View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 385 of 933 FirstFirst ... 285335375381382383384385386387388389395435485885 ... LastLast
Results 9,601 to 9,625 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #9601
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Uopste se ne sjekiraju, evo sve cekam da se Sabrija i odje imenom i prezimenom (kao na FB-u i portalu Vijesti) javi i objasni nam da je pismo doslo u ponedjeljak, a da taj datum (8. APRIL) u stvari predstavlja datum kad je pismo pocelo da se pise. Naravno, sa ovakvim objasnjenjem on vrijedja inteligenciju tih momaka, ali je njemu svakako bitnije opravdati svoj autogol, po svaku cijenu.

    HIPER saljivdzija, kao i vazda, ali je stara forumashka lisica, pa mu vrijedi uvjek dat odgovor. Ima stil pisanja poput ljudi iz Saveza, a to je razlog vise da im se katkad i 7x isto kaze.
    Dakle, ovo pismo, poslato juce, bilo je pravi shok za sve ljude koji vole Primorac i koji su iole upuceni u situaciju. Objasnio sam razliku izmedju 8.aprila i 9. maja (trebalo je cak i to dokazivat ).
    Sto se tice toga ko bi trebao da ide i to sam vec rekao - svi kotorani koji se nalaze u raznim organima ovog sramnog Saveza treba da podnesu ostavke! Na taj nacin ce pokazat ako ne ljubav, onda makar postovanje prema Primorcu. Nikako pricom preko FB-a kako neko voli Primorac vise od nekog drugog... O mogucim zamjenama ne zelim da pricam.

    edit: Bestije su jutros provjerile, pismo igraci jesu poslali tog 8.aprila. Mozda u Savezu mail nisu otvarali mjesec dana...
    Last edited by cattaro; 12-05-11 at 15:10.
    P r i m o r a c

  2. #9602
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Predsjednik Vaterpolo i plivačkog saveza Crne Gore Srđan Kovačević najavio je danas da će naredne sedmice razgovarati sa igračima Primorca o krizi u tom klubu.
    Vaterpolisti Primorca zatražili su pomoć od Kovačevića i zamolili ga da utiče na rukovodstvo kluba da im isplate zaostala dugovanja.
    Igrači su u pismu, koje je potpisalo njih 11, naveli da im se niko do sada nije obratio i da od Kovačevića, kao i od ostalih kojima su se obratili, očekuju zaštitu i pomoć.
    Kovačević je agenciji MINA kazao da sa potpredsjednikom Aleksandrom Tičićem i selektorom Petrom Porobićem planira da se sastane sa vaterpolistima Primorca.
    „Planiramo da se naredne sedmice sastanemo sa igračima Primorca. Da se upoznamo sa problemima, da ih razmotrimo i zajednički dođemo do rješenja za izlazak iz krize”, kazao je Kovačević.


    Da se upoznaju s problemima, hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah aha

  3. #9603
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    A je li moguce... :lolblue: :lolblue:
    P r i m o r a c

  4. #9604
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    evo postadoh i nakva lisica sada sta nece covjek dozivjeti

    dobro dobio sam polovican odgovor na moje pitanje. Dakel svi kotorani u upravnim organima saveza treba da daju ostavke da bi se solidarisali sa svojim klubom. Prihvatam , validan zahtjev.

    A ko ce mjesto njih doc da zastupa interese kotorana? Neki novi klinci? Sipak!

    Ni ja nista manje od vas ne volim ove novljane sto se non stop vrzmaju po savezu.. Menadzer reprezentacije i ne znam ni ja sto vec je sin predsjednika jadrana koji ceka da bude novi predsjednik.. Pravi se prvi privatni bazen u crnoj gori.. Ajde ovi novski su samo veci maheri izgleda od tih vasih, ali to je sve ista pasta, po meni ih treba sve ocerat!
    Please alowe me to introduce myself.......

  5. #9605
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Hiper, zasto onda nismo na istoj strani??? Zasto novljani cute? Zbog titula prvaka koje svake godine osvajate!?
    P r i m o r a c

  6. #9606
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    budva zasluzeno dobila jadran sinoc...mislim da otkad su osnovali klub nisu imali onakvu realizaciju igraca vise....8/9, i to je taj zadnji prebrzo bio izveden pa su se spetljali. ono sto je simpaticno, od 12 golova budva je 8 dala s igracem vise, 3 iz peterca i samo 1 iz igre.

    s druge strane, jadran katastrofalan. igrac vise 5/12, 1 peterac i 3 gola iz igre, ali su svakako i u napadu i u odbrani bili uzasni. ono sto je uspjelo da prodje u okvir gola (iz nekih prilicno dobro izradjenih akcija) zaustavljao je sefik koji je branio odlicno.

    u svakom slucaju, u nedelju se odlucuje od tituli, nadam se slavlju na domacem bazenu.

    p.s. sto se komentara na CDM-u tice, stvarno zalosno. upravo zbog toga se novljani i kotorani nikad nece sloziti, jer ima ljudi koji vise mrze jadran i novi, nego sto vole primorac i kotor, i obrnuto. cisto da ih podsjetim (ako citaju), da su prvu utakmicu u igalu sudile HR sudije, pa je jadran bio superioran. tako da price da jadran moze da dobije samo kad im sude CG sudije su smijesne.
    <--- leuk

  7. #9607
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  8. #9608
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    budva zasluzeno dobila jadran sinoc...mislim da otkad su osnovali klub nisu imali onakvu realizaciju igraca vise....8/9, i to je taj zadnji prebrzo bio izveden pa su se spetljali. ono sto je simpaticno, od 12 golova budva je 8 dala s igracem vise, 3 iz peterca i samo 1 iz igre.

    s druge strane, jadran katastrofalan. igrac vise 5/12, 1 peterac i 3 gola iz igre, ali su svakako i u napadu i u odbrani bili uzasni. ono sto je uspjelo da prodje u okvir gola (iz nekih prilicno dobro izradjenih akcija) zaustavljao je sefik koji je branio odlicno.

    u svakom slucaju, u nedelju se odlucuje od tituli, nadam se slavlju na domacem bazenu.

    p.s. sto se komentara na CDM-u tice, stvarno zalosno. upravo zbog toga se novljani i kotorani nikad nece sloziti, jer ima ljudi koji vise mrze jadran i novi, nego sto vole primorac i kotor, i obrnuto. cisto da ih podsjetim (ako citaju), da su prvu utakmicu u igalu sudile HR sudije, pa je jadran bio superioran. tako da price da jadran moze da dobije samo kad im sude CG sudije su smijesne.
    Mislim da su ovi bili delegirani za svaki slučaj ako što krene po zlu, obzirom da smo bili pojačani Tonijem Petrovićem . Mislim da kad pogledamo kompletne sastave jhn-a i primorca, mi smo ubjedljivo jača ekipa. A priči ima svakakvih, a posebne su mi ove budvanske, njima se pošteno nasmijem. Sinoć igraju utakmicu za spas prvenstva, a nemaju navijača na tribinama, a razlete se na internet sa pričama o Beštijama i našem navijanju.

  9. #9609
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default



    SAVEZ SKUPA SA PR U KAVEZ!!!!
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #9610
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Hmm... MIslim da se mogu novljani i kotorani sloziti oko mnogo stvari kada je u pitanju vaterpolo, ali moramo se isto tako sloziti da tu postoje i neke razlike koje se ne mogu bas tako lagano preskociti, prevashodno mislim na one pjesme tipa: kako je dobro videti te opet.....

    Novljani su puno puta kritikovali rad saveza a to ce i nastavaiti da rade ubuduce u svakoj prilici koja to bude zahtjevala, i na nacin koji je primjeren.
    Please alowe me to introduce myself.......

  11. #9611
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Jos jedna stvar za kotorane

    Sudiski par za poslijednju utakmicu prvenstva Jadran - Primorac je

    Brguljan - Obradovic

    Ne mogu da vjerujem sta rade ovi ljudi!!!!!
    Please alowe me to introduce myself.......

  12. #9612
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad trebamo mi da kukamo kako ce brguljan da nas jebe kao u rijeci, ne bi li mu sin osvojio prvenstvo.
    <--- leuk

  13. #9613
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

  14. #9614
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Naravno da trebate! Zasto biste cutali? Zar nije to malo diskutabilno?
    Zasto Brguljan nije sudio mec u Kotor? Mislite li da bi neko njega vrijedjao, pljuvao...ili da bi on dozvolio onakve sudijske greske. Ili da bi on prekinuo mec?
    Uz to treba da znate da ce u Novi igrat Radic, Brguljan, Cuckovic, Petrovic, Kalaj, Draskovic, Azevedo, Setka, uz Markovica i Murisica i najvjerovatnije Stajmneca to je ekipa kojoj dajem 60% sanse da ce da dobije Jadrana! A najiskrenije, ko ce biti prvak, Jadran ili Budva - meni je SVEJEDNO!

    Danas je bio sastanak igraca Primorca i Denisa Mandica, detalje i dalje ne znam, ali vjerujem u nedavni dogovor o isplati u ratama.

    Adam Stajmnec napusta Primorac. Jos jednom HVALA majstoru. I za igre i za ponasavanje van bazena.


    Mislio sam, prije nego odem (a to je sutra) napisati jos neke stvari, moj vidjenje kako bi Primorac trebalo da izgleda sljedece sezone, ali...u ovakvoj situaciji pominjanje nekih pojacanja nema smisla. Evo citam sto pcelica govori za Dan...ne znam kako je nije sramota!? Ulaze u gradnju sportske dvorane u godini kad je Primorac 2. u Evropi i kad bazen PROPADA!! Pominje placanje troskova odrzavanja bazena - a to sa Primorcem nema veze, to je obaveza iskljucivo opstine!

    Zadrzavanje Azeveda, Petrovica, Brguljana, Cuckovica i Draskovica mora biti cilj (nove) Uprave. Mladici poput Markovica, Murisica, Lucica, Gopcevica, Krivokapica, kao i oba golmana - moraju maximalno iskoristi ljeto, jer ih ceka sezona karijere.
    Last edited by cattaro; 13-05-11 at 14:35.
    P r i m o r a c

  15. #9615
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Naravno da trebate! Zasto biste cutali? Zar nije to malo diskutabilno?
    Zasto Brguljan nije sudio mec u Kotor? Mislite li da bi neko njega vrijedjao, pljuvao...ili da bi on dozvolio onakve sudijske greske. Ili da bi on prekinuo mec?
    Uz to treba da znate da ce u Novi igrat Radic, Brguljan, Cuckovic, Petrovic, Kalaj, Draskovic, Azevedo, Setka, uz Markovica i Murisica i najvjerovatnije Stajmneca to je ekipa kojoj dajem 60% sanse da ce da dobije Jadrana! A najiskrenije, ko ce biti prvak, Jadran ili Budva - meni je SVEJEDNO!

    Danas je bio sastanak igraca Primorca i Denisa Mandica, detalje i dalje ne znam, ali vjerujem u nedavni dogovor o isplati u ratama.

    Adam Stajmnec napusta Primorac. Jos jednom HVALA majstoru. I za igre i za ponasavanje van bazena.


    Mislio sam, prije nego odem (a to je sutra) napisati jos neke stvari, moj vidjenje kako bi Primorac trebalo da izgleda sljedece sezone, ali...u ovakvoj situaciji pominjanje nekih pojacanja nema smisla. Evo citam sto pcelica govori za Dan...ne znam kako je nije sramota!? Ulaze u gradnju sportske dvorane u godini kad je Primorac 2. u Evropi i kad bazen PROPADA!! Pominje placanje troskova odrzavanja bazena - a to sa Primorcem nema veze, to je obaveza iskljucivo opstine!

    Zadrzavanje Azeveda, Petrovica, Brguljana, Cuckovica i Draskovica mora biti cilj (nove) Uprave. Mladici poput Markovica, Murisica, Lucica, Gopcevica, Krivokapica, kao i oba golmana - moraju maximalno iskoristi ljeto, jer ih ceka sezona karijere.
    zato sto nema poentu! bestije su se drznule i isprozivale svakoga koga je trebalo i prezentovani su kao najgori huligani, itd itd. ko god je nesto rekao, prisiven mu je kojekakav crni epitet...tako da je stvarno sprdnja ovo sto se radi i svaka (re)akcija je uzaludna. iskreno, i meni je vise svejedno ko ce biti prvak (naravno da se nadam da ce to biti jadran), jedva cekam da ova sezona zavrsi i da nam makar reprezentacija (igraci, ne selektor) malo osvijetli obraz, jer ovo sto se desava izmedju 3 kluba je preslo sve granice i stvarno je ispod svake kritike.

    sto se tice ekipa primorca koja ce igrati u novom, slazem se da je to ekipa za svaki respekt, ali mislim da su malo van forme, jer ipak toliko vremena nisu trenirali, pogotovo stajnmec koji je imao operaciju. ne kazem da primorac nema realne sanse, ali ih je jedran dobio 2 puta kad su bili u punom trenaznom procesu, a ne sad kad su trenirali individualno (ako su trenirali). u svakom slucaju, nadam se i radujem jednom fer i sportskom derbiju nakon duze vremena.
    <--- leuk

  16. #9616
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ni sam bas siguran da smo tada bili spremniji nego danas. A stalno potenciram Petrovica kao naseg najvaznijeg igraca u mecevima sa Jadranom. A on nije igrao na onim mecevima za plasman na F4 JL.
    Ne samo sto je bek, vec katkad cuva i N.Janovica, a uz to je redovno najbolji nas strijelac u mecevima sa Jadranom. Ono sto ja pamtim je: 5 golova u onoj (skandaloznoj) zadnjoj utakmici play off-a lani, pa 3 gola u 1. utakmici EL, pa 3 gola u JL, pa sad 2 gola za pola utakmice (koja je prekinuta). Mozda sam neku preskocio, ali to bi trebale da su zadnje 4 utakmice Tonija Petrovica protiv Jadrana. Pa Premus, sem sto je izborio iskljucenje bez lopte, nije sutnuo Petrovicu za ove 2/4...

    Mislim da je frka u Jadranu, spremaju se alibiji i ja ih jedva cekam! Alibiji koji itekako imaju utemeljenja jer nas je Budva dobila lagano oba puta, kad nam je falilo minimum 8 igraca!
    Mislim da smo se razumjeli.
    P r i m o r a c

  17. #9617
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ni sam bas siguran da smo tada bili spremniji nego danas. A stalno potenciram Petrovica kao naseg najvaznijeg igraca u mecevima sa Jadranom. A on nije igrao na onim mecevima za plasman na F4 JL.
    Ne samo sto je bek, vec katkad cuva i N.Janovica, a uz to je redovno najbolji nas strijelac u mecevima sa Jadranom. Ono sto ja pamtim je: 5 golova u onoj (skandaloznoj) zadnjoj utakmici play off-a lani, pa 3 gola u 1. utakmici EL, pa 3 gola u JL, pa sad 2 gola za pola utakmice (koja je prekinuta). Mozda sam neku preskocio, ali to bi trebale da su zadnje 4 utakmice Tonija Petrovica protiv Jadrana. Pa Premus, sem sto je izborio iskljucenje bez lopte, nije sutnuo Petrovicu za ove 2/4...

    Mislim da je frka u Jadranu, spremaju se alibiji i ja ih jedva cekam! Alibiji koji itekako imaju utemeljenja jer nas je Budva dobila lagano oba puta, kad nam je falilo minimum 8 igraca!
    Mislim da smo se razumjeli.
    ovaj dio bas i ne razumijem. sto se mene tice, nema alibija....ucinili smo sve u nasoj moci, obezbjedili startnu poziciju pred CG prvenstvo, dobili budvu, 'dobili' primorac u kotoru, potpuno bespotrebno izgubili od budve sinoc, i opet sami odlucujemo o nasoj sudbini u nedelju. ako kojim slucajem izgubimo, sami cemo biti krivi, osim ako brguljan ne oduci da ima svoje vece, mada u rijeci smo dobili uprkos tome, ne bi trebao problem biti ni na domacem bazenu.

    u pravu si, petrovic vrijedi koliko 2-3 druga igraca, ali opet, po meni nije to onaj petrovic od prosle i pocetka ove sezone, iako je dao 2 gola u prosloj utakmici. po meni ste bili u boljoj formi, jer tad (ako se sjecam) su strajkovali samo trajkovic i petrovic, ostali su igrali i trenirali redovno.
    <--- leuk

  18. #9618
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    zato sto nema poentu! bestije su se drznule i isprozivale svakoga koga je trebalo i prezentovani su kao najgori huligani, itd itd. ko god je nesto rekao, prisiven mu je kojekakav crni epitet...tako da je stvarno sprdnja ovo sto se radi i svaka (re)akcija je uzaludna. iskreno, i meni je vise svejedno ko ce biti prvak (naravno da se nadam da ce to biti jadran), jedva cekam da ova sezona zavrsi i da nam makar reprezentacija (igraci, ne selektor) malo osvijetli obraz, jer ovo sto se desava izmedju 3 kluba je preslo sve granice i stvarno je ispod svake kritike.

    sto se tice ekipa primorca koja ce igrati u novom, slazem se da je to ekipa za svaki respekt, ali mislim da su malo van forme, jer ipak toliko vremena nisu trenirali, pogotovo stajnmec koji je imao operaciju. ne kazem da primorac nema realne sanse, ali ih je jedran dobio 2 puta kad su bili u punom trenaznom procesu, a ne sad kad su trenirali individualno (ako su trenirali). u svakom slucaju, nadam se i radujem jednom fer i sportskom derbiju nakon duze vremena.
    Mislim da griješiš, kad bi im vi uradili makar 30% onoga što mi radimo, vjeruj mi da im ne bi bilo baš svejedno, a i javnost bi drugačije gledala na sve ovo. Nije valjda da zbog kojekakvih epiteta ne bi uradili ono što mislite da je ispravno.

  19. #9619
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da znate novljani, ako vas Mario bude krao u što ne vjerujem, ja ću ga prvi isprozivat. Nama ne treba pomoć sudija, mi ćemo igrat pošteno, sigurno vas nećemo puštat, kao vi Budvu u EL i budva vas pretprošle godine

  20. #9620
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    primorje dobilo juga 11:10. ne mogu da vjerujem da je jug uspio u zadnjoj cetvrtini prokockati prednost od 9:6, i to u zadnjih 5 minuta utakmice.

    ali ljudi moji, kakav gol primorja za pobjedu, ono treba u hall of fame staviti. ja nisam mogao da vjerujem, svaka cast.
    <--- leuk

  21. #9621
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    E pa sta ce biti sutra vidjecemo

    a ono sto je bilo danas u Rijeci... |Znaci ako Sukno bude ostavio fatovica sledece sezone na klupi on nije normalan.. A fatovic je bio bjel kao krpa poslije utakmice.Cini mi se da je i pomocnog pitao sta se ovo desilo??

    A roje.. tek onaj ne zna sto ga je snaslo.. gleda na poluvremenu on sjedi naklupio mirno a barac mu drzi sastanak..hehhehe
    Please alowe me to introduce myself.......

  22. #9622
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Primorac je predao žalbu u vezi Kupa, a spremio je i tužbu redovnom sudu na ponašanje fantomskog vaterpolo suda PVSCG.
    Uvjerenje advokata je da je slučaj čist kao suza.
    Sit en vejt.
    Brooclyn Forever !

  23. #9623
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno nevjerojatan gol paškvalina u zadnjoj sekundi. nikad prije nisam onako nešto vidio, jes da je marković zajebo jer ne smije mu igrač dobit loptu na ruku, još da bude iza njega, ali opet je paškvalin odlično reagirao. svašta...

    na kraju su redari napali sukna (direktora) kad se došo bunit na zapisnički stol zašto je vraćeno vrijeme sa 0.4 na 3.0 sekunde do kraja.

    jug ove sezone sam sebe uništava u već po ko zna kojoj situaciji. doduše bile su dvije sporne sudačke odluke, nedosuđen peterac na dobudu i 10 gol primorja kad je jelača primio loptu skoro unurat 1 metra, a ne 2 što isto ne bi smio.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  24. #9624
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izjava velikog ADAMA!!!


    zasluzio je spomenik....svaki cent je opravdao !!!

  25. #9625
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kalimero View Post
    izjava velikog ADAMA!!!


    zasluzio je spomenik....svaki cent je opravdao !!!
    svaki cent koji nije dobio

Page 385 of 933 FirstFirst ... 285335375381382383384385386387388389395435485885 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •