View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 399 of 933 FirstFirst ... 299349389395396397398399400401402403409449499899 ... LastLast
Results 9,951 to 9,975 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #9951
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Nije Tucak jos uvijek spreman da vodi neku vrhunsku reprezentaciju(nadam se da smo mi to jos uvijek). Ali za par godina...
    Šalim se ja naravno, ali s obzirom na ovo što vam se događa očito je da bi bilo tko bio bolji izbor od Pera.

  2. #9952
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tMislim da je Pero sitan za sidruna a i da Tucak ima slab šut
    U svakom slučaju,kada budu kompletni a ne bude rezultata,Pero će se detronizovat.
    Evo pričao sam sa Zdeslavom Vrdoljakom,kaže da je suđenje i zapisnički sto smijurija,delegat se ne pita,neko iz lože komanduje vremenom i stolom.Juče su, kaže ,slali obezbjeđenje da naloži Janoviću da ne dobacuje iz publike,a Zdeslava su prijetili udaljavanjem sa tribina,ka' da je u Tripoliju
    Last edited by minjo; 25-06-11 at 10:12.

  3. #9953
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,273
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Ne'mozete tako da pricate za trenera CG.
    DOk je CG dobijala sve je kako treba bilo,a sad kad gube svi protiv njih,ne moze se svaka dobiti,mora se i neka izgubiti..
    Iskreno bolje sto su ispali,jer bi ih Srbija ja mislim dobila sa dosta razlike..

  4. #9954
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ne'mozete tako da pricate za trenera CG.
    DOk je CG dobijala sve je kako treba bilo,a sad kad gube svi protiv njih,ne moze se svaka dobiti,mora se i neka izgubiti..
    Iskreno bolje sto su ispali,jer bi ih Srbija ja mislim dobila sa dosta razlike..
    iskreno se nadam da se salis....

  5. #9955
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da samo si zaboravio da je taj niz pobjeda trajao 15tak dana u spaniji isto toliko na OI u kini i onda nekih 7 dana u podgorici...sve nakon toga je rasulo...bilo je pobjeda i nakon toga al su sve te pobjede bile na silu, a inace losa atmosfera traje vec vise od 2 godine a sto je najgore ne vidi se kraj ovom loodilu...tonemo sve vise a sto je najgore istina nikako da izadje u javnost, svakakve glasine se sire vec vise od 2 godine al sta se stvarno zbiva u svlacionici nadam se da ce se uskoro saznat jer dok to ne izadje u javnost ima rezultatski samo da tonemo...
    al dobro...ionako je vecini u savezu bitnij licni interes od rezultta repke...

  6. #9956
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kalimero View Post
    da samo si zaboravio da je taj niz pobjeda trajao 15tak dana u spaniji isto toliko na OI u kini i onda nekih 7 dana u podgorici...sve nakon toga je rasulo...bilo je pobjeda i nakon toga al su sve te pobjede bile na silu, a inace losa atmosfera traje vec vise od 2 godine a sto je najgore ne vidi se kraj ovom loodilu...tonemo sve vise a sto je najgore istina nikako da izadje u javnost, svakakve glasine se sire vec vise od 2 godine al sta se stvarno zbiva u svlacionici nadam se da ce se uskoro saznat jer dok to ne izadje u javnost ima rezultatski samo da tonemo...
    al dobro...ionako je vecini u savezu bitnij licni interes od rezultta repke...
    Dobro si sve primjetio. Jedino nijesi konstatovao zbog cega ne izlazi istina u javnost. Ne izlazi, jer je ova reprezentacija drzavni projekat i zato sto je vecina rukovodstva saveza, vjerovatno i sam selektor u DPS-u. Inace, da nije toga, prslo bi ovo odavno. Vidjecemo ko ce sve od igraca i na svjetskom igrati, a bilo ko od ovih kljucnih ako bude nedostajao mozemo se pozdravit s medaljom, makar sve idealno medju igracima i seletorom bilo...Iskreno, ja ni sa bronzanom ne bih bio zadovoljan...

  7. #9957
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Dobro si sve primjetio. Jedino nijesi konstatovao zbog cega ne izlazi istina u javnost. Ne izlazi, jer je ova reprezentacija drzavni projekat i zato sto je vecina rukovodstva saveza, vjerovatno i sam selektor u DPS-u. Inace, da nije toga, prslo bi ovo odavno. Vidjecemo ko ce sve od igraca i na svjetskom igrati, a bilo ko od ovih kljucnih ako bude nedostajao mozemo se pozdravit s medaljom, makar sve idealno medju igracima i seletorom bilo...Iskreno, ja ni sa bronzanom ne bih bio zadovoljan...
    Nađi neko rješenje iz SNP što prije,inače ništa od OI.Ada,manite se politike,problem je u međuljudskim odnosima i sujetama.,sad i odsudstvo zbog povreda.Bronza je sad ko zlato velika.

  8. #9958
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Nađi neko rješenje iz SNP što prije,inače ništa od OI.Ada,manite se politike,problem je u međuljudskim odnosima i sujetama.,sad i odsudstvo zbog povreda.Bronza je sad ko zlato velika.
    Ja shvatam da ti ovdje nekog branis, samo ne shatas da sam ovo napisao u pozitivnom kontestu za DPS jer mislim da nije njih da bi prsla reprezentacija. Umije DPS i bez tebe i tvojih odbrana tipa "Radic"...Opusti se malo...

  9. #9959
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Ja shvatam da ti ovdje nekog branis, samo ne shatas da sam ovo napisao u pozitivnom kontestu za DPS jer mislim da nije njih da bi prsla reprezentacija. Umije DPS i bez tebe i tvojih odbrana tipa "Radic"...Opusti se malo...
    Ja sam opušten,no neki nijesu.Pola igrača otvara svoje biznise,i vise na telefon na vezi ITA-MNE razgovarajući sa zaposlenima,ima li gostiju,kako je,je li bila inspekcija.Veoma su igrači zabrinuti lošom igrom
    btw,Pero ne brine,njegovi apartmani su u fulu cijelo ljeto!
    Last edited by minjo; 25-06-11 at 15:31.

  10. #9960
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li se dje gledat/pratit rezultat ovih razigravanja za od 5. do 8. mjesta?

  11. #9961
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije da ne znam ja zbog cega se oni drze na okupu jos uvjek al kad tad ce prsnut ...tj ne njihovom voljom vec kad javnost pocne da bude nezadovoljna rezultatima...imena imamo uvjek za medalju ali individualno...ali kao kolektiv im ne stima...dzaba minjo i svi da igraju...igrali su i u rim i u zagreb i ista boljka im je bila...pogubljenost u napadu...nista osim toga...a zbog cega je to, mislim da je to perov problem...tj posao selektora je da to prevazidje...dal je u pitanju prestiz kod igraca ili nesto durugo ne znam...u svakom slucaju krajnji domet u shanghai nam je od 5. do 8. mjesta...nadam se ne ispod toga...istosam napisao i pred zagreb jer trenutno u repki nista ne stima...samo cekam kad ce da izbije tuca medju igracima...tj da se zvanicno pise o tome ili bar incidentima i koskanjem...

  12. #9962
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zlokovic zbog povrede ramena 99% nece igrat na Svjetsko prvenstvo. Ovih dana ide kod nekog doktora u Rijeku / Pulu (neki poznati doktor koji je za kratko vrijeme oporavio Ivana Balica kad je imao slicnu povredu), ako on ne pomogne, ide za Njemacku... Znaci i u Sangaj nista od medalje, bez Borisa i sa ovakvom igrom nema sanse...

  13. #9963
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    Zlokovic zbog povrede ramena 99% nece igrat na Svjetsko prvenstvo. Ovih dana ide kod nekog doktora u Rijeku / Pulu (neki poznati doktor koji je za kratko vrijeme oporavio Ivana Balica kad je imao slicnu povredu), ako on ne pomogne, ide za Njemacku... Znaci i u Sangaj nista od medalje, bez Borisa i sa ovakvom igrom nema sanse...
    A inace bismo je osvojili ? Posto nam u zadnje vrijeme dobro ide...

  14. #9964
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    A inace bismo je osvojili ? Posto nam u zadnje vrijeme dobro ide...
    A sto da je ne osvojimo ? Igrace imamo, imali bi cijelo ljeto da se uigraju, da se popravi atmosfera... Ali bez Borisa tesko, on je pola ekipe...

  15. #9965
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ne'mozete tako da pricate za trenera CG.
    DOk je CG dobijala sve je kako treba bilo,a sad kad gube svi protiv njih,ne moze se svaka dobiti,mora se i neka izgubiti..
    Iskreno bolje sto su ispali,jer bi ih Srbija ja mislim dobila sa dosta razlike..
    Mislis da je nama bolje sto smo ispali da ne bi od Srbije izgubili sa dosta razlike ili zbog neceg drugog ? Nego kako da pricamo za njega ? Evo zadnje nekolike godine ne mozemo da se izborimo medju 4 najbolje reprezentacije ni na jendom vecem takmicenju.Ali osim toga, promjene su potrebne od korijena a ako je tu korjen problema onda je samo pitanje vremena kad ce neko nesto ucinjet' po tom pitanju...Za to vrijeme cemo ovako prolaziti i stagnirati,klubovi ce nam se
    raspadati,a mladi ce da bjeze i igraju po inostranstvu. Ne moze se svaka dobiti,istina,ali se zna koji je nivo nasa reprezentacija i koje su njene realne mogucnosti,tako da su su ovi zadnji porazi (od Kanade i SAD) samo dokaz da nesto nije u redu,da nesto ne stima kako treba.

  16. #9966
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    A sto da je ne osvojimo ? Igrace imamo, imali bi cijelo ljeto da se uigraju, da se popravi atmosfera... Ali bez Borisa tesko, on je pola ekipe...
    Pa dobro bi bilo.Imam i ja istu zelju,dabogda osvojili najmanje bronzu ali iskreno ne vjerujem vise da postoji zdrava atmosfera kod nas u reprezentaciji i uopste
    u vaterpolu,a to mora nedje da se odrazi.

  17. #9967
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Mislim da je najvaznije da shvatimo da je ova trenutna ekipa prosla svoj zenit, bitno je sad stvoriti mlade igrace, makar da budu priblizno kao ovi i da uz dobru atmosferu i dobar rad(naravno i uz novog selektora) , pokusaju da naprave bolje rezultate od trenutnih reprezentativaca. Nazalost ne vidim da se to radi.Eto i Boris vjerovatno ne igra (realno mi nemamo boljeg centra od njega), neka se neko jos povrijedi i mozemo da se slikamo. Dzaba je onda Perova eventualna ostavka, nikad vise medalje...

  18. #9968
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Mislim da je najvaznije da shvatimo da je ova trenutna ekipa prosla svoj zenit, bitno je sad stvoriti mlade igrace, makar da budu priblizno kao ovi i da uz dobru atmosferu i dobar rad(naravno i uz novog selektora) , pokusaju da naprave bolje rezultate od trenutnih reprezentativaca. Nazalost ne vidim da se to radi.Eto i Boris vjerovatno ne igra (realno mi nemamo boljeg centra od njega), neka se neko jos povrijedi i mozemo da se slikamo. Dzaba je onda Perova eventualna ostavka, nikad vise medalje...
    Prošla svoj zenit, a najstariji igrač ne računajući Šefika ima 31.godinu
    Last edited by PERPER; 25-06-11 at 17:43.

  19. #9969
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Prošla svoj zenit, a najstariji igrač ne računajući Šefika ima 31.godinu
    Nijesam mislio na godine. Neko bljesne sa 20 i ugasi se. Po mom skromnom misljenu ovi su svoj maksimum postigli(barem u reprezentaciji). Ako nesto uspiju vise od ovog do sad, ili makar ponove ostvarene rezultate, nece biti niko srecniji od mene. A u pravu si, u najboljim su godinama ali kao da nijesu...
    Last edited by fotograf; 25-06-11 at 20:57.

  20. #9970
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    treba da se pojavi neko ko ce znati da ih motivise. i sto da ne, osvjezi ekipu. ali ocigledno je da pero ne moze vise da bude taj ko ce ih drzati gladnim uspjeha.

  21. #9971
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    treba da se pojavi neko ko ce znati da ih motivise. i sto da ne, osvjezi ekipu. ali ocigledno je da pero ne moze vise da bude taj ko ce ih drzati gladnim uspjeha.
    Misljenja sam da bi na mjesto selektora trebalo dovesti neku igracku legendu sa ex yu prostora, nekog koga bi igraci malo vise postovali, nekog sa malo vecim autoritetom od Perovog. Mada mi nije jasan onaj ko nema motiv kad himnu cuje(nadam se da ovo nije slucaj sa nasim igracima vec da im jednostavno ne ide sa Perom). Uprkos svim ovim losim rezultatima i nezalaganjem, iskreno se nadam da ce nas iznenaditi dobrom igrom i medaljom. Samo se izgaranje za drzavni grb trazi...

  22. #9972
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mada mi nije jasan onaj ko nema motiv kad himnu cuje
    to o himni i grbu i kako treba srce da im zatitra kad cuju taktove svoje himne je malo vise mit i demagogija, malo manje nekakav presudni faktor ili sta vec. reprezentacija je tim koji moze da boluje od istih boljki kao i bilo koji tim. da, igranje za reprezentaciju moze dodatno da motivise u nekim utakmicama [kao sto i igranje za klub moze], ali nemaju himne i grbovi nekakvu misticnu moc.
    ja sam prilicno siguran da bi svaka promjena u ovom trenutku bila dobra, pa taman i da dodje i losiji trener od pera. prosto, ovdje je doslo do ociglednog zasicenja, sto nepogrijesivo vodi i do slabijih odnosa unutar reprezentacije, slabije igre itd

  23. #9973
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E wala fini su mi to igraci kad su se zasitili sa jednom medaljom. A i taj ko ne osjeca nista kad slusa himnu ili igra za svoju zemlju samo neka je zdravo. Ne moze se meni nikad porediti reprezentacija i klub. Mada se zbog para vise za klubove bore

  24. #9974
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    himna i grb tj motiv mogu bit šlag na tortu, ali prije toga mora sve funkcionirat. jer svaka država ima i himnu i grb. ako se slabo radi na treninzima, ako su igrači posvađani, ako nema dobre atmosfere među njima, nikakav im motiv neće pomoć

    italija dobila na peterce hrvatsku
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  25. #9975
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Neka se bore pa makar svaku izgubili. Mozda nas ipak pozitivno iznenade, nikad se ne zna...

Page 399 of 933 FirstFirst ... 299349389395396397398399400401402403409449499899 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •