View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 840 of 933 FirstFirst ... 340740790830836837838839840841842843844850890 ... LastLast
Results 20,976 to 21,000 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #20976
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    I po ovome kako su okruzili i ometali Ukropinu vidi se njihova zelja...i nasa nemoc. Umjesto da ostali nasi igraci tu ulete i odmaknu njihove od Ukropine, to samo 1 pokusava... Oni su znali sto hoce, mi smo cekali da nam pehar padne u ruke, ocigledno.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Upravo tako... Hrvati pokazali da imaju "glavu" za razliku od ostalih reprezenacij iz okruzenja...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #20977
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ja se nadam da cemo od tog rada u Jadranu napokon imati neke koristi u reprezentaciji. Od 2008. na ovamo je malo bilo takmicenja dje od 13 nije bilo makar 7 Kotorana.
    Vrijeme je da preuzmete i da nas drzite u vrhu. Dok ne stanemo na noge...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Pa dobro,nije da nije bilo ni do sad.
    Sem Misica,svi ostali su nosioci igre i prve opcije na svojoj poziciji sem na lijevu stranu i braće Janovic

  3. #20978
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Izet Fazlinovic View Post
    Ukropina mora biti standardan na svakoj akciji reprezentacije.
    Ako ga ne bude bilo na prvoj sledecoj mislim da je jasno sve sto se tice njegove budućnosti.
    Mandic je sa 18 godina igrao OI,vjerovatno je bolji napadac ali Ukropina je pokazao da je i odličan na beku i odličan asistent.

    Kad pocinje ovo prvenstvo za U19 i dje se igra...da ako se bude nekako moglo ispratit.
    Morao je i pred OI da bude, makar na pripremema.
    Sad su svi vidjeli o kakvom se igracu radi, treba tu situaciju rijesit' sto prije. Ako nije kasno.
    Pojedini mediji bi najsrecniji bili da nema ovog sporta kod nas, a ne da nas informisu o cemu se zapravo radi.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  4. #20979
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inače,Jadran pregovara sa Markom Petkovicem i nekim Rusom-bek neki valjda.

  5. #20980
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Izet Fazlinovic View Post
    Pa dobro,nije da nije bilo ni do sad.
    Sem Misica,svi ostali su nosioci igre i prve opcije na svojoj poziciji sem na lijevu stranu i braće Janovic
    Nisam rekao da nije. Nije ni Jokic prva opcija. Ali, skola Primorca je vec nekoliko godina u krizi (i to ce trajati jos najmanje 4 godine! ) , vasa je sjajna i bajna, ma novih igraca u reprezentaciji u Riu nismo imali. Naprotiv... A 5 igraca poniklih u Jadranu (koliko ih je bilo u Riu) je premalo. Moracete to da popunite...a nisam siguran da cemo i dalje biti u top4.
    Pri cemu je faktor selektor jako bitan u cijeloj prici. Vidjecemo...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  6. #20981
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Predlog rtcg-u da umjesto svakog sledeceg prvenstva puste nase iz Malage, pa ka da zivimo u S. Koreju, svi srecni nema nervoze oleeee

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  7. #20982
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Predlog rtcg-u da umjesto svakog sledeceg prvenstva puste nase iz Malage, pa ka da zivimo u S. Koreju, svi srecni nema nervoze oleeee

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    :lolblue:
    A ako ih slucajno nedje daju u direktnom prenosu i izgube - u rudnik sa njima!

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  8. #20983
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kazem,tek dolaskom Gojkovica mladje kategorije dominiraju.
    Prije njega je to slabo bilo,sem Subotica ne sjecam se nekog igraca da je imao bitniju ulogu u timu.
    Od Sarica se ocekivalo mnogo vise,ostali sem Kandica i Vidovica nista.
    Od 96 godišta i mladje trebalo bi da bude ozbiljnih igraca za Tokio.

    Kad smo vec kod Subotica,realno on nije u prvih 15 trenutno u Srbiji i nzm zasto opet ne pokusati zvati njega.
    Kad se Mandic predomislio zasto ne bi i ovaj,poslije Darka i Mladjana realno nemamo boljeg na njihovu stranu.

  9. #20984
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Eto ja sam rekao da zelim da vidim ovo prvenstvo radi Ukropine i odma da kazem taj momak je uz pravog trenera novi Vujasinovic.Pored njega Radovic i golman Tesanovic moraju biti uz buduce akcije A reprezentacije. Saveljic me je razocarao a Franeta, Mijuskovic i centar Cetkovic moraju jos da sazrijevaju ali ovu pomenutu trojku treba sto prije uz A selekciju staviti
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. #20985
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    "Čestitam saigračima na srebru. Ne krijemo da smo očekivali zlato, ali Hrvatska je bila bolja i čestitam joj. Igrač više nam nije. I dalje tvrdim da smo individualno najjača ekipa i to će vrijeme pokazati. Ostaje nam da radimo, da zaslužimo poziv u seniorsku reprezentaciju i donosimo nove uspjehe", kazao je Ukropina.

    sad se ovo moze zakljucati do narednog evropskog ili olimpijade za neke
    Last edited by lepetanac; 03-09-16 at 23:49.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #20986
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Izjava za desetku. Ako stvarno misli i vjeruje ovo sto prica alal mu vjera.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. #20987
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Haha, bas sam sad htio pitat za izjavu Ukropine kod Sofra, jer nisam imao tona ovamo.
    Mali je izgleda surovi profesionalac i iskreno mi je cudno da se on pominje u negativnom kontekstu u vezi discipline. Bilo kako bilo nadam se da ce lepetanac i cattaro imati vise info u narednom periodu, jer se sad zakuvalo i sigurno ce biti price. Gojkovic ce debelo morati da objasni ako ga jos jednom izostavi...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    War. War never changes.

  13. #20988
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Zbilja, koliko treba da prođe od posljednjeg nastupa za jednu reprezentaciju da bi se zaigralo za drugu?

    To pitam zbog situacije u vezi sa Nikolom Radonjićem. Vjerujem da je sada besmisleno da igra za Srbiju jer je taj potez bio iznuđen (ili to ili da ne igra ni za koga). Što se tiče Subotića, iako je (mada više njegov otac) ispao krajnje nekorektan (da ne kažem gomno) prije 4 godine, svako onaj ko je odavde mora biti dobrodošao, ali nešto ne vjerujem u to, jer niko nije ni pomenuo tu mogućnost.

  14. #20989
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uskokovic je opet pominjao kako ce ovo biti "krizan period do Tokija", a ja se pitam "zasto cekati do tada"

    Pobogu, zar se oni bije dogodine probati jednog dva talenta sa 18,19 godina u a timu a znas da ce narednih 10tak godina biti u reprezentaciji.

    Neshvatljiva kolicina neznanja, ili pak nesposobnosti.

  15. #20990
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Mislim da oni imaju znanja itekako ali i direktive...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    War. War never changes.

  16. #20991
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mi ne ostajemo bez 2-3 igraca, vec bez skoro pola reprezentacije iz Ria. Ako ste mislili sve ih (Djurdjic, Pjesivac, Ukropina, Vidovic... ) ubacit' onda je pitanje dje nas to vodi. Plus sto je Leka najavio odmor. Neke druge pozicije postaju problematicne (bekovska, prvenstveno) i tu rjesenja u podmlatku nemamo.
    Nemam problem sa tim da potpuno podmladimo reprezentaciju, ali imam sa tim da zbog toga propustimo naredne Igre. Ako mislite da cemo sa podmladjenom ekipom lagano obezbijedit' olimpijsku vizu onda neko zivi u zabludi. Dobro se sjecam 2012. i onog kvalifikacionog turnira za OI. A znamo zasto smo bili u toj situaciji. I to sa kakvim timom...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  17. #20992
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Zbilja, koliko treba da prođe od posljednjeg nastupa za jednu reprezentaciju da bi se zaigralo za drugu?

    To pitam zbog situacije u vezi sa Nikolom Radonjićem. Vjerujem da je sada besmisleno da igra za Srbiju jer je taj potez bio iznuđen (ili to ili da ne igra ni za koga). Što se tiče Subotića, iako je (mada više njegov otac) ispao krajnje nekorektan (da ne kažem gomno) prije 4 godine, svako onaj ko je odavde mora biti dobrodošao, ali nešto ne vjerujem u to, jer niko nije ni pomenuo tu mogućnost.
    Nisam siguran je li 2 ili 3 godine.
    Sto se Radonjica tice, dok sam bio doma njegov dolazak u Primorac nije bio zavrsen, pa nisam u klubu potegao to pitanje. Apsolutno smo tu morali reagovat'.
    Nisam ga uzivo uopste gledao otkako je u Bg otisao, valjalo bi njega forsirat na beka.
    Ja sam odje napisao da jesam za to da se sva nasa djeca pokusaju vratit'. Postujem i kontra misljenje.
    Realno, ako Prlainovic bude igrao jos jedan OI ciklus onda ce Subotic i naredne Igre gledat' na televiziji. Na toj strani cak i Rasovic ima prednost u odnosu na njega (a tu su jos i Mitrovic i Cuk).
    Samo da se ne pravimo fini, jer je ta reprezentacija zadnja sa kojom takvi treba da budemo.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  18. #20993
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Uskokovic lupa,isto je tako rekao da nema zime za vaterpolo u CG.
    Cetkovic je strasan,masu mi se dopao isto kao i Dragovic.
    Saveljicu sut citavo prvenstvo oko 28%
    Podgorica Podgoricanima!

  19. #20994
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ja mislim da se odje ne shvata jedna stvar - nema zime za nas vaterpolo (gledajuci 97/98/2000 koji su aktivni ovo ljeto), ali je potrebno biti u samom vrhu i ubuduce. To je razlika u vasim zeljama da se reprezentacija podmladi i izjavama trenera da ce do Tokia biti krizni period.
    Ipak, da ne bude da sam na strani struke, nedje je neko dobro pogrijesio u racunici, jer je po svim parametrima nama period od Londona do Ria trebalo da bude krizni (a sva 3 velika takmicenja bili medju 4! ) nego nakon Ria, dje su trebali da nastupe evropski prvaci - klasa 96 (Djurdjic i Pjesivac... Popadic i Adzic zaostaju), plus Vidovic (koji je stariji), plus Moskov, Mitrovic i Ukropina.
    Posebna tema je sto vecina nabrojenih nema ni 185cm visine...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  20. #20995
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ođe se zaboravlja da su ovo momci do 18 godina, znate sto bi im uradio jedan igrac sa 100kg misicne mase.
    Pa ne bi izranjali glavu iz vode, jedino ako ih pusti da vazduh udahnu.
    Pa Ukropina koji ima najduze ruke ovdje, i kojinje fizicki dosta jak ođe je imao dosta izgubljenih lopti na jaci presing.
    Hrvati su na njega presing pa se cuo nije, zamislite da ga uzme neki kao Janovic
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #20996
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imamo li mi uopste izbora osim radikalnog podmladjivanja reprezentacije? Koliko je realno da igraca ostane iz tima koji je bio u Riju? Ne treba promjenit citav tim, svakako, ali realno do osvjezenja igrackog kadra mora doci.
    Fire in the hole!

  22. #20997
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Crna Gora vs Hrvatska...cijela utakmica...rtcg
    https://mega.nz/#!bwJAVLQC
    Decryption key:
    !DadlLQkprvWEf95wYQZn_M5jcrDkzM2n4r1HFphEMDk
    ps: Kad vam otvori stranicu za download onda prekopirajte ovaj decryption key i onda možete pokrenuti download...

  23. #20998
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    2-3 mlada se dogodine moraju prikljuciti prvom timu. Tu nema spora.

  24. #20999
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Imamo li mi uopste izbora osim radikalnog podmladjivanja reprezentacije? Koliko je realno da igraca ostane iz tima koji je bio u Riju? Ne treba promjenit citav tim, svakako, ali realno do osvjezenja igrackog kadra mora doci.
    Sto je radikalno podmladjivanje? Da se mijenjaju 3 igraca ili 7?
    Ja racunam da Scepo (34), Drasko (32), Vjeko (31), Darko (26), Sasa (29), Mladjan (32, nerealno), Cuckovic (26), Leka (30, najavio pauzu), Misic (29) i Klikovac (27) mogu jos neko vrijeme da budu na okupu.
    Ako Leka napravi pauzu sa 4 beka iz Ria mi ostajemo na Cuckovica!

    Podmladiti reprezentaciju moramo svakako...
    Za najmanje 3 igraca se otvara prostor. I to je to. Ali gubimo mnogo ako ostanemo i bez Leke i bez Mladjana.

    Brine me i to sto sem Leke vise nemamo dominatnog igraca na svojoj poziciji.
    A sjetimo se postave sa bracom Janovic, Lekom, Zlokovicem i Gojkovicem. Realnost se mora prihvatiti. Ne forsiram igranje starijih jer ih obozavam, nego zato sto je izmedju pojedinaca toliko velika razlika... Svako ima pravo da pise svoje misljenje, za neke (Vjeko) sam vec napisao da su zamjenljivi, ali neki Boga mi nisu...


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  25. #21000
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pero izjavi ono za stranca i da ga niko ne pita na sto (koga) cilja? Ili makar poziciju.
    Ja sam ove '98 poprilicno pratio i tu me nije imalo sto iznenadit'. Poceo sam o njima da pisem neposredno pred Cukicev Memorijal (koji su kasnije i osvojili), sto ce reci preko 3 godine...
    Veca enigma su mi ovi godinu stariji. Mitrovica sam odavno hvalio, isplivava Gardasevic koga skoro i ne poznajem. Moskov i Spajic su vec par sezona sa seniorima... Oni su na prekretnici.
    Tesko je u danasnje vrijeme sa 19 godina posvetit' se sportu dje imas neredovnih 300-500e mjesecno.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

Page 840 of 933 FirstFirst ... 340740790830836837838839840841842843844850890 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •