View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 863 of 933 FirstFirst ... 363763813853859860861862863864865866867873913 ... LastLast
Results 21,551 to 21,575 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21551
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Apsolutno si sve promasio.

    Meni je zao sto se nisi tada (prije punih 6 godina) javio, pa da lijepo prodiskutujemo, izbacimo sve na sto (sto se kaze), jer kod mene nema nista izokola.
    A sad, da po ko zna koji put analiziram sve...nemam vremena.
    Ponekad mislim da sam dosta toga zaboravio, a onda procitam odje nesto ciji sam svjedok bio. Mogu samo da se nasmijem.

    A taj je bio zagovornik/inicijator te ideje da se ne dolazi na docek u Ko sad nam je ni manje ni vise nego Ministar sporta!

    Mislio sam da sam sve procitao...a evo sam i protiv vaterpolo reprezentacije CG navijao!


    Momci, kad sam napisao da je tesko biti selektor CG i sve iz tog posta...prepoznajete li da sam mislio na Darka Brguljana?
    Izuzetno cijenim tog igraca, ali uz potpunu neinformisanost u ovoj situaciji dajem podrsku selektoru.
    Samo da se ne javi neko za 6 godina da kaze da smo odje mogli uzet medalju, ali Gojkovic nije imao podrsku...isl.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Evo priznajem sve sam promasio. Vi ste navijali protiv saveza, selektora i igraca ali ne protiv reprezentacije. Potpuno logicno. Isto tako je par dana prije toga bio kup dje ste vi bili ozlojedjeni i vec tada ni malo klubaski inspirisani dosli da navijate za bolje sjutra reprezentacije jer ako nam ne mrkne ne moze ni da nam svane. Eto, sto su vas Janovici, Ivovic i ostali pogresno shvatili samo je greska u prevodu inace je sve ostalo jasno i logicno.

    Ono vam niko nikad zaboraviti nece pa se peglajte koliko hocete. Nego navijaste li kada protiv uprave Primorca i ostalih? Imali ste razloga i previse.

  2. #21552
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiddleClass View Post
    Bravo Tucak. Jadranova skola je najbolja na svijetu!
    Koliko je vama mozak ispran..Tucak je iz Jadranove skole jel ? 😂😂😂

  3. #21553
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Evo priznajem sve sam promasio. Vi ste navijali protiv saveza, selektora i igraca ali ne protiv reprezentacije. Potpuno logicno. Isto tako je par dana prije toga bio kup dje ste vi bili ozlojedjeni i vec tada ni malo klubaski inspirisani dosli da navijate za bolje sjutra reprezentacije jer ako nam ne mrkne ne moze ni da nam svane. Eto, sto su vas Janovici, Ivovic i ostali pogresno shvatili samo je greska u prevodu inace je sve ostalo jasno i logicno.

    Ono vam niko nikad zaboraviti nece pa se peglajte koliko hocete. Nego navijaste li kada protiv uprave Primorca i ostalih? Imali ste razloga i previse.
    Dobro da smo saznali da nisu problem u stvari neosvojena zlata nase najbolje generacije. Malo duzi post i svoj dio rasprave cu zavrsiti.

    Nakon brojnih povika i transparenata protiv Saveza tokom utakmica Primorca, ,,Rumumija" se morala desiti. Bio sam zadovoljan tu vecer. Moralo se nesto promijenit', tendencija je bila da ni London gledati necemo (ko se jos sjeca da smo igrali kvalifikacioni turnir). Ovako, krenulo je na bolje...i iz ovog ugla - ponosan sam na tu noc. Nismo prekinuli utakmicu, nista nastetili reprezentaciji, a uradili smo sto smo u tom momentu mislili da je trebalo.
    Ko ne odvaja utakmice Primorac-Jadran i utakmice reprezentacije ima ozbiljan problem...a tako smo i igrace iz Novog gledali. Dan-danas je za mene ta kapica koju isti covjek nosi u par dana, makar i na istom mjestu - velika razlika.

    Sto se Uprave Primorca tice, dovoljno sam pisao o tome. Cak i previse sebe pominjao u tim nekim odnosima, a nebitan sam. Vaterpolo mi je samo hobi. Tvoje pisanje ipak me vraca na neka vremena kada su ljudi iz Saveza i danasnji ministar govorili da smo instruisani od strane Uprave Primorca. Organ koji jedva i da je na papiru postojao, a ne u stvarnosti. To u stvari samo govori da je 23.05.2009. nesto sto Primorcu ne mozete da oprostite.

    Vazda kad udjem u trofejnu salu sjednem za onaj ovalni sto nasuprot tog trofeja. Isto mjesto. Mnogo toga loseg u tom momentu zaboravim. Priznajem da to jeste problem, al' opet mi nije zao...


    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  4. #21554
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ovo sa Darkom ce biti ozbiljan problem. Samo nam je to jos trebalo (kad je igracki kadar u pitanju)...nadam se da ce ,,prljav ves" ostat' u kuci.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  5. #21555
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Mislim da je on zavrsio sto se igranja tiče, a najmanje.bi trebao da se on buni.
    Otisao je na prvenstvo sa 5 dana priprema
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #21556
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pa Njemacka liga je do kasno trajala. Nista on i Radovic tu nisu krivi...

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  7. #21557
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ne kazem da je kriv zbog toga, ali se ne treba bunit sto je rezerva.
    Nego je to sindrom svih mas balkanaca, ne trpimo da je neko ispred nas.
    Jbs tim pojedinac je bitan
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #21558
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Tu selektor ima podrsku svih. Niko ne smije biti iznad tima. Darka sam gledao u onim utakmicama protiv Juga - bio je fenomenalan. Mi takvog igraca u rep. nemamo.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  9. #21559
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nije se nesto pokazao na prvenstvo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #21560
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Svaka čas` bratskom narodu iz Hrvatske na zlatu.
    Zaslužili su.
    A svaka čas` I našim momcima na 5-om mjestu.
    Protiv grka je samo loša noć bila izgleda.

  11. #21561
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Danas je na Dančama s nama odigrala dvije viktorije svjetska prvakinja, kapetanica vaterpolske reprezentacije SAD-a Maggie Steffens. Sliku Danača objavila je na svom profilu na Twitteru. https://twitter.com/maggiesteffens Prekjučer je osvojila zlato u Budimpešti, a danas sam joj ja uspio koji put obraniti i postići pogodak dok ona brani, te ju čuvati u viktoriji. https://en.wikipedia.org/wiki/Maggie_Steffens

  12. #21562
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    U20 osvojili turnir u Boru. Prilicno ubjedljivo (nismo igrali sa Srbijom, mislim evropskim prvakom za taj uzrast). Cini mi se da je Veljo rekao da mi u Cg nemamo vise od 6 igraca '97.godista...i to mislim da su svi iz Novog!
    Steta sto na prvenstvu u Bg nece biti Ukropine i Radovica...
    Jedna od generacija u koju nikad nisam imao povjerenja (kao i ona '95, a uglavnom zbog malog broja igraca), a koja vazda dobro odigra.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  13. #21563
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odigra dobro, pretpostavljam da je rezultat od prosle godine(9 mjesto) dobro ? Igrali su tada i Ukropina i Radovic..vjerovatno ih je to i preporucilo da su zreli za A selekciju

    Promijenio se trener jedino, mozda to da odredjene rezultate

  14. #21564
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Darko objavio da ce se uskoro obratiti medijima.
    Jesam li dobio dobru informaciju da je Mladjan Janovic zavrsio reprezentativnu karijeru ?

  15. #21565
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Dobro da smo saznali da nisu problem u stvari neosvojena zlata nase najbolje generacije. Malo duzi post i svoj dio rasprave cu zavrsiti.

    Nakon brojnih povika i transparenata protiv Saveza tokom utakmica Primorca, ,,Rumumija" se morala desiti. Bio sam zadovoljan tu vecer. Moralo se nesto promijenit', tendencija je bila da ni London gledati necemo (ko se jos sjeca da smo igrali kvalifikacioni turnir). Ovako, krenulo je na bolje...i iz ovog ugla - ponosan sam na tu noc. Nismo prekinuli utakmicu, nista nastetili reprezentaciji, a uradili smo sto smo u tom momentu mislili da je trebalo.
    Ko ne odvaja utakmice Primorac-Jadran i utakmice reprezentacije ima ozbiljan problem...a tako smo i igrace iz Novog gledali. Dan-danas je za mene ta kapica koju isti covjek nosi u par dana, makar i na istom mjestu - velika razlika.

    Sto se Uprave Primorca tice, dovoljno sam pisao o tome. Cak i previse sebe pominjao u tim nekim odnosima, a nebitan sam. Vaterpolo mi je samo hobi. Tvoje pisanje ipak me vraca na neka vremena kada su ljudi iz Saveza i danasnji ministar govorili da smo instruisani od strane Uprave Primorca. Organ koji jedva i da je na papiru postojao, a ne u stvarnosti. To u stvari samo govori da je 23.05.2009. nesto sto Primorcu ne mozete da oprostite.

    Vazda kad udjem u trofejnu salu sjednem za onaj ovalni sto nasuprot tog trofeja. Isto mjesto. Mnogo toga loseg u tom momentu zaboravim. Priznajem da to jeste problem, al' opet mi nije zao...


    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Mislim da sam ja rekao sve a ti uglavnom nista ali sama tvoja obrazlozenja govore koliko klubaski interesi i strasti igraju ulogu u CG vaterpolu i da su mu dosli glave.

    Niti ste vi protestvovali protiv Porobica, vec vam je bio samo povod, niti ste mu vi kao 'navijaci reprezentacije' glave dosli. Projekcije tipa da nekome smeta sto je Primorac uzeo titulu prvaka Evrope je kao da neko vama kaze da vas boli Malaga.

    Vaterpolo u CG je imao igrace, struku, zanos, javnost i sve uslove da osvoji sve i svima je jasno da ste vi iz Boke sa svojom uskogrudoscu i klubastvom unistili sve to. Razbili ste krcag tu noc konacno koje je bilo samo vrh ledenog brijega i to traje do danasnjih dana. Da se svake godine pojave neki novi Ivovici, Janovici, Zlokovici, Gojkovici... sa vasim dozivljajima i suparnistvima nama to ne bi bilo dovoljno nego bi opet bili tu dje smo.

  16. #21566
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Uvijek će klub u Boki biti ispred reprezentacije. Uvijek će se tražiti dlaka u jajetu. Uvijek će onaj drugi biti kriv.

    To je utisak nekoga ko nije iz Boke i ta dešavanja gleda sa strane.
    Ali, možda se i varam. Makar bih volio da je tako.

    Sent from my E6653 using Cafe Del Montenegro mobile app
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  17. #21567
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ja sam do nocas mislio da se krcag razbio u Zagrebu ili Sangaju.
    Evo ispadoh i ja izmedju ostalih krivac za te neuspjehe. A sjecamo se kako smo nesretno izgubili zlato u Ajndhovenu.

    Idemo dalje, mada mi jeste simpaticno (i interesantno) procitati kako su se stvari gledale (ili se gledaju) sa strane. Iako su mi ti ,,objektivni" vazda bili posebno iritantni. Starim, pa mi je sad smijesno...

    Vladao je tih godina veliki rivalitet, ali daleko najvecu stetu pravio je Savez (regule, odluke, postupci pojedinaca...). Cak i drzava je imala vecu ulogu od klubova!
    Ovo sad sve pisem zbog buducih vremena, ako smo nedje pogrijesili - da ne pogrijesimo opet.

    Mozda ce tada na tribinama biti neki Rodion Romanovich i sl. koji ce znati kako se pruza podrska vaterpolo reprezentaciji.


    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  18. #21568
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne druzim se sa vaterpolistima, ali imam neko misljenje da medju reprezentativcima, tokom priprema ili nekog takmicenja, nikad nije bilo podjela na one iz Kotora, Novog ili Budve.

    Ekipa 97. godista je i lani pred takmicenje osvojila neki turnir. Valjda u Bg-u bude bolje.
    Mada, nisu ni drugi kompletni (Jaksic, Menherc...)

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  19. #21569
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    U20 osvojili turnir u Boru. Prilicno ubjedljivo (nismo igrali sa Srbijom, mislim evropskim prvakom za taj uzrast). Cini mi se da je Veljo rekao da mi u Cg nemamo vise od 6 igraca '97.godista...i to mislim da su svi iz Novog!
    Steta sto na prvenstvu u Bg nece biti Ukropine i Radovica...
    Jedna od generacija u koju nikad nisam imao povjerenja (kao i ona '95, a uglavnom zbog malog broja igraca), a koja vazda dobro odigra.

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Prikljucili su se i Ukropina i Radovic pripremama i najvjerovatnije ce igrati.
    Uskokovic kaze da su silno mitivisani i da imaju zelju
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #21570
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sjajno! Svaka im cast! Bukvalno bez dana pauze igraju vec ko zna koje vrijeme (2 god?)...

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  21. #21571
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ja sam do nocas mislio da se krcag razbio u Zagrebu ili Sangaju.
    Evo ispadoh i ja izmedju ostalih krivac za te neuspjehe. A sjecamo se kako smo nesretno izgubili zlato u Ajndhovenu.

    Idemo dalje, mada mi jeste simpaticno (i interesantno) procitati kako su se stvari gledale (ili se gledaju) sa strane. Iako su mi ti ,,objektivni" vazda bili posebno iritantni. Starim, pa mi je sad smijesno...

    Vladao je tih godina veliki rivalitet, ali daleko najvecu stetu pravio je Savez (regule, odluke, postupci pojedinaca...). Cak i drzava je imala vecu ulogu od klubova!
    Ovo sad sve pisem zbog buducih vremena, ako smo nedje pogrijesili - da ne pogrijesimo opet.

    Mozda ce tada na tribinama biti neki Rodion Romanovich i sl. koji ce znati kako se pruza podrska vaterpolo reprezentaciji.


    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Niko ne abolira ni savez, ni funkcionere. Ovdje je bila prica o instruiranim navijacima i klubastvu koje je sebe stavilo iznad reprezentacije a sve zajedno kao dio ukupne price sta je sve dovelo do toga zasto je jedna generacija pruzila tek djelic onoga sta je mogla da da.

    Koliko ne zelite da vidite sebe u ogledalu je i to sto pored toga sto je svakome jasno ko je citao tvoje postove sta je dovelo do "spontanog protesta" i dalje se vrtis u krug bez ikakve konkretizacije i kao simpaticno ti kako to vide ljudi sa strane. Sva Crna Gora je to vidjela i svakome je jasno. Ponavljam jos jednom, ne daj Boze da su vece pare u vaterpolu i da vas ima vise, pravi rat bi bio u Boki.

    Uglavnom da se ne ponavljam a ti ocigledno niti zelis da vidis istinu, vec si sebe isprojektovao kako bi opravdao svoje poteze i lica koja su ti bliska, niti zelis ista konkretno reci na tu temu. Zbog klubastva ste definitivno razbili tu noc duh koji je imala ta reprezentacija posle Malage, to je taj krcag koji je razbijen. Sva Crna Gora, svi reprezentativci imaju isti dozivljaj na to sto ste uradili osim vas koji ste kao inicirali neke promjene!? (nidje veze) a u stvari je samo neki detalj iz borbe protiv vama mrskog suprotnog klana.

  22. #21572
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @RR

    Ma nema nista od tog bokeljskog rivalstva. Kotorani se loze na to, ali to su ti seljaci koji misle da ce biti veliki klub ako imaju mrskog rivala. Fudbalski navijaci koji ne kontaju da to nije primjenjivo na vaterpolo.
    Mi u HN ne hajemo za to.
    Proceduralno!

  23. #21573
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Savic u CZV !!
    Boze, zar je to dozvoljeno, hoće li i dalje imat podršku navijaca i hoće li CZV opet biti reprezentacija u malom !!??

  24. #21574
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Savic u CZV !!
    Boze, zar je to dozvoljeno, hoće li i dalje imat podršku navijaca i hoće li CZV opet biti reprezentacija u malom !!??

  25. #21575
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Cattaro
    Ima li sto novo u vezi Primorca?
    Procitah neđe da se Crepulja vratio i da ce Kralj najvjerovatnije bit prvi golman.
    Uz Tonija Petrovica i mozda jos jednog iskusnijeg igraca plus ako je ostao ko od mlađih,bi se mogla napravit fina ekipa..

Page 863 of 933 FirstFirst ... 363763813853859860861862863864865866867873913 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •