON bez problema odrađuje i "premotavanje" programa
    unazad, bez obzira na kojoj je mreži uređaj.
    Kako još uvijek paralelno radi i Telekomov internet evo i malog poređenja.
    Internet:
    Kod Telekoma brzina prema CG Telekomu je uvijek maksimalna, dok prema drugim serverima
    (zavisno od udaljenosti) značajno opada.
    Kod Telemacha brzina prema daljim serverima ne opada značajno.
    Telemachov ruter emituje značajno jači WiFi signal, i lagano pokriva cijelu kuću, dvorište i obližnji
    prostor, dok Telekomov ruter u kući emituje WiFi signal na donjoj granici.
    Ni jedan, ni drugi (bar kod mene) nemaju nikakvih prekida.
    TV:
    Znatno bolji izbor kanala je kod Telemacha u odnosu na Telekom, a najvažnija prednost je mogućnost
    gledanja na više televizora, a sve za jednu pretplatu.
    Kvalitet slike je približno sličan uz možda malu prednost Telemacha (ja lično vrlo malo gledam TV).
    EON aplikacija radi bez greške, bez obzira na koju mrežu je uređaj povezan, dok Extra TV radi samo
    na Telekomovoj mreži.
    Cijene usluga su ośetno niže kod Telemacha.
    Korisnički servis i kod jednih i kod drugih su brzi u slučaju kvara.
    Aplikacije Telekom ME i Moj Telemach ME odlično funkcionišu.
    Elektronski račun funkcioniše takođe OK.
    Nadam se da će i trajni nalog plaćanja kod banke biti OK sa Telemachom, (još nije stigao prvi račun)
    kao što je i sa Telekomom.
    Mada navode i na sajtu i na flajeru nije moguće otvoriti Telemach mail nalog (ne znam koliko je ovo važno).
    Utisci ukućana:
    Poslije prvobitne skepse i negodovanja zbog same promjene operatora, svi su zadovoljni jer mogu da
    gledaju što žele, a da ne smetaju jedni drugima. I ako paralelno, još uvijek (do isticanja ugovora), radi i
    Telekomov internet, sada niko ne želi da se zakači na njega.
    Tako da po isticanju Ugovora otkazujem Telekom.
    Nadam se da će ovo pomoći drugima kada se budu odlučivali o operatoru TV i internet usluga.
    Moja preporuka za TELEMACH.
    Last edited by Broj JEDAN; 02-09-18 at 15:31.

  3. #7403
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Broj JEDAN View Post
    Elektronski račun funkcioniše takođe OK.

    Poslije prvobitne skepse i negodovanja zbog same promjene operatora, svi su zadovoljni jer mogu da
    gledaju što žele, a da ne smetaju jedni drugima. I ako paralelno, još uvijek (do isticanja ugovora), radi i
    Telekomov internet, sada niko ne želi da se zakači na njega.
    Tako da po isticanju Ugovora otkazujem Telekom.
    Nadam se da će ovo pomoći drugima kada se budu odlučivali o operatoru TV i internet usluga.
    Moja preporuka za TELEMACH.
    Lijepo od tebe što dijeliš iskustva sa drugima, koja i ja uglavnom dijelim.

    Jedino nikako da mi podese elektronski račun, što mi znači jer sam često van kuće na duži period, pa se desi da ne dobijem uplatu i odem u minus. Od same instalacije sam tražio da mi tako stižu računi, prvo su stizali poštom pa onda sam opet tražio pa nisu uopšte stizali, sad sam prije 10-tak dana još jednom tražio, pa da vidimo.

  4. #7404
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,411
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,705
    Thanked in
    1,023 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by arlekino View Post
    Lijepo od tebe što dijeliš iskustva sa drugima, koja i ja uglavnom dijelim.

    Jedino nikako da mi podese elektronski račun, što mi znači jer sam često van kuće na duži period, pa se desi da ne dobijem uplatu i odem u minus. Od same instalacije sam tražio da mi tako stižu računi, prvo su stizali poštom pa onda sam opet tražio pa nisu uopšte stizali, sad sam prije 10-tak dana još jednom tražio, pa da vidimo.
    Ja sam zvao operatera da ih pitam nesto u vezi interneta i usput reko da mi naprave elek.primanje racuna na e mail. Operater je odmah uradio,reko da provjerim e mail u toku razgovara,da prihvatim aktivaciju i prosli mjesec mi je stigao oko 6-7 avgusta.

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  5. #7405
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,839
    Thanks Thanks Given 
    4,711
    Thanks Thanks Received 
    9,708
    Thanked in
    3,672 Posts

    Default

    Ja sam strašno nezadovoljan internetom, toliko da uglavnom i ja i žena doma koristimo Telekomov mobilni internet na telefonima gdje imamo stabilan 4G signal. To evo traje od februara, konstantno sam se žalio što ovdje, što mailovima, što na call centar, problem nije riješen. Slali su mi najobičnije moguće montere doma da mi riješe problem koji blage veze nemaju kako funkcionišu ti servisi, kako ih testirati i kako riješiti problem. Lik je došao, zamijenio mi onaj raspali ruter ISTIM i to je to. S obzirom da sam X puta prijavio problem putem raznih kanala, kao što već rekoh, vjerovatno ću raskinuti ugovor. (do sada nisam samo zbog televizije, tačnije zbog SK)

    Uglavnom net mi ne funkcioniše kako treba ni preko kabla direktno ni preko WiFi-a. Surfovanje najobičnije je problem, da ne pričam o drugom tipa da na Instragram neće da učita slike, moram X puta da refreshujem, ne učita ni najobičnijen tumbale na YT, raspadanje klasično. E sad, fora je što ne radi konstantno loše nego par sati ok pa se par sati raspada i sve tako a speedtest ugavnom pokaže blizu 80/5 što je ovim stručnjacima dovoljan reper da zaključe kad dođu da je sve ok (monteri obični, ponavljam) Ono po čemu se konstantno može vidjeti da ne radi kako treba je kad se pusti 4K snimak na YT, tu imam baferovanje konstantno dok na 4G isti snimak radi ka' podmazan..
    Last edited by BiTrAtE; 03-09-18 at 12:24.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  6. #7406
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja sam strašno nezadovoljan internetom, toliko da uglavnom i ja i žena doma koristimo Telekomov mobilni internet na telefonima gdje imamo stabilan 4G signal. To evo traje od februara, konstantno sam se žalio što ovdje, što mailovima, što na call centar, problem nije riješen. Slali su mi najobičnije moguće montere doma da mi riješe problem koji blage veze nemaju kako funkcionišu ti servisi, kako ih testirati i kako riješiti problem. Lik je došao, zamijenio mi onaj raspali ruter ISTIM i to je to. S obzirom da sam X puta prijavio problem putem raznih kanala, kao što već rekoh, vjerovatno ću raskinuti ugovor. (do sada nisam samo zbog televizije, tačnije zbog SK)

    Uglavnom net mi ne funkcioniše kako treba ni preko kabla direktno ni preko WiFi-a. Surfovanje najobičnije je problem, da ne pričam o drugom tipa da na Instragram neće da učita slike, moram X puta da refreshujem, ne učita ni najobičnijen tumbale na YT, raspadanje klasično. E sad, fora je što ne radi konstantno loše nego par sati ok pa se par sati raspada i sve tako a speedtest ugavnom pokaže blizu 80/5 što je ovim stručnjacima dovoljan reper da zaključe kad dođu da je sve ok (monteri obični, ponavljam) Ono po čemu se konstantno može vidjeti da ne radi kako treba je kad se pusti 4K snimak na YT, tu imam baferovanje konstantno dok na 4G isti snimak radi ka' podmazan..
    Dobro si izdržao toliko. Ja im ne bi mjesec dana tolerisao. Nadam se da si bio pametan pa da si pisao žalbe i da nisi plaćao uopšte uslugu.

  7. #7407
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    198
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pink media m poceo sa emitovanjem na total br 5

  8. #7408
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Meni sve extra radi, bez greske.. Samo sto im ne mogu objasniti da mi se ruter svaki dan restartuje sam od sebe u isto vrijeme.. To traje minut ali iritira.. Zalio sam se na sve nacine, dosao mi pobro dva puta mjerio speed test i reka sve ti je ovo Ok. A ja njemu 5 puta objasnim da ja znam da je sve ok, samo se ruter ugasi i upali sam od sebe svako dan u isto vrijeme.. I on meni opet, ali nema gubitka u.brzini ..
    I onda reko, jes jes ok ok. I pomirio sam se sa tim da cu do kraja imati takav problem
    Jedini plus im je sto mi brzo odgovore na mejl i posalju strucnjake, i ljubazni su.. Ali nidje veze sa strucnoscu
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  9. #7409
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    802
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Broj JEDAN View Post
    Mada navode i na sajtu i na flajeru nije moguće otvoriti Telemach mail nalog (ne znam koliko je ovo važno).
    Ipak je moguće, uz mala podešavanja mail [email protected] odlično radi i na telefonu i na računaru.

  10. #7410
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Poslovnica

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Ima li Telemach poslovnicu u Budvi?!
    Ako ima, đe se nalazi?

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Nažalost, poslovnicu u Budvi nemamo.

  11. #7411
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Poteškoće

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja sam strašno nezadovoljan internetom, toliko da uglavnom i ja i žena doma koristimo Telekomov mobilni internet na telefonima gdje imamo stabilan 4G signal. To evo traje od februara, konstantno sam se žalio što ovdje, što mailovima, što na call centar, problem nije riješen. Slali su mi najobičnije moguće montere doma da mi riješe problem koji blage veze nemaju kako funkcionišu ti servisi, kako ih testirati i kako riješiti problem. Lik je došao, zamijenio mi onaj raspali ruter ISTIM i to je to. S obzirom da sam X puta prijavio problem putem raznih kanala, kao što već rekoh, vjerovatno ću raskinuti ugovor. (do sada nisam samo zbog televizije, tačnije zbog SK)

    Uglavnom net mi ne funkcioniše kako treba ni preko kabla direktno ni preko WiFi-a. Surfovanje najobičnije je problem, da ne pričam o drugom tipa da na Instragram neće da učita slike, moram X puta da refreshujem, ne učita ni najobičnijen tumbale na YT, raspadanje klasično. E sad, fora je što ne radi konstantno loše nego par sati ok pa se par sati raspada i sve tako a speedtest ugavnom pokaže blizu 80/5 što je ovim stručnjacima dovoljan reper da zaključe kad dođu da je sve ok (monteri obični, ponavljam) Ono po čemu se konstantno može vidjeti da ne radi kako treba je kad se pusti 4K snimak na YT, tu imam baferovanje konstantno dok na 4G isti snimak radi ka' podmazan..
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora i broj tel da bismo Vas kontaktirali.

  12. #7412
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Nažalost, poslovnicu u Budvi nemamo.
    Treba da vratim karticu da bi se raskinuo ugovor u Pljevljima. Znači, moram je gore poslati...

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  13. #7413
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default raskid

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Treba da vratim karticu da bi se raskinuo ugovor u Pljevljima. Znači, moram je gore poslati...

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora i broj tel da bismo Vas kontaktirali.

  14. #7414
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ubiste sa ovim porukama. Iskaču svakih 2 minuta danas.

  15. #7415
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora i broj tel da bismo Vas kontaktirali.
    Očigledno vam je inbox pun, ne mogu da pošaljem.

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  16. #7416
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,411
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,705
    Thanked in
    1,023 Posts

    Default

    Dal moguce da cemo sve meceve sada slusati komentatore iz druge zemlje????? Prenos meca bez emocija,mlak,jadan,nikakav. Mislim drugo nisam ni mogao da ocekujem,al mislim da cemo zaliti za RTCG koliko god,imali su emocija kada su prenosili ove meceve. Mislim da savez ili vec ko treba treba da reaguje da meceve repke prenosi neko iz Cg,ipak se ne igra klupski fudbal. Mislim da vise emocija ima onaje Englez kada prenosi utakmicu,nego ovi komentatori Sk iz Bg studija...
    PS. Ovdje isto postavio cisto da vide oni koji kupili prava prenosa meceva!

  17. #7417
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Po meni je super sto prenosi bilo ko, a da to nije Sofranac. Kad pogledas sto taj covjek pise na fb stranici moras da se zapitas je li normalan.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  18. #7418
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,839
    Thanks Thanks Given 
    4,711
    Thanks Thanks Received 
    9,708
    Thanked in
    3,672 Posts

    Default

    Šofro je brat, od boćanja bi napravio spektakl, to što radi na FB i privatno me apsolutno ne zanima.

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  19. #7419
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Neobjektivan, laze i izvrce kako njemu odgovara, nije sposoban da vidi stvari drugacije sem kako je on zacrtao, to sto ima neku emociju pa ne zaklapa, nekome se svidja, nekome ne. Meni definitivno ne, ali on kao javna licnost ne smije sebi da dozvoli da pise takve odvratnosti na fb strani, da vrijedja ljude na najbijedniji nacin. Jer to niko normalan ne bi radio.

    Treba neko nas da prenosi reprezentaciju, potpuno se slazem, samo da to ne bude Sofranac. Ili ako prenose SK komentatori da to bude Denis Radonjic, porijeklom je sa Cetinja
    Last edited by Jakuza; 08-09-18 at 12:29.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  20. #7420
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,678
    Thanks Thanks Given 
    1,249
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Telemach CG

    Kad budete imali dva najjaca fudbalska takmicenja (Serija A i LS) u svojoj semi tad cu preci kod vas (ne samo ja, i mnogi drugi). Prenesite to menadzmentu ili kome vec jer nimalo nije prijatno kad te Telekom dere 40-50€ svaki mjesec, ali trpim zbog Italijanske lige i LS.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #7421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,839
    Thanks Thanks Given 
    4,711
    Thanks Thanks Received 
    9,708
    Thanked in
    3,672 Posts

    Default

    Što ne pređeš na mtel pa plaćaš duplo manje, ne razumijem?

    Nego da ne ofujemo, internet mi se opet raspada. Nakon mojeg maila, kontaktirali su me ljudi iz Telemacha i kao rijesili problem ali eo opet danas ovo pisem sa Telekomovog 4G-a. Pakao.

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  22. #7422
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,678
    Thanks Thanks Given 
    1,249
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Telemach CG

    A zbog premotavanja i snimanja (inace, moze li na m tel to?), a i internet im je dobar.. cuh ne bas lijepe stvari za m tel


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #7423
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,411
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,705
    Thanked in
    1,023 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Kad budete imali dva najjaca fudbalska takmicenja (Serija A i LS) u svojoj semi tad cu preci kod vas (ne samo ja, i mnogi drugi). Prenesite to menadzmentu ili kome vec jer nimalo nije prijatno kad te Telekom dere 40-50€ svaki mjesec, ali trpim zbog Italijanske lige i LS.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Seria A? Hahahhha
    Ko jos to gleda? Mozda zbog cr7 ce skociti gledanost ove godine.....

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  24. #7424
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,678
    Thanks Thanks Given 
    1,249
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    U cg imaju najvise fanova od svih liga jer smo svi odrasli uz Italijane. I svake godine ulazu po milijardu na transfere i dolaze do zavrsnice LS. Bolje bi bilo SK Italijane da uzme jer spansku ligu gledaju samo fanovi Reala i Barse, neutralni ne gledaju tu ligu, a jos nisam vidio ni cuo da neko navija za Atletiko, Sevilju, Valensiju... U Cg imas organizovane navijace Intera, Milana, Juventusa, Rome, Lacija, Fiorentine i Napolija i svima je cilj da gledaju svoj omiljeni klub i bice kod operatera koji im to obezbijedi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #7425
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,411
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,705
    Thanked in
    1,023 Posts

    Default

    Vidim slucajno da su pustili HD kanale Eurosporta,tako pise na sajtu.. Jer to samo dok traje mec ili kako vec? Jer trenutno pise nema pristipa.
    Jel kome rade ti Hd kanali?

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Page 297 of 417 FirstFirst ... 197247287293294295296297298299300301307347397 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 11:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 17:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 11:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 14:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 15:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •