Page 250 of 417 FirstFirst ... 150200240246247248249250251252253254260300350 ... LastLast
Results 6,226 to 6,250 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #6226
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ubačiše mi juče novi modem/ruter i odma mi je bolji bio download preko wi-fi. Sad mi lagano izbača preko 80 megabita a prije nije mogao prkeo 60 ni u kom momentu. jedino je domet isto loš kao i na netisu.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #6227
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

  3. #6228
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ubačiše mi juče novi modem/ruter i odma mi je bolji bio download preko wi-fi. Sad mi lagano izbača preko 80 megabita a prije nije mogao prkeo 60 ni u kom momentu. jedino je domet isto loš kao i na netisu.
    PO meni, uvijek je domet vazniji jer tebi ova brzina nece nista znaciti, sa brzog na brze, dok gubljenje signala itekako zna da nervira
    Sate sate sate

  4. #6229
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  5. #6230
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    imam i ja taj mada nije preko 80mb nikad. nije ni 70 a ne 80

  6. #6231
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ima li prenosa zvijezda - arsenal zna li se?

  7. #6232
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ima na sportklub 1

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  8. #6233
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Ima na sportklub 1

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
    Ali nema u EPG-u na EON-u

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  9. #6234
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Evo

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  10. #6235
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    straus

    Znas ono sam skoro pre$a sa silvera na gold i dobio one dodatne kanale i one radio stanice njih 40, 50 koliko li ... e i to sve funkcionise na TV u dnevnu, ali na ovaj moj u sobu su i dalje kanali sa onog starog paketa... A odradio sam reset ( kao na tv u dnevnu ) i nista, odradio reset opet i opet nista, samo stari kanali ... Pa mi reci ukljucuje li mi ovaj novi paket vise tv-a ili to samo na jedan !? Sto, kako !?

    Druga stvar sto se tice EON-a, prije sam imao na vise uredjaja, sad imam na pet... Ono je u pocetku pisalo da su svi kanali otvoreni do nove godine, al sad npr mi pise na dosta tih kanala `niste preplaceni` jel to ukinuto il je meni zabudalilo nesto ( tako je vec evo 15tak dana ), mada to je i manje vazno jer ovi ostali kanali rade odlicno na EON na moj komp, ali kao sto rekoh posto imam na vise uredjaja prikljucio sam i djevojci na laptop da ima EON posto ona nema na svoju kablovsku doma Sport klubove, a prati Englesku ligu, njoj uopste ne rade SK kanali ( ne hd vec obicni ), ona koristi telenor internet ( ako se tako zove ) uglavnom nije na telemach, ima li to kakve veze, sta je tu problem !?

    Izopucah te sa pitanjima jutros, al evo vec preko dvije nedelje sam te ovo htio pitat .... Hvala !

  11. #6236
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    straus

    Znas ono sam skoro pre$a sa silvera na gold i dobio one dodatne kanale i one radio stanice njih 40, 50 koliko li ... e i to sve funkcionise na TV u dnevnu, ali na ovaj moj u sobu su i dalje kanali sa onog starog paketa... A odradio sam reset ( kao na tv u dnevnu ) i nista, odradio reset opet i opet nista, samo stari kanali ... Pa mi reci ukljucuje li mi ovaj novi paket vise tv-a ili to samo na jedan !? Sto, kako !?

    Druga stvar sto se tice EON-a, prije sam imao na vise uredjaja, sad imam na pet... Ono je u pocetku pisalo da su svi kanali otvoreni do nove godine, al sad npr mi pise na dosta tih kanala `niste preplaceni` jel to ukinuto il je meni zabudalilo nesto ( tako je vec evo 15tak dana ), mada to je i manje vazno jer ovi ostali kanali rade odlicno na EON na moj komp, ali kao sto rekoh posto imam na vise uredjaja prikljucio sam i djevojci na laptop da ima EON posto ona nema na svoju kablovsku doma Sport klubove, a prati Englesku ligu, njoj uopste ne rade SK kanali ( ne hd vec obicni ), ona koristi telenor internet ( ako se tako zove ) uglavnom nije na telemach, ima li to kakve veze, sta je tu problem !?

    Izopucah te sa pitanjima jutros, al evo vec preko dvije nedelje sam te ovo htio pitat .... Hvala !
    Trebalo bi da imas kanale otkljucane i na dodatnom resiveru, očigledno ga nisu aktivirali prilikom pustanja paketa, pozovi call centar i rijesice ti to. Sto se eona tice u silveru si mogao na 1 uređaj a u goldu na 5, ne znam kako si mogao na više a to sto na telenor mrezi nisu svi kanali otkljucani to je normalno jer u suprotnom niko ne bi uzeo kablovsku nego bi koristili eon

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  12. #6237
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Trebalo bi da imas kanale otkljucane i na dodatnom resiveru, očigledno ga nisu aktivirali prilikom pustanja paketa, pozovi call centar i rijesice ti to. Sto se eona tice u silveru si mogao na 1 uređaj a u goldu na 5, ne znam kako si mogao na više a to sto na telenor mrezi nisu svi kanali otkljucani to je normalno jer u suprotnom niko ne bi uzeo kablovsku nego bi koristili eon

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
    Ma ne na vise pogresno se izrazih, mislio sam na `pet` to je `vise` ... Vazi, hvala na brzom odgovoru, ka i vazda !

  13. #6238
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    straus

    Brate zvah kol centar izopuca me ova djevojka, veli odakle vama drugi resiver u sobu, to nidje ne postoji u sistemu, nemoguce da imate drugi u sobu, jeste li sigurni po 10 puta kao da sam blavor nekakav, dajte mi serijski broj resivera.. Koliko kanala tu, koliko kanala u dnevnu !?!? To se placa dodatno veli za novi resiver, reko ada sto znam ja, niko mi to nije reka, rekli su mi da imam na istu preplatu pravo na vise uredjaja i to je to, ovi momci sto su dosli da mi ugradjuju su mi naplatili 20eura novi ovaj resiver i rekli to je to ... Sto se napravi jutros brate mili i neka no mi se evo prekinu veza i sad mi ne radi fiksni nekakvi prekid.....

  14. #6239
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    straus

    Brate zvah kol centar izopuca me ova djevojka, veli odakle vama drugi resiver u sobu, to nidje ne postoji u sistemu, nemoguce da imate drugi u sobu, jeste li sigurni po 10 puta kao da sam blavor nekakav, dajte mi serijski broj resivera.. Koliko kanala tu, koliko kanala u dnevnu !?!? To se placa dodatno veli za novi resiver, reko ada sto znam ja, niko mi to nije reka, rekli su mi da imam na istu preplatu pravo na vise uredjaja i to je to, ovi momci sto su dosli da mi ugradjuju su mi naplatili 20eura novi ovaj resiver i rekli to je to ... Sto se napravi jutros brate mili i neka no mi se evo prekinu veza i sad mi ne radi fiksni nekakvi prekid.....
    Odgovoricu ti u inbox da ne spamujemo temu.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  15. #6240
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    566
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uveo sam telemax fixni i dobio besplatan tel.aparat.izuzetno se slabo cuje da li je takva veza ili je do aparata
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  16. #6241
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Imas u podešavanjima da pojacas, meni se odlučno cuje

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  17. #6242
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    566
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Imas u podešavanjima da pojacas, meni se odlučno cuje

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
    maximalno pojacano u stvari za ton u slusalici i nema opcija za pojacanje
    Last edited by xxl; 24-10-17 at 08:38.
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  18. #6243
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Imam stari ugovor M-Kabl-a koji nisam produzavao i do jutros sam mogao da pratim digitalne kanale preko kabla, bez resivera na TV koji ima DVB-C.

    Jutros su se svi zacrnili i trazi CI modul da bi se gledali, analogni se mogu pratiti ali sam ih izbjegavao zbog kvaliteta slike.

    Da li jos neko ima slicno iskustvo?


  19. #6244
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dewas View Post
    Imam stari ugovor M-Kabl-a koji nisam produzavao i do jutros sam mogao da pratim digitalne kanale preko kabla, bez resivera na TV koji ima DVB-C.

    Jutros su se svi zacrnili i trazi CI modul da bi se gledali, analogni se mogu pratiti ali sam ih izbjegavao zbog kvaliteta slike.

    Da li jos neko ima slicno iskustvo?
    Kodirani svi kanali, ne mogu vise digitalni na dodatnom bez kartice ili resivera

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  20. #6245
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Imas u podešavanjima da pojacas, meni se odlučno cuje

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
    I meni, od kad sam to g*** bacio i stavio stari Simensov telefon.
    Da je što valjao ne bi ga davali na poklon.

  21. #6246
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Vraceni svi digitalni kanali na dodatnom tv-u.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  22. #6247
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Vraceni svi digitalni kanali na dodatnom tv-u.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
    Kad ce vratiti HD kanale koje su obecali u osnovnoj ponudi? Mada kad bolje razmislim bolje da nista ne diraju posto vazda izdjavolisu nesto Odlicno je i ovako inace i nije neka razlika.

  23. #6248
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Svratio sam do poslovnice da prijavim da slika često zakoči na po sekund ili dva i da pitam nekoliko pitanja. Kad sam pitao kad će da se ubrza internet za prve korisnike telemacha, rekli su mi da mora aneks da se potpisuje na još dvije godine da bi se to uradilo. Moj telemach već pokazuje da sam na trio fiber gold, samo što mi je brzina i dalje stara. Ranije niko nije pominjao da mora da se potpisuje aneks. Osim toga, pitah za slobodne knale do kraja godine, jer je jedno mjesec dana ili jače mogao da se prati hbo. Na to mi rekoše da je to bio njihov propust i da je samo najjači paket trebalo da ima otključane kanale. Ja sam bio na trio gold. Još mi rekoše da sam i dosad bio na 50 Mb/s, a da ću biti na 80 kad potpišem aneks. Nijednom mi dosad preko 20 Mb nije prelazila brzina.

    Ništa od ovga što sam čuo nije u skladu sa onim što sam ovuda čitao.

  24. #6249
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ima dosta propusta kod Telemacha, pogotovo se to odnosi na ovu zadnju akciju...

    Sto se tice otvorenih tv kanala 6 mjeseci, tu sam i ja imao pogresnu percepciju. Akcija je ILI bez TEL pretplate 24mj, ILI bez NET pretplate 12mj, ILI svi kanali otvoreni 6mj.
    Dakle ILI-ILI... i to je jasno. Ovo sam pitao Strausa i momak mi je objasnio. Dakle iskljuceni su mi svi kanali izuzev mog paketa.
    Medjutim, bilo je najavljeno da ce svi kanali moci da se gledaju do kraja godine preko EON-a, promotivno.
    Naravno, prije 15ak dana ostao sam samo s kanalima iz svog paketa. Kao i na TV-u.

    I ne samo to...

    Presao sam sa DUO NET SILVER paketa na TRIO GOLD (u okviru kojeg treba da imamo 24mjeseci otvoreno Cinestar Premiere 1 i 2 HD).
    Prije 15ak dana Cinestar Premiere 1 i 2 HD su mi zatvoreni i pise da treba da se pretplatim. I na TV i na EON kanali nisu dostupni.
    NatGeo WILD HD mi je takodje zatvoren i pise da treba da se pretplatim (inace je ovaj kanal dio HIT paketa, koji je dio TRIO GOLD paketa). Na EON mi je dostupan a na TV ne.
    Uz sve to, kanali na TV (D3i) od 210-219 su mi izbrisani iz liste. Preko EON-a ih otvaram a preko TV-a ih nema. Probao sam reset receivera na fabricke vrijednosti ali opet isto.
    Kanali nisu atraktivni za gledanje ali nema veze, ocu da su mi u listi.
    Dakle ovo su ocigledno problemi tehnicke prirode koji su evidentni, ali se ne mogu rijesiti izgleda.

    Prijave sam slao mailom, u poslovnicu, preko korisnickog servisa telefonom, i evo vise od 10 dana imam iste probleme, tj nijedan nije rijesen.


    Sta reci...
    Who let the dogs out

  25. #6250
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Odmah mejl agenciji. Meni su za nedelju dana rijesili problem.


Page 250 of 417 FirstFirst ... 150200240246247248249250251252253254260300350 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 10:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 16:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 10:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 13:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 14:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •