View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 865 of 933 FirstFirst ... 365765815855861862863864865866867868869875915 ... LastLast
Results 21,601 to 21,625 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21601
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Mladje kategorije... Prvo I prvo manjak kvalitetni trenera... Macho u Australiju, maki u rusiju jel, pero vic prvi tim, ostalo je sve na radosevicu....
    U budvi.. Tamo se odavno nažalost ne radi kvalitetno, drago marko i aco se trude ali mislim da to nije dovoljno.
    U novom možda ima najviše trenera ali ne vidim klinca koji odskače kroz generacije.
    Sistem treba menjati, a kako, valjda neko u savezu dobija pare za to..
    Da zaboravih Cattaro, mislim da je odličan posao uradio mrsulja sa njegovom generacijom, ostali ne baš.
    Last edited by HIPER; 12-08-17 at 15:36.
    Please alowe me to introduce myself.......

  2. #21602
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Šta će biti sa prvenstvom sledeće godine?
    Jadran bez prvog sidrun a, golmana i vidovica i kovačica. Pola ekipe.
    Budva postoji na papiru, sve klinci od 16 godina.
    Kotor u iščekivanju para od opštine.
    Cattaro je totalna nepoznanica.
    Uh.....
    Last edited by HIPER; 12-08-17 at 15:36.
    Please alowe me to introduce myself.......

  3. #21603
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Podgorica ima ovaj klub Verde što ga vodi Klikovac , i oni bi trebali da učestvuju u dva godišta olimpijskih nada na jesen... Toliko znam.
    Drugi klub će početi raditi kad se otvori ovaj bazen što ga pokrivaju, novembar valjda. Oni neće imati s čim ili s kim da se takmiče.
    Niksicani ne znam sta čekaju, vido tamo radi... Ne znam
    Kao da neće da zavrte te priče....
    Please alowe me to introduce myself.......

  4. #21604
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eeee a bjese nekad sto ce bazeni u Pg i Nk, ulozite u nas, sad sta cekaju Pg i Nk

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  5. #21605
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ovi U15 ni Njemacku ne mogu da dobiju...ocekivano, Mickov (Marko Milic) sin najbolji igrac te generacije.

    Lijepo da Podgoricani krecu sa takmicenjem za Olimpijske nade, to mi se bas svidja!

    Sto se U20 tice, zanimljivo da su 4 najbolje selekcije bile u polufinalu i na seniorskom SP, a samo je USA u odnosu na seniore usla medju 8!
    Grci strasno rade zadnjih godina...
    Evo dobismo Amere, igracemo sa Spanijom za 5. mjesto.

    Macho se vratio iz Australije, Maki je do skoro bio u Ko, on je uz Klikovca dio Perove ekipe...ne znam dje ce, a i ne zanima me.
    Cattaro je ostao bez najboljeg svog produkta (iako vidim da je registrovan i dalje, ali ne znam sto ce biti sa Vuskovicem...), ostaje Perkovic kao godinu mladji.
    Vec je sad jasno da ce od Opstine ubuduce dobijati vise nego upola manje novca.
    Sto se timova tice, oni registrovani igraci iz Biltena...ako je meni ono jasno.
    Npr, Budva ce vjerovatno zadrzati Popovica i Vuksanovica (iako je ovog drugog Jadran trazio), dosao im ljevoruki Popovic iz Kotora, a dosao im i Kralj.
    Primorcu je dosao Crepulja, pregovara se sa starijim igracima...vec se sprdaju po Kotoru da ce to biti Dom penzionera. Ne slazem se sa tim. Valjda mi je puna pipa utripovanih klinaca...nazalost, ne pregovara se sa ,,starcima'' koje bih volio vidjet u timu (Brga, Paskovic)...
    Krijestorac i M.Brguljan su uzeli ispisnice, prvi ce vjerovatno u Jadran, drugi u Francusku.

    Sto se Pg i Nk tice, organizuju se najveca takmicenja u Pg, organizuje se Kup CG u Nk, salju se treneri iz Saveza u ta dva grada - naravno da cemo da se zapitamo sto i kako se tamo radi! I kad ce krenut' to malo ozbiljnije...
    P r i m o r a c

  6. #21606
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast Moskovu. Odmah ga u repku... :lolol:
    Proceduralno!

  7. #21607
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    122
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Jos jedan malo duzi post i to je to vezano za mladje kategorije.

    Radi objektivnog sagledavanja rezultata nasih juniora, treba reci da je od 13 igraca samo njih 6 '97. godiste (mislim da je to sve sto imamo u CG u toj generaciji), 5 ih je '98, a 2 (Radovic i Matkovic) su '99.
    Slicno nam se desavalo i ranije, kad smo imali jako malo igraca '91/'93/'95 godista. Ono '89 (ali sa Cuckovicem i Brguljanom koji su '90) sto je uzelo omladinsko EP je izuzetak kad su te neparne godine u pitanju...
    Dalje, mislim da ni za '99 nemamo previse igraca (uz pomenutu dvojicu izdvaja se Mijuskovic), a ni 2001.
    Vjerujem, ipak, da je ovo slucajnost.

    Pratim redovno rezultate mladjih kategorija (sigurno redovnije nego vecina koja od vaterpola zivi), ali kako ljeti uglavnom nisam doma preskacem da ponesto i uzivo pogledam. Nakon '96. godista, najveci problem u kvalitetu nasih mladjih selekcija ide na dushu Primorcu. Ne radi se ni dovoljno ni dobro (a sto ce sad da bude kad imamo problem sa bazenom?). Od mene su oni u klubu nekoliko puta bili kritikovani, a u aprilu i pismenim putem. Ne mogu vise od toga.
    Meni je rad sa mladjim kategorijama br.1!
    A recenica ,,u Boki je vazda bilo talenata" nesto od cega mi se iskreno povraca.

    Ne treba biti previse pametan da se i po broju reprezentativaca vidi da Jadran najbolje radi, ali nakon pomenuta 2 klinca '99. godista (a to je vec 18 godina!) ne znam za nekog njihovog extra talenta? Izdvaja se (opet) neki Radovic...
    Budva bi morala bolje, a Cattaro i pored velikih planova i pohvala nekim titulama itd. nakon 9 godina postojanja za ovo SP je reprezentaciji dao samo rezervnog golmana.


    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ne znam za ostale, ali u Budvi je jako loša situacija. Ima mali broj djece koja treniraju/igraju. npr. moj klinac (2008. godište) igra za 2006. jer ih nema da "naprave ekipu". Za 2006. ih ima 10 od čega ih je 6 koji su 2006. a 4 koji su mlađi. Vrlo moguće da Pg i Nk stvarno urade nešto jer je to sad gore krenulo pa mogu "na mah" da animiraju veći broj djece a i savez će sigurno stati iza "novih centara".
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  8. #21608
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Niksicu imaju dva kluba. Jedan vodi Vido a drugi je VK Niksic... Par puta kad sam naletio, bijase dosta djece. Znam da rade sa njima od okt. nov. prosle godine.
    O mrtvima, bivšima i lacialeu sve najbolje.

  9. #21609
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/darko-br...lektora-950510

    Predosjećam da kreće rat obavještenjima i prebacanje vrućeg krompira u tuđe ruke, discipline u kojoj smo apsolutni lideri.

  10. #21610
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema tu prebacanj krompira, ko pri zdravoj pameti ovakav debakl koji smo dozivjeli na par utakmica moze opravdavati ''mladom" ekipom ?
    Ali u Crnoj Gori nema novinara koji bi se ovim pozabavio, tako je i nesretni Maksim citavo prvenstvo ponavljao da smo mladi i neiskusni, samo zbog Gojkovicevog stava da je to to. Ali ne moze se slagati kad se godine mogu izracunati, nije komplikovano )

  11. #21611
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Možda ne bi trebalo biti, ali će se prebacati svakako, rekoh lideri smo tu, izmisli se vazda nešto

  12. #21612
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bi me cudilo da krene prica da je Darko kriv za sve rezultate na prvenstvu )) 10:2 sa grcima i 8:8 sa kanadom se ne mogu opravdati nikako..
    A sad naravno da ce oni pokusati tj vec su zavrsili posao, uspjeh je proglasen i bura se smirila tako da ne ocekujem nikakvo veliko talasanje osim prekrizenog Darka za dalje akcije reprezentacije

  13. #21613
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nek se prvo sam sa sobom dogovori jel 5. Mjesto uspjeh ili ne

    – Svi zna*mo da smo sa Ma*đa*ri*ma pri*je dvi*je go*di*ne igra*li fi*na*le. Ne shva*ta*mo ovo kao šan*su za re*vanš, ali ima*mo mo*tiv da ih po*bi*je*di*mo i do*ka*že*mo da osva*ja*nje pe*tog mje*sta na svi*je*tu ni*je ma*la stvar. Pra*ti*li smo de*ša*va*nja po Cr*noj Go*ri, či*ta*li smo pi*sa*nja po*je*di*nih me*di*ja, po*je*di*nih no*vi*na*ra i to je stvar*no smi*je*šno. Odre*đe*ne kri*ti*ke su neo*sno*va*ne i mi*slim da ih ni*smo za*slu*ži*li. Mo*ra*mo bi*ti za*do*volj*ni što smo me*đu šest naj*bo*ljih eki*pa svi*je*ta. Ne znam u če*mu smo mi to me*đu šest naj*bo*ljih, osim ru*ko*me*ta*ši*ca Cr*ne Go*re. Naš glav*ni cilj pred pr*ven*stvo je bio da bu*de*mo me*đu osam. Sve pre*ko to*ga bio bi vr*hun*ski re*zul*tat. Na*dam se da će*mo is*ko*ri*sti*ti pri*li*ku i da će*mo na kra*ju bi*ti pe*ti. Tre*ba da mi*sli*mo na Evrop*sko pr*ven*stvo i na kva*li*fi*ka*ci*je za Olim*pij*ske igre – re*kao je Dar*ko Br*gu*ljan za zva*nič*ni sajt Va*ter*po*lo i pli*vač*kog sa*ve*za Cr*ne Go*re.

    Očigledno da lik ne moze prihvati kritiku...

  14. #21614
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,444
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Glupa mu je prica, slazem se da peto mjesto ne treba proglasavati nikakvim uspjehom jer to nije ako izgubis od Grka onako kako izgubis i dobijes meceve koji nikome nista ne znace osim eto da se prospe ta prica peto mjesto strasan uspjeh sa podmladjenom ekipom.On ako je smatrao da je ekipa podmladjena i da nema sanse za neki uspjeh bez glavnih igraca nije ni treba da prihvata poziv sa pet dana priprema koliko je odradio.Nego je njemu cisto krivo sto je Petkovic igrao vise od njega i to je to.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #21615
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa upravo o tome prica, Ranko Perovic je imao pritisak da ulazi u polufinala i posle prvenstva je pod pritiskom podnio ostavku..ali sada kum Ivovic ne moze dati izjavu kakvu je tada dao...najbolje da Novljani naprave svoju reprezentaciju, da se ugase svi drugi klubovi u CG i igrate sami sa sobom

  16. #21616
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Zanimljivo je izlaganje Brguljana.
    Sa jedne strane on sa pravom pita da li je peto mjesto nakon onakve grupe uspijeh. Da smo imali sve igrače koji su ostali po Maltama i tome slično odmah bi se sa njim složio, sa kompletnom reprezentacijom bi bili najmanje u polufinalu, A uz malo više sreće i u finalu sa mađarima.
    Svako ko pogleda nas sastav na prethodnom i ovom prvenstvu može lako da zaključi koliki je bio kvalitet u bazenu na raspolaganju Vlada u budimpesti.
    To oko uspijeha ili neuspeha je bezveze priča.
    Meni j mnogo problematicnije to što sto se i Z komentara jasno vidi da oni koji nisu bili u timu, nisu došli zbog selektora. Da li je to istina ili nije ne znam, ali imamo dvije verzije priče. Biće zanimljivo videti hoće li biti reakcije selektora.
    P.s. Darko nije pomenuo da je ovakva ekipa i bez njega dobila jednu Italiju... Ta mu činjenica mnogo aduta izbija iz ruke..
    Please alowe me to introduce myself.......

  17. #21617
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Ne znam za ostale, ali u Budvi je jako loša situacija. Ima mali broj djece koja treniraju/igraju. npr. moj klinac (2008. godište) igra za 2006. jer ih nema da "naprave ekipu". Za 2006. ih ima 10 od čega ih je 6 koji su 2006. a 4 koji su mlađi. Vrlo moguće da Pg i Nk stvarno urade nešto jer je to sad gore krenulo pa mogu "na mah" da animiraju veći broj djece a i savez će sigurno stati iza "novih centara".
    Zanimljiv podatak. Realno, ocekuje se (moja racunica, ipak sam prosao to) da se piorski tim (djeca do 12 godina) popuni sa djecom od 11-12 godina. Ako ih nema 15-tak onda def. ne valja. Jer svaku narednu kategoriju otpada po skoro 30%!
    Vezano za ovo, posebna je prica sto nasi klubovi prijavljuju mnogo vise djece opstinama, zbog finansiranja. Nisam do sada ulazio u to, ne zelim ni sada.
    P r i m o r a c

  18. #21618
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Darku kao da je neki novinar pisao ovo...ili neki forumash. Ne ciljam na ikoga, samo je takvo saopstenje. Bezvezno...i veci dio se i ne mora komentarisat', jer smo sve nase utakmice, plasmane, uspjehe/neuspjehe, prosjek godina...zaista pretresli. Nesto prije, nesto nakon svakog takmicenja. Izanalizirali i ne moramo se ponavljat'.

    Ipak, ovaj dio mi je jedino zanimljiv:
    ,,Zamjeram selektoru zato što u Budimpešti nismo bili sa najboljim igračima sa kojima raspolaže Crna Gora. Siguran sam da bi sa Mlađanom Janovićem, Vjekoslavom Paskovićem, Nikolom Vukčevićem i Aleksandrom Ivovićem, Crna Gora bila osvajač medalje u Budimpešti''.
    Za Bobeka znamo da je Vladova ,,zasluga'' sto ga nema (iako podrzavam selektora jer je Bobek i ranije pravio probleme), a za ostale bi selektor morao da pruzi objasnjenje. MORAO! Jer ovo (ovako) izgovoreno ostavlja nedoumicu...da li su sami odlucili da vise ne nastupaju (tj. da preskoce ovo takmicenje) ili on nije racunao na njih? Ne ulazim u to je li Petkovic sada bolji od Paskovica (ili Bobek od Misica npr.), ali mi dovodimo igraca sa strane...a odricemo se nekog ko je 8 godina u reprezentaciji gotovo bez objasnjenja. Leka je rekao da bi da odmori (mnogo me razocarao tim potezom...a sto kaze Budvanin iznad znao je da drzi lekcije o odnosu prema rep.kapici!), a Mladjan je i ranije pravio problemcice, ali su ga trpili i uspjesniji treneri od Gojkovica.
    Dakle, novinari su na potezu, jer vjerujem da se Vlado sam nece oglasavat'.
    Selektor kao selektor, kad su ovakve stvari u pitanju, ima moju podrsku.
    Gojkovic je kao trener Jadrana nema. Tu sam sve rekao.
    Nastavi li da obavlja obije funkcije, promijenicu nacin pisanja. Kad vec nema novinara da mu postavljaju prava pitanja...
    P r i m o r a c

  19. #21619
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Naravno da meni neke stvari ne mogu promac' kad su klinci u pitanju.
    Mi Srbe ne pozovemo nedavno na U15 turnir u HN, a Srbi nas ne pozovu na ,,Cukicev memorijal'' (nezvanicno prvenstvo svijeta za taj uzrast), koji je poceo danas.
    Zadnji put nas nisu pozvali prije 4-5 godina, kada je bilo problema izmedju 2 Saveza...
    P r i m o r a c

  20. #21620
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://skalaradio.com/2017/08/16/usk...ican-rezultat/
    Vjerovatno bi isto izjavio i da smo 8. bili.

    Medalja i samo medalja!
    Dok ne podignemo ciljeve ni rezultati nece biti odgovarajuci!

    Nakon losih generacija Primorca 2000/01 (ne pamtim 2 tako lose ,,vezane'' generacije u zadnjih 30 godina) izgleda de sa djecom malo bolje pocelo radit' u zadnje vrijeme, pa su 2002, 2004 i 2006. trenutno najbolji u CG.

    Braca Konatar, Danilovic, Paunovic...treniraju sa Primorcem.
    P r i m o r a c

  21. #21621
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,110
    Thanks Thanks Given 
    1,300
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    145 Posts

    Default

    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  22. #21622
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://skalaradio.com/2017/08/18/pet...esam-ocekivao/
    Nakon Sveta ovo je def. br.2 u CG.
    Toliko price, a niceg konkretnog...
    Zanimljivo, po njemu radovi na kotorskom bazenu uveliko kazne, a u Podgorici idu ,,ocekivanom dinamikom''.
    Postade predsjednik necega, a ni ne zna koje ce mu biti obaveze.

    Pero je apsolutno morao da se nadje pored bazena. Uloga trenera, sefa strucnog staba, eventualno vodjstvo vaterpolo skole (svi uzrasti) u nekom klubu...onaj ko mu je rekao da moze da se bavi politikom na bilo kakav nacin - dobro ga je z.
    A donekle i nas.
    P r i m o r a c

  23. #21623
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://wpolo.me/vijesti/1479-mediter...s-konferencija
    Turnir za U17 najveceg moguceg kvaliteta.
    P r i m o r a c

  24. #21624
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PG



    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  25. #21625
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moram reci da fino izgleda !! Nadam se da ce Podgorica jednog dana postati centar Crnogorskog vaterpola

Page 865 of 933 FirstFirst ... 365765815855861862863864865866867868869875915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •