Page 294 of 417 FirstFirst ... 194244284290291292293294295296297298304344394 ... LastLast
Results 7,326 to 7,350 of 10410

Thread: Telemach CG (TV)

  1. #7326
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Zar ne zavisi broj uredjaja od paketa koji koristis? Meni su tako rekli.

  2. #7327
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Ni meni racun nije stizao.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  3. #7328
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Račun

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Ni meni racun nije stizao.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora i mejl adresu da bismo Vam dostavili račun.

  4. #7329
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Račun

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Znaju li ovi iz Telemach da ako mi ne posalju racun da ga ne moram ni platiti a i na sajtu mi stoji 0 eura tako da ako me kojim slucjem iskljuce brzo cemo se pozdravljati.
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora i mejl adresu da bismo Vam dostavili račun.

  5. #7330
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Eon

    Quote Originally Posted by djiha View Post
    Taj problem sa EON-om sam prijavio prije 15tak dana, i jos uvijek odgovor dobio nisam...

    Odjednom su smanjili eon na 2 uredjaja, bez ikakvog obavjestenja ili bilo cega...
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora i broj tel da bismo Vas kontaktirali.

  6. #7331
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    @Telemach

    Poslao ja prije 10tak dana, vi problem proslijedili kolegama koje nista nisu uradile. Takodje poslao i mail na [email protected] pa ni oni nisu nista uradili osim odgovorili "Bicete obavijesteni o ishodu"

    Toliko o trazenju broja ugovora

  7. #7332
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djiha View Post
    @Telemach

    Poslao ja prije 10tak dana, vi problem proslijedili kolegama koje nista nisu uradile. Takodje poslao i mail na [email protected] pa ni oni nisu nista uradili osim odgovorili "Bicete obavijesteni o ishodu"

    Toliko o trazenju broja ugovora
    Nista ti ni zavrsit nece. Mene su rekli da probam sa drugom mejl adresom i to je to...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  8. #7333
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Podgorica
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li moze da se posebno placa samo eon za smart tv?

  9. #7334
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Telemach View Post
    Zamolili bismo Vas da nam u inbox proslijedite broj ugovora i broj tel da bismo Vas kontaktirali.
    Čo'ek kad gleda reka bi "kakvi profesionalci" odma traže broj ugovora, odma skaču da riješe stvar a ono prdnjava rabota iz najjače.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  10. #7335
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boky View Post
    Da li moze da se posebno placa samo eon za smart tv?
    Ne moze. Mislim da moze Extra TV oko 20 kanala.

  11. #7336
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Moze li neko nesto da mi kaze u vezi ovog `UNIFONA`, jeste ga koristili van Crne Gore ? Ne kontam kako se to naplacuje, ako ga koristim nedje u inostranstvo, sta je fora ? Ako sam granica CG i zovem preko ove aplikacije mobilnu mrezu u CG, bilo da je 67, 68, 69 terifirace mi se kao da sam kuci i da zovem te mobilne ? Sto napricah sad brate mili ...
    Last edited by Tri_Srca; 24-07-18 at 13:42.
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  12. #7337
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    Moze li neko nesto da mi kaze u vezi ovog `UNIFONA`, jeste ga koristili van Crne Gore ? Ne kontam kako se to naplacuje, ako ga koristim nedje u inostranstvo, sta je fora ? Ako sam granica CG i zovem preko ove aplikacije mobilnu mrezu u CG, bilo da je 67, 68, 69 terifirace mi se kao da sam kuci i da zovem te mobilne ? Sto napricah sad brate mili ...
    Unifon ti je simulacija fiksnog telefona kojeg imas kuci. Koga besplatno zoves sa fiksnog toga mozes i sa Unifona.
    Dakle prema kome se tarifira poziv sa fiksnog telefona, prema tome se tarifira kada zoves i sa Unifona.
    Takodje besplatno sa Unifona mozes zvati i sve one koji koriste istu tu aplikaciju, dakle nesto kao s vibera na viber.

    https://telemach.me/telefonija/unifon
    Who let the dogs out

  13. #7338
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Ima li ko problema sa netom i tv? Nama cijela zgrada nema kablovsku i net. Bar je u pitanju....
    Edit: Dosli u roku od sat,da vidimo oce li ga napraviti do nocas.
    Sent from my SM-G531F using Tapatalk
    Last edited by miovrag; 25-07-18 at 19:38.

  14. #7339
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    blok
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Kako se može gledati na dva tv zasebno? POseban risiver?? Pretplata??

  15. #7340
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Poseban risiver i 3 e mjesecno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  16. #7341
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    blok
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    kako se povezuju ta dva risivera?? kokasijal ili mrezni?? je li 20e instalacija??

  17. #7342
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Nema vise slobodnih analognih kanala za drugi tv ili mora doplata? Razmisljam se da kupim tv u sobu pa me zato zanima.

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  18. #7343
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Analogna tv-a

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Nema vise slobodnih analognih kanala za drugi tv ili mora doplata? Razmisljam se da kupim tv u sobu pa me zato zanima.

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk
    Na analognoj televiziji možete da pratite 64 kanala.
    Postoji mogućnost za instalaciju dva dodatna analogna priključka.

  19. #7344
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Hvala Vam na Informaciji!

  20. #7345
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Može li kako preko risivera da se pristupi svim filmovima/serijama/itd u videoteci, tj. svima koje su inače dostupne preko EON-a? Na EON ima masa toga u videoteci, a preko risivera/TV-a jedva 20-30 naslova.
    Ili meni nešto promiče...?

  21. #7346
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Videoteka

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Može li kako preko risivera da se pristupi svim filmovima/serijama/itd u videoteci, tj. svima koje su inače dostupne preko EON-a? Na EON ima masa toga u videoteci, a preko risivera/TV-a jedva 20-30 naslova.
    Ili meni nešto promiče...?
    Obavještavamo Vas da nije ista vedeoteka na EON-u i na uređajima.

  22. #7347
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    669
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shabonny View Post
    kako se povezuju ta dva risivera?? kokasijal ili mrezni?? je li 20e instalacija??
    Samo prvi moze biti mrezni. Ostali koaxial


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #7348
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Ima li neko resiver da mi proda ?

    Sent from my Le X620 using Tapatalk

  24. #7349
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    802
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovih dana u mom naselju Telemach vrši priklučenje korisnika na optiku. Kako mi ugovor sa Telekomom ističe za dvadesetak dana, kontaktiram Telemachovog agenta, koji je bio izuzetno korektan i ljubazan, sve mi potanko objasni i odgovori na sva moja pitanja. To je bilo u poneđeljak, i čovjek lijepo dođe u utorak da potpišemo "predugovor", i reče mi da će me tehnička ekipa kontaktirati u narednih par dana. Ja, jako zadovoljan njegovim ponašanjem, preporučim Telemach desetini prijatelja i komšija, pomislivši "je li bog dao da ima normalnih ljudi, i da sve ode s anđelima".
    U četvrtak me kontaktira njihova tehnička ekipa i dogovorimo priključenje u subotu (danas) u 11 sati. U kući imam potpuno pripremljenu infrastrukturu, bukvalno samo da zakače konektor na konektor i postave uređaje, posao u kući od 15-20 minuta, i ja već razmišljam kako ću jedno vrijeme paralelno koristiti i probati internet Telekoma i Telemacha i steći iskustva za sebe i druge.
    Dolazi subota, prolazi 11sati, pa 12 i 13, od ekipe ni traga ni glasa, a za đavola unuka kako se igrala sa telefonom pobriše pozive i ja ostanem bez broja montažera. Nazovem u 14:00 prvo agenta (koji je opet ljubazan), i korisnički servis (sve pozive snimaju, a i ja), i ljubazno mi kažu da montažu rade podizvođači i da oni nemaju pojma ko je od njih mene kontaktirao, i ako sam korisničkom servisu izdiktirao sve lične podatke u želji da dobijem broj montažera.
    Sada je subota 18:45 časova i nikakvog glasa ni od montažera, makar da se iizvini, ni od bilo koga od Telemacha. Sada već razmišljam da odjavim priključenje, jer mislim, kad su ovakvi na startu, ko zna šta bi bilo sa brzinom net-a, eonom, e-mail nalogom, elektronskim računom, trajnim nalogom i još ko zna čime.
    A spletom okolnosti, danas mi se pokvari i fiksni telefon, koji se baš rijetko koristi, ali eto koristi se, pozovem Telekom korisnički centar (imam snimak i ovog razgovora) i ljudi bukvalno za 15 min. otklone kvar.
    Sad ponovo moram da kontaktiram komšije i prijatelje da se ne zalijeću sa Telemachom dok im ne "nalegnu" stvari i možda nekad počnu da rade kako treba i dolikuje operatoru sa međunarodnom reputacijom.

  25. #7350
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Broj JEDAN View Post
    Ovih dana u mom naselju Telemach vrši priklučenje korisnika na optiku. Kako mi ugovor sa Telekomom ističe za dvadesetak dana, kontaktiram Telemachovog agenta, koji je bio izuzetno korektan i ljubazan, sve mi potanko objasni i odgovori na sva moja pitanja. To je bilo u poneđeljak, i čovjek lijepo dođe u utorak da potpišemo "predugovor", i reče mi da će me tehnička ekipa kontaktirati u narednih par dana. Ja, jako zadovoljan njegovim ponašanjem, preporučim Telemach desetini prijatelja i komšija, pomislivši "je li bog dao da ima normalnih ljudi, i da sve ode s anđelima".
    U četvrtak me kontaktira njihova tehnička ekipa i dogovorimo priključenje u subotu (danas) u 11 sati. U kući imam potpuno pripremljenu infrastrukturu, bukvalno samo da zakače konektor na konektor i postave uređaje, posao u kući od 15-20 minuta, i ja već razmišljam kako ću jedno vrijeme paralelno koristiti i probati internet Telekoma i Telemacha i steći iskustva za sebe i druge.
    Dolazi subota, prolazi 11sati, pa 12 i 13, od ekipe ni traga ni glasa, a za đavola unuka kako se igrala sa telefonom pobriše pozive i ja ostanem bez broja montažera. Nazovem u 14:00 prvo agenta (koji je opet ljubazan), i korisnički servis (sve pozive snimaju, a i ja), i ljubazno mi kažu da montažu rade podizvođači i da oni nemaju pojma ko je od njih mene kontaktirao, i ako sam korisničkom servisu izdiktirao sve lične podatke u želji da dobijem broj montažera.
    Sada je subota 18:45 časova i nikakvog glasa ni od montažera, makar da se iizvini, ni od bilo koga od Telemacha. Sada već razmišljam da odjavim priključenje, jer mislim, kad su ovakvi na startu, ko zna šta bi bilo sa brzinom net-a, eonom, e-mail nalogom, elektronskim računom, trajnim nalogom i još ko zna čime.
    A spletom okolnosti, danas mi se pokvari i fiksni telefon, koji se baš rijetko koristi, ali eto koristi se, pozovem Telekom korisnički centar (imam snimak i ovog razgovora) i ljudi bukvalno za 15 min. otklone kvar.
    Sad ponovo moram da kontaktiram komšije i prijatelje da se ne zalijeću sa Telemachom dok im ne "nalegnu" stvari i možda nekad počnu da rade kako treba i dolikuje operatoru sa međunarodnom reputacijom.
    Oni su neozbiljni i neprofesionalni, a o njihovoj strucnosti bi tek coek imao sto da kaze (negativno). Sto se tice raskidanja ugovora podji i raskini ugovor u njihovoj poslovnici, ali ce te sacekati iznenadjenje kad pocnu da te maltretiraju sa raskidanjem ugovora, i kad ti kazu da je isti raskinut, a onda pocnu da te zovu sa 5 razlicitih brojeva da te maltretiraju i da ti govore da si potpisao ugovor, i da oni moraju sad da ti instaliraju sto je potpisano, pa da ce te tuziti sto si potpisao a sad neces instalaciju itd. itd. Svaki papir provjeri tri puta, trazi da ti pecatiraju sve - posto imaju obicaj da daju dokumenta bez potpisa i pecata za raskid ugovora, i obavezno naglasi da te obrisu potpuno iz kompjutera jer te ceka samo takvo maltretiranje i nervoza ako isto ne urade. Zaobici iste nasiroko. TK je zlatan za ove pilicare.
    Last edited by techlinkit; 04-08-18 at 19:16.

Page 294 of 417 FirstFirst ... 194244284290291292293294295296297298304344394 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telemach CG (net)
    By pentium in forum Internet
    Replies: 1211
    Last Post: 18-07-23, 11:56
  2. Telemach problemi
    By Sasha_O in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 09-11-17, 17:34
  3. Telemach Optika
    By legolas in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 10-12-16, 11:14
  4. [Pomoc] Telemach / M-tel
    By Tony in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 9
    Last Post: 03-11-16, 14:07
  5. Prodajem BBM - Telemach reciveri 10kom
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 14-10-15, 15:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •