View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 842 of 933 FirstFirst ... 342742792832838839840841842843844845846852892 ... LastLast
Results 21,026 to 21,050 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21026
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Ja ću se malo osvrnuti na ovo prvenstvo i igrače. Mislim da je bilo Ok za gledanje, ono fino je što ima toliko golova ali kao što kaže cattaro "oćemo li golove sa 8m računati kao 2"? Ovo nije izvorni vaterpolo. Kao što ima druga vrsta bezbola koji se zove softbol onda neka i ovo nazovu drugim imenom. Ono jeste atraktivnije i sa velikim brojem golova možda ljepše za gledanje ali se sve svodi na šut sa 7-8 i ako golman pogodi/ne pogodi loptu. Nije to to. Mislim, ako se fudbal završava 0:0, hoćemo li izbačit po 2-3 igrača i smanjit teren. Može, ali to već postoji i zive se mali fudbal. E sad malo o igračima. Sad jesmo u nekom hajpu oko (ne)kvaliteta pojedinaca i mislimo da svi oni mogu u A. E pa neće da može. Zamislite bilo koga od ovih klinaca sa, recimo, Suknom ili Filipovićem ili Lekom. Oni mogu samo i isključivo da budu tu na pripremama i da po kojeg od njih ubace u SL pa lagano, tamo neđe 2022. da računamo na njih. Mislim, mogu i ranije ali jedan od njih, eventualno dvojica. Mislim da je Ukropina pokazao da jeste veliki talenat, doduše ima još puno da se radi sa njim (kao i sa ostalima), Radović isto, Franeta, Ćetković... Svi oni mogu uz jednog baš ali BAŠ dobrog trenera postati jako dobri igrači. Saveljić ne, mislim da će on igrati još koju godinu, jednu-dvije i to je to. Dečka interesuju druge stvari, ono zgodan je, poznat, ima (vjerovatno) dosta para i njemu je bitnije da ga svi znaju, klinkice i tako to. Bože moj, nadam se da griješim ali mislim da ne.
    Ono što bi sad mogli iskoristiti je neki zamah ovog prvenstva da se animira veći broj klinaca da krene na vaterpolo i bez toga nema ništa.
    Okle ti znaš što Saveljića interesuje časti ti ?

  2. #21027
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa malo mu prosaltas instagram i fb I sve ti postane jasno

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  3. #21028
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,123
    Thanks Thanks Given 
    1,312
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    149 Posts

    Default

    Ko je momak što na je na dodjelu medalja držao ruke prekrštene ? Morao mu je onaj čovijek što je djelio medalje čupat ruku ne bi li je pružio
    Čini mi se da je njemu prvom dao medalju, nisam siguran...
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  4. #21029
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Ja ću se malo osvrnuti na ovo prvenstvo i igrače. Mislim da je bilo Ok za gledanje, ono fino je što ima toliko golova ali kao što kaže cattaro "oćemo li golove sa 8m računati kao 2"? Ovo nije izvorni vaterpolo. Kao što ima druga vrsta bezbola koji se zove softbol onda neka i ovo nazovu drugim imenom. Ono jeste atraktivnije i sa velikim brojem golova možda ljepše za gledanje ali se sve svodi na šut sa 7-8 i ako golman pogodi/ne pogodi loptu. Nije to to. Mislim, ako se fudbal završava 0:0, hoćemo li izbačit po 2-3 igrača i smanjit teren. Može, ali to već postoji i zive se mali fudbal. E sad malo o igračima. Sad jesmo u nekom hajpu oko (ne)kvaliteta pojedinaca i mislimo da svi oni mogu u A. E pa neće da može. Zamislite bilo koga od ovih klinaca sa, recimo, Suknom ili Filipovićem ili Lekom. Oni mogu samo i isključivo da budu tu na pripremama i da po kojeg od njih ubace u SL pa lagano, tamo neđe 2022. da računamo na njih. Mislim, mogu i ranije ali jedan od njih, eventualno dvojica. Mislim da je Ukropina pokazao da jeste veliki talenat, doduše ima još puno da se radi sa njim (kao i sa ostalima), Radović isto, Franeta, Ćetković... Svi oni mogu uz jednog baš ali BAŠ dobrog trenera postati jako dobri igrači. Saveljić ne, mislim da će on igrati još koju godinu, jednu-dvije i to je to. Dečka interesuju druge stvari, ono zgodan je, poznat, ima (vjerovatno) dosta para i njemu je bitnije da ga svi znaju, klinkice i tako to. Bože moj, nadam se da griješim ali mislim da ne.
    Ono što bi sad mogli iskoristiti je neki zamah ovog prvenstva da se animira veći broj klinaca da krene na vaterpolo i bez toga nema ništa.
    Fudbal nema ni najmanjeg problema sa popularnoscu, a to je motiv ovih promjena.

    U sustini, ja bih smanjio vrijeme napada, to mi se cini kao jedino smisleno, i malo ce podici dinamiku. Mozda i skratiti plivaliste... I nekako postici da se dio sezone igra na ljeto, da se iskoriste otvoreni bazeni gdje ih ima.
    Fire in the hole!

  5. #21030
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    @Perper
    Ne znam lično, ali čitajući postove ovđe vidio sam što ljudi pišu za njega. A gledajući mu pristup utakmici(ama), moje je mišljenje da je onakav kakav sam napisao. Bio sam u tim godinama (doduše davno;-)) a i sad gledam takve klince pa mogu reći kako tinejdžer tih godina razmišlja i ponaša se.

    @big giant
    Sada ne, ali je prije par godina bilo govora o tome da se uvede ograničenje napada i još 300 qratza-palaca (gluposti). Mislim da se treba vaterpolo približiti i "kontinentalcima", tj. organizovanjem bilo kakvih turnira ljeti i po primorju (dolazi dosta ljudi na odmore) i sad u PG i NK. Pa onda stalno praviti razne seminare, treneri nam baš nijesu jača strana, bar ovi što su "glavni"...
    Veliki problem vaterpola su pare - bilo koji osrednji fudbaler (ajde i košarkaš pa i rukometaš) može puno više da zaradi igrajući po ko zna kakvim ligama po evropi i svijetu nego vrhunski vaterpolista.
    Ali to je već generalno pitanje a ne samo naše.
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  6. #21031
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Najveci problem je sto ljudi kao Lonzi, koji vode vaterpolo otkako ga ja pratim, ne znaju ,,dje udaraju".
    Njemu je i dalje vaterpolo ,,fudbal u vodi". Zbilja nerazumljivo sto covjek hoce sa tim da kaze.
    Na nedavnom sastanku LEN-e jedan od zakljucaka je bio da se vaterpolo mora sve vise igrati ljeti i da bi valjalo F6 LS staviti tokom ljeta.
    Svako cetvrto ljeto nema velikog takmicenja (EP je svakako u januaru i to je jedan od boljih poteza, ali tokom 4 godine imamo 2 SP-a i OI), pa se pitam kako su to zamislili!?
    Odavno predlazem da FINA i LEN-a (ako stvarno zele popularizaciju vaterpola) stimulisu saveze koji ce ljeti organizovati razna takmicenja.
    Dok god savezi cekaju krovnu evropsku i svjetsku federaciju, od napretka vaterpola nema nista.
    Npr, koliko vas zna da je odigrana 2. liga (igra se samo ljeti i u njoj vazda ucesvuje niz bivsih reprezentativaca)? Mislim da mi u CG na tome moramo da radimo.
    Zasto npr. dogodine Savez ne bi stimulisao vaterpolo klubove iz Pg i Nk da ucestvuju u toj ligi, makar za pocetak svi igraci bili sa primorja?
    Nije preambiciozno, taj Savez je nudio pare za prelazak nekih igraca medju prvolugaskim klubovima (pisao). Je li Budva, za vrijeme osvajanja titule u SRJ imala 95% ekipe i strucnog staba koji nisu Budvani? Pricamo li danas i Djurdjicu, Mitrovicu, Franeti, Cetkovicima, Dragovicu...i ostalim Budvanima koji igraju za razne nase reprezentacije?
    Ovo SP je biko super, ali ne smijemo stati.

    Sa deckicima je veliki problem sto ne umiju primit' kritiku, prije svega. A ja sam isuvise ,,alergican" na *urcobolju.

    Koliko ja znam, SP se odrzava u svim vodenim sportovima zajedno, mi nemamo uslova za to. Ali, EP (samo vaterpolo) bi se moglo organizovat'.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  7. #21032
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    @Perper
    Ne znam lično, ali čitajući postove ovđe vidio sam što ljudi pišu za njega. A gledajući mu pristup utakmici(ama), moje je mišljenje da je onakav kakav sam napisao. Bio sam u tim godinama (doduše davno;-)) a i sad gledam takve klince pa mogu reći kako tinejdžer tih godina razmišlja i ponaša se.
    Ne branim ga samo pitam, kakve veze ima što se slika i manekeniše, momak je sportista trenira redovno, po cijelu godinu, skoro bez pauza, nije nešto posebno problematičan (što se obaveza tiče), nije neki ekstremni paraš kako ga predstaviste, vidi se da mu prija da je u centru pažnje, takav je, ni prvi ni zadnji. I Bekam se manekeniše pa napravi karijeru, više je po novina radi manekenisanja vazda bio no radi fudbala, a bio je odličan fudbaler

  8. #21033
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo pišem samo iz razloga što se izasra.te na njega i odma mu predviđeste propast karijere. Na njemu je, al ko smo mi da mu sudimo. Za sve što on radi u bazenu, krivi su njegovi treneri. Svaki pravi trener bi od onakvog atlete izvukao ako ne vrhunskog, onda sigurno natprosječno dobrog vaterpolistu.

  9. #21034
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da se nadovezem, Mimi Mirovic mu je bio trener 2 godine, Saveljic je pokazao ne samo slabosti, vec i odredjenu *urcobolju...i sad imamo situaciju da je Mirovic trener reprezentacije do 19 godina!
    Nesto tu nije u redu.
    Ljudi koji rade u vaterpolu, od sekretarica, preko trenera, do sudija, misle da su najpametniji. Ja im to prepustam, ali mi pravo na kritiku niko nece oduzet'. Recimo da ima jos neko ko nesto (malo) zna.

    Apsolutno Saveljic moze postati vrhunski igrac.
    A koliko ja znam, radi se o izuzetno vaspitanom momku. Sto je za neke kotorske prilike... Skoro pa fenomen.

    Ne valjaju Saveljiceve reakcije, ne valja sto Ukropina nema nikakve reakcije...tesko vam je udovoljit'.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  10. #21035
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Marko Petkovic potpisao za Jadran

    http://www.portalanalitika.me/clanak...-jadran-carina
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #21036
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Phoenix,Arizona
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde da napisem par recenica, na temi vezanoj za meni omiljeni sport.


    Saveljic je vrhunski atleta i talentovan, ali rijetko je vidjeti tako tehnicki loseg igraca. Djeluje kao da nije dovoljno igrao i gledao vaterpolo, kao klinac.Ne zna sta treba raditi na terenu.Ako mislim postati igrac, morao bi vise na tv gledati vaterpolo, i igrati ga amaterski.Zaostaje za generacijom u tehnickom smislu, a atletski i plivacki je bolji od svoje generacije.
    Sut mu je jak, ali ne moze nista pogoditi.Ili preko gola, ili pored,nema osjecaja jer kao klinac nije dovoljno sutirao na gol.Matkovic sa duplo slabijim sutem daje golove sa dostance, a Saveljic to ne moze. Ne gleda golmana, ne sluzi se tehnikom suta.Vec je i sve snage opali,pa sta bude.

    Druga stvar. Par puta je u odbrani krenuo da isplivava kontru i tako ostavio samog igraca za ziceru.Preracunao se za par sekund.

    Treca stvar. Dodavanje mu je lose.Ne zbog one prekinute lopte(desava se svima) kada smo imali igraca vise, vec bas cesto baca previse u stranu.To mu se ne bi desavalo da je vise gledao i igrao vaterpolo.
    Cetvrta stvar.Nema osjecaj kada je pravo vrijeme za sut, kada imamo igraca vise.


    Saveljic odlicno pliva i veliki je atleta, ali mora vise gledati vaterpolo i igrati ga amaterski.Neka gleda utakmice na tv,tako se tehnika najbolje uci.Jer stvarno je talentovan,pa steta da propadne.Ima fizikalije bolje od svih.Ne moze se samo trenirati vaterpolo u smislu da se odradi trening.Mora se i van treninga pratiti taj sport.

  12. #21037
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igra ga svaki dan od 12-13 godine.
    Sad ce imati pored sebe vrhunskog igraca kao sto je Toni i od njega ce sigurno nesto pokupiti,do sad realno nije imao nekog vrhunskog igraca pored sebe a i to je mnogo bitno za mlade igrače.

    Citam da je 6-7 igraca iz U18 se prikljucilo generaciji U19...pa ko je onda igrao ovaj turnir sto su osvojili??
    Mada moguce da i ovi ostali nisu bilu u ful sastavu.

  13. #21038
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Phoenix,Arizona
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobicemo minimum 4 igraca iz ove generacije.

    Ukropina se fino razvija, sa njim nema problema. Bice minimum nivo danasnjeg Mara Jokovica ili Garsije.Ispod toga sigurno nece ici sa kvalitetom, a premasice ih mislim.

    Matkovic mi se narocito svidja, bice sigurno vrhunski srednji.Ima vaterpolo u malom prstu.Sve radi logicno, posjeduje i mirnocu koja je mnogo vazna za njegovu poziciju.Odusevljen sam njegovim talentom.Samo malo fizikalije da popravi.

    Radovic je takodje mnogo talentovan,ima precizan sut, rutiniran je i bas iskusno igra za svoje godine.Volim reci: zna sta treba raditi u bazenu.Takticki dobar igrac.Mali problem su mu fizikalije,Ukropina je zato u prednosti nad njime.Ali to se da popraviti.

    Saveljica u buducnosti vidim kao igraca koji ce vrhunski cuvati protivnicke centre.Po uzoru na Jokica,T.Petrovica ili Radjena.Takav igrac treba svakoj ekipi.

  14. #21039
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jenki View Post
    Ajde da napisem par recenica, na temi vezanoj za meni omiljeni sport.

    Ako mislim postati igrac, morao bi vise na tv gledati vaterpolo, i igrati ga amaterski.
    Dosta je bilo samo ovu što si napisao

  15. #21040
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moram se probat u Bundesligu, redovno ih gledam i amaterski igram fudbal, možda bude nešto od mene

  16. #21041
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nikola Janovic novi.predsjedni VSCG
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #21042
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nikola Janovic novi.predsjedni VSCG
    Barem znaš da je došao zbog reprezentacije, a ne fotelje
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #21043
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Kad je koktel?
    Moze li Perper i u moje ime da mu cestita kad bude isao? :lolblue:
    Malo shale...
    Evo, necu kritikovat' unaprijed. Zelim mu svu srecu i da pocne da mijenja onamo dje je i sam poceo. Mislim na bazen, ne na Primorac.

    Za nas i nase okruzenje je uspjesan sportista + partijski vojnik = idealna kombinacija. Ne vjerujem da ce imati opstrukcije, a valjalo bi kad bi imao podrsku svih.
    Oni kojima je ,,Banderash" smetao jer nije iz vaterpola (a jos vise jer nije sa primorja), sada ce biti zadovoljniji.
    Od mene g-dinu Kovacevicu zahvalnost, bio je rijetko korektan dio VPSCG! Uz fantasticnu podrsku koju je Savez dobijao od Elektroprivrede, njegova uloga u smanjivanju tenzija medju klubovima je bila velika. Nije on bio kriv sto su mu najblizi saradnici najveci krivci za te tenzije. Ili sto mu Sekretar donosi na sjednici Saveza finansijski izvjestaj na cjeduljici. Rukom napisan.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  19. #21044
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ukropina:
    ''Ne razmišljam o medaljama, velikim takmičenjima. Prosto, želim da zaslužim da budem dio seniorske reprezentacije Crne Gore. I da ostanem tu dugo, da trajem na vrhunskom nivou, jer to je naša selekcija, apsolutno. To je jedini san, a kada ste tu, veliki uspjesi i medalje će prirodno doći'' kazao je on.

    http://portalanalitika.me/clanak/242...a-svjetski-vrh
    Dick Laurent is dead!

  20. #21045
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mali je efektno stavio tacku. Bravo!

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  21. #21046
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ukropina:
    ''Ne razmišljam o medaljama, velikim takmičenjima. Prosto, želim da zaslužim da budem dio seniorske reprezentacije Crne Gore. I da ostanem tu dugo, da trajem na vrhunskom nivou, jer to je naša selekcija, apsolutno. To je jedini san, a kada ste tu, veliki uspjesi i medalje će prirodno doći'' kazao je on.

    http://portalanalitika.me/clanak/242...a-svjetski-vrh
    Vlado Gojkovicu, ti si na redu.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. #21047
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Mali je efektno stavio tacku. Bravo!

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Koliko go da mi je drago zbog njegovih riječi shvatim kako smo jadni kada se radujemo što naš sportista na ide da igra protiv nas
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #21048
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Nakon dosadasnjeg iskustva, no sto no radovati.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. #21049
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Koliko go da mi je drago zbog njegovih riječi shvatim kako smo jadni kada se radujemo što naš sportista na ide da igra protiv nas
    Konstantno u svemu vidimo nesto lose.
    Prava izjava, u pravom momentu.
    On je jako vazan za buducnost nase reprezentacije.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  25. #21050
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

Page 842 of 933 FirstFirst ... 342742792832838839840841842843844845846852892 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •