View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 387 of 933 FirstFirst ... 287337377383384385386387388389390391397437487887 ... LastLast
Results 9,651 to 9,675 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #9651
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Svaka chast momci...
    #fakenews

  2. #9652
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  3. #9653
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Još jedan sraman tekst a.haverića u današnjim vijestima.

  4. #9654
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odlično i videi i sve skupa. samo malo primjedba sa moje strane. vidim da je bila samo jedna zastava i to ova kontra herceg novog. rivalitet je uvijek poželjan i sve skupa, ali prije svega se navija za svoj klub, posebice kad taj rival nije "u toj utakmici" pa ste po meni trebali nositi zastave primorca, a ne ovu kontra hn. jer prvo ste navijači svog kluba i baš zbog toga vam je jadran rival, a ne obratno
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  5. #9655
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    vidim na klipu jednog od najvecih navijaca na ovim prostorima! bravo O.P.! :*

  6. #9656
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    odlično i videi i sve skupa. samo malo primjedba sa moje strane. vidim da je bila samo jedna zastava i to ova kontra herceg novog. rivalitet je uvijek poželjan i sve skupa, ali prije svega se navija za svoj klub, posebice kad taj rival nije "u toj utakmici" pa ste po meni trebali nositi zastave primorca, a ne ovu kontra hn. jer prvo ste navijači svog kluba i baš zbog toga vam je jadran rival, a ne obratno
    Pogledaj malo bolje A i ja se slažem s ovim što si rekao, i po meni je ovo bilo nepotrebno, al jbg. ljudi su još pod utiskom čitave smiješne sezone, posljednje utakmice, svega onoga što joj je prethodilo i svega ovoga poslije nje. Jbg. njima nije pošteno da Primorac igra u oslabljenom najačem sastavu , ali je pošteno da oni puštaju bd u hn. Što ćemo, nekome je takva sudbina, razumijem ih nije lako, 2006/2007 osvojili smo titulu, 2007/2008 opet osvojili titulu, 2008/2009 direktno preko njih se plasirali na F4 i osvojili, 2009/2010 opet preko njih se plasirali na F4 i bili drugi i 2010/2011 kad smo igrali u punom, punom sastavu dobijali ih po 5-6 razlike, i na kraju im "oduzeli" titulu. Jagnje je bilo spremno, ali ne vjerujem da su imali apetita, posebno kapiten jhn-a i kapiten repke.
    Slika govori više od 1000 riječi.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	218288_1995916027062_1518301501_32131591_2476754_o.jpg 
Views:	89 
Size:	108.6 KB 
ID:	57982  
    Last edited by PERPER; 17-05-11 at 18:45.

  7. #9657
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    vidim na klipu jednog od najvecih navijaca na ovim prostorima! bravo O.P.! :*
    Nije najveći, no je za Oskara

  8. #9658
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    neka vi ta prica ne spamujte po temi :P :blah:

  9. #9659
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam da je rano jos o tome pricati, ali zna li se gdje ce igraci primorca sledece godine?

    pretpostavljam da ce ovi mladji, draskovic, brguljan, ostati, ali sta je s ovim seniorima, petrovicem, azevedom, radicem, itd?

    btw, zar nije spominjano da je cuckovic raskinuo ugovor s primorcem zbog neizmirenih obaveza, kao sto je bila situacija s da. brguljanom? ako je tako bilo, kako je igrao protiv jadrana?

    interesantan ce biti ovaj prelazni rok...udovicic, pijetlovic, muslim, janovic, itd itd, svi slobodni igraci od ljeta.
    <--- leuk

  10. #9660
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    znam da je rano jos o tome pricati, ali zna li se gdje ce igraci primorca sledece godine?

    pretpostavljam da ce ovi mladji, draskovic, brguljan, ostati, ali sta je s ovim seniorima, petrovicem, azevedom, radicem, itd?

    btw, zar nije spominjano da je cuckovic raskinuo ugovor s primorcem zbog neizmirenih obaveza, kao sto je bila situacija s da. brguljanom? ako je tako bilo, kako je igrao protiv jadrana?

    interesantan ce biti ovaj prelazni rok...udovicic, pijetlovic, muslim, janovic, itd itd, svi slobodni igraci od ljeta.
    Nije Čučković raskidao ugovor sa Primorcem, nego je tražio da mu po završetku sezone klub da ispisnicu. Što se tiče ostalih igrača, ništa se još ne zna, ali vjerovatno da će starija garda neđe otići ukoliko se nešto senzacionalno ne dogodi. Mislim da Azevedo sigurno napušta klub, Kalaj takođe. Za ostale ne znam.

  11. #9661
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    a shto mi radi drug perper, ispade da novljani imaju komplekse nekakve od kotorana stoli )
    vjeruj mi stari da o takvim stvarima mozes pricat sa nekima koji pojma nemaju o waterpolu, a svi ostali koji su dovatili onu loptu znaju kako je izmedju kotora i novog stanje.

    a kad ti tako lijepo pises o uspijesima kotora , ajde da ti ne ostanem duzan za uspjehe jadrana jel

    jeli jadran osvojio 2006/2007 kup. jeli osvojio jadran 2007/08 opet kup, jeli jadran osvojio titule 2009 i prosle godine? Jeli jadran odigrao jedan final four ili nije?
    koliko se ja sjecam cini mi se da je i jadran vodio kotora u sred kotora 5 razlike prije dvije godine?
    Shto treba odje sada da se broje sve utakmice ikad odigrane izmedju jadrana i kotora , jel pa da vidimo ko je kad i koliko bio bolji.

    Ja ne znam sto treba odje da se desi pa da se neke stvari prestanu pisati, nego samo treba opet potpirivat neke ispricane stvari..

    Iskreno vise necu na ovakve stvari odgovarat, ako neko hoce da lijeci svoje komplekse na ovakav nacin, a da mu je prosto
    Please alowe me to introduce myself.......

  12. #9662
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    a shto mi radi drug perper, ispade da novljani imaju komplekse nekakve od kotorana stoli )
    vjeruj mi stari da o takvim stvarima mozes pricat sa nekima koji pojma nemaju o waterpolu, a svi ostali koji su dovatili onu loptu znaju kako je izmedju kotora i novog stanje.

    a kad ti tako lijepo pises o uspijesima kotora , ajde da ti ne ostanem duzan za uspjehe jadrana jel

    jeli jadran osvojio 2006/2007 kup. jeli osvojio jadran 2007/08 opet kup, jeli jadran osvojio titule 2009 i prosle godine? Jeli jadran odigrao jedan final four ili nije?
    koliko se ja sjecam cini mi se da je i jadran vodio kotora u sred kotora 5 razlike prije dvije godine?
    Shto treba odje sada da se broje sve utakmice ikad odigrane izmedju jadrana i kotora , jel pa da vidimo ko je kad i koliko bio bolji.

    Ja ne znam sto treba odje da se desi pa da se neke stvari prestanu pisati, nego samo treba opet potpirivat neke ispricane stvari..

    Iskreno vise necu na ovakve stvari odgovarat, ako neko hoce da lijeci svoje komplekse na ovakav nacin, a da mu je prosto
    Hehehhehe, ovo sam napisao, znajući kakva će tvoja reakcija bit. Mi smo svoje komplekse odavno izliječili, a vi još bolujete od njih, čim se pozivate na poštenje i nekakve mađije. Pogledaj sliku, ona ti sve kaže. Mislim da im odavno nije bilo teže noći, ali opet ti kažem, nije im lako bilo ovih zadnjih 5 godina iako su uzeli 2 Kupa i 2 Prvenstva, a boga mi i dvije JL. Za sve loše stvari koje su im se desile, isključivi krivci smo mi, a to je ono što najviše boli. Da ste to vi nama napravili, ja ti priznajem da bi mi bilo puno teže nego da nam to bd napravi. Ipak ste vi respektabilniji

  13. #9663
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Mozda je zbog tog " postenja" tebe toliko zabolio onaj Havericev tekst??

    E zbog ovog " respektabilniji" ti sve oprastam :P
    Please alowe me to introduce myself.......

  14. #9664
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    Mozda je zbog tog " postenja" tebe toliko zabolio onaj Havericev tekst??

    E zbog ovog " respektabilniji" ti sve oprastam :P
    Nemaš što da mi opraštaš, to ti je živa istina i ne vjerujem da je nisi znao Nama je 10 puta milije dobit jhn nego bilo koju ekipu na svijetu. Kao i vama nas i to je po meni sasvim normalno. A Haverićevi tekstovi me uopšte ne bole, samo me iznenađuje koliko može bit plitak i neukusan.

  15. #9665
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Nemaš što da mi opraštaš, to ti je živa istina i ne vjerujem da je nisi znao Nama je 10 puta milije dobit jhn nego bilo koju ekipu na svijetu. Kao i vama nas i to je po meni sasvim normalno. A Haverićevi tekstovi me uopšte ne bole, samo me iznenađuje koliko može bit plitak i neukusan.
    el clasico.

    meni je najmilija pobjeda nad primorcem ona u kotor prosle godine, kad smo gubili 6 razlike u trecoj cetvrtini, a na kraju dobili 1 ili 2 razlike.
    <--- leuk

  16. #9666
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Pogledaj malo bolje A i ja se slažem s ovim što si rekao, i po meni je ovo bilo nepotrebno, al jbg. ljudi su još pod utiskom čitave smiješne sezone, posljednje utakmice, svega onoga što joj je prethodilo i svega ovoga poslije nje. Jbg. njima nije pošteno da Primorac igra u oslabljenom najačem sastavu , ali je pošteno da oni puštaju bd u hn. Što ćemo, nekome je takva sudbina, razumijem ih nije lako, 2006/2007 osvojili smo titulu, 2007/2008 opet osvojili titulu, 2008/2009 direktno preko njih se plasirali na F4 i osvojili, 2009/2010 opet preko njih se plasirali na F4 i bili drugi i 2010/2011 kad smo igrali u punom, punom sastavu dobijali ih po 5-6 razlike, i na kraju im "oduzeli" titulu. Jagnje je bilo spremno, ali ne vjerujem da su imali apetita, posebno kapiten jhn-a i kapiten repke.
    Slika govori više od 1000 riječi.
    isprika, promakla mi je ova druga zastava. ali shvatio si što sam htio kazat
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  17. #9667
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    znam da je rano jos o tome pricati, ali zna li se gdje ce igraci primorca sledece godine?

    pretpostavljam da ce ovi mladji, draskovic, brguljan, ostati, ali sta je s ovim seniorima, petrovicem, azevedom, radicem, itd?

    btw, zar nije spominjano da je cuckovic raskinuo ugovor s primorcem zbog neizmirenih obaveza, kao sto je bila situacija s da. brguljanom? ako je tako bilo, kako je igrao protiv jadrana?

    interesantan ce biti ovaj prelazni rok...udovicic, pijetlovic, muslim, janovic, itd itd, svi slobodni igraci od ljeta.
    muslim je dogovorio s primorjem za 180.000 eura po sezoni. primorje želi jokovića (mislim da volpi povlači garciju u recco). spominju se i jokić, vapenski, pregovaraju i sa pavićem i hinićem
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  18. #9668
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jao, povraca mi se so od ovih Picica i njihovih izjava o igrackim kvalitetima budve. cisto da rezimiramo:

    1. osvojili su kup na nacin na koji su ga osvojili.
    2. osvojili su domace prvenstvo zahvaljujuci primorcu, koji je otkinuo 2 boda jadranu u zadnjem kolu
    3. plasirali su se na F4 EL-e zahvaljujuci jadranu i partizanu - jadranu koji je prvo otkinuo 2 boda jugu u igalu, pa pustili utakmicu budvi u igalu, partizanu sto je dobio jug u dubrovniku. naravno, to ne umanjuje njihovu pobjedu nad jugom u budvi, ali opet, trebala je opasna konstelacija zvijezda da se slozi, da bi dosli u tu situaciju.

    i sad se aleksandar i milan ticic time hvale i pricaju o njihovim igrackim kvalitetama i zasluzenim titulama??? bolje da se pokriju usima i cute i uzivaju u tome sto su 'osvojili'.

    ps. makar im je parada u podgorici prije F4-a, pa mogu stic'.
    <--- leuk

  19. #9669
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da vi čestitam kraj sezone i da se u zdravlju čatujete!

  20. #9670
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a što je vićan danas napravio. ušo na početku 2. četvrtine i do kraja imo 14/18 obrana

    jug dobio 11:8
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  21. #9671
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Da vi čestitam kraj sezone i da se u zdravlju čatujete!
    A đe si mikašu, majka mu stara

  22. #9672
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  23. #9673
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Porobić: Ne piŠe nam se dobro Vaterpolo savez nije klupski servis, to je krovna vaterpolo kuća. Nekada su klubovi finansirali svoje reprezentativce, sada Savez, od sponzorskog kolača, iako neobavezan, pomaže klubove. Primorac ima predsjednika i Upravu i oni su krivi za stanje u klubu. "Beštije" napadima na Savez odvlače pažnju od problema. Disciplina nam je slaba strana. I fizički sam napadnut u Kotoru

    Vaterpolo prvenstvo je završeno, takmičenje u Kupu takođe. Ostao je nastup Budva M:tel na fajnal-foru u Rimu i zastava će biti spuštena. Da li baš? - pitanje je koje lebdi u vaterpolo krugovima. Nezadovoljni igrači u pojedinim klubovima, zaostatak isplata skoro svuda! Jedino je u i oko reprezentacije stanje normalno. Predstoji finalni turnir Svjetske lige u Firenci krajem juna. Stanje u najuspješnijem crnogorskom sportskom savezu je mirno, reklo bi se redovno. Možda i nema velikih razloga da bude drugačije, uprkos činjenici da je bilo nekoliko trzavica tokom prvenstva, kao i činjenica da vaterpolisti Primorca "dišu na škrge". O stanju u vaterpolu razgovarali smo sa Petrom Porobićem, čovjekom iz struke, nacionalnim selektorom, u svijetu vaterpola i sporta, uopšte veoma cijenjenim čovjekom. Porobić je za Dan pričao o funkciji Saveza, o "slučaju Brguljan", o prekidu susreta Primorac – Jadran, o situaciji u Primorcu, kao i odnosu jednog dijela navijača prema reprezentaciji i pojedinim njenim članovima. Otvoreno, kako to uvijek čini Porobić je objasnio da Savez nije klupski servis, već da je krovna vaterpolo institucija.
    - Savez nema obavezu da pomaže finansiranje klubova. Nigdje u svijetu, a vjerovatno ni u drugim sportovima to nije slučaj. Vaterpolo savez Crne Gore i nema mogućnosti da pomaže klubove, jer kako je moguće od 290.000 eura, koliko dobija od državnog budžeta, servisirati rad Saveza, okupljanje i takmičenje nacionalnih selekcija, platiti kotizacije prema nadležnim institucijama, držati seminare... To nije moguće sa manje od 300.000 eura. Za nesmetan rad Saveza na godišnjem nivou potrebno je više od milion eura. Mi te pare nemamo, uprkos činjenici da je vaterpolo crnogorski sportski brend broj jedan. Stoga ne možemo pomagati klubove, pa sve i da imamo obavezu.
    A ko po zakonu treba da obezbjeđuje novac za klubove?
    - Uprava, odnosno njeni članovi. Pa niko ne zove uspješne, odnosno finansijski moćne ljude u klupsko rukovodstvo zbog lijepih očiju. Zna se, njihova obaveza je da obezbijede sredstva za nesmetano funkcionisanje kluba. E, ti ljudi treba da "drže" klubove a ne savez, kaže Porobić i ne razumije ljude koji zbog stanja u klubovima prozivaju rukovodstvo Saveza. Petar kaže da je ranije, za vrijeme Jugoslavije i SCG svaki klub u određenoj mjeri pomagao rad reprezentacije.
    - Jeste, matični klub svakog reprezentativca snosio je dio troškova kada njihov igrač ide na pripreme, takmičenja, a i klubovi su uvijek bili na usluzi nacionalnoj selekciji. Znaju to ljudi u Primorcu i Jadranu. Sada je situacija drugačija i opet se pojedincima ne sviđa.
    Vremena su se, očigledno, promijenila. Znači li to da Savez više nije "svetinja", odnosno da klupska rukovodstva smatraju njegovu ulogu drugačijom?
    - Očigledno da pokušavaju da minimalizuju ulogu Saveza, ali i reprezentacija i ljudi oko nje, pojedincima ne znače mnogo. Skoro nikoliko, a uprkos svemu pomagali smo klubove.
    Kako?
    - Iako nemamo obavezu mnoge sponzore smo "nabacivali" klubovima. Eto i Primorcu smo preko Saveza našli sponzore za nekoliko desetina hiljada eura.
    Šta je još Savez uradio za klubove?
    - Neke stvari, koje se sada vraćaju kao bumerang. Na primjer, kako bi pomogli klubove nijesmo ih jurili da plaćaju mandatne kazne. Krivi smo zbog toga, ali to smo radili ne razmišljajući da ih to hrabri da prave ovakvu atmosferu.
    Na šta konkretno mislite?
    - Pa to što se događalo na utakmici Primorac – Jadran. Mislim da smo striktno sprovodili propozicije, da nijesmo bili "meki" pojedinci iz klubova, kako igrači, tako i treneri nebi bacali ljagu na crnogorski vaterpolo sport. Savez, odnosno njegovi organi i prilikom kažnjavanja odreagovali su veoma blago. Za sličan prekršaj se odmara nekoliko mjeseci, pa i godina dana nije mnogo. Mi ih "pomazimo" sa četiri meča neigranja, pa i normalno je da su "nezadovoljni" i spremni za nove čarke.
    Najuspješnijem crnogorskom selektoru nije jasno ni što pojedinci, ili navijačke grupice prozivaju čelnike Saveza, njega lično... sve osim čelnike Primorca.
    - Navijači iz Kotora dobro znaju da problem nije ni Savez ni Petar Porobić, niti neko izvan kluba za koji navijaju. Znaju da su aršini za sve klubove isti, kao i da su igrači potpisivali ugovore sa Upravom kluba i njegovim predsjednikom Denisom Mandićem, a ne sa bilo kim iz Saveza. Kada je tako neka okrenu transparent na drugu stranu. Neće, jer na taj način oni odvlače pažnju na pogrešnu stranu, jasan je Porobić.
    Selektor takođe tvrdi da Savez nije institucija koja na bilo koji način može uticati da igračima budu isplaćene obećane plate i ugovorne obaveze.
    - Nijesmo u mogućnosti da bilo šta pomognemo. Savez, odnosno Registarska komisija samo konstatuje da je neki igrač potpisao ugovor za klub taj i taj. Detalji ga ne zanimaju.
    Ima li načina da se ta praksa promijeni?
    - Ima, ali je veoma teško sprovesti. Trebalo bi da klubovi u Savez deponuju obećana sredstva i onda bi Savez bio garant igračima. No to nije moguće jer niko nema na početku sva sredstva potrebna za jednu takmičarsku sezonu, pojašnjava Porobić.
    Mnogo je neprijatnosti doživio Petar Porobić u njegovom Kotoru. Zviždali su mu i kada je iz Malage donio prvo zlato Crnoj Gori, pa kada je sa matičnim klubom slavio evropsku krunu (Uprava kluba ga pozvala), prozivali su ga i kada je osvajao svjetsku ligu u Podgorici. Kriv je što je navijačima iz Kotora obezbjeđivao ulaznice za utakmicu Jadran - Primorac, pa što je Francuska televizija odabrala njega i Crnu Goru za dokumentarac o vrhunskom vaterpolu, kao i što je zamolio Budvane da Darko Brguljan ne igra prvu utakmicu u Budvi. Kriv je i kada je bio daleko od Kotora i Crne Gore, u Njemačkoj, Moskvi, Italiji...
    - I fizički su nasrtali na mene u mojem Kotoru. I to u prisustvu moje porodice, a Petar Porobić nikome ništa nije dužan!
    Nije Petar dužan, ali svaki iole normalan čovjek jeste ne malo tužan zbog stanja u crnogorskom vaterpolu.

    Veselin DrljeviĆ

    Primorac će opstati
    Primorac je u finansijskoj dubiozi. Igračima se duguju velike pare. Šta dalje?
    - Mnogo toga može da se dogodi. Bečej je rasformiran zbog pogrešne finansijske politike rukovodstva, a Savez je bio kažnjen, odnosno LEN poznaje samo saveze, a savez treba da obustavi dovođenje igrača dokle se ne izmire potraživanja.
    Vodi li to Primorac u ponor?
    Ne. Primorac ima svoju školu plivanja i vaterpola i neće se rasformirati. Sigurno.

    Zadovoljni Azevedo
    Stranci u Primorcu nijesu štrajkovali. Adam Štajmec se vratio u Mađarsku. Nije se oglašavao za dugovanja, osim što je zažalio što ga gradonačelnik nije prepoznala. I drugi "izvanjac", Toni Azevedo juče je odletio preko bare i poručio Evropi da se neće gledati do Olimpijade. Ni on nije tužan napustio grad podno Lovćena.
    - Stranci, naročito Amerikanci i Mađari imaju mehanizam da zaštite svoje igrače. Oni to rade i njima se teško ostaje dužan, kaže Porobić.

    Blage kazne
    Neke komisije u Savezu vjerovatno nedovoljno dobro prate evropske i svjetske tokove. Članovi komisije, ili komesar koji brine o (ne)disciplini mora malo da čita.
    - Ne bih ja rekao baš tako, ali ću podsjetiti da su nakon, samo gurkanja, poslije utakmice SCG – Italija u Barseloni 2003. godine tri naša igrača dobila između tri i devet mjeseci, a ja koji sam samo ustao sa klupe dvije utakmice neigranja, onda vidite gdje smo. Šta treba raditi? Ili Ratko Rudić je kao selektor Italije u Sidneju "zaradio" godinu pauze što je gestikulirao i došao do zapisničkog stola, pa Hrvatska nakon Kranja... Ne želim da nam se to dogodi, ali disciplina nam nije jača strana, kao ni mjere protiv takvog činjenja, jasno kaže selektor Porobić.


    Hahhahahahahahaha, e ljudi moji, opet napad fizički, prvo kapitena pa sad i selektora, nema no su sjajan tandem. A zanimljivo je i ovo da nam je on obezbijedio karte za utakmicu u hn, živo me interesuje na koju je utakmicu mislio, na onu kad su odbili da prodaju karte porodici pok.Džimija Gopčevića ili onu kad su po naglasku prodavali karte
    Last edited by PERPER; 21-05-11 at 00:56.

  24. #9674
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pero Porobic=Milo Đukanovic. Kunem vam se ljudi, imaju istu pricu. Za malo da povjerujem u sve ovo! Ali cijela Crna Gora moze gutat ovu pricu, mi "njegovi" Kotorani ne mozemo. Pa nek se jebe....

  25. #9675
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    jeste primjetili da ovdje samo komentarisete vas 3-4 i ja sam odavno prestao ovdje da iznosim misljenje posto odmah dobijem od vas da sam covjek saveza i sl. odmah napad na ljude koji ne misle kao vi. ne ulazite u zdravi raspravu nego napad pljuvanje i sl. zato ste i ostali na par vas
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 387 of 933 FirstFirst ... 287337377383384385386387388389390391397437487887 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •