View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 501 of 933 FirstFirst ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... LastLast
Results 12,501 to 12,525 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #12501
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    e sad nesto komentarisem sa drustvom u srb i govore koliko je komentator RTSa dobro upucen da je tokom prenosa rekao kako dobro brani scepanovic a jos rezervni golman
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #12502
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Vaterpolo neka ostane nama pacenicima, ja to odavno zborim.

    Najava meca sa Grcima:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...u-vrh-4333.php
    potpisujem. ostali neka se bave svim ovim sportovima sto je igi naveo.

    p.s. dobro si se sjetio vise najavu da objavis, e'o te cijeli dan cekam.
    <--- leuk

  3. #12503
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A koliko price oko jedne utakmice Steta je samo sto ce ta sva prica da zavrsi sa danom zavrsetka prvenstva, pa ce se ovih nekoliko pacenika vratiti novsko kotorsko budvanskoj problematici zvanoj prvenstvo crne gore Ali uzivajmo jos koji dan , kad nam je Bog dao
    Jos jedan komentar na proteklo: U moru postova , svega i svacega, tri su po meni relevantna , jedan ima izjavu Mirka vicevica, jedan Udovicica i poslednji Adzicev.
    Meni pogotovo nije jasno zasto se nasao i osjetio prozvan nas sekretar saveza?? Koliko sam shvatio svi su napadali srbe da su odigrali ispod nivoa a ne nas..
    Drago mi je sto je Vicevic potvrdio navode iz mog posta, ali eto i mi pacenici znamo ponesto o ovom sportu

    predjimo na bracu grke sada.. Onaj jedan razlike u hiosu nadam se da nije mjerilo , te da cemo mi mnogo prije kraja tekme znati da nas cekaju madjari...
    Please alowe me to introduce myself.......

  4. #12504
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao sto sam vec rekao prije, grcka nije nimalo naivna ekipa, ima dosta iskusnih igraca koji mogu zadati mnogo problema svakoj ekipi. najjace oruzje im je miralis i lijeva, zgodna strana. ako im to zatvorimo, a vjerujem da hocemo, ne bi trebali imati problema. sidruni im nisu neki, golman isto tako, u napadu su bezidejni, tako da mislim da ne bi trebali imati neke probleme s njima. vjerujem da i nasi momci imaju mnogo vecu zelju sada kad znaju da im je polufinale i borba za medalju pred vratima.
    <--- leuk

  5. #12505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Vec drugi-treci put navodis da im sidruni nisu neki, a ja gledah Italija-Grcka, Talijani su gotovo cijelo vrijeme igrali zonu, malte ne duplirali centra njihovog...
    Mi cemo svakako pocet sa presingom, sa Lekom na beka, Gojkovicem i Mladjanom na vanjskim mi to najbolje i radimo...

    Po meni, najbitnije je da nam ne smire igru, da nas ne ''umrtve''. To je ona klasicna igra koju igraju i njihovi klubovi. Brane se dubokom zonom, Zlokovic ce tesko primati loptu.

    Gledam podatak - Gojkovic je na 5 utakmica igrao ukupno 139 minuta, tj. 27,8 minuta po mecu - 3 i po cetvrtine po mecu...Vidi se koliko nam je trebao... 5 golova i 16 asistencija!

    Zlokovic sut 24/8. To ce jednostavno morat' biti bolje!

    Talijani i Mađari su ih ostavili na po 7 golova. Mislim da ni nama nece vise dati. Samo da napad odradi svoj dio...
    P r i m o r a c

  6. #12506
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Vec drugi-treci put navodis da im sidruni nisu neki, a ja gledah Italija-Grcka, Talijani su gotovo cijelo vrijeme igrali zonu, malte ne duplirali centra njihovog...
    Mi cemo svakako pocet sa presingom, sa Lekom na beka, Gojkovicem i Mladjanom na vanjskim mi to najbolje i radimo...

    Po meni, najbitnije je da nam ne smire igru, da nas ne ''umrtve''. To je ona klasicna igra koju igraju i njihovi klubovi. Brane se dubokom zonom, Zlokovic ce tesko primati loptu.

    Gledam podatak - Gojkovic je na 5 utakmica igrao ukupno 139 minuta, tj. 27,8 minuta po mecu - 3 i po cetvrtine po mecu...Vidi se koliko nam je trebao... 5 golova i 16 asistencija!

    Zlokovic sut 24/8. To ce jednostavno morat' biti bolje!

    Talijani i Mađari su ih ostavili na po 7 golova. Mislim da ni nama nece vise dati. Samo da napad odradi svoj dio...
    po meni se nasi i italijanski bekovi ne mogu porediti. nisam rekao da su im sidruni operisani od zivota, samo smatram da nam s te pozicije najmanja opasnost prijeti. protiv italije nijedan gol s 2m nisu dali, a evo sam se iznenadio da je grcka imala 9 puta igraca vise protiv italije - ne mogu se sjetiti koliko je tih iskljucenja izboreno od njihovih sidruna.

    zato sam i rekao da nam najveca opasnost prijeti od 2 igraca, tj sa 2 pozicije - zgodnog/lijevog krila i nezgodnog/desnog vanjskog.

    mozda grijesim, zato je capro selektor, a ne ja.....
    <--- leuk

  7. #12507
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    kao sto sam vec rekao prije, grcka nije nimalo naivna ekipa, ima dosta iskusnih igraca koji mogu zadati mnogo problema svakoj ekipi. najjace oruzje im je miralis i lijeva, zgodna strana. ako im to zatvorimo, a vjerujem da hocemo, ne bi trebali imati problema. sidruni im nisu neki, golman isto tako, u napadu su bezidejni, tako da mislim da ne bi trebali imati neke probleme s njima. vjerujem da i nasi momci imaju mnogo vecu zelju sada kad znaju da im je polufinale i borba za medalju pred vratima.

    ako su ovakvi kakvi navodiš, dobit će te ih bar 8 razlike
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  8. #12508
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tj, pustice nas da ih dobijemo 8 razlike
    Fire in the hole!

  9. #12509
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    ako su ovakvi kakvi navodiš, dobit će te ih bar 8 razlike
    nisam rekao da su operisani, vec da su takvi u odnosu na kvalitetnije reprezentacije. utakmice sa turskom, holandijom i makedonijom stvarno ne smatram nesto preozbiljno.

    p.s. i zaboravih napomenut da igraju veceras bez selektora, jer je andric dobio crveni karton na utakmici protiv italije. i to je jedan veliki hendikep za njih.
    Last edited by Fidimose; 25-01-12 at 12:11.
    <--- leuk

  10. #12510
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imali koji nacin da se gleda nocas RTCG2 online? Van CG sam pa mi treba, da ne trazim sad po raznim sajtovima.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  11. #12511
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Imali koji nacin da se gleda nocas RTCG2 online? Van CG sam pa mi treba, da ne trazim sad po raznim sajtovima.

    mms://beotelmedia.beotel.net/tvcg

    Kopiraj i gurni u adresu
    Last edited by Insua; 25-01-12 at 13:35.

  12. #12512
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    e sad nesto komentarisem sa drustvom u srb i govore koliko je komentator RTSa dobro upucen da je tokom prenosa rekao kako dobro brani scepanovic a jos rezervni golman
    Brao, brao, da je uvijek bio rezerva, i da mu je ovo konacno sansa da pokaze svoje kvalitete...a najjace kad je reka' "Evo i ovo da kazem, Scepanovic je rodjen u Beogradu, da se zna! "...kako je njemu tesko pao poraz...

  13. #12513
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    Tj, pustice nas da ih dobijemo 8 razlike


    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    nisam rekao da su operisani, vec da su takvi u odnosu na kvalitetnije reprezentacije. utakmice sa turskom, holandijom i makedonijom stvarno ne smatram nesto preozbiljno.

    p.s. i zaboravih napomenut da igraju veceras bez selektora, jer je andric dobio crveni karton na utakmici protiv italije. i to je jedan veliki hendikep za njih.

    pa kako su tako očajni (u odnosu na ozbiljne) na ključnim pozicijama golmana i sidruna, a još i bezopasni u napadu izvukli -2 sa mađarima i -3 sa talijanima?
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  14. #12514
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da ce nam biti jako zajebano i da ce biti na gol-dva razlike. Oni ce pokusati da nam zatvore kontre, umrtvice igru. Samo da mi ne gubimo glavu ako bude neizvjesna i nervozna zavrsnica...
    Fire in the hole!

  15. #12515
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    348
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    Brao, brao, da je uvijek bio rezerva, i da mu je ovo konacno sansa da pokaze svoje kvalitete...a najjace kad je reka' "Evo i ovo da kazem, Scepanovic je rodjen u Beogradu, da se zna! "...kako je njemu tesko pao poraz...
    Govoriš o Saši Mikiću neviđenom kretenu, mada ni ostali nisu ništa bolji. Aci Stojanoviću je posle peterca Milana Aleksića u Rimu 2009 trebalo 5 sekundi da shvati da je to zadnji peterac i da smo osvojili zlato. Jedini normalan je Slobodan Šarenac ali on je zadužen za košarku.

    Čovek je bio 100% ubeđen da je nameštena utakmica pa je zbog toga tako komentarisao u smislu: '' Ako već nećete da igrate, ne morate da se brukate ''. Ili za Šćepanovića: '' Vidi ovog, rođen u Beogradu do juče su igrali zajedno a sad brani kao lud, pa nek pusti nešto ''. Uglavnom kreten čovek, koji je prenosio vaterpolo jer su ostali zauzeti zbog rukometa.

  16. #12516
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Naprotiv, gotovo uvjek vaterpolo utakmice na RTS-u prenosi Mikic, gotovo deceniju unazad! Cak se i ne sjecam ko je prije njega to radio, Korac cini mi se...
    Covjek jos pravila nije naucio, a one utakmice sa Kuljacom kao konsultantom su antologijske. Po glupostima naravno.
    I zato kad pogledam sve te vaterpolo komentatore u Hrvatskoj (HRT) i Srbiji (RTS i Arena), mozemo samo biti srecni sto imamo Maksima Zivaljevica, za njih je prof.dr. ovog sporta! Covjek se potrudio da ukapira makar osnove vaterpola, te zna objasniti kako je i zasto peterac itd, itd.


    Sutra pocinje veliki turnir za mladje juniore u Zagrebu, iz Primorca sam dobio neke detalje vezane za sve to, te ih predocio u text:
    http://www.mondocafe.me/ostali-sport...vropi-4357.php


    Naravno, portal ce biti otvoren za sve, ali ja necu nikoga molit' da mi salje detalje.
    Sve radim na dobrovoljnoj (prijateljskoj) osnovi i za promociju vaterpola. Dok sam tu.
    Hvala i CdM-u na razumijevanju, naravno.
    Last edited by cattaro; 25-01-12 at 15:21.
    P r i m o r a c

  17. #12517
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post





    pa kako su tako očajni (u odnosu na ozbiljne) na ključnim pozicijama golmana i sidruna, a još i bezopasni u napadu izvukli -2 sa mađarima i -3 sa talijanima?
    pa ovako:
    - u utakmici protiv italije, golove grcke su postigli igraci koje sam naveo - 4 gola s lijeve strane, 2 s desne (miralis) i 1 iz peterca
    - golman im je imao 3 odbrane
    - kao sto rekoh, ne mogu se sjetiti, ali ne znam koliko je ukupno iskljucenja bilo na njihovim sidrunima
    - zaboravljas da su i utakmicu sa holandijom jedna dobili...

    a sto se italije tice, nisu ni oni nista bolji bili. uglavnom se sve svodilo na suteve iz vanjskih pozicija, imali su 2 peterca, i imali su dvije dobre akcije kad su dali gol s 2m (1 aicardi, 1 kapenna)

    li ako ce ti biti lakse, grcka je apsolutni favorit veceras.
    <--- leuk

  18. #12518
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Zbilja, utakmicu Italija-Grcka sam pazljivo odgledao. Na samom startu Grci daju dva gola kakva se ne gledaju ni kod kadeta: u napadu Grci, Talijani sa svojim desnim vanjskim dupliraju grckog sidruna, dolazi lopta do grckog lijevog vanjskog (koji je slobodan, jelte), na njega skace Talijansko desno krilo, pri cemu Ntoskas na lijevom krilu ostaje sam...i oba puta lagano realizuje pored one statue na talijanskom golu. Mislim da sam jasno objasnio ovo... Nakon sto su dali ta dva smijesna gola do kraja meca su dali jos jedan gol (isti igrac) sa lijevog vanjskog iz igre, ostalo iz peteraca i igraca vise.
    Nisu me impresionirali, mnogo su bolji bili protiv Mađara...

    Nocasnji mec Italija-Njemacka sudi isti par koji je sudio CG-Srb


    Moze nekome biti interesantno:
    http://www.waterpoloworld.com/News/t...di-Arabia.aspx
    P r i m o r a c

  19. #12519
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Zbilja, utakmicu Italija-Grcka sam pazljivo odgledao. Na samom startu Grci daju dva gola kakva se ne gledaju ni kod kadeta: u napadu Grci, Talijani sa svojim desnim vanjskim dupliraju grckog sidruna, dolazi lopta do grckog lijevog vanjskog (koji je slobodan, jelte), na njega skace Talijansko desno krilo, pri cemu Ntoskas na lijevom krilu ostaje sam...i oba puta lagano realizuje pored one statue na talijanskom golu. Mislim da sam jasno objasnio ovo... Nakon sto su dali ta dva smijesna gola do kraja meca su dali jos jedan gol (isti igrac) sa lijevog vanjskog iz igre, ostalo iz peteraca i igraca vise.
    Nisu me impresionirali, mnogo su bolji bili protiv Mađara...

    Nocasnji mec Italija-Njemacka sudi isti par koji je sudio CG-Srb


    Moze nekome biti interesantno:
    http://www.waterpoloworld.com/News/t...di-Arabia.aspx
    znao sam da sam nesto zaboravio dodat. pastorino kao da nije u utakmici, ima reakciju kao prenos na rctg, zivaljevic 3 sec prije slike govori gooooooooooool.
    <--- leuk

  20. #12520
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li dje link za gledanje online????
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #12521
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  22. #12522
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    omg, ja sam mislio da je ono zajebancija za pay per view gledanje u visokoj rezoluciji. cccc....ima li dje da se gleda normalno?
    <--- leuk

  23. #12523
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Padoh na rumune h2 ..... bilo je 9:8 pred kraj... jel tako i zavrsilo ??
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  24. #12524
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zavrsilo je 12:10
    Fire in the hole!

  25. #12525
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a cattaro i fidimose, koliko je realno da dobijemo bar 3 razlike? toliko iznosi hendikep na kladionici.

Page 501 of 933 FirstFirst ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •