View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 861 of 933 FirstFirst ... 361761811851857858859860861862863864865871911 ... LastLast
Results 21,501 to 21,525 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21501
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Treba sve "staronje" poćerat i mlada ekipa komplet.
    Doves` nekoga trenera da valja.
    Gojkoviću treba nekoliko godina da postane ozbiljan trener.
    A da mu nije lako, to stoji.

  2. #21502
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sukno i Bijac su rijesili mec ,kao i na drugoj strani Mandic i Filipovic.
    Filipovic je zestoko podbacio a sto se tice Mandica i ocekivano los protiv svojih. Vjerovatno ga je pradjed Jozo budio u san redovno i tako nenaspavan sa upalom grla i slomljenim rebrima nije mogao nista protiv braće.

  3. #21503
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    maestralni andrija
    partija za vaterpolo udzbenike
    svrstao bih je u rangu mandiceve sa finala rija
    al ipak je sinoc bilo manje presije i sa opustenijim odbranama

  4. #21504
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Da ne bjese bokeske pizme mi bismo uzeli i Rim i Zagreb svojevremeno kao igracki najjaca reprezentacija u tom trenutku. Pored tih vjerovatno bi se uzelo jos koje zlato ali je bitnije bilo da se podzapaju oko funkcija, para i zavisti. Uvijek cu tvrditi da je cuveno navijanje protiv svoje reprezentacije u Kotoru nepopravljivo slomilo sve sta se moglo popraviti i napraviti tih godina i da se danas placa danak svom haosu koji su funkcioneri saveza napravili. Sva sreca te u vaterpolu nema para kao u drugim sportovima. Ne mogu da zamislim koji bi zvek tek onda bio.

  5. #21505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    @ Rodion Romanovich, Jednostavno, ne mogu da dozvolim da ovakav post ostane neiskomentarisan. Prolazi vrijeme, zalimo za mnogim propustenim stvarima, ali ti si promasio metu! Bokeljska pizma kriva za debakl u Rimu i Zagrebu (pamticemo Zagreb kao najjacu nasu ekipu svih vremena!)!? Pa mi na tim takmicenjima nismo bili ni blizu medalje, a kamoli zlata! Posljedica toga je bila ,,Rumunija'', u Kotor. Nije tacno da se navijalo protiv svoje reprezentacije! Skandiralo se protiv selektora i prozivao se iskljucivo Savez! Uz vec cuvene parole koje su u sebi imale ,,Imamo zlato iz Malage'' (uz ostale djelove parola koje su podsjecale na ,,bisere'' Saveza). Ovo ne pisem samo kao forumash, vec i kao neko ko je prisutan tu noc u Kopu. Prvi red... Da li sam bio u pravu ili ne, pokazalo je vrijeme. Dosao je novi selektor, pa se uzelo srebro u Ajndhovenu (Zlokovic nije igrao finale), 4. mjesto na OI (smatram neuspjehom), srebro na SP...po meni, stvari su krenule nabolje. Ja zlato na SP 2013. ne mogu prezalit'! Izbaciti Srbe u 1/4 finalu, pa unistiti Italiju u polufinalu...bili smo najjaca svjetska ekipa u tom momentu! I onda nemoc u finalu (a opet tijesan poraz)... Ne znam ko se to tada dzapao oko funkcija i para, ali je u Savezu bilo nekoliko skandala. Klupski rivaliteti su bili ogromni (narocito do potpunog raspada jakog Primorca 2012.), ali sam siguran da to nije uticalo na rezultatske neuspjehe. Bilo je igraca koji su birali takmicenja, imao je i tadasnji selektor svojih bisera (dovodjenje Sefika, stavljanje Radovica u tim za Zagreb da bi ,,obezbijedio nacionalnu penziju'' - njegove rijeci, itd). Funkcioneri Saveza...oni glavni su i tada i danas bili ljudi koji se sa vaterpolom nikad ranije nijesu srijecali. Konce su im vukli razni savjetnici, sekretari i ini. Ne mogu svega da se sjetim, proslo je dugo vremena, vjerujem da bi se na pretrazivacu naslo dosta korisnih informacija sa ovog foruma o tom vremenu. Tu noc i mec sa Rumunijom (bili smo tako jaki i tako mocni, pa nakon 5:5 dobismo na peterce!?) ipak necu tako lako zaboravit'. Pozdrav!
    P r i m o r a c

  6. #21506
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    @ Rodion Romanovich, Jednostavno, ne mogu da dozvolim da ovakav post ostane neiskomentarisan. Prolazi vrijeme, zalimo za mnogim propustenim stvarima, ali ti si promasio metu! Bokeljska pizma kriva za debakl u Rimu i Zagrebu (pamticemo Zagreb kao najjacu nasu ekipu svih vremena!)!? Pa mi na tim takmicenjima nismo bili ni blizu medalje, a kamoli zlata! Posljedica toga je bila ,,Rumunija'', u Kotor. Nije tacno da se navijalo protiv svoje reprezentacije! Skandiralo se protiv selektora i prozivao se iskljucivo Savez! Uz vec cuvene parole koje su u sebi imale ,,Imamo zlato iz Malage'' (uz ostale djelove parola koje su podsjecale na ,,bisere'' Saveza). Ovo ne pisem samo kao forumash, vec i kao neko ko je prisutan tu noc u Kopu. Prvi red... Da li sam bio u pravu ili ne, pokazalo je vrijeme. Dosao je novi selektor, pa se uzelo srebro u Ajndhovenu (Zlokovic nije igrao finale), 4. mjesto na OI (smatram neuspjehom), srebro na SP...po meni, stvari su krenule nabolje. Ja zlato na SP 2013. ne mogu prezalit'! Izbaciti Srbe u 1/4 finalu, pa unistiti Italiju u polufinalu...bili smo najjaca svjetska ekipa u tom momentu! I onda nemoc u finalu (a opet tijesan poraz)... Ne znam ko se to tada dzapao oko funkcija i para, ali je u Savezu bilo nekoliko skandala. Klupski rivaliteti su bili ogromni (narocito do potpunog raspada jakog Primorca 2012.), ali sam siguran da to nije uticalo na rezultatske neuspjehe. Bilo je igraca koji su birali takmicenja, imao je i tadasnji selektor svojih bisera (dovodjenje Sefika, stavljanje Radovica u tim za Zagreb da bi ,,obezbijedio nacionalnu penziju'' - njegove rijeci, itd). Funkcioneri Saveza...oni glavni su i tada i danas bili ljudi koji se sa vaterpolom nikad ranije nijesu srijecali. Konce su im vukli razni savjetnici, sekretari i ini. Ne mogu svega da se sjetim, proslo je dugo vremena, vjerujem da bi se na pretrazivacu naslo dosta korisnih informacija sa ovog foruma o tom vremenu. Tu noc i mec sa Rumunijom (bili smo tako jaki i tako mocni, pa nakon 5:5 dobismo na peterce!?) ipak necu tako lako zaboravit'. Pozdrav!
    Pod jedan, vas licni dozivljaj i opravdanje je da se skandiralo protiv selektora i saveza, utisak svih drugih i vaterpolista je da se navijalo protiv reprezentacije a da ne govorimo o salvama uvreda koje su dozivjeli nasi reprezentativci koji su igrali za Jadran u tom istom bazenu te godine. Nadji jednog naseg vaterpolistu koji je bio u bazenu te noci koji nece reci isto sta i ja. O 'spontanosti' navijanja 'protiv saveza i selektora' ne bih, to neka teoreticarima zavjera. Moja poruka je da ne postoji opravdanje za takvo ponasanje ma kakav bio i Savez i selektor. A do takvog navijanja i do selektorske muke, tj problema u radu sa reprezentacijom doslo je zbog bokeske pizme. Koji je odgovor igraca koji su bili te noci u bazenu? Poslije Ajdhovena je bio organizovan docek u PG poslije kojeg su trebali poci u Kotor. Koliko ih je doslo na taj u KO? Nijedan!

    Pod dva, poslije osvajanja svjetske lige u PG a koja je osvojena malo na misice i kad su vec bile vidljive nonsalancija i prve razmirice dosao je Rim gdje smo bili igracki najjaca selekcija a ispali zbog ciste k....bolje. Finale su igrali Srbija i Spanija cini mi se. Da nije koja od te dvije imala bolja i jaca imena od nas ili igrala bolje? Onda ide Zagreb gdje smo Hrvate koji su domacini zgazili na startu i gdje smo bili opet i fizicki i igracki najjaci i onda se nesto desilo o cemu niko ni dan danas nece da prica. Ispali smo jer se krcag razbio. Gojkovic vise nije htio da igra, a neki drugi su simulirali povrede. Tako da u periodu kad smo bili najjaci mi nismo uzeli nista a trebali smo da uzmemo sve.

    Imali smo generaciju igraca koju vise nikad imati necemo i koja je trebala da vlada deset godina minimum ali su je opuvali svi bocni vjetrovi bokeski i ovo sta je uzeto trofeja to su samo mrvice na stolu od onog sta im je pripadalo.

    Na kraju, svu onu upravu Primorca, sav onaj ambijent raznih likova i sve ostalo da ne nabrajam i sirim a bitnije je od ovog sta sam naveo. Dakle sve to iz godine kad je Primorac uzeo titulu prvaka Evrope ocima nisam mogao vidjeti ali mi nijedna dlaka nije pomislila da navijam protiv Primorca a vi ste dosli sa jasnim ciljem i prvi put u zivotu svome da sam vidio da neko navija protiv svoje selekcije u svojo drzavi. Nezabeljezeno idje u svijetu. Obicno ide post festum ili neki transparent a ono!?

  7. #21507
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    put u zivotu svome da sam vidio da neko navija protiv svoje selekcije u svojo drzavi. Nezabeljezeno idje u svijetu.
    Zabilježeno kod nas i navijanje protiv svoje reprezentacije i igranje protiv iste. Nema nas u svijet
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #21508
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiddleClass View Post
    Sinoc me cudilo da su Madjari dozvolili da se izmjesaju srpski i hrvatski navijaci. Sjedili jedni do drigih i mahali zastavama i navijali. Incidenata nije bilo. Pozdravljam!
    A nacionalisti su budale, prijete samo kad su u dobro čuvanim ograničenim torovima. Đe da se biju ako nijesu brojčano u odnosu 10:1, jesi li ti lud?

    Inače, pazite ovog penala
    Last edited by glup_ka_t0cak; 29-07-17 at 08:35.

  9. #21509
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,269
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Kako je pala kvota na italiAne sa 1.8 na 1.3

  10. #21510
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo Australija pegla ruse 3x laganije nego mi
    Pitanje je jesmo li mi uopste medju 8 na svijetu vise, ako jesmo onda smo mozda 7,8 realno

    Uostalom vidjecemo sa Italijom koja ako nas dobije sa pravom mozemo reci da nismo igrali gore otkad je vaterpola u CG

  11. #21511
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Igrali smo taman koliko se moglo sa ovakvom ekipom. Evo Darko propušta utakmicu zbog lošeg ponašanja.

  12. #21512
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,269
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Loša igra jednih i drugih ali ako se ovako nastavi dobice ih italiAni 3-4razlike.

  13. #21513
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Smije li Ukropina da šutira ili mu je Gojković zabranio?

  14. #21514
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,495
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Ovo samo Draško igra? Ovo je prvi mec da gledam, ne daj Boze da smo dobili Grke pa Madjari bi nas zgazili.
    Scepo je odlican,on nas drzi.
    Niko ne smije da sutira,sramota da nemaju petlju. Ovaj Radovic ovo sto sam gledao razočarao

    Pisi Milijana Vako

  15. #21515
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Darko Brguljan izbačen je reprezentacija Crne Gore pa neće biti danas u timu “ajkula” u susretu za peto mjesto na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti.

    Kako CdM nezvanično saznaje on se već dugo vremena loše ponašao, a razlog je taj što mu je smetalo da bude rezerva, konkretno Marku Petkoviću.

    Očekujemo da nakon utakmice selektor Vladimir Gojković konkretnije govori o situaciji sa Brguljanom.

  16. #21516
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,991
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Kada smo među najboljima o sa ide priča kako se vaterpolo raspada i kako odumire u svijetu... Kada smo od 5-8 mjesta onda ide priča kako je svijet ojačao

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #21517
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Šćepo vrhunski

  18. #21518
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Koliko laktova treba da primi naš igrač da bi sudija svirao faul ? Prvi lakat mu je oprostio, drugi nije mogao. Sramotno.

  19. #21519
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Bravo momci,veoma bitna pobjeda

  20. #21520
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Na mali broj golova vazda dobijamo :stupid:

  21. #21521
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Na kraju ce biti da je protiv Grka bio loš dan.
    Sa ovakvom ekipom sa par juniora ovo je dobar rezultat
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #21522
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Dobo se ovo izguralo. Interesuje me koliko je Scepo imao odbrana. Branio je ko u najboljim danima. Upala mi je u oko odlicna asistencija Ukropine za Draskovica. Aleksa ima odlican osjecaj za asistenciju.

  23. #21523
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Loša igra jednih i drugih ali ako se ovako nastavi dobice ih italiAni 3-4razlike.
    Pacenik:crushed:

  24. #21524
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Dobra pobjeda, Šćepo kao u najboljim danima, ali ne mogu da se otmem utisku da su Italijani jednostavno previše promašivali, a imali su mnoooogo šansi.

    Doduše, sreća prati hrabre.

    Samo naprijed.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  25. #21525
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,269
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Sto uradi Prlainovic u minut/ipo.
    Grcka 2napada uz istek vremena.

    0:3 u 2minuta.

Page 861 of 933 FirstFirst ... 361761811851857858859860861862863864865871911 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •