View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 871 of 933 FirstFirst ... 371771821861867868869870871872873874875881921 ... LastLast
Results 21,751 to 21,775 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21751
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Darko Brguljan : ,,Potrudit ću se da budem konkretan i korektan. Previše je pitanja oko kojih nemam ni odgovor, a mislim da je priča previše, da kažem napuhana. Poznato je da imam sukob sa selektorom CG i da on ne računa na mene. Jednostavno, čovjek je uništio CG vaterpolo reprezentaciju i stvorio od nje svoju privatnu ekipu. Svakako da je posle 2016-te godine i evropskog u Bg i olimpiskih igrara u Riu na kojima sam bio u najboljoj sedmorci turnira i u top 5 igrača Evrope u izboru LEN-a, da sam očekivao da ću imat status kakav treba da ima igrač mog renomea. To se nije desilo, a vidite i sami posle sezone koju imam sada se ne nalazim na spisku".

    http://dance.hr/pogledsdesna/2908-da...oj-kapici.html


    Ne znam sto je uradio, vjerovatno je Gojkovic imao pravo da ga odstrani iz reprezentailcije tokom takmicenja. Tu podrzavam selektora, bez dileme.
    U vezi svega nakon toga - nepozivanje Brguljana, saopstenja selektora i saveza, formiranja reprezentacije na nacin na koji sam upozoravao da se radi (najnoviji primjer, potrebno je samo iz Primorca preci u Jadran...)...sve je onako kako je Brguljan rekao u jednoj od ovih recenica (,,privatna ekipa").

    Zanimljivo je da ovakvu izjavu necemo procitati na CG portalima.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  2. #21752
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Cattaro, hvala ti na komentarima. Imam odredjene rezerve u vezi ugovora kojima se klinci na neki nacin uslovljavaju. Ali, ne znam bolji nacin.

    Dobro je da smo zadrzali Ukropinu. Ja sam nesto mislio da je on pozicija Mandica, obzirom da je ljevak. Meni se svidja i drugi Jadranov ljevak, Radovic. Mali moze biti odlican. Nadam se da smo rijesili pitanje ljevaka na duzi rok.

    Velika je steta da Darko ne igra. Gojkovic kaze da najbolji igraju za reprezentaciju. Darko je jedan od najboljih, a nema ga. Mislim da se radi o sujeti. I Darkovoj i Gojkovicevoj. Crnogorska posla. Nadam se da se to moze prevazici.

  3. #21753
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    U sustini, davno je proslo vrijeme kad su ljevaci bili ,,prikucani" za krilo. Ni Mandic ni Ukropina nisu krila, naprotiv. Ljevaci su, kao i Radovic (meni ni onaj Gardasevic ne zaostaje, makar po onome sto vidim na utakmicama), pa ih mozes racunat' kao istu poziciju.

    Najtrofejnija madjarska ekipa, koja je vezala 3 OI zlata je vecinu vremena u sastavu imala Benedeka-Kisa-Madarasa, to je nesto cemu svi teze i sto Jadran recimo ima ove sezone (kapa dolje za to, pri tom su 97-98-99. god).
    Oni i Reko (Filipovic-Mandic-Ecenike) i niko vise.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  4. #21754
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Samo pobjednik ide dalje (igra finale) i ti u prvom mecu izostavis daleko najboljeg i najvaznijeg igraca!?
    Koji luzerski potez.

    Stavi ga protiv Francuske...

    Gledao sam utakmicu...tacno je da je peterac prelomio mec.

    Spremiti se za Rumune.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  5. #21755
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Na ovom forumu sam (da ne quotujem sam sebe) prije nepuna 3 mjeseca predvidjeo da mi iole ozbiljnijoj ekipi ne mozemo da damo vise od 6 golova. Izgleda da je taj broj ipak 5.
    Selektor kaze da imamo prostora za napredak, tu se apsolutno slazem, ali to se uglavnom svodi na igru u odbrani. Imamo velikih problema sa nedostatkom sutera/golgetera (nazovite ih kako hocete), to posebno dodje do izrazaja protiv ekipa koje igraju dobru odbranu.
    Nazalost, nisam uspio pogledati taj mec protiv Srba u Svjetskoj ligi doma, ali su bili ozbljno podmladjeni, kome je to reper...neka se zadovoljava... Ove dvije jesam, to je neki top nivo (iako Srbiji nedostaju 4 igraca) I moze se izvuc' odredjeni zakljucak. Svimaje sredina sezone I svi su umorni, to ne moze biti opravdanje.

    Ova nasa ekipa moze da raste I da poraste, potrebno je vrijeme, ali je steta da jos godinu-dvije nismo iskoristili neke igrace. Medjutim, izuzetno nam je problematicna lijeva strana (kad ljevaci sazriju bice to ok I tu ne brinem), koja nam je vazda bila jedna od jacih snaga u timu. Odjednom su I bekovi problem...

    Za vrhunske rezultate potreban je vrhunski tim i vrhuski igraci. Nama poprilcan broj igraca nemataj potencijal. K to ne vidi zivi u zabludi I ocekuje nemoguce.
    Last edited by cattaro; 06-04-18 at 19:24.
    P r i m o r a c

  6. #21756
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    7 mjeseci neredovnog treniranja (uglavnom Bd i nesto malo u Hn), price roditelja da je nemoguce uskladiti sve sa skolom...najave seniora (ja znam za trojicu) da nece igrati vise vaterpolo ako se bazen u Ko ne otvori (a nece)...sve to pada u vodu (slucajnost?) kada klinci na najprestiznijem turniru, Tomovom Memorijalu u Dubrovniku, udju u oba finala!
    Prvo 2006. godiste, nako ubjedljivog 1.mjesta u grupi napokon docekase Jadrana van HN (bitno zbog nekih raniji postova odje) - pobjeda 7:6 u cetvrtfinalu, potom je pala Barselona 8:2 u polufinalu, u finalu sa Partizanom, koji je u tom uzrastu 5 puta pobijedio u zadnjih 7 godina.
    Jadran je zavrsio 5. a Cattaro 9.
    Od ove godine se igra turnir i za 14-ogodisnjake, tu do polufinala nije bilo problema...u polufinalu je Partizan vodio 8:5 poslije 3/4, zavrsilo 9:9 i pobjeda Primorca na peterce.
    U finalu sa KPK, koji je dobio Juga.
    Jug, Partizan i Primorac su imali po oba tima u polufinalima. To nesto govori.

    Ne zavaravam se, uz 2002. ovo je sve sto valja u danasnjem Primorcu.
    A na pragu smo da i to unistimo, jer elementarnih uslova nemamo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Last edited by cattaro; 08-04-18 at 06:19.
    P r i m o r a c

  7. #21757
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Gledash li dje ove utakmice,3 dana tražim na 2 kablovske,nije ih bilo nijedne.
    ...

  8. #21758
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Idi na len.eu , imaju svoj kanal i tu imas prenose.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  9. #21759
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    7 mjeseci neredovnog treniranja (uglavnom Bd i nesto malo u Hn), price roditelja da je nemoguce uskladiti sve sa skolom...najave seniora (ja znam za trojicu) da nece igrati vise vaterpolo ako se bazen u Ko ne otvori (a nece)...sve to pada u vodu (slucajnost?) kada klinci na najprestiznijem turniru, Tomovom Memorijalu u Dubrovniku, udju u oba finala!
    Prvo 2006. godiste, nako ubjedljivog 1.mjesta u grupi napokon docekase Jadrana van HN (bitno zbog nekih raniji postova odje) - pobjeda 7:6 u cetvrtfinalu, potom je pala Barselona 8:2 u polufinalu, u finalu sa Partizanom, koji je u tom uzrastu 5 puta pobijedio u zadnjih 7 godina.
    Jadran je zavrsio 5. a Cattaro 9.
    Od ove godine se igra turnir i za 14-ogodisnjake, tu do polufinala nije bilo problema...u polufinalu je Partizan vodio 8:5 poslije 3/4, zavrsilo 9:9 i pobjeda Primorca na peterce.
    U finalu sa KPK, koji je dobio Juga.
    Jug, Partizan i Primorac su imali po oba tima u polufinalima. To nesto govori.

    Ne zavaravam se, uz 2002. ovo je sve sto valja u danasnjem Primorcu.
    A na pragu smo da i to unistimo, jer elementarnih uslova nemamo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Ispratio sam veliki broj utakmica i prije svega svaka cast dubrovcanima na organizaciji ovog turnira. To pokazuje ogromnu razliku u organizaciji i svatanju vaterpola sa razlicite strane debelog brijega.

    Primorac, Partizan i Jug-svaka cast za obje kategorije.

    Jadran je ispao u cetvrtfinalu od Primorca i na kraju zavrsio 5.(7 dana ranije Jadran osvojio prvenstvo CG). Nekome bi to bio uspjeh kad se zna da je takmicenje prilicno jako i da su u tom uzrastu igrale 24 ekipe, medjutim kod nas u Boki racuna se samo trofej.
    Za stariju kategoriju-jadran nije poslao ekipu-kako sam ja razumio zbog para?!

    u svakom slucaju vaterpolo je i dalje lijep sport pogotovo u mladjim kategorijama gdje nema raznih "volpija".

  10. #21760
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Plasman na zavrsnicu Svjetske lige je odlican rezultat! Pogotovo jer smo izbacili favorita br. 1.
    A tamo mozemo do polufinala sigurno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  11. #21761
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default



    Čini li se što oko tog bazena ili je stvarno kao u ovoj čitulji
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. #21762
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nista. Radovi stopirani mislim od oktobra! Prevara drzave I nemoc grada!
    A ova djeca koja ucestvovase na turniru u Dubrovniku treniraju 4x sedmicno u bazenu u Bd I 2x sedmicno u parku, na suvom. Neka vrsta postmodernog vaterpola.
    P r i m o r a c

  13. #21763
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li neko zna ima li pomaka oko bazena? Kada će biti spreman?

  14. #21764
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skubaja View Post
    Da li neko zna ima li pomaka oko bazena? Kada će biti spreman?
    Nema pomaka nikakvih.

    http://www.rtcg.me/vijesti/drustvo/2...ti-kotoru.html

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  15. #21765
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako dobro kapiram Vlada minira zavrsetak poslova. Ako je tako malo je reći BRUKA

  16. #21766
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Nista. Radovi stopirani mislim od oktobra! Prevara drzave I nemoc grada!
    A ova djeca koja ucestvovase na turniru u Dubrovniku treniraju 4x sedmicno u bazenu u Bd I 2x sedmicno u parku, na suvom. Neka vrsta postmodernog vaterpola.
    Pričao sam juče sa jednim kotoraninom, sad je u neđe pri savezu (nije bitno ko je) i rekao mi je jedan frapantan podatak - ove sezone (znači od septembra) se niko od kotorske đece nije upisao na plivanje/vaterpolo a jako puno njih koji su trenirali su prešli na neki drugi sport. Skoro sigurno će i sljedeće sezone biti tako. Strašno!

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  17. #21767
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pa ko je lud da se upisuje (ili da upisuje dijete) u skolu plivanja ili vaterpola u situaciji kad nemas bazen!?
    Bilo je svega ove sezone - od treniranja u parku, preko neredovnog treniranja u prepunom bazenu, do vracanja iz Bd u 23h. I to nije nesto sto je trajalo 2-3 mjeseca, vec citavu takmicarsku sezonu, punih 8 mjeseci.
    Naravno da ova obustava obnove bazena nije atak drzave na Primorac, vec na opstinsku vlast. Jedna u nizu opstrukcija. Opstina je trazila da ona zavrsi tu II fazu...nema odgovora iz drzavne Direkcije.
    P r i m o r a c

  18. #21768
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Prije neki dan rece Vido Lompar da ce se ovo osjetiti i to dobro kroz par godina

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  19. #21769
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Naravno da hoce. A ne mozes djecu do raspusta nidje povesti na pripreme ili slicno...bas losa situacija...
    Imaju makar 3 igraca 2002. i makar 2 igraca 2004. koji obecavaju. Pricam o Primorcu. U Cattaru sigurno priblizno toliko...
    Izgleda da Vuskovic vise nije clan Cattara. Razlog - nedisciplina...
    Iako je probleme odavno pravio, taj decko je mnoooogo obecavao. Ono sto sam od njega vidjeo kad je imao 14-15 godina nije imao ni Sukno u tim godinama (slicna pozicija, gradja, plivanje...bas, bas za poredjenje). Ogroman talenat. Steta.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  20. #21770
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    A to je u stvari polovina CG klubova - i Promorac i Cattaro (Verde i Nikšić su tek počeli). Pri čemu u ta dva kluba bude i po 20-tak i više djece dok u BD bude par njih po godištu. Ima tu još jedan stvar, kad se privatizuje Institut, đe će Jadranaši trenirat? Vjerujem da će za utakmice bit neki dogovor i to za prvi tim, ali što za treninge djece? Kad privatnik uzme, ko će njemu naredit da moraju dati bazen za treninge? Generalno, jako loša situacije za CG plivanj ei vaterpolo
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  21. #21771
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sto se Novog tice, mozda bi se mogao balon napraviti zimi na bazen na Skveru...iako bi zbog vjetra to ipak moralo biti dobro/cvrsto napravljeno...lupam, zbilja ne znam...a o prodaji Instituta se prica vec 10 godina. Jadran mora imati vrhunske uslove!
    Broj djece u Pg i Nk ce sigurno biti veliki, a interesovanje za vaterpolo na primorju je generalno mnogo manje nego ranije.
    Treneri koji rade u Pg/Nk mi nisu nepoznati, tek sada (kada se moze trenirati citave godine) pocinje pravi rad. Jer, ne zaboravite, skola vaterpola/plivanja u Pg je pocela prije 8 godina...i nije tu bilo ocigledno ni dovoljno entuzijazma, moglo se 3x sedmicno i zimi ici nedje...raditi preko raspusta na primorju, itd.
    Za sve u crnogorskom vaterpolu je slicna prica i o tome pisem vec skoro 20 godina - jako je malo ideja, a niko bez dobre plate nece ni da mrdne prstom.
    A u Kotor bazen koji je morao biti srusen (i pravljen novi) oni odluce da kao renoviraju...ja sam skeptik da ce to biti i za nekoliko godina zavrseno.
    Ako Ministar to ne moze da pogura, onda je jasno koliki je problem! Ne zato sto je Ministar tu poceo, vec zato sto mu 2 sina idu na treninge u Bd svakodnevno...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  22. #21772
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Na FINA Svjetskoj vaterpolo Konferenciji u Budimpesti predlozeno mnogo (20!) novih pravila, odnosno izmjena postojecih.
    Za sada samo na Talijanskom:
    https://www.wpdworld.com/news/nuove-...enza-mondiale/
    P r i m o r a c

  23. #21773
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Izuzetno sam zadovoljan povratkom Mladjana u reprezentaciju. Pisao sam nekoliko puta o njemu odjeo, odigrao je dobru sezonu I imao je izuzetno veliku minutazu u Bresi (preko 3/4 po utakmici).
    Nije Gojkovic ni neznalica, a ni neobavijesten, ovo je za njega prinudan potez jer nam I lijevo I desno nedostaje I kvaliteta i iskustva. Podmladjivanje je O.K. kad ne gubis mnogo na kvalitetu, a mi smo nakon Ria I pogotovo Bg-a mnogo izgubili (na kvalitetu).
    Cestitam Novljanima titulu, u ovakvoj vaterpolo Crnoj Gori kraj njihove dominacije se ne vidi.
    P r i m o r a c

  24. #21774
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Dobismo Madjare i Svjetskoj ligi usred Budimpeste. Nesto ne odgovaramo Madjarima. Nekoliko puta smo ih tresnui u zadnjih par godina. Mladjan se izgleda uzelio reprezentacije - sedam golova na dvije utakmice.

  25. #21775
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default



    Otvoren put do finala...

Page 871 of 933 FirstFirst ... 371771821861867868869870871872873874875881921 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •