View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 864 of 933 FirstFirst ... 364764814854860861862863864865866867868874914 ... LastLast
Results 21,576 to 21,600 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21576
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Niko ne abolira ni savez, ni funkcionere. Ovdje je bila prica o instruiranim navijacima i klubastvu koje je sebe stavilo iznad reprezentacije a sve zajedno kao dio ukupne price sta je sve dovelo do toga zasto je jedna generacija pruzila tek djelic onoga sta je mogla da da.

    Koliko ne zelite da vidite sebe u ogledalu je i to sto pored toga sto je svakome jasno ko je citao tvoje postove sta je dovelo do "spontanog protesta" i dalje se vrtis u krug bez ikakve konkretizacije i kao simpaticno ti kako to vide ljudi sa strane. Sva Crna Gora je to vidjela i svakome je jasno. Ponavljam jos jednom, ne daj Boze da su vece pare u vaterpolu i da vas ima vise, pravi rat bi bio u Boki.

    Uglavnom da se ne ponavljam a ti ocigledno niti zelis da vidis istinu, vec si sebe isprojektovao kako bi opravdao svoje poteze i lica koja su ti bliska, niti zelis ista konkretno reci na tu temu. Zbog klubastva ste definitivno razbili tu noc duh koji je imala ta reprezentacija posle Malage, to je taj krcag koji je razbijen. Sva Crna Gora, svi reprezentativci imaju isti dozivljaj na to sto ste uradili osim vas koji ste kao inicirali neke promjene!? (nidje veze) a u stvari je samo neki detalj iz borbe protiv vama mrskog suprotnog klana.
    1. ,,Instruisani navijaci''. To nikad nije postojalo. Znam da me shvatas i znam da se to koristi jer nas je lakse tako optuzit' i opravdat' svoje neuspjehe... Posto se uglavnom sa tim ljudima znamo, nema svrhe da se vrijedjamo, pa se ovo ,,instruisani'' navijaci naslo kao optimalno. Tako je vazda bilo i sa nase strane (bez uvreda, cak i tu noc). Sa pojedinim ljudima porodicno se znamo po 50+ godina...
    2. Konstantno pominjes sve reprezentativce - nisi u pravu za skoro polovinu...cak mi djeluje da ti malo sto o svemu ovome i znas (napamet prica, rekao bih). Vidi, bio sam nakon Ajndhovena na docek u Pg, vec tada mi je receno da u Ko nece doci (i licno sam zvao jednog funkcionera da se to dolje otkaze, da narod ne ceka)...a znam i jos poneke detalje, jer je par navijaca bilo sa njima u Ajndohovenu. Neke gadosti nisam i necu iznositi.
    3. Ono sto se tadasnjem selektoru uradilo je bilo apsolutno spontano, cak tu noc nije ni bilo Bog zna kakve organizacije utakmice. U sustini, trebalo je istac' one transparente i to je to. Medjutim, kako je utakmicama odmicala...jednostavno je krenulo. Slike nekad dovoljno govore. Pa nije nas bilo vise od 50 u kopu...sa sve momcima sa strane. Kotorani su poprilicno bojkotovali taj mec. Ja reprezentaciju nisam i necu bojkotovat'.
    4. Ovo je pocetak i kraj tvoje price - Malaga je bila 13.jula 2008, a ,,Rumunija'' marta 2011. Taj je krcag dugo po kaldrmi isao, a?
    5. Slazem se da smo morali uzet jos neko ZLATO, ali si pogrijesio krivca. O klubastvu mozemo posebnu diskusiju...o isforsiranom rivalitetu, nekakvoj mrznji itd.
    P r i m o r a c

  2. #21577
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prikac94 View Post
    @Cattaro
    Ima li sto novo u vezi Primorca?
    Procitah neđe da se Crepulja vratio i da ce Kralj najvjerovatnije bit prvi golman.
    Uz Tonija Petrovica i mozda jos jednog iskusnijeg igraca plus ako je ostao ko od mlađih,bi se mogla napravit fina ekipa..
    Nista posebno novo, vec sam pisao koji je problem - mi smo u blokadi (97k), ukupna dugovanja su oko 200k. Opstina je opredijelila odlicnu sumu novca za ovu godinu, ali nece da isplate centa dok je klub u blokadi.
    U sustini uvijek neko zaje.ava, a ja sam doma relativno brzo, pa cu vidjet o cemu se radi, postoji li nacin da napokon nesto pokrenemo.
    Uz Tonija Petrovica najbolji igrac od lani (Janko Krivokapic) je napustio vaterpolo, otislo je dosta igraca, mislim da ih sa Crepuljom sada imamo 7 pod ugovorom...Kralj je opcija, vidjecemo. Istovremeno je to momak koji je tuzio klub, ne znam sto da mislim...
    A da ne pricam sto ce se oduzit obnova bazena, tek treba da vidimo dje cemo trenirat i igrat narednu sezonu.

    Pero Porobic preuzima Kinu!? Tako bas Talijani pisu. Doticni je izjavio da su od problema ,,Brguljan'' veci problem stanje u klubovima (dje nam igraju reprezentativci u ostalim kol.sportovima?) i bazen u Kotor. Sad se sjetio.

    Za vaterpolo vazna vijest, Lonzi je posao u penziju
    P r i m o r a c

  3. #21578
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Middleclass-a ne uzimajte za ozbiljno, baca shpice po forumu, a u sustini poslije 2 piva na Rose (sa sve pogledom na Novi) pocne da skandira Primorcu.
    A kupace od Primorca nosi kad turiste razvozi po zalivu i hvali se da su to bili prvaci Evrope.


    A ovo za Savica...lik je preuzeo zvezdu i odmah doveo 3 igraca iz Partizana. To je jednostavno tako...
    P r i m o r a c

  4. #21579
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    U20 SP poceli porazom od Hrvata 9:6
    U17 izgubili od Srbije na turniru u Madjarskoj istim rezultatom.

    Ovi U20 su i lani turnir pred prvenstvo igrali sjajno...pa onda kiksali. Spanija je jos u grupi opasna...
    P r i m o r a c

  5. #21580
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Debakl nasih juniora u mecu sa Spanijom (12:17).
    Ukropina pogodio iz 7.suta, lijeva strana je zaludu bila korektna...
    Sramotna odbrana!
    Ocekivao sam...nesto...na ovom prvenstvu...izgleda da sam se prevario.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  6. #21581
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postoji li neki kriterijum za ulazak u A selekciju ? (osim da je igrac clan Pvk Jadran Herceg Novi)

  7. #21582
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Tako je to kada se leti...
    Ja cu samo ovo reci, ako su onako odigrali u Boru i dobili sve redom ovo sto se desava u Beogradu je isključivo na dušu selektora. Momci nisu mogli zaboraviti da igraju za tri dana.
    Nedopustivo loše izdanje. I opet se ponavlja priča iz ajndhovena, pa onda sa prethodnog evropskog... Uvijek nam se ovo godište izblamira najblaže e rečeno...
    Please alowe me to introduce myself.......

  8. #21583
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A za kriterijum... Moram da priznam da počinjemo da ličim o na sindrom partizana... Ne znam budući da je sada savić u zvezdi da li će tako biti sad i u zvezdi
    Please alowe me to introduce myself.......

  9. #21584
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    18:17 pobijedjen Japan.. 2 utakmice primljena 34 gola, ne bas ohrabrujuci podatak
    Manje je golova padalo prosle godine u Podgorici sa izmijenjenim pravilima

    Japanci vidjeli da nas ne mogu dobiti 8 razlike(bilo 4 razlike) i pustili nas da pobijedimo

  10. #21585
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ja sam nakon Bora izgleda stekao pogresnu sliku.
    Ucinak nase dvije uzdanice u zadnja 2 dana je ukupno 1 gol?
    A reprezentativci?
    Sudicemo o treneru jako brzo.
    Iako ja o njemu (kao treneru) nisam mijenjao stav otkako je vodio Primorac.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  11. #21586
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    S obzirom da je nama Australija tradicionalno nezgodna, je li ovo do sada bila nasa kurcobolja ili su njihove mladje kategorije ipak slabije?

    Sent from my P10 using Tapatalk
    War. War never changes.

  12. #21587
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Za nesto vise od 10 min. Menherc nam je dao 4 gola. Veljo, stari takticar...
    Ipak, u igri smo i dalje...nakon sto smo vodili 4:3, sad gubimo 6:4.

    EDIT:
    6:1 smo izgubili 2/4, a nas trener je uzeo time out na 15 sek. do kraja cetvrtine!?
    A selekciju mu dajte, ako ikako moze! Potpuno izgubljen kompas, bez ijednog igraca vise u ovoj cetvrtini (Madjari 5)...
    9:5 gubimo na poluvrijeme, Menherc 5 komada...
    Last edited by cattaro; 11-08-17 at 20:17.
    P r i m o r a c

  13. #21588
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    6:10 poslije 3/4.
    Bacih oko na statistiku...
    Ukropina do sada na prvenstvu ima sut 30/8,
    Radovic 19/3.
    Malo je reci sramno...
    Ostale, poput Saveljica, nemam sto komentarisat'.

    U15 takodje ne briljira...imace u Savezu o cemu da pricaju ovo ljeto. Nista nije u skladu sa nasim ambicijama.
    P r i m o r a c

  14. #21589
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iako rezultat to ne govori Moskov i Spajic su briljirali na ovom turniru !!
    Mislim da su ozbiljni kandidati za A tim uz vec iskusne Ukropinu i Radovica

  15. #21590
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Moskov za mene ne moze biti kandidat za reprezentaciju.
    Kad su mi pricali da je decko na utakmici u Novi gestikulirao nesto put kotorskih navijaca nisam vjerovao...ja na Kupu u Nk, a balavac od 19 godina pokazuje srednji prst...bez da ga je iko prozivao ili mu skandirao (njemu, 14.igracu Jadrana!?).
    Pa da je najbolji na svijet'.

    Spajic je druga prica, decko radi i napreduje.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  16. #21591
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Kao što sam i rekao ranije ovaj rezultat je samo na veljovu dušu... Nije uklopio ukropinu I Radovića i tu je pukla cijela priča ekipe... Ovaj jedan se ispucala celo prvenstvo, a drugi se izgleda ispuvao. Bolje da ih nije ni vodio.
    Koju selekciju da mu daju zezaš li se?
    Please alowe me to introduce myself.......

  17. #21592
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa zar zbog prsta prema tribini nekog ne zvati u rep...
    Sto bi nas selektor rekao, dobili smo nove igrace

    A ako se ponovi uspjeh i 5. mjesto A selekcije definitivno da tu ima materijala

    EDIT: Novljani ne pricaju ovako o selektoru kad je iz Herceg Novo ))) (iako cemo se sloziti da Veljo nije vrhunski trener, bio je dobar prosle godine kad se uzelo 2. mjesto)

  18. #21593
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ovo u novom je dobar turnir, pozdravio bih organizaciju u potpunosti. Pun bazen na dvije od tri utakmice.. Vrhunski
    Za vida će biti neuspeh ako ovo a ne uzme, Ali sa ovim porazom je izgubio puno šansi...
    Vidjecemo, sve zavisi kako odigraju sa mađarima i da li mađari mogu dobiti talijane...
    Please alowe me to introduce myself.......

  19. #21594
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ironija za A selekciju. Teska.
    Po meni, ono od lani (2.mjesto u Pg) je uspjeh, ali smo isli na zlato...i ne smatram nicim spektakularnim(od one Hrvatske smo bolji). Nakon U18 vodi U20...sljedece je...otud ironija.

    2002. ne moze puno toga napravit, nakon dugog niza godina (makar se meni cini) nasi 15-ogodisnjaci nisu u/na evropskom vrhu.

    Naravno da decko koji provocira publiku ne zasluzuje da bude A reprezentativac.

    Ne znaju u Savezu dje udaraju...Pero koji gotovo sve vodi (ili se za sve pita, tj.pitaju ga) je razapet izmedju SO HN i Kine.
    Ko su strucni ljudi u Savezu koji ce citati izvjestaje selektora (svih uzrasta)? Osim Pera i ekipe oko njega - ne postoje. Bez ako ne ocekujete da Boro i Djuro ocjenjuju Pera.
    Ili Tica.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  20. #21595
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Cakula je da je Primorac opet ostao bez Radonjica (valjda se vraca u Bg, nisam u mogucnosti sada da provjerim), odgovor na pitanje da li se pokusalo da on igra za CG nisam dobio. Tesko ce mali sa onakvim predispozicijama postat' dobar/vrhunski igrac, ali nam je uz Moskova i Mitrovica mogao valjat' na lijevoj strani.
    Mislim da je trenutno prvi strijelac Srbije...

    Daleko od toga da mislim da u Savezu nista ne rade, ali izuzev kad smo organizovali neka takmicenja (Sl 2009. ili SP lani) ja jednostavno ne vidim konstantan rad. Nema agilnosti, posvecenosti, a djeluje mi da svi rade preko one rabote. Kao da im je hobi to...mozda bi oni mogli nacerat' citavu struku da sistem zazivi (vjerujem da Gojkovic ima ideju), a onda oni igrace...

    Najlakse je nakon svakog takmicenja reci pogledajte klubove. A to sada sa ovim Jadran=reprezentacija vuce sa sobom odredjena pitanja.

    Ovo pisem jer mi se cini da nam se sada ponavlja period od 2009.do 2011. kad smo na svim rep.nivoima bili losi. Sa mladjim kategorijama su debakli trajali do 2013. cini mi se (bijase li ono U17 kad je klasa '96. uzela EP?)

    P.S.
    Pogledajte ko, kako i koliko vodi omladinsku madjarsku reprezentaciju.
    To nije generacija sa kojom neko treba da se igra ili sebe da nadogradjuje (da se uci).
    Last edited by cattaro; 12-08-17 at 06:33.
    P r i m o r a c

  21. #21596
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jos jedan malo duzi post i to je to vezano za mladje kategorije.

    Radi objektivnog sagledavanja rezultata nasih juniora, treba reci da je od 13 igraca samo njih 6 '97. godiste (mislim da je to sve sto imamo u CG u toj generaciji), 5 ih je '98, a 2 (Radovic i Matkovic) su '99.
    Slicno nam se desavalo i ranije, kad smo imali jako malo igraca '91/'93/'95 godista. Ono '89 (ali sa Cuckovicem i Brguljanom koji su '90) sto je uzelo omladinsko EP je izuzetak kad su te neparne godine u pitanju...
    Dalje, mislim da ni za '99 nemamo previse igraca (uz pomenutu dvojicu izdvaja se Mijuskovic), a ni 2001.
    Vjerujem, ipak, da je ovo slucajnost.

    Pratim redovno rezultate mladjih kategorija (sigurno redovnije nego vecina koja od vaterpola zivi), ali kako ljeti uglavnom nisam doma preskacem da ponesto i uzivo pogledam. Nakon '96. godista, najveci problem u kvalitetu nasih mladjih selekcija ide na dushu Primorcu. Ne radi se ni dovoljno ni dobro (a sto ce sad da bude kad imamo problem sa bazenom?). Od mene su oni u klubu nekoliko puta bili kritikovani, a u aprilu i pismenim putem. Ne mogu vise od toga.
    Meni je rad sa mladjim kategorijama br.1!
    A recenica ,,u Boki je vazda bilo talenata" nesto od cega mi se iskreno povraca.

    Ne treba biti previse pametan da se i po broju reprezentativaca vidi da Jadran najbolje radi, ali nakon pomenuta 2 klinca '99. godista (a to je vec 18 godina!) ne znam za nekog njihovog extra talenta? Izdvaja se (opet) neki Radovic...
    Budva bi morala bolje, a Cattaro i pored velikih planova i pohvala nekim titulama itd. nakon 9 godina postojanja za ovo SP je reprezentaciji dao samo rezervnog golmana.


    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  22. #21597
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sad vidjeh da je i Franeta '99, izvinjavam se na gresci.

    Koliko postoji skola vaterpola u Pg?
    Zasto njihova djeca ne ucestvuju na U11 Kupu CG ovo ljeto? Makar sa godinu dana starijom selekcijom...pa to se radilo i prije 25 godina (tada sa Budvom).
    I ne samo to, na ovom Kupu za jedanaestogodisnjake ni Budva nece ucestvovat'!
    Zajebite pricu o stanju u klubovima nakon nekog neuspjeha!

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  23. #21598
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi smo po sastavu i sirini sastava bili u top 3 prvenstva, nije bas to sto nisu svi 97' odlucujuce. Ipak mi imamo dvojicu A reprezentativaca + Spajica koji je ispao pri samom kraju priprema. Koja je prednost imati A reprezentativca govori Manhercovih 6 golova sinoc

  24. #21599
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Desna strana je podbacila, nema tu dileme. Ali, nekako mi glupo previse njih dvojicu kritikovati, sigurno su dali sto su mogli u ovom trenutku...isforsirali smo ih.
    Plus sto mislim da smo sa golmanima tanki.
    Nije mala stvar u bilo kom uzrastu mladjih kategorija kad imas 3 igraca koji su 2 god.mladji od konkurencije. Pogotovo sto cujem da su ti najmladji najveci radnici.

    Radonjic je otisao iz Primorca, imao sam bilten sa registrovanim igracima, nisam obracao paznju...
    Jos jedan kiks Uprave. Morace 8 igraca da dovedu.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  25. #21600
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Svašta li se sve napisa.. Ne može čovjek ni pohvatat sve
    Ajde redom, dakle, Veljo totalni promašaj, davanju mu ukontinuitetu ove naše nazovi najveće talente i onda ne ispuni očekivanja. Bio sam u pg, ono drugo mjesto je opet na njegovu dušu jer nije mogao iskontrolisat save lica na utakmicama. Za ovo u bg no comment više.
    Please alowe me to introduce myself.......

Page 864 of 933 FirstFirst ... 364764814854860861862863864865866867868874914 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •