View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 12 of 933 FirstFirst ... 289101112131415162262112512 ... LastLast
Results 276 to 300 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #276
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Sto ti smeta ? ili sto ti nije jasno ? da nisam sto pogresno reka ?
    1.Sport koji je najvise izgubio zbog vaterpolo promocije u pg (tenis),sruseni i poslednji tereni zarad gradjenja bazena na tom prostoru.Jedini tereni su sad u Kokotima
    2.Da se ulozilo u tenis danas bi za CG igrala Ana Ivanovic i mozda Jelena Jankovic
    3.Da li je tenis popularniji od vaterpola ?
    4.Drugi sportovi su borilacki kojima se smanjuje budzet i stavljaju se u drugi plan,pokusaj da se bespravno uniste prostorije Legendarnog Jugoslovenskog BK Buducnost.Svi znamo da je boks bio u ravni sa fudbalom u PG prije 30tak godina
    5.Da li je boks popularniji od vaterpola ?
    6.Sta ce PG bazeni uopste ? da se napravi VK Buducnost ? sto ce nama to ?
    XAXAXAXA, Don Kihote, osnuj NVO za zastitu ugrozenih sportova. Ti najvise na svijet volis PG, i zelis joj da se razvija. Isto to misli i tvoj Mugi, pa je rijesio da neke stvari pokrene sa mrtve tacke (poceo je da gradi bazene), cak sta vise, pokusava da sve sto valja u CG "prenese" u PG, ja mu iskreno ne zamijeram. Ljetos je bilo u trendu bit veliki ljubitelj i poznavaoc vaterpola, a znas i sam da Mugi prati trendove, ja mu ni tu ne zamijeram. Ocito da ti imas problem sa svojim Gnacelnikom, znas dje je pa mu se obrati.
    Tenis je u CG daleko popularniji od vaterpola, i tu cu se slozit s tobom, za boks da ne pricamo, rezultati govore vise od svega.
    Bice da su Kotorani krivi sto ste srusili teniske terene i gradite bazene ili mozda sto JJ i Ana ne igraju za nasu repku.
    Kazem ja tebi, nemas problem sa Kotoranima i vaterpolom, nego sa SVOJIMA.

  2. #277
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Za fudbalsku reprezentaciju,Mirka Vucinica i Jovetica je culo x100 vise ljudi iz svijeta nego za vaterpolo,a da ne pricam o reprezentacijama koje su jake u vaterpolu.Da ne znas ti ko je prvak u ritmickoj gimnastici ? naravno da ne znas,jer su to sportovi kojima je popularnost na ravni jedne velike i oble 0.
    Final Four u vaterpolu nije praceniji od jednog Intertoto kupa u fudbalu.Vise je ljudi culo za Pekovica no za vaterpolo.Vaterpolo nije medjunarodni sport,no lokalno takmicenje izmedju 3-4 drzave.Jedan Dzo Kalzage ili Mejveder po mecu umu minimum 30 miliona eura,a ja ne vjerujem da tolk ozarade svi nasi vaterpolisti zajedno,cak sam im i udario cijenu ovim poredjenjem

    XAXAXAXXAXAXAXAXAXA, dje se tulis brate ? Dobro je pobijedio si priznajem.......Kako si poceo stici ces do NBA
    Last edited by PERPER; 06-05-09 at 11:35.

  3. #278
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema pobijedio si,zna se dje je koji sport.I ako je vaterpolo sve sto vrijedi u crnogorski sport i kotorski nezadovoljni popularnoscu tog sporta festadjuni,onda nema sto ni da se misli o cg sportu uopste vise.
    Sustina moje price i svih postova,jer ih necu pisat vise vezano za ovu polemiku je da si nezahvalan prema svemu sto je ova drzava i grad Pg uradila na popularizaciji vaterpola,koji to kao sport uopste ne zasluzuje koliko godj velike uspjehe da postize
    Last edited by Podgorichanin; 06-05-09 at 11:43.

  4. #279
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    6.Sta ce PG bazeni uopste ? da se napravi VK Buducnost ? sto ce nama to ?
    Covjece, preispitaj sebe povodom ove konstatacije.
    Glavnom gradu Crne Gore ne trebaju bazeni? U kojem si tripu majke ti?
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  5. #280
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=Podgorichanin;1180941]Da dolazimo na trg da slavimo sto se Cg uopste se kvalifikovala na takmicenje u vaterpolu ? U konkurenciju sa Rumunijom,Italijom itd ? to nek im rodbina slavi... quote]
    brate bez uvrijede al ovo nisu baklava reprezentacije u vaterpolu...pogotovo ne italija koja je dugo imala najjacu ligu na svijet...
    normalno je da vaterpolo treba da ima dobru zastupljenost zbog svih rezultata...
    da mi je znat sto je to toliko pg uradila na popularizaciji vaterpola...

  6. #281
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Ja ne znam što je to fudbal u CG važniji od vaterpola kad smo niko i ništa i nikad nećemo bit..Bolje bi bilo popularizovat vaterpolo još više jer je to sport no.1 trenutno u CG, a nije daleko ni u svijetu...No ajde valjda će se nešto pokrenut izgradnjom ovih bazena u PG a možda i u drugim gradovima. :-)

  7. #282
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Covjece, preispitaj sebe povodom ove konstatacije.
    Glavnom gradu Crne Gore ne trebaju bazeni? U kojem si tripu majke ti?
    I ja se pitam, no ajde........

  8. #283
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Covjece, preispitaj sebe povodom ove konstatacije.
    Glavnom gradu Crne Gore ne trebaju bazeni? U kojem si tripu majke ti?
    U tripu sto su teniske terene(ne igram tenis al opet),i to jedine u pg unistil ida bi to izgradili.Da je bilo bilo dje drugo bilo bi u redu...

  9. #284
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U redu da se potencira plivacki sport,jer to je jedini spor u bazen sto vrijedi,al bezveze je da tolko mladih iz PG se trosi na jedan sport koji u svjetskim okvirima prakticno i ne postoji.Znam da me rijetko ko u ovome podrzava,al dajte da se cuje i druga strana

  10. #285
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Brate ne volim vise vaterpolo od tebe i slabije se razumijem od tebe,tu nema polemike.Al drugi sportovi(mnogo vrijednjiji) ispastaju zbog vaterpola,koji vec ima i dovoljno prostora u medijima,i ulaze se u njega(bazeni u PG) i sad mi vi potencirate kako je vaterpolo nepopularan u CG ?
    Prica je apsurdna i nema logike...
    Jedino je steta sto Podgorica i ulazi u tu pricu sa vaterpolom,mjesto da se posveti drugim sportovima kao sto su fudbal,boks i kosarka.Boks sam stavio jer znam kakvi smo mi Pg i koji nam sport najvise lezi...a prve nam tu bazene neke prsle koji nam nikad nista trebat nece,neka prave te bazene po primorju,to je ionako vas lokalni sport

    Sto odma' ne reces sto te boli, a ne temu obrces u nekom drugom smjeru, da bi se oslije vratio na ovo.
    Izvini sto smo evropski prvaci u vaterpolu, izvini sto imamo 2 kluba medju 8 u Evropi, izvini sto je sva reprezentacija iznikla iz dva grada... A vi pravite 1 bazen na brzinu i tako mislis da ste se oduzili tim momcima!? :trashcom:

    Dalje, bazen ostaje, vidjecemo koliko ce sluzit podgoricanima, mislim da i tu grijesis, vrijeme ce pokazat.
    Svi drugi sportovi u CG su imali bolje uslove nego vaterpolo, neces mi vjerovat ako ti kazem da sam '93. sa nekim od sadasnjih reprezentativaca trenirao vaterpolo u sali, jer nije bilo goriva za grijat bazen u Kotor!


    Ovo sto je svjetska liga u Pg je usluga Podgorici i svim ljubiteljima vaterpola u Crnoj Gori, mada mi je zao sto kapacitet gledalista nece biti veci...
    P r i m o r a c

  11. #286
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate ajd reci u kojem sportu mi mozemo napravit ono sto smo u vaterpolu napravili?Uvjek forsiras ono u cemu si dobar ne ono u cemu si 100. na svijetu.Znaci ti mislis da ce nas vise ljudi u svijetu primjetit kao cetvrte uili trece u kvalifikacionoj grupi za sp u fudbalu nego kao prvake vaterpolo ep?Naravno treba i u druge sportove ulagat ali se i koncetrisat na ono u cemu smo najjaci tj. na vaterpolo.

  12. #287
    big giant head Guest

    Default

    niko ne tjera mlade da se 'troshe' na vaterpolo. nije se pochelo sa ulaganjem u vaterpolo sa idejom da se od CG napravi neka sila, nego su prvo nastali neki igrachi, CG je postala sila [sa bazom od koliko-60k stanovnika, dva mala grada?], pa je tek onda nekome u vladi palo na pamet da se u to treba ulagati. i treba, jer je to jedino u chemu crna gora moze, sa relativno malim ulaganjima, da napravi vrhunske rezultate.
    bez obzira na ambicije o vrhunskom vaterpolu - sramota je da PG nema zatvorenih bazena, trebalo bi da ih ima barem 5 funkcionalnih.

  13. #288
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Brate ajd reci u kojem sportu mi mozemo napravit ono sto smo u vaterpolu napravili?Uvjek forsiras ono u cemu si dobar ne ono u cemu si 100. na svijetu.Znaci ti mislis da ce nas vise ljudi u svijetu primjetit kao cetvrte uili trece u kvalifikacionoj grupi za sp u fudbalu nego kao prvake vaterpolo ep?Naravno treba i u druge sportove ulagat ali se i koncetrisat na ono u cemu smo najjaci tj. na vaterpolo.
    Tacno ti je to,al prije smo ulagali u sportove u koje smo dobri(dok smo bili JU,SCG),a to su bili kosarka i rukomet prvenstveno,koji ne mogu po popularnsoti da se porede sa vaterpolom i u njima se makar cuje za tvoju naciju i osjecas da si postiga pravi uspjeh
    BOLI ME KATARO sto ulazemo u MALI sport,bez obzira je li on lijep( a jeste jer ga ne bih ni ovoliko pratio da nije).Ja bih sad da me pitas VOLIO da vaterpolo bude NAJPOPULARNIJI na SVIJETU,samo zato sto smo sila u njemu al znam da je to bajka i cisto zavaravanje.
    Nas najveci potencijal kolko god to apsurdno bilo je fudbal,mi sa ovom generacijom kad se uigra mozemo otic na veliko takmicenje,a zna se da jednom SP u fudbalu nije nijedno takmicenje ni do koljena,da je to najvaznija sporedna star na svijet,pa jbt svako zna za jedan Togo kroz Adebajora.A zna li iko(evo ja sam slucajno saznao) da je togo imao bronzanog kajakasa na OI ?
    Pa je li vise uradilo kajakastvo od fudbala u jednom Togo-u samo zato sto je uspjesnije ? Samo dajem primjer da me razumijete

  14. #289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Nema pobijedio si,zna se dje je koji sport.I ako je vaterpolo sve sto vrijedi u crnogorski sport i kotorski nezadovoljni popularnoscu tog sporta festadjuni,onda nema sto ni da se misli o cg sportu uopste vise.
    Sustina moje price i svih postova,jer ih necu pisat vise vezano za ovu polemiku je da si nezahvalan prema svemu sto je ova drzava i grad Pg uradila na popularizaciji vaterpola,koji to kao sport uopste ne zasluzuje koliko godj velike uspjehe da postize

    Sto je to Podgorica uradila po pitanju popularizacije vaterpola
    Ne znam sto su ti kotorani krivi, a mozda i ne znas da je najvise navijaca u Malagi bilo bas iz Podgorice.

    I pazi nesto, koliko nisi u pravu govori cinjenica da su najbolje placeni sportisti U Crnoj Gori vaterpolisti... Pored svih tih tvojih fudbalera, boksera i kosarkasa!

    Ili odgovori ili ajde na te topice o boksu. Ja se u taj tvoj sport bas i ne razumijem, pa i ne postujem tamo.


    Ovo je nemoguce, mi izbacujemo generaciju koja osvoji Evropu i u njihovu cast gradimo bazene koji ce ovom gradu prije svega povecat imidz (nije li sramota da neki glavni grad nema zatvoreni bazen?), a on zali za teniskim terenima...
    P r i m o r a c

  15. #290
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Tacno ti je to,al prije smo ulagali u sportove u koje smo dobri(dok smo bili JU,SCG),a to su bili kosarka i rukomet prvenstveno,koji ne mogu po popularnsoti da se porede sa vaterpolom i u njima se makar cuje za tvoju naciju i osjecas da si postiga pravi uspjeh
    BOLI ME KATARO sto ulazemo u MALI sport,bez obzira je li on lijep( a jeste jer ga ne bih ni ovoliko pratio da nije).Ja bih sad da me pitas VOLIO da vaterpolo bude NAJPOPULARNIJI na SVIJETU,samo zato sto smo sila u njemu al znam da je to bajka i cisto zavaravanje.
    Nas najveci potencijal kolko god to apsurdno bilo je fudbal,mi sa ovom generacijom kad se uigra mozemo otic na veliko takmicenje,a zna se da jednom SP u fudbalu nije nijedno takmicenje ni do koljena,da je to najvaznija sporedna star na svijet,pa jbt svako zna za jedan Togo kroz Adebajora.A zna li iko(evo ja sam slucajno saznao) da je togo imao bronzanog kajakasa na OI ?
    Pa je li vise uradilo kajakastvo od fudbala u jednom Togo-u samo zato sto je uspjesnije ? Samo dajem primjer da me razumijete
    Razumijemo te sto pricas, al te ne razumijemo sto oces.

  16. #291
    big giant head Guest

    Default

    jes, prvenstveno smo bili dobri u kosarci i rukometu, ali ne i u vaterpolo gdje su dva kluba iz te bivse jugoslavije osvojili titula evropskog prvaka koliko real i milan u fudbalu.
    niko ne spori da vaterpolo nije najvazniji i najpopularniji sport - jer nije. ali nichiji argument ovdje nije 'ljepota' sporta, jer je to individualno, nekome se svidja nekome ne. ono o chemu se treba raspravljati je da li je pametan potez ulaganje u vaterpolo. po meni jeste. to, uz eventualno neke pojedinachne sportove, to je ono u chemu CG moze biti uspjesna. o velikim rezultatima u fudbalu se moze sanjati. moze se zalomiti i neko veliko takmicenje [sumnjam da ce to biti uskoro..], ali vrhunski rezultat - samo u vaterpolu. dok se ne dokaze drugachije

  17. #292
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    jes, prvenstveno smo bili dobri u kosarci i rukometu, ali ne i u vaterpolo gdje su dva kluba iz te bivse jugoslavije osvojili titula evropskog prvaka koliko real i milan u fudbalu.
    niko ne spori da vaterpolo nije najvazniji i najpopularniji sport - jer nije. ali nichiji argument ovdje nije 'ljepota' sporta, jer je to individualno, nekome se svidja nekome ne. ono o chemu se treba raspravljati je da li je pametan potez ulaganje u vaterpolo. po meni jeste. to, uz eventualno neke pojedinachne sportove, to je ono u chemu CG moze biti uspjesna. o velikim rezultatima u fudbalu se moze sanjati. moze se zalomiti i neko veliko takmicenje [sumnjam da ce to biti uskoro..], ali vrhunski rezultat - samo u vaterpolu. dok se ne dokaze drugachije
    I borilackim sportovima, mozda

  18. #293
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Sto je to Podgorica uradila po pitanju popularizacije vaterpola
    Ne znam sto su ti kotorani krivi, a mozda i ne znas da je najvise navijaca u Malagi bilo bas iz Podgorice.

    I pazi nesto, koliko nisi u pravu govori cinjenica da su najbolje placeni sportisti U Crnoj Gori vaterpolisti... Pored svih tih tvojih fudbalera, boksera i kosarkasa!

    Ili odgovori ili ajde na te topice o boksu. Ja se u taj tvoj sport bas i ne razumijem, pa i ne postujem tamo.


    Ovo je nemoguce, mi izbacujemo generaciju koja osvoji Evropu i u njihovu cast gradimo bazene koji ce ovom gradu prije svega povecat imidz (nije li sramota da neki glavni grad nema zatvoreni bazen?), a on zali za teniskim terenima...
    Pa evo sebe demantujes,podgoricani su navijali i vecina su bili,docekali su te vaterpoliste kao prave sampione,ulazili u izgradnju dva bazena i doveli za vaterpolo velik otamicenje u PG.
    Meni je cilj promocija CG,a mi svoju zemlju ne mozemo promovisat kroz sportove kao sto je vaterpolo...jer...u globalnim okvirima niko,ama niko,zivi ne zna za taj sport,igra se u par zemlaja u evropi i tu je pracen.

  19. #294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Tacno ti je to,al prije smo ulagali u sportove u koje smo dobri(dok smo bili JU,SCG),a to su bili kosarka i rukomet prvenstveno,koji ne mogu po popularnsoti da se porede sa vaterpolom i u njima se makar cuje za tvoju naciju i osjecas da si postiga pravi uspjeh
    BOLI ME KATARO sto ulazemo u MALI sport,bez obzira je li on lijep( a jeste jer ga ne bih ni ovoliko pratio da nije).Ja bih sad da me pitas VOLIO da vaterpolo bude NAJPOPULARNIJI na SVIJETU,samo zato sto smo sila u njemu al znam da je to bajka i cisto zavaravanje.
    Nas najveci potencijal kolko god to apsurdno bilo je fudbal,mi sa ovom generacijom kad se uigra mozemo otic na veliko takmicenje,a zna se da jednom SP u fudbalu nije nijedno takmicenje ni do koljena,da je to najvaznija sporedna star na svijet,pa jbt svako zna za jedan Togo kroz Adebajora.A zna li iko(evo ja sam slucajno saznao) da je togo imao bronzanog kajakasa na OI ?
    Pa je li vise uradilo kajakastvo od fudbala u jednom Togo-u samo zato sto je uspjesnije ? Samo dajem primjer da me razumijete
    Pa ako uzmemo jos trojivu u odbrani kao sto je Basa mozda i mozemo da se kvalifikujemo. Ja bi' to volio da se kvalifikujemo, ali to nije realno.
    Pomenuo si Togo, a i tu si pogrijesio. Mislis li da je u svim zemljama na svijetu fudbal najpopularniji, kao kod nas? Mislis li da je u Madjarskoj fudbal popularniji od vaterpola?
    Mislis li da je u Indiji fudbal popularniji od kriketa (lupam)?

    Sticem utisak da je problem sto Porobic i njegovi vaterpolisti nisu podgoricani...
    P r i m o r a c

  20. #295
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam za ukidanje vaterpola nedaj boze,al sam da se ne shiri njegova popularnost vise,jer mislim da je taman najbolje da se igra u Boki i BDv i mislim da je to sasvim dovoljno da i ubuduce imamo uspjesne rezultate.Eto to je to,moje misljenje
    Tacno je da ima zemalja u kojima je fudbal manje popularan,ili i nije(kao sto rece Indija) ali njih je jako malo.Vjeruj mi da je i u Madjarsku dosta popularan...U cijelu Afriku,J.Ameriku i Evropu je popularan dosta,onda idu Latinska Amerika i veci dio Azije,pa dalje idu ostali kod kojih je isto dosta cijenjen tipa Australija,SAD,Kanada

    I nije mi krivo sto igraci iz selekcije ili Pero nisu podgoricani,ja bix bas volio da nikad podgoricani i ne krenu da se bave tim sportom,jer mislim da dovljno dobar posao odradjuju i bokelji
    Last edited by Podgorichanin; 06-05-09 at 12:18.

  21. #296
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Pa evo sebe demantujes,podgoricani su navijali i vecina su bili,docekali su te vaterpoliste kao prave sampione,ulazili u izgradnju dva bazena i doveli za vaterpolo velik otamicenje u PG.
    Meni je cilj promocija CG,a mi svoju zemlju ne mozemo promovisat kroz sportove kao sto je vaterpolo...jer...u globalnim okvirima niko,ama niko,zivi ne zna za taj sport,igra se u par zemlaja u evropi i tu je pracen.
    Ne slazem se i gotovo. A trebao bih ti i u ovom postu svaku recenicu analizirat.
    P r i m o r a c

  22. #297
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Nisam za ukidanje vaterpola nedaj boze,al sam da se ne shiri njegova popularnost vise,jer mislim da je taman najbolje da se igra u Boki i BDv i mislim da je to sasvim dovoljno da i ubuduce imamo uspjesne rezultate.Eto to je to,moje misljenje
    slazem se, treba sprijechiti shirenje vaterpola, po svaku cijenu! nece nama tu neki kotorani i novljani da truju djecu nepopularnim sportovima.

  23. #298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Nisam za ukidanje vaterpola nedaj boze,al sam da se ne shiri njegova popularnost vise,jer mislim da je taman najbolje da se igra u Boki i BDv i mislim da je to sasvim dovoljno da i ubuduce imamo uspjesne rezultate.Eto to je to,moje misljenje

    E odje se mogu slozit...
    Zivjela Nezavisna Boka. :mrgreen:
    P r i m o r a c

  24. #299
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    .Al drugi sportovi(mnogo vrijednjiji) ispastaju zbog vaterpola,koji vec ima i dovoljno prostora u medijima,i ulaze se u njega(bazeni u PG) i sad mi vi potencirate kako je vaterpolo nepopularan u CG ?
    Po čemu odredjuješ vrijednost nekog sporta pa su ti neki vrijedniji od drugih?
    Što treba da popularizjemo sortove za koje nas niko dao nije, kriket, hokej...? Ni u fudbalu nijesmo neka velesila vala, najbolje rezltate smo postgli u vaterpolu i proslavili svoju zemlju, ap najblje sad da ugasimo itaj sport.

  25. #300
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Po čemu odredjuješ vrijednost nekog sporta pa su ti neki vrijedniji od drugih?
    Ne odredjujem ja,nego svijet.Evo ajte jos jedan primjer,probajte da nadjete video od juce na youtube Rumunija-Crna Gora(rumuni docekali evropske prvake,vazna utakmica za njihove kval.)ako je ipsotavljen,vidite kolko je puta pogledan.Da nema jednog lika elcuervo-a vaterpola ne bi ni bilo na yt.
    i onda udjite i trazite utakmicu(naravno fudbalsku)Crna Gora-Italija i pogledajte,prvo,koliko je videa postavljeno,pogledajte da su tu utakmicu postavljali sa RaiUna,Eurosporta sa raznim komentarima njemacki,engleski,bilo je masu evropskih a i ostalih televizija,direkno je prenosena u neke arapske zemlje.Utakmica je isto kvalifikaciona...i onda uzmite po logici uporedite ta dva sporta i ko tu vise dobija...
    Svi ti komentatori su pred milionskim auditorijumom pricali o nasoj zemlji 90 minuta !

Page 12 of 933 FirstFirst ... 289101112131415162262112512 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •