View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 53 of 933 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153553 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #1301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    chuj, ne znam sta ochekujes od bora i ekipe? pa pero ih je istrenirao da ne priznaju ulogu favorita ni protiv petrovca i slicnih, ne bi li sebi dali vishe na znachaju u slucaju eventualnog uspjeha, a u slucaju neuspjeha mogu da kazu ono standardno 'lopta je okrugla, nema favorita, danas svi igraju ....... [popuniti po zelji, u ovom slucaju je u pitanju vaterpolo].
    sto se drugog dijela tiche, ne znam zasto mislis da je to sve nesportski? mislim, ok, kapiram da se moglo i sacekati s tim, ali ne vidim to kao narochito problematichno, samo mozda bezveznjikav potez.

    a gdje je to vlado izjavio? nesto mi je sumnjivo [nista na tvoj rachun, samo mi se vlado uvijek dojmio kao neko ko zna da izmjeri prije nego sto izjavi nesto]
    Ovaj tvoj prvi dio je klasicna sportska prica i ne mogu reci da nisi u pravu, ali dacu ti primjer za moju pricu: kad je Denis Mandic prije 3 godine preuzeo klub izjavio je da je to pocetak cetvorogodisnjeg ciklusa u kojem je cilj da se Primorac popne na krov Evrope. Ruku na srce, cak ni sa Mladjanom mi ove godine nismo bili tim za to, pa se to ove godine to nije ni obecavalo.
    Ali vi imate tu klasu, pa ne znam cemu alibiji!?

    Ja od ranijih slucajeva iz reprezentacije znam da Gojkovic ne moze smislit Primorac. Ovo sam cuo od jednog igraca Primorca, mislim i da je PERPER sjedao pored mene pa moze da potvrdi. Dakle, izjava nije bila za medije. Svejedno.
    Nemam nista protiv toga, cak mi je Vlado i gotivan lik jer je prije svega neko ko vaterpolo drzi u malom prstu, a i to sto mrzi Primorac je u stvari postovanje nekog rivaliteta koji postoji. Ja makar to tako gledam.
    Mislim i ostali u Kotor, jer Vladu se nikad nista ruzno nije skandiralo.
    P r i m o r a c

  2. #1302
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i jug će bit favorit, ako se marković i joković vrate vaterpolu i svi budu zdravi u vrijeme podjele trofeja
    znači jelača ide ća?mogo bi se vrtit u mladost. mladost je dosta slabija kako ad stvari stoje. jedino ih može spasit ako dovedu kissa, ali sumnjam u to

  3. #1303
    big giant head Guest

    Default

    Ovaj tvoj prvi dio je klasicna sportska prica i ne mogu reci da nisi u pravu, ali dacu ti primjer za moju pricu: kad je Denis Mandic prije 3 godine preuzeo klub izjavio je da je to pocetak cetvorogodisnjeg ciklusa u kojem je cilj da se Primorac popne na krov Evrope. Ruku na srce, cak ni sa Mladjanom mi ove godine nismo bili tim za to, pa se to ove godine to nije ni obecavalo.
    Ali vi imate tu klasu, pa ne znam cemu alibiji!?
    ma ne, ja se upravo slazem s tim. i kazem da je pravljenje alibija ono sto su pero i ostali iz jadrana radili godinama i ne ochekujem nista drugachije od njih. upravo mi se zato pero ne svidja [iako je naravno, jedan od najvecih trenera], jer pred svaku utakmicu ima izjave tog tipa, kako ce biti strasno tesko, bla bla, a onda ako se pobjedi - to je zato sto je pero legenda, veliki majstor, heroj radnichke klase, pobio shvabe i doneo pobjedu jadranu/reprezentaciji. meni je to bezveze. mislim, jedno je odmjerenost u izjavama, ne mora ni svako da bude kao murinjo previse samouvjeren, ali ti alibiji i stidljivost su stvarno bezveze.

  4. #1304
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    i jug će bit favorit, ako se marković i joković vrate vaterpolu i svi budu zdravi u vrijeme podjele trofeja
    Mislis li stvarno da Jug, gledajuci pojedinacni kvalitet igraca (vidjecemo kako ce se novljani uigrat), moze da parira novljanima
    Ne znam na osnovu cega ovo ponavljas?

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    znači jelača ide ća?mogo bi se vrtit u mladost. mladost je dosta slabija kako ad stvari stoje. jedino ih može spasit ako dovedu kissa, ali sumnjam u to
    Mladost pregovara sa velikim brojem igraca, vidjecemo sto ce ispast od toga.
    P r i m o r a c

  5. #1305
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da će bit tu neđe obje ekipe. daj mi molim te napiši po pozicijama satav jadrana dogodine, skupa s rezervama.
    Last edited by dida122; 11-06-09 at 21:44. Reason: ispravka

  6. #1306
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ove godine je jug najvažniji dio sezone odigro bez jokovića i markovića. stariji sukno je bio ozlijeđen skoro 3 mjeseca i isto nije igro nego tek u finalu prvenstva. falilo nam je igrača do bola, a opet smo sve utakmice odlično odigrali osim polufinala eurolige. kad bi jug doveo 2. beka napiso bi i da su prvi favoriti, ovako su ipak tu neđe s jadranom, bit će i recco jak, primorac ako svi ostanu...
    je li se vujasinović umirovio?
    Last edited by dida122; 11-06-09 at 21:50.

  7. #1307
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    da, da. ja ne razumijem. ivovića, zlokovića, jokića i ostale će nervirat bebić i to u toj mjeri da će postavit ulimatum upravi ili mi ili ON. onda će uprava bit na teškim mukama
    Ma kakav ultimatum, skupi se koja "kinta", plati profesionalnog ubicu, i baj baj Bebicu

  8. #1308
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sastav Partizana za narednu sezonu je jos uvjek nejasan (kotorska cakula je da Filipovic pregovara sa Cattarom), ne bi me iznenadilo da Vujas naglo prekine...

    Kao sto rekoh, jadranu ce jedino ta pozicija desnog krila biti problematicna, ali s obzirom na sastav vjerujem da ce se ta pozicija popunjavat' u zavisnosti od taktike. Jer, Ivovic, Jokic, Janovic i donekle Gojkovic mogu SVE pozicije da odigraju. Jedino bi sa igracem vise to moglo bit' problem, ali Gojkovic i to moze da odigra.
    Moguce da ce Ivovic i Janovic bit' lijevo, a Gojkovic i Bebic desno. Bek je Jokic, centar Zlokovic. Na klupi imaju Radovica (drugog strijelca tima protekle sezone), Eleza (3. strijelca ove godine), Luku Sekulica (prosjecnog ljevaka), Klikovca (najboljeg juniora u Evropi, mada je decko stagnirao ove godine zbog nekoliko povreda), i Pejakovica (propalog talenta). Rezervni golman je Percinic.

    Neko ce rec' da su rezerve slabe (prosjecne), ali Janovic, Gojkovic i Ivovic su i poznati po tome sto igraju najmanje tri i po' cetvrtine po utakmici. Veliku minutazu imaju i Jokic i Zlokovic.
    Zato i jesu grom od ekipe.
    P r i m o r a c

  9. #1309
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vukasin Micunovic View Post
    Ma kakav ultimatum, skupi se koja "kinta", plati profesionalnog ubicu, i baj baj Bebicu
    :lolblue:i onda još starom bebiću prodaju priču da su ga smakli rivali iz kotora ili gruža, i onda milivoj nahuška suce na njih

  10. #1310
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Sastav Partizana za narednu sezonu je jos uvjek nejasan (kotorska cakula je da Filipovic pregovara sa Cattarom), ne bi me iznenadilo da Vujas naglo prekine...

    Kao sto rekoh, jadranu ce jedino ta pozicija desnog krila biti problematicna, ali s obzirom na sastav vjerujem da ce se ta pozicija popunjavat' u zavisnosti od taktike. Jer, Ivovic, Jokic, Janovic i donekle Gojkovic mogu SVE pozicije da odigraju. Jedino bi sa igracem vise to moglo bit' problem, ali Gojkovic i to moze da odigra.
    Moguce da ce Ivovic i Janovic bit' lijevo, a Gojkovic i Bebic desno. Bek je Jokic, centar Zlokovic. Na klupi imaju Radovica (drugog strijelca tima protekle sezone), Eleza (3. strijelca ove godine), Luku Sekulica (prosjecnog ljevaka), Klikovca (najboljeg juniora u Evropi, mada je decko stagnirao ove godine zbog nekoliko povreda), i Pejakovica (propalog talenta). Rezervni golman je Percinic.

    Neko ce rec' da su rezerve slabe (prosjecne), ali Janovic, Gojkovic i Ivovic su i poznati po tome sto igraju najmanje tri i po' cetvrtine po utakmici. Veliku minutazu imaju i Jokic i Zlokovic.
    Zato i jesu grom od ekipe.
    zato sam i pito. čini mi se da su tanki na klupi. ali ako pogledamo po pozicijama jug mi se čini jači na desnom krilu (neće bebić u prvu postavu, nije on taj kapacitet) i golu, a jadran na sidrunu. ivović je bolji od jugovog lijevog vanjskog bilo da je to marković ili azevedo, a sukno je bolji od janovića. bekovi su podjednaki, a i desni vanjski su tu neđe. a i fatović će bit bolji dogodine trener. ne od mustura nego od fatovića ove sezone.

    tako da ne vidim po čemu su toliko veći favoriti od juga. samo da se ova dva oporave

  11. #1311
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sukno je bolji od janovica...pa ne znam bas...

  12. #1312
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sukno bolji od Janovica? :lolblue:

    Zapamti ovo: sto god mislio o Suknu kao talentu i igracu, sve je to, x5, imao Nikola Janovic kad je bio u njegovim godinama.
    Tvrdim da je Nikola bio najveci kotorski talenat u zadnjih 20 godina!
    Sukno je brz i dobar strijelac i moze da napreduje, ali Nikola je prosao tu skolu...
    Ne znas ko je Nikola Janovic, raspitaj se.
    P r i m o r a c

  13. #1313
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Suština je da se na 45 km razdaljine nalaze dva kluba koji su vrh Evrope. Dva grada koji žive za vaterpolo...
    Libertas

  14. #1314
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dodamo jos 30km i imamo 3
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  15. #1315
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Suština je da se na 45 km razdaljine nalaze dva kluba koji su vrh Evrope. Dva grada koji žive za vaterpolo...
    Nije tacno. Bazeni su puni samo kad su vece utakmice. 10-tak dana prije onog istorijskog 23. maja na utakmici Primorac-Cattaro bilo je 600-700 ljudi.
    Imamo i mi u Kotor svoje "dusmane", koje izbaci poplava kad god je kriza u klubu. Ti ljudi ne da ne vole Primorac, nego ne vole ni vaterpolo.
    U novi je neka druga prica. Oni imaju drugacije probleme. Mnogo ruznije. A i nemaju Bestije...
    P r i m o r a c

  16. #1316
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izjava decenije: "Sukno bolji od N.Janovica"

  17. #1317
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    to sto su se neki malo prerachunali, pa zagrizli vishe nego sto mogu da si priushte, je druga stvar. i takodje nije nesvojstveno sportskim kolektivima.
    Ako se odnosi na nas, a odnosi, mislim da su Mandici imali zatvorenu finansijsku konstrukciju Primorca za ovu sezonu, ali su je "otvorili" najvise zahvaljujuci kiksevima njihovih poslovnih partnera nevezanih za vaterpolo.Tako da mislim da nisu zagrizli vise nego sto su mogli da priuste, nego tacno onoliko koliko su mogli da priuste.......jbg. za kasnije
    Ne branim Mandice imali su i oni mnogo kikseva, prvenstveno sto se Bestija tice :mad:
    Last edited by PERPER; 12-06-09 at 13:56.

  18. #1318
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovako momcovi, imam par pitanja:

    1. Pocinje li sjutra prodaja karata, dje, i u kolko sati?
    2. Oce li se karte za drugu fazu prodavat naknadno ili ce se vec sjutra moc uzet?
    3. Ima li dje da se vidi tacan raspored utakmica?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  19. #1319
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jadran-jug je skoro kao crna gora-hrvatska, s tim sto bi crna gora bila komletnija, a pokazalo se ko je bolji i u malagi i u pekingu, dakle, nema sumnje da je jadran jaci, ali opet ne znaci, sve su to jake ekipe...

  20. #1320
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace, da cestitam upravi JHN-a i svima koji su im pomogli da sastave ovakvu ekipu. Bice zadovoljstvo igrat prottiv vas dogodine i navijat naravno !

  21. #1321
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by noodle View Post
    Dodamo jos 30km i imamo 3
    a koji je treci?

  22. #1322
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eto bu2 kad već pitaš
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  23. #1323
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ovako momcovi, imam par pitanja:

    1. Pocinje li sjutra prodaja karata, dje, i u kolko sati?
    2. Oce li se karte za drugu fazu prodavat naknadno ili ce se vec sjutra moc uzet?
    3. Ima li dje da se vidi tacan raspored utakmica?
    1. Trebalo bi da pocinje sutra, na blagajni SC Moraca, ne znam u koju uru. Ja cu bit' tamo oko 9.
    2. Karte ce moc' da se kupe za cio turnir.
    3. http://www.wpolomne.org/opsirnije.php?id=141171
    P r i m o r a c

  24. #1324
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by UltrasTito View Post
    eto bu2 kad već pitaš
    realno mi budva nije nesto grad vaterpola...

  25. #1325
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Sukno bolji od Janovica? :lolblue:

    Zapamti ovo: sto god mislio o Suknu kao talentu i igracu, sve je to, x5, imao Nikola Janovic kad je bio u njegovim godinama.
    Tvrdim da je Nikola bio najveci kotorski talenat u zadnjih 20 godina!
    Sukno je brz i dobar strijelac i moze da napreduje, ali Nikola je prosao tu skolu...
    Ne znas ko je Nikola Janovic, raspitaj se.
    zašto govoriš o nikoli u prošlom vremenu? sukno nije samo brz i dobar strijelac. i već sad je odličan, a uskoro će bit najbolji igrač svijeta.

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    jadran-jug je skoro kao crna gora-hrvatska, s tim sto bi crna gora bila komletnija, a pokazalo se ko je bolji i u malagi i u pekingu, dakle, nema sumnje da je jadran jaci, ali opet ne znaci, sve su to jake ekipe...
    jug je jači od hr reprezentacije. puno je bolja uigranost juga, kao i zajedništvo igrača. a imaju i azeveda, vićana koji nisu u repki. a i sukno tada nije igro u repki (jest u malagi, ali to je bio njegov debi i nije imo minutažu)

Page 53 of 933 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153553 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •