View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 281 of 933 FirstFirst ... 181231271277278279280281282283284285291331381781 ... LastLast
Results 7,001 to 7,025 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #7001
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    To je taj veliki narodnik sa opstom kulturom kojom se dici... znam ja da vam necu nista objasnit, nego eto, jos mi se nespava pa malo bzv. pisem, znam da je dzabe...
    Pa kad znas, onda iskuliraj

  2. #7002
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    SNK
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    A dzabe im je sve kad su Turci vjezbali pissing 500 godina na njih.

    Moze lock, a?
    E moderatori, spavate li?
    Imas li ti CaseLogic plave/zelene oci i svijetlu kosu, jerbo ako nemas ... bogomi su ti Turci svasta vjezbali na prababi...

  3. #7003
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Slazem se, ali visih pljuvaca na drzavu u kojoj zive od CG Srba nema nidje na svijet.
    Aj samo ti odgovori jos na ovo, kako bi se ti osjecao da ,ne daj boze u nekom narednom periodu albanci hoce da se odvoje i u CG pa dodje do toga da se odvaja Ulcinj i ostali dijelovi od CG, i onda to odvajanje prizna Srbija, koja je do juce sa CG bila jedna drzava, a da uz sve to ti nekim slucajem zivis u Srbiji?! i jos uzmi u obzir koliko istorijski Kosovo znaci Srbiji a koliko ovaj dio sto sam ja pomenuo Crnoj Gori...
    Shvati da su Srbi ogorceni i frustrirani vise politikom koju ova drzava vodi...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  4. #7004
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Taman krenuh jedan poduzhi post da ispishem al rekoh shta ce mi to... Svi su toliko zaslijepljeni da nema potrebe troshiti rijechi... Kad srbi ponovo dodju da igraju u pg, ja cu ponovo da tapshem poslije njihove himne i ponovo cu da navijam za svoju reprezentaciju, ne protiv drugih... Aj zhivjeli mi...
    #fakenews

  5. #7005
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Leonida View Post
    E moderatori, spavate li?
    Nema toga ovdje

  6. #7006
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    Pravi Srbin nikad, ali nikad ne bi navijao za Hrvatsku protiv Crne Gore, a vjerovao ili ne naisao sam na nekoliko takvih slucajeva kad sam u jedan kafic pratio EP 2008. A imam neki osjecaj da ih ima jos u Crnu Goru i iskreno zalim te ljude...
    jesam li ja i jednom rekao da takvih nema?! problem je sto zbog nekih takvih budala likovi koji su toliko primitivni kao neki ovdje na forumu, odmah smatraju da su svi takvi i svi srbi su im neki novi izraz ovdje cuh, e da, "********" ?!
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  7. #7007
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Taman krenuh jedan poduzhi post da ispishem al rekoh shta ce mi to... Svi su toliko zaslijepljeni da nema potrebe troshiti rijechi... Kad srbi ponovo dodju da igraju u pg, ja cu ponovo da tapshem poslije njihove himne i ponovo cu da navijam za svoju reprezentaciju, ne protiv drugih... Aj zhivjeli mi...
    to pokazuje da si razuman lik za razliku od ovih kojima vise nema pomoci kao sto su case i dzonis, jbg,, meni je njih zaista zao...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  8. #7008
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Leonida View Post
    E jado, za mi te je, ka sto mi je za bolesnoga brava.
    case, jos mu jednom ponovi, nije dobro shvatio sta si htio rec

    do danas sam imao dosta "simpatija" prema srbiji, a nocas su pale u vodu niskog bazena sve...
    AJMO CRNA GORO !!!

  9. #7009
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kad srbi ponovo dodju da igraju u pg, ja cu ponovo da tapshem poslije njihove himne i ponovo cu da navijam za svoju reprezentaciju, ne protiv drugih... Aj zhivjeli mi...
    Taj rad. _
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  10. #7010
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Vukojebina
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora ispred svih i svega.

    Nikakva Srbija. Laka noć vam.
    Zlobno, pokvareno i pakosno stvorenje. Zmija :D

  11. #7011
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Gatsbyy, crnogorski brate, samo za tebe.

    Quote Originally Posted by Leonida View Post
    E jado, za mi te je, ka sto mi je za bolesnoga brava.
    Quote Originally Posted by NSX View Post
    idioti nisu svjesni da ih pola na tim tribinama ima bas "siptarske" gene

    SO FUCKED UP!!!

    Hahahahah :lolblue:
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  12. #7012
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    Aj samo ti odgovori jos na ovo, kako bi se ti osjecao da ,ne daj boze u nekom narednom periodu albanci hoce da se odvoje i u CG pa dodje do toga da se odvaja Ulcinj i ostali dijelovi od CG, i onda to odvajanje prizna Srbija, koja je do juce sa CG bila jedna drzava, a da uz sve to ti nekim slucajem zivis u Srbiji?! i jos uzmi u obzir koliko istorijski Kosovo znaci Srbiji a koliko ovaj dio sto sam ja pomenuo Crnoj Gori...
    Shvati da su Srbi ogorceni i frustrirani vise politikom koju ova drzava vodi...
    Uopste mi nije jasna poenta tvoje price, a pogotovo ove hipoteticke srpske zelje. Jbe mi se za to glupo priznanje Kosova, nije ga priznao nijedan igrac vaterpolo reprezentacije CG. Ti si ovdje doso da opravdavas isfrustrirane buddale koje osim Srbija, Srbija Cigani, Cigani i Siptari Siptari rijeci nisu progovorili. Zaludnja ti prica. Za tvoje dobro ti kazem da preskocis, svako tvoje opravdanje je corak.

  13. #7013
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MeDo je potpuno ispravno reka,doce oni ponovo odje mi cemo se ponasat ka ljudi i kraj price

  14. #7014
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    Aj samo ti odgovori jos na ovo, kako bi se ti osjecao da ,ne daj boze u nekom narednom periodu albanci hoce da se odvoje i u CG pa dodje do toga da se odvaja Ulcinj i ostali dijelovi od CG, i onda to odvajanje prizna Srbija, koja je do juce sa CG bila jedna drzava, a da uz sve to ti nekim slucajem zivis u Srbiji?! i jos uzmi u obzir koliko istorijski Kosovo znaci Srbiji a koliko ovaj dio sto sam ja pomenuo Crnoj Gori...
    Shvati da su Srbi ogorceni i frustrirani vise politikom koju ova drzava vodi...
    kosovski boj je izmisljotina ako si na to mislio
    AJMO CRNA GORO !!!

  15. #7015
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Marko Kraljevic, Stiven Sigal i Cak Noris.

    3 srpska sina.


    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  16. #7016
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    odgovor u produzetku, al ajde za one koji ne znaju da citaju evo jos jednom:


    a razlika je jos jedna u tome sto se u CG nije igralo u Rozajama nego u Pg, takodje sam siguran da toga ne bi bilo da se igralo u Bg-u... budite malo realni, svi znamo da svaka drzava ima neki svoj zaostaliji, dio sa manje obrazovanih i vise primitivnijih ljudi koje ja lako potpaliti kao sto su to nocas uradili grupica onih "navijaca" CG...


    Zato sam prije i napisao da mi je velika zelja da se sto skorije trefi utakmica Srbija-Crna Gora na Marakani,pa da se usred velegrada iz hiljada grla zaori "ubij,zakolji" ili neka slicna bratska poruka.
    Sto se mene tice,svako ko me malo bolje zna zna i sta mislim o Srbijancima.Mislim da su jedan nekulturan,narod sa kompleksom nize vrijednosti koji ima konstantnu potrebu da dokazuje neku svoju superiornost(bez ikakvog pokrica),narod koji ima potrebu da neko pred njim stalno bude "na kolenima".To je narod koji jedino silu poznaje i nista drugo i za koga bi spas bio da su Amerikanci zavrsili ono sto su 99. zapoceli.Ovako,mitovi i dalje traju.
    Ali pazi,za razliku od drugih,ja ovakvo misljenje uopste nemam prema Srbima iz CG,Hercegovine...Cak se i ne cudim njihovim stavovima s obzirom sta je sve odje od strane "brace" cinjeno.Zao mi je sto mnogi od njih razmisljaju kako razmisljaju,ali smo donekle sami za to krivi.
    Na kraju,kazes da smo svi mi jedan narod?E pa ako smo mi Srbi,onda oni iz Srbije to nisu da jebe oca!Djela sve govore.
    p.s. ne bih im zvizdao na himnu,nego aplaudirao pa da ce mi zadnje bit.Za inat.
    Last edited by GreatMontenegro; 19-07-10 at 01:08.

  17. #7017
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Uopste mi nije jasna poenta tvoje price, a pogotovo ove hipoteticke srpske zelje. Jbe mi se za to glupo priznanje Kosova, nije ga priznao nijedan igrac vaterpolo reprezentacije CG. Ti si ovdje doso da opravdavas isfrustrirane buddale koje osim Srbija, Srbija Cigani, Cigani i Siptari Siptari rijeci nisu progovorili. Zaludnja ti prica. Za tvoje dobro ti kazem da preskocis, svako tvoje opravdanje je corak.
    jasna je tebi ta prica, treba biti ne znam kako glup da ne ukapiras... kazes nije priznao ni 1 igrac, tako je, i da je srece to bi bilo to, kvit... medjutim to je taj veliki problem kod nas, sto je politika u ama bas svim sferama zivota, pa cak, nazalost i u sportu...

    al izgleda i tebi nema pomoci kad mozes reci da je taj primjer koji sam ti ja naveo srpska zelja...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  18. #7018
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko ljubitelja vaterpola odjednom

    Kuca poso, poso kuca, kuca poso, poso kuca.....

  19. #7019
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    kosovski boj je izmisljotina ako si na to mislio
    ne mislim na to vec na to da je dio na kojem je prvobitno nastala danasnja srbija...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  20. #7020
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ugledajte se na ove lijepe djevojke


  21. #7021
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    SNK
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Zato sam prije i napisao da mi je velika zelja da se sto skorije trefi utakmica Srbija-Crna Gora na Marakani,pa da se usred velegrada iz hiljada grla zaori "ubij,zakolji" ili neka slicna bratska poruka.
    Sto se mene tice,svako ko me malo bolje zna zna i sta mislim o Srbijancima.Mislim da su jedan nekulturan,narod sa kompleksom nize vrijednosti koji ima konstantnu potrebu da dokazuje neku svoju superiornost(bez ikakvog pokrica),narod koji ima potrebu da neko pred njim stalno bude "na kolenima".To je narod koji jedino silu poznaje i nista drugo i za koga bi spas bio da su Amerikanci zavrsili ono sto su 99. zapoceli.Ovako,mitovi i dalje traju.
    Ali pazi,za razliku od drugih,ja ovakvo misljenje uopste nemam prema Srbima iz CG,Hercegovine...Cak se i ne cudim njihovim stavovima s obzirom sta je sve odje od strane "brace" cinjeno.Zao mi je sto mnogi od njih razmisljaju kako razmisljaju,ali smo donekle sami za to krivi.
    Na kraju,kazes da smo svi mi jedan narod?E pa ako smo mi Srbi,onda oni iz Srbije to nisu da jebe oca!Djela sve govore.
    Da hebe oca, mnogo ima nas iz CG u Srbiji, bas MNOGO, zanimljivo a choche?

  22. #7022
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    jasna je tebi ta prica, treba biti ne znam kako glup da ne ukapiras... kazes nije priznao ni 1 igrac, tako je, i da je srece to bi bilo to, kvit... medjutim to je taj veliki problem kod nas, sto je politika u ama bas svim sferama zivota, pa cak, nazalost i u sportu...

    al izgleda i tebi nema pomoci kad mozes reci da je taj primjer koji sam ti ja naveo srpska zelja...
    Skoro svaki Srbin iz CG kojega ja poznajem, barem jednom mi je pomenuo da ce nam Albanci otet Ulcinj, Plav, Rozaje, Gusinje........ I 100% sam ubijedjen da im ne bi bilo nista milije od toga. A znam i da ti znas da sam upravu kad ovo kazem.

  23. #7023
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Zato sam prije i napisao da mi je velika zelja da se sto skorije trefi utakmica Srbija-Crna Gora na Marakani,pa da se usred velegrada iz hiljada grla zaori "ubij,zakolji" ili neka slicna bratska poruka.
    Sto se mene tice,svako ko me malo bolje zna zna i sta mislim o Srbijancima.Mislim da su jedan nekulturan,narod sa kompleksom nize vrijednosti koji ima konstantnu potrebu da dokazuje neku svoju superiornost(bez ikakvog pokrica),narod koji ima potrebu da neko pred njim stalno bude "na kolenima".To je narod koji jedino silu poznaje i nista drugo i za koga bi spas bio da su Amerikanci zavrsili ono sto su 99. zapoceli.Ovako,mitovi i dalje traju.
    Ali pazi,za razliku od drugih,ja ovakvo misljenje uopste nemam prema Srbima iz CG,Hercegovine...Cak se i ne cudim njihovim stavovima s obzirom sta je sve odje od strane "brace" cinjeno.Zao mi je sto mnogi od njih razmisljaju kako razmisljaju,ali smo donekle sami za to krivi.
    Na kraju,kazes da smo svi mi jedan narod?E pa ako smo mi Srbi,onda oni iz Srbije to nisu da jebe oca!Djela sve govore.
    p.s. ne bih im zvizdao na himnu,nego aplaudirao pa da ce mi zadnje bit.Za inat.
    Ne postoji narod koji mozes u cijelini da sagledas kao da je pojedinac, u svakom narodu postoji dobrih i manje dobrih ljudi, a to kako ti gledas i pricas, to je cisti govor mrznje, iz nekih tvojih razloga koje vjerovatno nemas ali me ni ne zanimaju... razdvojenost kroz vjekove moze da izmijeni narod na nekom prostoru, al Rasku i Duklju su naselila ista plemana juznih slovena koja su nakon toga do dana danasnjeg zivjela u zajednistvu, i tim tvojim pljuvanjem po Srbima pljujes i po sebi... i samo mi nikad niko ne objasni sto je onda Njegos za sebe govori oda je Srbin ako smo oduvjek razliciti narodi?!
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  24. #7024
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    Ne postoji narod koji mozes u cijelini da sagledas kao da je pojedinac, u svakom narodu postoji dobrih i manje dobrih ljudi, a to kako ti gledas i pricas, to je cisti govor mrznje, iz nekih tvojih razloga koje vjerovatno nemas ali me ni ne zanimaju... razdvojenost kroz vjekove moze da izmijeni narod na nekom prostoru, al Rasku i Duklju su naselila ista plemana juznih slovena koja su nakon toga do dana danasnjeg zivjela u zajednistvu, i tim tvojim pljuvanjem po Srbima pljujes i po sebi... i samo mi nikad niko ne objasni sto je onda Njegos za sebe govori oda je Srbin ako smo oduvjek razliciti narodi?!

    Eto je sad klasicna prica o pojedincima,izuzecima...To se podrazumijeva.Ne sumnjam da si da si ti licno nadzirao naseljavanje u Duklju i Rasku i da znas sve pojedinosti,ali to sve ne mijenja cinjenicu da su tradicija,mentalitet,obicaji,medjuljudski odnosi i organizacija drustva kod ta dva naroda potpuno razliciti.O mrznji necemo odje.Valjda je svima jasno ko se tu posebno istice,no mi zao sto su uspjeli i nas sa svima posvadjat,ali ko nam je kriv kad se pustismo.
    Vama je citava argumentacija Njegos,ma je i on imao svoje faze pa je cini mi se i neku veselu Srbadiju i Nemanje koji svoj mac o Crnu Goru opitase pominjao,a i Hrvati su mu braca bili.Sta cemo sad?Ne pocinje istorija sa Njegosem,niti se sa njim zavrsava.

  25. #7025
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    SNK
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Kad se već za ovo hvataš, više ste nam vi zla 1918. nanijeli, nego bilo kakvi Turci. Od njih smo očekivali, a vi se vječito nešto krijete, muljate, braća ovo, braća ono i onda paf - hladan tuš. Tako je u svemu, pa i u sportu.
    E da, sve si shvatio, ka srecni, blagosh tebe.

Page 281 of 933 FirstFirst ... 181231271277278279280281282283284285291331381781 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •