View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 379 of 933 FirstFirst ... 279329369375376377378379380381382383389429479879 ... LastLast
Results 9,451 to 9,475 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #9451
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Kao apsolutno neutralnom posmatraču u ovom sporu koji je jasan kao dan i koji se morao riješiti samo na jedan način a to je dodjela trofeja Primorcu, poslije ovakve odluke meni dođe da se nasmijem od plača. Ne da zaplačem od smijeha jer smijehu nema mjesta osim ako je to posljedica plača i zbunjenosti. Jesam li bio jasan? Nadam se da nijesam, odnosno da sam bio jasan taman koliko je jasna i razumljiva ova odluka skupštine VPS Crne Gore. I što poslije ovoga čovjek treba da pomisli i kako da se ponaša? E stvarno ne znam, ali je ovo jedna od vrlo rijetkih situacija kad sam 100 % uz navijače Primorca.
    Dick Laurent is dead!

  2. #9452
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Kao apsolutno neutralnom posmatraču u ovom sporu koji je jasan kao dan i koji se morao riješiti samo na jedan način a to je dodjela trofeja Primorcu, poslije ovakve odluke meni dođe da se nasmijem od plača. Ne da zaplačem od smijeha jer smijehu nema mjesta osim ako je to posljedica plača i zbunjenosti. Jesam li bio jasan? Nadam se da nijesam, odnosno da sam bio jasan taman koliko je jasna i razumljiva ova odluka skupštine VPS Crne Gore. I što poslije ovoga čovjek treba da pomisli i kako da se ponaša? E stvarno ne znam, ali je ovo jedna od vrlo rijetkih situacija kad sam 100 % uz navijače Primorca.
    Cini mi se da ovo vise nema veze sa Primorcem, vec bi trebalo duboko da zabrine sve koji prate sport, i ne samo sport. Ljudi koji priredjuju ovaj "spektakl" su po vaznim republickim, lokalnim i drugim funkcijama. Sto ocekivati od njih kad su i bitnije stvari u pitanju, kad ovako olako i naocigled krse pravila i propise u sportu koja upravo cine sport plemenitim.
    Release Yourself

  3. #9453
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Cini mi se da ovo vise nema veze sa Primorcem, vec bi trebalo duboko da zabrine sve koji prate sport, i ne samo sport. Ljudi koji priredjuju ovaj "spektakl" su po vaznim republickim, lokalnim i drugim funkcijama. Sto ocekivati od njih kad su i bitnije stvari u pitanju, kad ovako olako i naocigled krse pravila i propise u sportu koja upravo cine sport plemenitim.
    Slažem se. Vjerovatno ni navijačima Primorca ne znači puno trofej za zelenim stolom, ali da krađu ozvaniče i kažu sve je u redu, to je seks sa zdravim mozgom.
    Dick Laurent is dead!

  4. #9454
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Od pocetka se govori da nam taj Kup nista ne znaci! Bitno je samo postovanje pravila, koje nismo mi propisali, vec Savez.

    Koliko je sve apsurdno i smijesno najbolje govori ovo:
    ''Sa sedam glasova za i dva uzdrana prihvacen je izvjestaj o radu Suda VPS Crne Gore u kome izmedju ostalog stoji da je ovo tijelo na celu sa predsjednikom Zeljkom Aprcovicem donijelo odluku kojom nalaže Odboru za vaterpolo da utakmicu finala Kupa Crne Gore izmedju Primorca i Budve M tel registruje postignutim rezultatom 9-8 sto zaci da je Budva M tel osvajac pehara pobjednika Kupa Crne Gore''.

    A Odbor za vaterpolo vec donio drugaciju odluku! Sud je ostao pri svom (iako je predsjednik Suda Aprcovic navodno glasao da Brguljan nije smio da igra ), sad bi Primorac po nekoj logici trebao da se zali Odboru...i sve tako. Dokle???

    S H O W!


    To vam je potpuno isto kao da sad Budva ponovo izmisli prelazni rok (pred mec sa Jadranom u prvenstvu) i dovede npr. Hinica (sobzirom na povredu Basica). Onda se pojavi opet ovaj sramni i poltronski Sud i propise da ''danom pravosnažnosti odluke o licenciranju sticu sva prava koja im po tom osnovu pripadaju''
    Znam da vam ovo zvuci nemoguce, ali - nije!

    I da podsjetim vaterpolo zaljubljenike da je prije 8 godina Skupstina VSSiCG ukinula regularni prelazni rok (koji je uvijek postojao u pauzi u prvenstvu) kojem je Primorcu onemoguceno da se pojaca sa vec dogovorenim pojacanjima!
    Tada smo cutali.


    OSTAVKE!
    P r i m o r a c

  5. #9455
    big giant head Guest

    Default

    nek se nose i savez, i sudije, i klubovi, i navijaci. koji sabanizam.

  6. #9456
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JA NE MOGU DA VJERUJEM DA SE OVO DESAVA U ZEMLJI KOJOJ JE VATERPOLO NAVODNO SPORT BROJ 1!!!!!!!

    treba ukinut vaterpolo u CG i okrenut se nekom drugom sportu (po mogucnosti ne ekipnom) tipa sah ili tako nesto. nova sramota za ova sport koji volim iz dubine duse, a koji mi se smucio u zadnjih par mjeseci, pi!

    primorcu skidam kapu, toniju, drugom toniju, drasku, draganu, a pogotovo malom murisicu. potpuno ispravno su odreagovali i vido lompar i drasko na onu odluku matijasevica, jer se jasno na tv-u vidjelo da je janovica omeo setka kod izvodjenja peterca, a ne brguljan.

    adzic je umislio da je bog, pa ce toboz on izbaciti navijace vanka. jedino sto zamjeram bestijama je sto niste sisli s tribine i udavili ga u onaj bazen, i njega i rajevica.

    sto se same utakmice tice, jadran je malo potcijenio primorac, koji je definitivno jako opasan i s ovim mladicima, kad u ekipi ima petrovica, azeveda, brguljana i draskovica. iako mislim da bi jadran na kraju slavio, zao mi je sto ce ova pobjeda biti donesena za zelenim stolom i sto je jos jedno takmicenje biti rijeseno skandalom.
    <--- leuk

  7. #9457
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svaka čast Fidemose
    ne znam što čovjek da kaže poslije ovoga....

  8. #9458
    big giant head Guest

    Default

    u cemu je stvar, zasto je prekinuta utakmica?! ako su ga navijaci necim fizicki ugrozavali, onda ok, ja stvavrno mislim da se u tim situacijama mora rigorozno reagovati, ali nisam primjetio nesto posebno, osim skandiranja.

    i kako je moguce da nijedan od sudija ne vidi koji igrac ometa peterac?! ej, mogu da shvatim da u igri ne vide ko je napravio faul. mislim, ni to ne bi trebalo da se desava, ali kad je peterac svi su manje vise staticni, i pri tom se taj prekrsaj desio na igracu koji izvodi peterac, znaci nema trika da je sudija gledao negdje drugo osim u tom pravcu. strasno

    shvatam da se lompar bunio, pa cak i da je gurao sudiju iako bi to u vecini sportova znacilo veoma dugu suspenziju - potpuno mi je razumljivo da se chovjek onako iznervirao. ali po meni nije korektno da stane sa navijacima, kada oni vrijedjaju i sudiju i protivnicke igrace. da se razumijemo, nisam ja nekakva engleska dama pa da se sablaznjujem na vrijedjanje na sportskim priredbama, niti mislim da je to i samog janovica previse pogodilo, ali clanovi klubova prosto iz postovanja prema protivniku ne bi trebalo da stoje sa ljudima koji vrijedjaju igrace.

  9. #9459
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kotor zivi vjecno!

    I da mi ponude milione, milione
    ne boj se kotore ostacu kraj tebe!!!

  10. #9460
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    u cemu je stvar, zasto je prekinuta utakmica?! ako su ga navijaci necim fizicki ugrozavali, onda ok, ja stvavrno mislim da se u tim situacijama mora rigorozno reagovati, ali nisam primjetio nesto posebno, osim skandiranja.

    i kako je moguce da nijedan od sudija ne vidi koji igrac ometa peterac?! ej, mogu da shvatim da u igri ne vide ko je napravio faul. mislim, ni to ne bi trebalo da se desava, ali kad je peterac svi su manje vise staticni, i pri tom se taj prekrsaj desio na igracu koji izvodi peterac, znaci nema trika da je sudija gledao negdje drugo osim u tom pravcu. strasno

    shvatam da se lompar bunio, pa cak i da je gurao sudiju iako bi to u vecini sportova znacilo veoma dugu suspenziju - potpuno mi je razumljivo da se chovjek onako iznervirao. ali po meni nije korektno da stane sa navijacima, kada oni vrijedjaju i sudiju i protivnicke igrace. da se razumijemo, nisam ja nekakva engleska dama pa da se sablaznjujem na vrijedjanje na sportskim priredbama, niti mislim da je to i samog janovica previse pogodilo, ali clanovi klubova prosto iz postovanja prema protivniku ne bi trebalo da stoje sa ljudima koji vrijedjaju igrace.
    mozda je ovo prikladna zamjerka za neki drugi sport ili neku drugu drzavu ali u nasoj drzavi kad je vaterpolo u pitanju pravila ne postoje niti postovanje protivnika...ne zaboravite razbijene arkade, slomljene noseve... to je sportski???

  11. #9461
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bestije su upotpunile ovu sprdnju od CG vaterpola - oko reprezentacije, sudija, saveza, sramnog dodjeljivanja kupa Budvi. Bestije su slag na tortu...


    Nije mi jasno sta ce na tribinama dje se prati ovaj divni i viteski sport navijaci koji imaju fudbalsku svijest, koji fudbalski navijaju i koji totalno mase poentu vaterpola i onoga sto on predstavlja.


    Eno vam stadion Bokelja... nije daleko!
    Last edited by MiddleClass; 30-04-11 at 20:38.
    Proceduralno!

  12. #9462
    big giant head Guest

    Default

    mozda je ovo prikladna zamjerka za neki drugi sport ili neku drugu drzavu ali u nasoj drzavi kad je vaterpolo u pitanju pravila ne postoje niti postovanje protivnika...ne zaboravite razbijene arkade, slomljene noseve... to je sportski???
    to su vec opravdanja i relativizacije. kao sto su sve te razbijene arkade, slomljeni nosevi i sve ostalo zasluzili kritike, tako je i ovaj potez lompara zasluzio isto. ali ne bih dalje isao u tom pravcu, jer niti je to najvaznije u ovom momentu, niti iskreno imam zivaca da na tu temu raspravljam

  13. #9463
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno, vec se pojavio komentar da je ovo nocas organizovala uprava jadran i budve da bi lakse osvojili titulu. ^^
    <--- leuk

  14. #9464
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    to su vec opravdanja i relativizacije. kao sto su sve te razbijene arkade, slomljeni nosevi i sve ostalo zasluzili kritike, tako je i ovaj potez lompara zasluzio isto. ali ne bih dalje isao u tom pravcu, jer niti je to najvaznije u ovom momentu, niti iskreno imam zivaca da na tu temu raspravljam
    nema potrebe za rasprevom...jednostavno nekada se moras solidarisat da bi se izborio protiv olosa jer drukciju rjec za odredjenu grupu ljudi koja sve ovo skuvala ne mogu da nadjem a da je prikladna forumu...

  15. #9465
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    naravno, vec se pojavio komentar da je ovo nocas organizovala uprava jadran i budve da bi lakse osvojili titulu. ^^
    ne kazem da su uprave protivnickih ekipa skrojile nocasnu situaciju ali kako to da prosle godine u finalu kupa kada je prACO bio pogodjen polupunom bocom rose u glavu (0.5 ltrs) nije prekinuo mec vec je to uradio nocas u Kotor radi uvreda...
    daleko je sve ovo od ujednacenog kriterijuma!!!

    SAVEZ U KAVEZ!!!

  16. #9466
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Toliko apsurda nocas, ali nemam ni zivaca ni snage detaljisat.

    Samo cu kazat: GAME OVER
    P r i m o r a c

  17. #9467
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo Bestije

  18. #9468
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    momenat veceri prelazak publike sa istoka i zapada u kop i skandiranje OVO JE KOTOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #9469
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default lakrdija

    Svaku utakmicu im treba prekinuti, pa neka sudije i komisije zasijedaju svaki vikend. Ovo je lakrdija od takmičenja, sprdnja od saveza. :mad:
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  20. #9470
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dokazivati bilo sto i bilo kome nema vise potrebe. Jer i ono sto smo dokumentima dokazali proslo je bez rezultata.

    Posto je ovo najcitaniji forum u CG, a istovremeno i mjesto dje ne smije bilo ko kucat bilo sto, koristim priliku da pozovem sve kotorane koji vole Primorac da stanu na jednu stranu. Sa Bestijama. Uopste nije bitno dal' pripadaju Primorcu, Cattaru, Opstini Kotor, Vladi Crne Gore, opoziciji... Neutralnih u ovoj prici ne moze bit'!

    Treba unistit grobare crnogorskog vaterpola jednom za vazda!
    P r i m o r a c

  21. #9471
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Ja mislim da je došlo vrijeme za neke radikalne poteze. Ali isto tako mislim da mi nemamo klub koji nešto želi i može da uradi. KOLEKTIVNE OSTAVKE !!!

    Živo me interesuje koji je Mandićev naredni potez, pošto je sigurno on reko Šaku da ne prisustvuje sjednici Skupštine VPS CG.
    Dobro je da piše da su uprave bd i jhn-a ovo organizovala, mogli bi me ovi što čitaju proglasit glavnim odgovornim za prekid, mada jednim dijelom i jesam odgovoran

  22. #9472
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dragan-Shako Samardzic je navodno (posto nemam to zvanicno) podnio ostavku u clanstvu Skupstine PVSCG. I to prije ove zadnje sjednice kad je Skupstina prihvatila predlog Vaterpolo Suda.

    Sljedeci?
    P r i m o r a c

  23. #9473
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    U sprdnji od drzhave, imamo i sprdnju od vaterpola. Trazili ste, gledajte. Pi.

  24. #9474
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  25. #9475
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post saopstenje Bestija za javnost

    Saopštenje za javnost NVO “Beštije”

    Kako se čini glavni problem crnogorskog vaterpola su kotorske Beštije. Treba ih odstraniti jer prozivanjem selektora i vaterpolo saveza zbog loših rezultata i neregularnosti domaćih takmičenja kvare atmosferu u reprezentaciji. Beštije se bune protiv višemjesečne lakrdije zvane Kup Crne Gore.Treba ih ukloniti da vaterpolo komisije i sudovi na miru mogu beskonačno usaglašavati mišljenja te napokon sabrati dva i dva i dobiti pet. Beštije pogrdno skandiraju sudiji pa ih treba udaljiti da bi mogao nesmetano krasti Primorac. Isti sudija koji traži pražnjenje tribine za verbalni delikt nije ispraznio tribine navijača Budve kad su ga gurali i pogodili plastičnom flašom u glavu na finalu Kupa decembra 2009. Valjda povici sugrađana više vrijeđaju od budvanske flaše. Ostaje nejasno zašto su na posljednjem derbiju sa bazena udaljeni malobrojni navijači “Jadrana”.Čemu to vodi? Vaterpolo se igra zbog publike, ne zbog nekoliko politički i interesno povezanih funkcionera uključujući i ove kotorske koji vješto balansiraju na dvije stolice. Sive eminencije ovog sporta se prema našem klubu i navijačima odnose po onoj Džonijevoj (Branimir Džoni Štulić, prim. aut.) “ajde ti tamo smetaj, a mi ćemo te već izmarisati”. Tada kotorski kadrovici, nekadašnji igrači Primorca, zažmure, klimnu glavom i pozovu se na interese reprezentacije i zlato iz Malage. Kotorska vaterpolo publika zaslužuje divljenje i poštovanje jer je prelaskom u navijački kop demantovala tezu da su Beštije “nekoliko izgrednika” čijim udaljavanjem će svi problemi domaćeg vaterpolo sporta biti riješeni. Opet će zasijedati komiteti i odbori i možda kažnjavanje Primorca i sablasno prazne tribine donesu mir u kući. Možda i reprezentaciji bolje krene.

    Kotor, 02/05/2011
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

Page 379 of 933 FirstFirst ... 279329369375376377378379380381382383389429479879 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •