View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 282 of 933 FirstFirst ... 182232272278279280281282283284285286292332382782 ... LastLast
Results 7,026 to 7,050 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #7026
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jebote koliko postova, a malo koji povezan s vaterpolom. možda da se otvori neka druga tema za ova debilna prepucavanja. ako ne stvarno bi netko od moderatora trebo reagirat

    mene zanima zna li tko je li hrvatska osigurala SP u šangaju s obzirom da je srbija kao branitelj naslova već imala plasman?
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  2. #7027
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    jebote koliko postova, a malo koji povezan s vaterpolom. možda da se otvori neka druga tema za ova debilna prepucavanja. ako ne stvarno bi netko od moderatora trebo reagirat

    mene zanima zna li tko je li hrvatska osigurala SP u šangaju s obzirom da je srbija kao branitelj naslova već imala plasman?
    Srbija nije imala plasman iako je svjetski prvak

  3. #7028
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije srbija imala kao branitelj pa nije ni hrvatska osigurala...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  4. #7029
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    SNK
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    ja odoh, tebi laku noc, vidis da nam ne vrijedi raspravljati sa glupanderima za koje sam siguran da se samo iza forumskih nickova ovako kriju, a da javno ne smiju nista od toga rec, bar 90% njih...

    batalimo se ovog posla, jer kao sto ti maloprije rece, "Margaritas ante porcos"
    E da im je doc i ostat u BG, zaboravili bi Crnu Goru brzo!
    Jado moj!

  5. #7030
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala na informaciji u vezi plasmana na SP. to su nešto freško mijenjali jer su prije bile informacije da domaćin kina i branitelj naslova srbija imaju izravan plasman.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  6. #7031
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Leonida View Post
    E da im je doc i ostat u BG, zaboravili bi Crnu Goru brzo!
    Jado moj!


    Ne gledaj sve ljude po sebi.

  7. #7032
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Leonida View Post
    E da im je doc i ostat u BG, zaboravili bi Crnu Goru brzo!
    Jado moj!
    E da ti je iz BG poc u NY, zaboravila bi odmah BG. Ili, e da ti je iz BG poc u Dobrotu, zaboravila bi odmah na BG...

    Ajmo malo o vaterpolu.
    Vaterpolo! Vaterpolo! Vaterpolo!... Vaterpolo do Tokija, a od Tokija Republika Vaterpolska! ... I meni najmilije, VATERPOLO DO KOSOVA!

    ps. Vaterpolo = Srbija

  8. #7033
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    SNK
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Ne gledaj sve ljude po sebi.


    Evo me jopet u rodni Niksic, mrcho!

  9. #7034
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    SNK
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    E da ti je iz BG poc u NY, zaboravila bi odmah BG. Ili, e da ti je iz BG poc u Dobrotu, zaboravila bi odmah na BG...

    Ajmo malo o vaterpolu.
    Vaterpolo! Vaterpolo! Vaterpolo!... Vaterpolo do Tokija, a od Tokija Republika Vaterpolska! ... I meni najmilije, VATERPOLO DO KOSOVA!

    ps. Vaterpolo = Srbija
    E dje ti je ta Dobrota jadan ne bio?
    Sto ti je, sto te muci?
    Last edited by Leonida; 19-07-10 at 01:51.

  10. #7035
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    ...a i jos 1 podatak, al necu sad da raspravljam oko toga, cuo sam se maloprije sa drugom koji je bio na bazenu i kaze mi da su "navijaci" CG od kako su dosli na bazen konstantno dobacivali i provocirali Srpske navijace...
    drug te laze
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #7036
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Zna li ko jel istina da je Prlainovic gadjao flasom nase navijace i pokazivao im srednji prst ???
    fatao se za muricu i pokazivao put cg navijaca skocila je sva publika da ih gazi no srecom bilo je i normalnih ljudi pa se nekako smirili bratski
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  12. #7037
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ne bih mjenjao ni SP u fudbalu, ni Svjetsko vaterpolo zlato, ni finale svjetske lige u Odbojci, ni Novaka Djokovica za nase navijace! Za nase LJUDE! To nema cijenu! Sa takvim vaspitanjem i stavom se RODIS, a ovi ljudi su prokleti za cijeli zivot!

    Samo je godina prosla od kad su isti ovi igraci bili u Podgorici, kada se aplaudiralo himnama i svim ekipama poslije utakmice! Bilo da je igrao Japan, Hr ili Srb... Godina poslije, a izgleda kao deset prije!

    Ponosan sam na sve crnogorce i crnogorke, kao i nase sportiste, a ovi ostali, opet ponavljam, DZABE IM!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #7038
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko bude progovorio, van teme vaterpolo, ko bude provocirao bice banovan kao ovi pojedinic, namjerno se topic nece zakljucavati, i bicete banovani najmanje na 2 mjeseca pa na dalje
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #7039
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da desavanja oko bazena treba da spadaju u ovu kategoriju ili da se napravi novi topic za takve stvari. Jer one treba da budu komentarisane, jer ne moze mi niko rec da je u redu da se zvizdi na neciju himnu a da ne ulazim u to sta se posle desavalo i ko je kriv...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  15. #7040
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Dubrovnik
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ni na nebu ni na zemlji View Post
    kao sto nedje prije rekoh CG SRB i HRV bez obzira na redoslijed samo sto vec prelazi u dosadu *
    A prije je kao bilo drukčije? Sad si shvatio da se vaterpolo ozbiljno igra i prati u 4 države: Mađarskoj, Hrvatskoj, Crnoj Gori i Srbiji. A jedna od njih ne nastupa na ovom natjecanju, pa ove tri uzimaju medalje. Jučer sam nakon poraza Hrvatske od Srbije tražio na 25 najuglednijih športskih stranica vijest o toj utakmici. Nigdje ni riječi. Danas nakon završnice. Nigdje ni riječi. Piše izvještaj o završnici nekog natjecanja u hokeju na travi, opširno o plivanju, a o vaterpolu nikad ni riječi.

  16. #7041
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    jednu ekipu od ove tri rep.pa protgiv ostatka sveta
    smile if you fucked today

  17. #7042
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    Ugledajte se na ove lijepe djevojke

    ovo neka bude zakljucak ove teme samo akko moze bez ovoga "lijepe"

    ban ban ban svaki dan
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  18. #7043
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MADARAS?
    Mene nekako više Primorac interesuje
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  19. #7044
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zavrshi se ovo?Super.Chestitke obijema ekipama.Euforija oko vaterpola u obije drzhave(3,Hrvatska) je postala toliko dosadna i odbojna,da mi je zhao ove korektne momke u reprezentacijama shto su usred svega toga.

    To evropsko je koliko shvatih tek za mjesec dana,molim vas ka boga da iskulirate barem do tada.Inache,ko god je banovan s pravom je banovan,s tim da ima josh 10ak onih koji nisu,a trebalo bi da budu.
    Last edited by Recordare88; 19-07-10 at 08:40.
    Deserve's got nothing to do with it.

  20. #7045
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma, ono skandiranje njihovih navijaca, njima ide na cast, tako da uopste u to necu ulaziti.

    a ako ikad vise cujem srpske komentatore da kukaju za sudjenje, nadam se da ce se zapaliti u sto kracem roku.

    ono sinoc je bruka i sramota bila, nesto kao 3. utakmica izmedju jadrana i primorca.
    CG cijelu utakmicu vodi, igra bolje, a onda, kad su vidjeli da ovi ne mogu preokrenut, krece spektakl sudija - vukcevicu 3 puta za redom kontrafaul, a u odbrani svaki napad srbije ide iskljucenje naseg igraca. ivovic izasao s 3 licne, od toga nijedan faul za iskljucenje nije bio.
    iskljucenje m. janovica s pravom zamjene ispod svake kritike, kad je toliko 'opravdano' bilo, zasto nisu pustili usporeni snimak da pokazu zasto je iskljucen?? nama iskljuceni svi kljucni igraci, a njima udovicic, filipovic i prlainovic dobili po 1 licnu u prvoj cetvrtini, i do kraja igrali bez faula.

    samo smo pokazali koliko smo u ovom trenutku spremnija i kvalitetnija reprezentacija. fulali smo neke zicere na pocetku (ivovic, paskovic, zlokovic), sto bi ispada rijesilo utakmicu, ali u svakom slucaju sam ja zadovoljan onim sto su nasi igraci prikazali i njihovim zalaganjem i borbom. izgleda da su i oni postali svjesni rima. jedina zamjerka mi je ne stavljanje tonija petrovica u igru, umjesto jokica/ticica/paskovica, ali ajde, pero zna najbolje.

    u svakom slucaju, naprijed crna goro, u zagrebu cemo opet pokazati da smo najbolji, a tu ce padnuti i madjari!!!
    <--- leuk

  21. #7046
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    jedina zamjerka mi je ne stavljanje tonija petrovica u igru, umjesto jokica/ticica/paskovica, ali ajde, pero zna najbolje.

    u svakom slucaju, naprijed crna goro, u zagrebu cemo opet pokazati da smo najbolji, a tu ce padnuti i madjari!!!
    zamjerke:neigranje Tonija,igranje Tičića(sad će stručnjaci da kažu što kad je dao 2 gola sinoć) i opet bez lijevaka sem na kraj kad je bila frka pa da Damjanu da proba.
    A suđenje je ipak očekivano za domaćina,što je i normalno sve dok je u granicama normale,jedino me nervira što protiv Hrvata Srbiji ni približno nije bilo tako povoljno suđenje(možda jer su tamo ipak oni bili koji vode cijelu tekmu(obe) pa nije bilo potrebe)
    Ne nadam se puno u Zagrebu jer se taktika neće mijenjati,najbolji bek na svijetu i lijevak neće igrati!Peuro zna najgore!Tičića za kapitena!
    nego što je bitnije:zna li ko za ovog Madaraša išta?kakvo bi to bilo rješenje problema na lijevoj strani......leleeeee
    Best Samp Regards!
    Bog je izmisljen da bi se smirile mase!

  22. #7047
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vidim razlog zasto ja kao navijac crne gore treba na naredno takmicenje u svom gradu da radim ono sto su navijachi srbije radili u Nisu, provocirali i vrijedjali?.. Iskreno ono skandiranje pravog crnogorca nikad nece i ne moze uvrijedit.. I ovi komentari "vidjecemo kako ce im bit kad dodju ovamo" su potpuno van pameti.. Kad dodju odje vidjece sto je nivo i gotova prica..

  23. #7048
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ljudi,što se tiče mađara...
    Vjerujte da će bit zeznuto sa njima...
    Pomutiće oni ovaj trio CG,SRB,CRO...neko će ostat bez medalje...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  24. #7049
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by UltrasTito View Post
    zamjerke:neigranje Tonija,igranje Tičića(sad će stručnjaci da kažu što kad je dao 2 gola sinoć) i opet bez lijevaka sem na kraj kad je bila frka pa da Damjanu da proba.
    A suđenje je ipak očekivano za domaćina,što je i normalno sve dok je u granicama normale,jedino me nervira što protiv Hrvata Srbiji ni približno nije bilo tako povoljno suđenje(možda jer su tamo ipak oni bili koji vode cijelu tekmu(obe) pa nije bilo potrebe)
    Ne nadam se puno u Zagrebu jer se taktika neće mijenjati,najbolji bek na svijetu i lijevak neće igrati!Peuro zna najgore!Tičića za kapitena!
    nego što je bitnije:zna li ko za ovog Madaraša išta?kakvo bi to bilo rješenje problema na lijevoj strani......leleeeee
    Best Samp Regards!
    mala ispravka, ipak je ivovic najbolji bek na svijetu. a sto se tice ljevaka, mislim da nam on sinoc i nije toliko falio, jer je gojkovic postigao 2 gola kakva se od njega ocekuju, sa tog nezgodnog krila, samo sto je pitanje kad se gojkovicu igra, a kad ne, jer kad mu se igra, najbolji je igrac na toj poziciji (mislim zbog cinjenice da nije ljevak).
    <--- leuk

  25. #7050
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    mala ispravka, ipak je ivovic najbolji bek na svijetu. a sto se tice ljevaka, mislim da nam on sinoc i nije toliko falio, jer je gojkovic postigao 2 gola kakva se od njega ocekuju, sa tog nezgodnog krila, samo sto je pitanje kad se gojkovicu igra, a kad ne, jer kad mu se igra, najbolji je igrac na toj poziciji (mislim zbog cinjenice da nije ljevak).
    Kad je zadnji put dao 2 gola s te pozicije. Koliko se sjecam, vazda su ga pustali slobodnog na tu stranu, odbrana je bila koncetrisana vise desno

Page 282 of 933 FirstFirst ... 182232272278279280281282283284285286292332382782 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •