View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 869 of 933 FirstFirst ... 369769819859865866867868869870871872873879919 ... LastLast
Results 21,701 to 21,725 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21701
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nego sto je Jadranov sistem? Da mu iz Kotora (a dokazah da pare nisu razlog) dolaze zamjene za igrace koji sa 22-25 godina napustaju tim?
    Pri cemu, da se ne shalimo, u jednom smjeru su isli kapiteni i (potencijalni) reprezentativci, a u drugom shkart!

    Napisao sam vam...za izjavu mladjeg Mracevica pred mec sa Reccom.

    Sva se prica svodi na Jadran = reprezentacija, sve price izokola mene ne zanimaju previse. Kakav sistem, kakve pare!?

    Naravno, legitimno je smatrati da je to u redu.
    Smatram katastrofalnim, pogotovo za Primorac.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  2. #21702
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cime si to dokazao? tvojom konstatacijom da je Nikola Janovic otisao u Jadran da bi igrao za reprentaciju? da li je Nikola Janovic tek poceo da igra za reprezentaciju kad je presao u Jadran i nije vise igrao za reprentaciju otkad je otisao iz Jadrana?

  3. #21703
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    100x pisano/objasnjeno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  4. #21704
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a onda dobro
    Hvala Jadranu sto je Nikolu Janovica promovisao u reprezentativca

  5. #21705
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A sto cini Cattaro, malo smo mu digli pritisak.. >)

    e moj stari ti samo vidis stvari sa pozicije interesa kotora i kotora i tacka.. malo te vidike moras da prosiris, makar po meni.

    i da vidimo sto si rekao.. napredak igraca.. pa u jadranu je eto jedan makra napredova, ti si ga rekao, Spajic, a ja cu tu dodati kandica, pa gardasevica, pa malog vlada.. A ukropina je dostigao svoj zenit, decko nema mozak da nastavi da napreduje...
    aj sad ti reci jednog iz kotora molim te.. Saveljic je zavrsio sa ozbiljnim vaterpolom, kao sto smo rekli Janko batalio, ima li jos koji iz te generacije da je tu i nesto obecava..Nula.. a samo da ponovim i ovi u novom i ovi u kotoru i ovi u budvi , svi zajedno su nista posebno,, NIjedan da se istice,, Vuskovic je mogao ali opet glava pravi problem i eto...

    zasto su otisli vidovic i pjesivac,,, nadam se da nisi ozbiljan kada to pitas.. jel to samo pokazuje koliko si neupucen u desavanja...

    I ne rascistismo,,,Nikola je dosao u jadran da bi postao reprezentativac jel??? hahahahhah... mislim da je ovo najveca glupost koju si ovdje napisao..
    Please alowe me to introduce myself.......

  6. #21706
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Samo jos jedno pitanje:

    ima li boljeg trenera u cg trenutno od Gojkovica?? Uh ovo pitanje ce pokrenuti lavinu >)

    Vidim provlaci se kroz redove a niko da ga postavi
    Please alowe me to introduce myself.......

  7. #21707
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    A sto se cini odje 2 dana!

    Prvo, procitaj recenicu za Nikolu jos jednom.
    O Nikolinoj karijeri sam odje ostavio makar 100 postova!

    Ima li ova novska pisanija veza sa ,,Vapajem"?
    Jer, pomamili ste se odjednom nesto, osjeca se neka nervoza...postavljaju se pitanja na koja je mnogo puta odgovoreno, otvaraju neke stare teme (neki igraci, sudije)...a nemam bas toliko vremena...a meni se cini da konkretniji ne mogu da budem.

    Ja, makar ove dane, nisam zabrinut' kad je moj tim u pitanju. Nervozan - ni najmanje. Cak, naprotiv, malo i u euforiji nakon pobjede u Bd (nisam je ocekivao), jer sam neko vrijeme bio zabrinut, plivali smo ka drugoj ligi...ko me cita na FB zna.

    Kandica mi pominjes, a on prvotimac makar 7 godina! Koji Vlado je napredovao?
    Kako da napreduje neki igrac u Primorcu kad nas je napustilo lani 10 igraca? Kakva je to prica?

    A kad ja napisem da Sveti Vladimir Gojkovic u finalu kupa prosle godine pri negativnom rezultatu za Jadran GRLI lijevom rukom sudiju Abramovica i pokazuje mu desnom sto treba da sudi, na to komentara nema. A tih stvari nema na svijet'!

    Ima li boljeg trenera od nekog ko je trener 3 godine!? Show.
    Sto fali Peru Kovacevicu? Eto konkretnog odgovora, ja na pitanja upucena meni odgovaram. Neko dobije sansu da vodi reprezentaciju, neko ni svoj klub.
    Neno Vukanic? Odjednom Capro ne valja? Pero se ne racuna? Emil, jer radi sa djecom, takodje?

    Mogao bih da zakljucim - sudicemo na osnovu rezultata.
    Ne zanimaju me alibiji. Nisam ih priznavao ni ranijim selektorima. Protiv sam i privatne drzave, a kamoli privatne reprezentacije.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  8. #21708
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Perkovic (2001) je suvise veliki talenat da bi ga otpisivao tek tako. Milic (2002) takodje...a ja dosta ocekujem od Rajhela (2004), vidjecemo za par godina kakva mi je bila procjena.
    Imam u glavi makar 5 imena klinaca iz Novoga, ali oni nisu tema. Tu djecu niti prozivam, niti hvalim.
    A i oni su pod stalnim nadzorom, dio sistema , ima ko da ih gleda.

    Pozdrav!


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  9. #21709
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    kad se pise ne valja, a kad se ne pise opet ne valja

    stare teme u novom ruhu...isti problemi nova imena.

    Ova pisanija neke veze sa vapajem... ne vidim kakve ima. Mozda je samo taj galimatijas u centru novskog vaterpolo interesovanja, ali ostalo nikakve veze.
    Oko zabrinutosti.. ja koliko vidim samo je zabrinut djuro i milos, mi samo komentarisemo. Nem islis valjda da tu ima zabrinutosti tipa sta ce biti sa prvenstvom ili klubom u cjelini, a okle stari.

    Mislio sam na Popadica, zaboravio Djura Radovica. Za Kandica smataram da je napraivo golmana od njega. A za kotorane, pa sto pustiste 10 igraca da vam ode? Mora da je zato sto si miran , zadovoljan i nema veze ko vam je u timu sve ove godine.. Makse tamo oli

    Vidis dok kotorani budu imali takav odnos prema reprezentaciji i selektoru, nece se promjeniti stvari, a to samo govori koliko je polarizovan ovaj nas sport.

    I apsolutno necu da komentarisem to grljenje i ljubljenje ili sta li vec, ali cu primejtiti, kao sto sam i tom prilikom primjetio, da su apsolutno sva službena lica na toj utakmici bila iz KOtora, pocev od kontolora pa preko delegata do sudija, ukljucujuci i cjeli zapisnicki sto. Toliko o tome ko sto cini ili ne cini...
    Please alowe me to introduce myself.......

  10. #21710
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Malo oko trenera... dakle Pero Kovacevic, pa Neno, pa opet Capro, pa Pero i Emila si iskopo odnekle.

    To sto peru nisu dali kotor da vodi, to znas ti najbolje zasto. Capro i Porobic su odradili svoje, triput jacim reprezentacijama od ove koju Gojkovic vodi su postigli malte ne iste rezultate, ponekad se neko i obrukao ( porobic u rimu ).
    A na Nikolica imas neki pik, non stop ga provlacis a nidje niko o njemu ni ne pepeli. Cudi me kako nisi pomenuo MIrka i Velja. Valjda su oni ti koji najvise pretenduju na to mjesto.
    A dje ti je Vido?

    Ja cu samo rec da boljeg trenutno nemamo, jer da ga imamo taj bi sjedio mjesto Vlada na stolici.
    Please alowe me to introduce myself.......

  11. #21711
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes, evo smo se svi unervozili. Ovo su nas Mracevici unajmili da sirimo propagandu po internetu. Da se bas sad pojavljujemo za vrijeme "vapaja"?! Slucajnost?! ne bih rekao. Klasicni ubaceni elementi. Medijski linc i hajka

    nego ajmo malo fino da pisemo, razmjenjujemo stavove-tome i sluzi valjda forum. Necemo se sloziti mozda( sto je sasvim normalno za HN i Kotor ), ali ne moramo iznositi teorije zavjere

  12. #21712
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sva sluzbena lica iz Kotora? Navedi mi 1 utakmicu da ste bili nezadovoljni sudjenjem u bokeskom derbiju. Samo jednu. Vrati se do vremena sudija Vukovica, Prlainovica, Rajevica i Radjenovica, ako hoces. Dovoljno smo stari da ih se ti i ja sjecamo. A vise od pola igraca koje pominjemo tada nisu bili ni rodjeni.

    Dakle, nidje veze ta prica ko je odakle, zna se ko, kada i zasto navlaci za jednu ekipu...i sve je ovo toliko puta napisano, ali se i dalje prica usmjerava na kontra stranu. Ne znam sto ce ti to...
    E jbg, ja utakmice gledam, ne mozes da mi pricas svasta...i SVAKI put kad budem smatrao da smo pokradeni, to cu i da napisem. I da imenujem sudije. Ti generalizuj, tvoje pravo.

    Sustina price oko Svetog Vlada Gojkovica je da je neprihvatljivo da bilo koji trener (pa i Kotoranin) bude na celu kluba i reprezentacije istovremeno! Legitimno i po meni posteno.

    Koliko mijenjas teze Hiperu, ovo zadnje je najbolji pokazatelj - upravo ovo vodi ka polarizovanju, a ne sto neki vaterpolo fanatici ne prihvataju ovo stanje!
    Ili si pod ,,Kotoranima" mislio nekog vaterpolistu (SVAKI mu se odazvao na poziv) ili funkcionera? Ja ne vidim da bilo ko (iz Kotora) pokusava da ga skloni.
    Imam i prijedlog sa ovim u vezi - za mene je prihvatljivo da je Vlado citav dan na novskom bazenu i da vodi ,,sistem", samo da nije zvanicni trener senioske ekipe i da ne sjedi na klupi kad Jadran igra!
    Jako je neprijatna situacija kad jedan navijac (a ja to jesam) ima ispred sebe trenera Jadrana i selektora istovremeno. Valjda ne moram da objasnjavam koliko meni znaci vaterpolo reprezentacija CG?

    Naveo sam ti neke trenere, mislim da su skoro svi trofejniji od Svetog Vlada.
    Ove sto si ti naveo...nemoj da se zaje*avamo odje. Iako sam sa Mirkom super, kako rodjaci i treba da budu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  13. #21713
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    @Karacha,
    tako ispada.
    Iako, zabolje me, iskreno...

    Postujuci forum i njegova pravila tako se i ponasam. A postujuci sagovornika trudim se da odgovorim na njegova pitanja ili da dam kontraargumente.

    E da, Hiper...koji ti tacno dio oko Primorca nije jasan?
    Ja sam odje redovno pisao (izvjestavao uglavnom one koji me pitaju preko neta) o stanju u klubu.
    Cekamo Skupstinu na kojoj ce se izabrati rukovodstvo (po informacijama D.Mandic ostaje predsjednik, iako sam javno protiv toga, ali sam u manjini), milionski dug vise ne postoji, vec ,,samo" dugovanje nekim bivsim igracima, a to se vuce skoro 10 godina vec. Opstina je preuzela klub, davace mu oko 250k godisnje...ovekujemo bolje dane.
    Ali, kao sto svi vidite, ljubitelja vaterpola je sve manje, a pogotovo onih koji bi da pomognu ili preuzmu odgovornost za klub.
    Zbog neizvjesnosti koja je vladala proslo ljeto izgubili smo neke igrace (zalim sto se nismo vise oko Janka potrudili...a morali smo i Radonjica da zadrzimo), ovo sad sto imamo sve svodi na Tonija...ne valja nam ni tim, a ni trenerom nisam zadovoljan.
    Ipak, svudje trazim dobre strane i nadam se da ce biti bolje.
    Ovoj, a i prethodnim ekipama se nista ne duguje, jedino tako mozemo vratiti povjerenje u klub.
    Ne mora mi niko pricati sto i ko ne valja, kad sam i ja na tim ,,talasima".
    Ono, pak, sto sam trazio da se u Statutu promijeni - dobio sam. Prvenstveno se to odnosi na sastav Skupstine kluba.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  14. #21714
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Svudje je pusta politika. To je u CG neizbjezno.
    Samo sto je razlika u tome da su celnici Jadrana (svi) i Budve (vecina) DPS kadrovi, a iz Primorca javno niko.
    Ima li neki sudija da nema veze sa DPS-om?
    Sluzbena lica sa ,,one" Kup utakmice u Nk?

    Kome odje nesto nije jasno?
    Kakva je to prica Novljani, Kotorani i ko je odakle?

    Koliko li sam puta javno pohvalio Upravu Jadrana na svemu onome sto radi za svoj klub?
    Novljani, sa kojima sam pricao, se ne slazu sa tim i lose pricaju o tim ljudima, ali ja to gledam kroz rezultate. Ne bavim se pricama oko rentiranja bazena ili poslovnih prostora, npr.

    To sto je meni Primorac vazan, a nekom drugom Jadran...su valjda normalne stvari?

    To sto ce Novljani da cute i da jednako igraju dobijali pare ili ne (a kod nas odmah strajk, bojkot) je plus za vas.
    Da vidite razliku u igri Primorca nakon sto je leglo 5 plata...proplivali ljudi!
    U zivotu je to normalno, jer svi mi radimo, ali u sportu i pogotovo vaterpolu nije tako. A mi koji volimo vaterpolo bismo mogli da se potrudimo da u ovo malo klubova kod nas bude to normalno...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Last edited by cattaro; 26-01-18 at 13:20.
    P r i m o r a c

  15. #21715
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Darko Brguljan 6 golova Barseloneti sinoc.
    3 gola po utakmici u EL.

    Luda glava, sto ce nam.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  16. #21716
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    a kada se pogodi zica , onda je pogodjena

    odakle poceti , sta napisati

    Znaci ja samo komentarisem tvojepostove, moje misljenje iznosim na ono sto si ti napisao. Tako da ako komentar znaci zamjenu teza, onda niko ne bi smio nista napisati a vezano je za prethodni post.. tako da .. nema zamjene teza , samo pazljivo pracenje onog asto ko napise.

    Elem, ako neko zove slektora svoje nacionalne selekci " Sveti" i ako mu nije po volji to sto on trenira tim u nekom gradu i ako se po njemu stvara floskula tipa JAdran= reprezentacija, i ako non stop pominje koliko je igraca iz jadrana ( hercegnovog) u nekoj selekciji... E pa miki ne mozes doc onda i rec ja sam neutralan, ja sam objektivan i ja ne dijelim waterpolo na kotorski i ostatak svjeta.

    Moj pomen sintagme" kotorski sastav sluzbenih lica" na nekoj utakmici nije imao nista drugo nego puko definisanje de facto stanja , a sad ako to nekome smeta , a ne mogu mu pomoci Tako je bilo, ne moze niko da porekne.

    sudjenje na utakmicama, i to ko je koga koliko hvalio, a koliko kudio, vidis opet pitas kada smo se to MI bunili na sudjenje.. Pa u tome je poenta stari, nema tu mi i vi...i samo prebroj koliko si puta napisao novljani u ovim tvojim postovima.. eto toliko o tome ko dijeli i ko vuce na koju stranu.



    treneri..pa ja sam samo dodao dva imena. mirka i vida, sve ostale si ti napisao??? WTF?? Znaci prvo su svi trofejniji od gojkovica, a poslije da se ne zezamo?? ne kapiram te.. ILi ti valjaju ili ne valjaju??

    I ovo "Jako je neprijatna situacija kad jedan navijac (a ja to jesam) ima ispred sebe trenera Jadrana i selektora istovremeno" .. Ovo je vrhunac ... Za kojga je to neprijatno? Za tebe? Za vlada? ne razumjem?? Jel to postoji neki javni animozitet neki prema selektoru , ako je to neprijatno??

    Nova floskula...waterpolo je DPS sport, sudije su dps, delagati isto.. pa mislim da si rjesio sve probleme waterpola , samo je ptrebno da se svi ljubitelji ovog sporta, treneri i rukovodeca lica klubova , postanu dio neke partije, i automatski svi ce biti na jednakom tretmanu kao... hahahahha Jel to implicira da je Jadran povlascen, a cime li je povlasten ne znam. Primaju manje para od kotora i budve za pocetak...
    Please alowe me to introduce myself.......

  17. #21717
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ti imas odakle poceti, pa si u prednosti. Jer ovo sto ti pises...kao da ti je neko ukrao nalog.
    Na svako pitanje sam ti odgovorio, pa i kad pitas ono sto znas ili sto je 100x bas odje napisano.
    Na samo 1 moje postavljeno pitanje ti nisi odgovorio, a dobio si raspon od skoro 30 godina. Dakle, kad ste osteceni? Mozes i da google-as. Sve prihvatam.
    Pravis se da sve znas, odje kao komentarises moje komentare koji se odnose na ono sto prica selektor!? Kome sam dodao ,,Sveti" jer je odje napisano o njemu kao da je svetac.

    On je taj koji dijeli igrace, to je izjavljivao i kao selektor U15, a i danas to radi!

    Sto se zice tice, Primorac je moja zica. To barem svako zna.

    Je li Ministarstvo sporta opet ulecelo sa parama, te se vapaj smirio?

    Ono kad se Novljanin pravi da ne razumije pricu oko DPS-a u CG vaterpolu.
    Show!


    Cekam snimak meca iz Bg-a, pa cu komentarisati Obradovicevo sudjenje. Ne volim na osnovu prica...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  18. #21718
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ukradeno nego sta

    pitanje je kada su sudije slabo odsudile , tj na stetu Jadrana. Pa poveden tvojim primjerom, svaki put kada je Jadran izgubio od kotora a bilo je gusto. Eto bez guglanja

    Ja ne branim vlada gojkovica, ja branim instituciju selektora . Dakle selektor je taj koji se za sve pita i za sve odgovara, i s tim u vezi, dok god bude pravio rezultate koji su na visini ocekivanja nemamo pravo da ga demonisemo.

    Je li neko uletio sa parama, ja ne znam, ali mozda da procitas jos jednom moj post oko vapaja, pa da zakljucis koga ja po tom pitanju branim..

    I ispadose svi novski waterpolo poslenici dps..show

    A sto to bi u bg?
    Please alowe me to introduce myself.......

  19. #21719
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Na spisku su: Dejan Lazović, Bojan Banićević, Marko Petković, Stefan Vidović, Đuro Radović, Aleksandar Ivović, Draško Brguljan, Saša Mišić, Filip Klikovac, Uroš Čučković, Dragan Drašković, Miloš Šćepanović, Nikola Murišić, Aleksa Ukropina i Aleksandar Radović.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #21720
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jes', a objasnjenje za Darka spektakularno
    Zbori, borice se za mjesto.
    Bice sa Petkovicem.

    Jbt, pola seniorskog tima Jadrana dobija 2 stipendije - od Saveza i od Ministarstva sporta!
    Koliko tu pitanja postoji...

    Normalno, takodje i oko Primorca. Dobise i oni i Jadran po 25k od Ministarstva sporta, ali me bas zanima kako su ispunili osnovni uslov - fin. izvjestaj!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  21. #21721
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda da oce da otvaraju bazen u PG utakmicom Crna Gora Srbija, prelose.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  22. #21722
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dobismo Rusiju 9:8. Jedva.

    Selektore, Darko Brguljan treba da se bori za mjesto sa Vidovicem??????
    I sa Petkovicem????????

    Igru cu komentarisat' nakon Talijana. Radi veceg uzorka.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  23. #21723
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Odavno nas neko ovako bezocno nije krao kao ova dvojica sad protiv Italije.
    Doduse, Peris to radi za Talijane dugo godina...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  24. #21724
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I kao sto napisah nedavno odje - ova nasa ekipa nijednoj ozbiljnoj selekciji nece dati preko 5 golova (pominjao sam prste jedne ruke).

    Svaka cast za borbenost, pa i igri u odbrani (nocas Lazovic kiksao vise puta), ali napad nam je sramotan!

    Gledaju li strucnjaci kakvi smo sad kad ne fali ljevaka? Djecaci prime loptu, pa je spustaju na vodu, pa...ne znaju dje ce sa njom.

    To sto su nas ona dvojica brutalno krala nema neke veze sa gorenapisanim. Dobilo je poseban post.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  25. #21725
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    14:4 dobili Njemce. Odlicna nasa utakmica.
    Nevjerovatno smo sudjenje imali ove 3 utakmice...cak i danas...mislim da smo se makar 60% utakmice branili. Tretiraju nas kao da smo Mozambik.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

Page 869 of 933 FirstFirst ... 369769819859865866867868869870871872873879919 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •