View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 103 of 933 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203603 ... LastLast
Results 2,551 to 2,575 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #2551
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Pa naravno da je iz hobija, njemu je Primorac iskljucivo trosak!
    Ti to gledas iz nekog generalnog ugla (ne znam kako drugacije da se izrazim), a ja jako dobro znam kako stvari u klubu funkcionisu.
    Neozbiljno i nekorektno je koga je postavio da mu vodi klub!! Pogledaj sajt... Sajt evropskog sampiona!!
    Para sigurno da ima, ali sumnjam u keshu. A igraci sigurno ne bi prihvatili da dobiju po 5 kvadrata plaze na Plavim horizontima.

    P.S.
    Vjerovatno znas bolje nego ja kakva je situacija u HLT fondu...
    Sve ok,razumijemo se.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  2. #2552
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Ja ne mislim da je njemu (ili bilo kom drugom) Primorac samo troshak iako to tako izgleda jer nije u pitanju fudbalski tim pa je nemoguce spojit dobro i korisno (chak i u vremenu krize) ;-)
    deuscroix

  3. #2553
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    5 0000 HAHHAHAHAHAHHA o boze necu ni novine vise da kupujem...eo brate daj skupicemo mi odje po 500 e i dacemo im 10 000....katastrofa

  4. #2554
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

  5. #2555
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cattaro..MENE interesuje sledece...posto ti najvise znas i pratis nas vaterpolo,bar te ja tako dozivljavam....mene interesuje buducnost...naseg vaterpola...neki period u narednih 15-20 godina...dal ima posle ove generacije a tima..i juniorske koja je osvojila evropu..ima dobrih igraca,talenata...u tim mladjim kategorijama...tipa ispod 15 godina itd...dal moze sad da se vidi u njima kao buduci vrhunski igraci..imamo li mi dobru mladu generaciju...jer ovaj a tim moze jos 10 gpodina ladno...pa juniori i tako dalje..ali me ineteresuju ti novi klinci....
    :)

  6. #2556
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Arrow

    Hrvatska će bit oslabljena u Peskari, iako ide prvi tim. Evo se povrijedio Barać, a i Burić je propustio taj prvi trening u Dubrovniku pred odlazak na igre. http://www.dubrovacki.hr/clanak/8509...acen-u-bolnicu

  7. #2557
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    To bolje Porobica ili nekog trenera da pitas, ja tu djecu slabo imam vremena pratit'

    Ono sto mozda dovoljno govori je i to da danas u vodecim CG klubovima nema NIJEDAN maloljetnik! Najmladji je Cuckovic, koji je '90. godiste, a i on nije medju 13 u Primorca bio...
    Mozda to jeste i zato sto su klubovi jaki, ali da ima nekog vanserijskog talenta - sigurno bi ga gurnuli...

    Isto tako, ljudi koji po svaku cijenu zele da omalovaze uspjehe naseg nacionalnog tima, pricom kako je slaba konkurencija u vaterpolu idr., zaboravljaju da mi prije svega imamo sjajnu generaciju momaka koji ce sigurno ostati na okupu do Londona.

    Sto se juniora, prvaka Evrope, tice ja iskreno ni dan danas ne znam kako su oni dosli do tog uspjeha. Vjerovatno se nikad u nijednom sportu nije desilo da je 85% reprezentacije (ili kluba) proslo skolu u jednom klubu + strucni stab i da su napravili takav uspjeh!
    Medjutim, iz cijele te ekipe danas se izdvajaju samo Klikovac (zvanicno najbolji igrac), koji malo igra u jadranu, a dogodine ce jos manje, Cuckovic, koji igra tek nesto malo vise i Brguljan, koji je iskoristio neke okolnosti u Primorca i nasao mjesto u 13. Doncic u Budvi malo igra... Ostali su ugalvnom u Val, ali su dosta losiji od nabrojenih.

    Zakljucak: do Londona smo spokojni i nadajmo se da cemo to iskoristit i pokusat osvojit sto vise medalja, ali moramo se fokusirat na zlato u Londonu. To je san svakog sportiste.
    Cijela jedna generacija sjajnih srpskih vaterpolista (Vujasinovic, Sefik, Sapic, Ciric, Ikodinovic, Trbojevic...) bice relativno zaboravljena. Ali ce zato madjare (Kiss, Kasas, Molnar, Benedek, Madaras, Seci, Biros...) i njihovu reprezentaciju svi pamtit kao najvece u svoje doba!
    P r i m o r a c

  8. #2558
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Cattaro..MENE interesuje sledece...posto ti najvise znas i pratis nas vaterpolo,bar te ja tako dozivljavam....mene interesuje buducnost...naseg vaterpola...neki period u narednih 15-20 godina...dal ima posle ove generacije a tima..i juniorske koja je osvojila evropu..ima dobrih igraca,talenata...u tim mladjim kategorijama...tipa ispod 15 godina itd...dal moze sad da se vidi u njima kao buduci vrhunski igraci..imamo li mi dobru mladu generaciju...jer ovaj a tim moze jos 10 gpodina ladno...pa juniori i tako dalje..ali me ineteresuju ti novi klinci....
    teško da mogu baš 10 godina,ali mislim da je dobra stvar što nećemo morati praviti rez sa smjenom ove generacije,moći će lagano da se to uradi jer ima mladih generacija....konkretno živim pored bazena u Kotoru-cijeli dan radi-razna godišta PRIMORCA i cattara(Vičevići su na bazen 24 sata za šta im svaka čast),pa eto jedino taj cattaro radi i sa ženama(djevojčicama).takođe,u bijeloj i jadranu se radi sa mladima a očekujem da će za novi klub budućnost(valjda će ga biti) rad sa mladima biti cilj br.1(bilo bi potpuno pogrešno ako bi drugačije krenuli) tako da po meni nema zime.
    Iako mi je mio mislim da od Čučkovića neće biti extra klasa....
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  9. #2559
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Veselin Krivokapic je prije neki dan rekao da je mlada(tj ova univerzitetska) reprezentacija pojacana za dva Tomasevica, Petra i Nikole.mislim da obojica, pogotovo Pero, mogu biti odlicni igraci u buducnosti

  10. #2560
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dok su se jos igrala zajednicka prvenstva sa Srbijom, nase ekipe su vazda bile medju favorite.Ekipi Primorca za '90 god. se niko nije mogao primac, bas su bili dobri.Zadnjih godina mislim da su Jadran i Primorac dosta izjednaceni sto se tice mladjih kategorija.

  11. #2561
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    jadran dominira u mladjim kategorijama! Bolji je za '91, '93, i '95. godiste. E sad, ne znam dal' su za Primorac igrali i oni koji nastupaju za 1. tim Vala... Kakva su medjugodista to ne znam...
    Primorac u klubu trenutno ima trenere koji to to ne zasluzuju da budu i koji biljeze jako lose rezultate. Medjutim, ne mozes nikome nista zamjerit' ako radi bez kinte pola godine...
    Maslovar (Sturm), Vico, Macic (Budva) su npr. dugogodisnji treneri mladjih kategorija koji trenutno ne rade u Kotor.
    Primorac mora, bez obzira na stanje u klubu i jacinu A tima, da vodi vise racuna o djeci, jer to je ono sto je klub odrzalo i u najtezim vremenima.
    Moraju se nac' sredstva za povratak Maslovara i Macica, to su ljudi koji su u SRJ okvirima sa mnogim kategorijama dominirali.
    P r i m o r a c

  12. #2562
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mandić:Primorac će ostati na okupu

    Primorac je i dalje u problemima - sponzora nema ni na vidiku, igrači i dalje čekaju i slušaju samo obećanja, a vrijeme ide. Aktuelni prvak Evrope i dalje ne zna sa kakvim će ambicijama dočekati narednu sezonu.
    - Svi igrači žele da ostanu u Primorcu zbog atmosfere i uspjeha koji su napravili. Svi su izrazili želju da ostanu, a na upravi je da do polovine jula riješi finansijsku situaciju - rekao je predsjednik kluba Denis Mandić agenciji MINA.

    Sponzor bi riješio gotovo sve.

    - Već dvije godine radimo na pronalaženju sponzora. Mislili smo da ćemo uspjehom lakše doći do njih, ali za sada još nema ništa konkretno - kazao je Mandić i pojasnio da opština Kotor nije u mogućnosti da finansijski pomogne klub.
    - Opština u ovom trenutku ne može da reaguje sa novcem, to je naš posao. Na sastanku sa predsjednicom opštine smo više razgovarali oko strukturalnog pozicioniranja kluba kao najkvalitetnijeg sportskog kolektiva u gradu. Radićemo na jačem povezivanju grada i Primorca - istakao je Mandić.

    (Vijesti)


    1. postajem da ludim od odugovlacenja...
    2. nevjerovatno je da Primorac, u prvom slucaju kao prvak CG, a potom i kao prvak Evrope, ne moze da nadje sponzora. Apsolutno sam siguran da (nakon ove 2 godine) drzava sprecava pojedine firme da nas sponzorisu! Nema logike...
    P r i m o r a c

  13. #2563
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by c00li0 View Post
    Veselin Krivokapic je prije neki dan rekao da je mlada(tj ova univerzitetska) reprezentacija pojacana za dva Tomasevica, Petra i Nikole.mislim da obojica, pogotovo Pero, mogu biti odlicni igraci u buducnosti
    kako nikola igra za kataro?
    inace kotor je nekad imao bas dobre trenere za mladje...maslovar je bas dobar trener...a i maco...

  14. #2564
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    kako nikola igra za kataro?
    inace kotor je nekad imao bas dobre trenere za mladje...maslovar je bas dobar trener...a i maco...
    Ono sto sam ja gledao, a to su utakmice protiv nas, nije se nesto posebno istakao

  15. #2565
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

  16. #2566
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ima li negdje na netu da skinem finale svjetske lige Crna Gora-Hrvatska 8-7 sa snimljenim himnama pred utakmicu (obavezno)?

  17. #2567
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    nevjerovatno je da Primorac, u prvom slucaju kao prvak CG, a potom i kao prvak Evrope, ne moze da nadje sponzora. Apsolutno sam siguran da (nakon ove 2 godine) drzava sprecava pojedine firme da nas sponzorisu! Nema logike...
    ima logike , pogotovo ako je jedan drugi klub "drzavni projekat" :kamikaza:
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  18. #2568
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Ono sto sam ja gledao, a to su utakmice protiv nas, nije se nesto posebno istakao
    pitam zbog toga sto vidim da su ga zvali za reprezentaciju...doduse za mediteransku al su ga zvali...inace i petar i nikola su vec nastupali za srbiju u mladjim generacijama...cini mi se da je pero i kapiten bio...

  19. #2569
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    pitam zbog toga sto vidim da su ga zvali za reprezentaciju...doduse za mediteransku al su ga zvali...inace i petar i nikola su vec nastupali za srbiju u mladjim generacijama...cini mi se da je pero i kapiten bio...
    Znao sam da su ih trazili da igraju za njih, ali nisam znao da su nastupali. Inace, to @Cattaro zna sigurno.

  20. #2570
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ako se dobro sjecam Petar je bio kapiten reprezentacije Srbije koja je osvojila neko veliko takmicenje... Tad je bio u Zvezdi u koju je dosao sa (cini mi se) 14 godina. Medjutim, poslje toga je tesko nasao klub (valjda je sad u Marseju), a nije nastupao za CG proslo ljeto u Istanbulu. Nisam ga odavno gledao, pa ne znam njegove kapacitete.
    Ovaj drugi, Nikola, je fino izrastao, jak je, ali je po meni losiji od Misica. Gledao sam ih oboje na onoj trening utakmici A i Mediteranske reprezentacije.
    Nisu oni vise djeca...
    P r i m o r a c

  21. #2571
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/...hp?vest=139056

    Dobra stvar za Partizan, jer je danas tesko angazovat' dva kvalitetna centra u jednom prelaznom roku.




    http://www.wpolomne.org/opsirnije.php?id=141206
    Ne znam kako ih nije sramota da objave samo rezultat sa neke utakmice. Isto je i u Areni...

    Srbija – Makedonija 21:1 (4:0, 6:0, 5:1, 6:0)
    Last edited by cattaro; 27-06-09 at 13:08.
    P r i m o r a c

  22. #2572
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/...hp?vest=139056

    Dobra stvar za Partizan, jer je danas tesko angazovat' dva kvalitetna centra u jednom prelaznom roku.
    Vidjeh da su najavili ovo prije par dana , evo su se i zvanicno dogovorili...

    Nego imam pitanje za tebe : Je li cemu ovaj Paskvalin sto dolazi ? Nema ga u reprezentaciji , a i nije bas mlad (1984)...
    Kreč, kolica i mešalica.

  23. #2573
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Vidjeh da su najavili ovo prije par dana , evo su se i zvanicno dogovorili...

    Nego imam pitanje za tebe : Je li cemu ovaj Paskvalin sto dolazi ? Nema ga u reprezentaciji , a i nije bas mlad (1984)...
    Evo, neko moje misljenje iako mene nisi pitao, a odgovorice ti i @Cattaro
    Paskvalin je po meni prosjecan igrac, sezonu je odigrao uz, po meni, jednog od boljih centara danasnjice I. Hinica, i nije mi nesto previse pokazao, a kazem, imao je od koga da uci. A ni trener mu nije bio za bacit (Bonacic), e sad, sto ce bit ne znam, ali mislim da ce tesko od njega bit veliki igrac.

  24. #2574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    PERPER, sjecam se prije 2 god (ili prosle?) svjetske lige, kad su hrvati dosli u Bd sa B timom, da je Paskvalin bio jedan od najboljih igraca Hrvatske, dobili smo ih jedva sa 2 razlike. Igrao je bas dobro. Dok ga nije Jokic nab'o u pleksus (sudije ga odma' iskljucile sa pravom zamjene)
    Na F4 je bio nikakav i slazem se sa dubrovcanima kad kazu da igra sa protekcijom zbog oca... Muslim je i mladji i bolji (vec sad) od njega.

    Partizanu za Bejlija (koji takodje nije puno pruzio u EL ove godine) treba definitivno bolja zamjena. A opet, u Srbiji ni takvog nemaju. Po meni, bolje da Milosa Koroliju (28 ) vrate...
    P r i m o r a c

  25. #2575
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    PERPER, sjecam se prije 2 god (ili prosle?) svjetske lige,
    Prosle godine.

Page 103 of 933 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203603 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •