View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 897 of 933 FirstFirst ... 397797847887893894895896897898899900901907 ... LastLast
Results 22,401 to 22,425 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #22401
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    To za Sukna sam cuo. Iz sportskog ugla, to djeluje kao realna prica. Za Sukna bi isto bio izazov da trenersku karijeru zapocne u klubu s tradicijom. A i blizu mu je kuce.

    Steta za Murisica. Bilo bi jako dobro ako bi Ukropina dosao. Mislim da bi i za njega bilo dobro. Radi se o vanserijskom talentu i bilo bi steta da se taj talenat ne razvije. Ne znam samo zasto ga Jadran ne bi uzeo? Dobro, oni sad imaju Djura Radovica, na toj strani, ali Ukropina moze da iga i nesto drugo.

    Nego, sjetih se sina Nise Saveljica. On je posao za SAD i vise se ne vraca? I kod njega je bilo dobrog materijala. Mada je on volio malo da igra "za sebe", dok je Ukropina odlican timski igrac.

    Zasto Bestije nemaju nikog u upravi? Politika? Od svih navijackih grupa u CG, meni su Bestije nekako najbolje. Umiju da naprave stimung. Gled'o sam ih proslog ljeta kad je bila oprostajna utakmica Tonija. Napravili su pravu festu od te utakmice. Bilo mi je milo i zbog Tonija.

    Trebao bi ministar Janovic malo da pogura taj novi projekat Primorca. Meni je on OK lik, iako je DPS.

  2. #22402
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ozivio si topic. A ja imam vremena, pa da se nadovezem/odgovorim.

    Ako Mladjan dolazi za predsjednika, sto mislis ko u stvari preuzima klub?

    Saveljic je jos u USA. Studira i igra. U prvoj sezoni su uzeli koledz titulu, u prosloj ga nisam pratio.
    Ukropina je ista generacija, ali je nesto oko njega zapelo (povreda desnog ramena, ne znam je li to hronicno ili nije zalijeceno kako treba?) I do sada nije pruzio nista od onoga sto smo svi ocekivali. Ja bih bas volio da dodje, ljevaci u Primorca su vrlo skromni, iako ima jedan odn18 god. koji bi mogao da napreduje.
    Jadran osim Dj.Radovica ima solidnog ljevaka Gardasevica i extra talentovanog (ljevaka) Vucurovica. A onda nakon njih dolazi Stupar (13) kojega smo vec pominjali odje. Veliki talenat.
    U Jadranu izbacuju ljevake u nevjerovatnom broju - respekt.
    Kad sam kod njih, izgleda da Spajic ide...

    Bestije su sve do prosle godine imale 2 predstavnika u skupstini (jedan sam bio ja, a i drugi je forumas stari). Bili smo daleko najaktivniji...smatram da, kao i u svakom klubu, navijaci moraju da budu u skupstini kluba.
    Redovne citaoce ovog foruma svakako ne iznenadjuje to sto nas nema, ako se zna ko je preuzeo klub...
    Ipak, ovo sto je sadasnja kotorska (dps) vlast uradila je ono sto je morala prosla (ali nije!) I u stvari je ono za sto sam se ja zalagao od 2014. (da Opstina bude vlasnik kluba). I pisao puno puta odje.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  3. #22403
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nastavljam...
    Da bi to (preuzimanje kluba od strane Opstine) zazivjelo, potrebno je da se osim potpisanog ugovora realizuju jos neke stvari. U krajnjem da se klub sa novim vlasnikom kao takav i registruje u Ministarstvu sporta.
    Kako nista nije 5 mjeseci mrdnulo sa mjesta, ocigledno ,,neko" i dalje zateze.
    Bestije, sem rijetkih pojedinaca, nikad nisu podrzavale dps. Cuvene prijetnje sadasnjeg sefa kotorskog parlamenta da ce nas raspolitizovati ili nekih drugih da nas nece biti na bazen kad oni dodju na vlast, samo su nas podsjetile na to. Ovo je prvi put da komentarisem sve ovo, nisam htio nicim da opstruiram njihov rad (ali, 5 mjeseci proslo...). U takvom smo kanalu da je bilo kakva promjena dobra. Za ozbiljniju kritiku cu, kao sto napisah, sacekat' do jula.
    Pojedinim trenerima se po 30 plata duguje (vise i nisu u klubu), a ovi mladji, kojima se takodje dosta duguje, vode po 3 kategorije, a zimus je jedan od njih gotovo svaki dan po 9h provodio u Bd.
    Nisam siguran koji bi klub, u bilo kojem sportu, opstao u ovakvim okolnostima. I oni koji su odustali i oni koji se i dalje bore od mene imaju veliki respekt.
    Mislio sam da ljubav prema Primorcu izumire...ali sam se prevario.

    I ovo...zadnjih nekoliko godina su me uvjeravali da je moja teznja (prezentovana i bivsem predsjedniku) da klub bude opstinski losa. Da u danasnje vrijeme ne moze i ne smije tako da funkcionise klub (ima logike).
    Odgovarao sam da mi nije jasno koji bi privatnik ulozio svoj novac u neprofitabilni sport, kad vec nemamo pomoc drzave da nekog nacera na to? I da nam Opstina omogucava stabilnost. I vise od toga.
    Danas, pogotovo nakon Korone, mislim da sam bio u pravu.
    Ali, dok se repovi (dugovi) iz proslosti ne maknu, ne mozemo naprijed. A ne mozete ni zamisliti koliko su veliki...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  4. #22404
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sve gorenapisano je ono sto javnost za sada treba da zna.
    Koga zanima vjerovatno nista novo i nije procitao. Konkretniji cu sigurno biti na svom fb profilu (pa cu kopirati i odje) kad za to dodje vrijeme.
    Velika je sramota za cijeli Kotor sto se ovo dozvolilo. Radovi na bazenu su samo pogorsali stvar u klubu, plus nas osakatili za buduca vremena. Generacije i generacije smo izgubili, pojedine kategorije skoro i da nemamo.
    Bez da prozivam ikog (ko prati sport znace) mogli smo i mi da ugasimo klub (i tako ponistimo dugove), pa da osnujemo novi...ali nismo. Zato danas placamo bivsim igracima i dugove i kamate. Ali, vjerujem da cemo tako izaci cistiji i posteniji. Jednog dana.
    Sukno, kao i sve sto je do sada uradila kotorska vlast po pitanju Primorca, nije po mom ukusu.
    Da budem precizniji, Opstina vlasnik - trener stranac, logike bez. Pored toliko trenera iz Kotora...
    Ne bavim se ni trenerom, ni igracima mnogo (11 god. od zadnjeg trofeja, mozemo jos sacekat'), ali sam imao zelju da sve ovo oko kluba, zajedno sa ,,novim" bazenom, krene kako treba.
    Jedan talas koji bi nas nosio brzo i daleko, a usput cerao sto dalje od nas sve one koji su radili kontra nas godinama.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Last edited by cattaro; 25-05-20 at 08:11.
    P r i m o r a c

  5. #22405
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ozivio si topic. A ja imam vremena, pa da se nadovezem/odgovorim.Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Drago mi je da makar time mogu nesto da doprinesem.
    Ja sam se bavio sportom, nijesam vaterpolom. Osim sto sam malo vjezbao u Baosicima kod nekih drugova:fat: I imam neke veze s Gopcevicima iz Orahovca, a imao sam prilike i da upoznam Zlokovice (oca i sina). I jos ponekog. Ovaj topik dugo pratim. I prije nego sam bio registrovan. I znam ko je cattaro:fat: Respect!

    Oko svega sto si napisao se slazem, samo nijesam siguran da si u pravu za Sukna. OK, nije afirmisan kao trener, to stoji. Ko sto ne sumnjam da u Kotoru ima ljudi koji znaju vaterpolo. Ipak, on je svjetsko ime. Bio je najveci na svijetu. To je magnet za klince. Mislim da nije losa ideja okrenuti novu stranicu u Primorcu sa Suknom kao trenerom. Nije ni Tucak dosao u Jadran kao neko veliko trenersko ime, ali ga je Jadran lansirao u sadasnjeg selektora Hrvatske. Od Jadrana je napravio respektabilan tim. Nek dodje na godinu-dvije, ne vidim zasto bi to bio problem. Najmanji problem je smijeniti trenera kad ne ide. Mislim da za imidz Primorca nije lose da ostane zabiljezeno da je trener bio nekadasnji najbolji vaterpolista svijeta.

    Naravno, pravimo "racun bez krcmara". Jer ovo "visi u vazduhu". Ne znam, ali moguce je da Nikola ima veze s ovom idejom. Ko i s idejom u vezi Mladjana. Ne bih ja bjezao od DPS-a, dokle god je to u korist "Primorca".

  6. #22406
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mozda se nismo razumjeli, Sukno je bio igracina, zvanicno najbolji na svijetu, ali idem pretpostavkom da svaki stranac kosta vise od domaceg. A ako je klub opstinski onda tu sami sebi pravimo problem u startu. Kako za trenera, tako i za igrace. Mislim da sadasnju situaciju dje i dalje imamo dugovanja.
    Sve sto si za njega napisao stoji.

    A i ovo za DPS
    I vjeruj mi da, ako je za dobro kluba ja ih sigurno necu sputavat'.
    Jedino sto nisu krenuli kako treba, pisah bas o tome.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  7. #22407
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Po nepotvrdjenim informacijama Carine vise nisu generalni sponzor Jadrana.

    Sad se vracamo na ono moje, da je opstinski klub vise plus nego minus. Iako je minusa puno.
    Kod nas je dobro sto je Primorac klub od posebnog znacaja za opstinu Kotor i kao takav ima fiksan procenat od opstinskog budzeta predvidjenog za sport.
    Prosla vlast je tu napravila fantastican posao, te kotorskom sportu umjesto ranijih 2, sada ide 4% od ukupnog budzeta.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  8. #22408
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Mozda se nismo razumjeli, Sukno je bio igracina, zvanicno najbolji na svijetu, ali idem pretpostavkom da svaki stranac kosta vise od domaceg. A ako je klub opstinski onda tu sami sebi pravimo problem u startu. Kako za trenera, tako i za igrace. Mislim da sadasnju situaciju dje i dalje imamo dugovanja.
    Sve sto si za njega napisao stoji.

    A i ovo za DPS
    I vjeruj mi da, ako je za dobro kluba ja ih sigurno necu sputavat'.
    Jedino sto nisu krenuli kako treba, pisah bas o tome.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Pa i ja sam mislio na finansije kad sam napisao da bi dolazak Sukna imao smisla iz sportskog ugla. Drugi ugao je finansijski. Citao sam o finansijskim problemima Primorca, tako da je pitanje mogu li i koliko mogu da izdvoje. Ne samo za Sukna, nego i za druga pojacanja. Dobro, u vaterpolu se ne vrti neki veliki novac, ali ipak ljudi nece doci da igraju za kikiriki. Sto se samog Sukna tice, treba napraviti razliku izmedju Sukna kao svjetskog igraca i Sukna koji je tek na pocetku trenerske karijere. Mislim da je za ovo drugo njegova cijena znatno manja. Ne znam je li Nikola igrao zajedno sa Suknom za Juga? Cini mi se da je Nikola dosao u Jug nekako bas u vrijeme kad je Sukno posao igrati za Pro Recco. Mozda su zajedno igrali jednu sezonu?

    Evo da vidimo hoce li Nikola kao ministar moci da nesto pomogne. Na mjestu je s kojeg moze da pogura neke stvari. Ipak je on iz Kotora, a u Primorcu je poceo karijeru, Vjerujem da on ima zelju, no vidjecemo. Ako postoji zelja, postoji i nacin. Ako ne postoji zelja, onda postoji izgovor.

  9. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  10. #22409
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Evo ga Janovic u Kotoru:
    https://www.cdm.me/drustvo/janovic-u...skih-sampiona/

    Kraj avgusta kao rok. Ajd da vidimo. Mada, nijesam siguran da bi se stvari pokrenule da nije DPS preuzeo vlast u Kotoru. Ne bih ja mnogo tome udarao na trag. Samo da se taj bazen zavrsi.

  11. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  12. #22410
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne znam da li je promjena vlasti u Kotor uticala na ubrzavanje radova, ali Ministar jeste sigurno. Odavno sam i napisao da nam je on velika/posljednja nada. Njegov visok ton u obracanju mi daje garanciju da ce bazen biti zavrsen u roku koji pominju. Plus im je zelja da to bude prije izbora...kako to vec ide kod nas.
    Iako se jos nista zvanicno u Primorcu nije desilo, svakako da prija pisanje o nama, pominjanje raznih imena...daleko smo mi i od solidne, a kamoli dobre situacije, ali su svi svjesni da sa bazenom i promjenom vlasnistva krece neka nova prica. Bolja, sigurno. Ali se ne bih zalijetao previse, kao nekih ranijih godina.
    Naredni period od recimo 2 godine mora biti period stabilizacije kluba i zestokog rada. Imena, sama po sebi, to ne garantuju. Mora da se radi!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  13. #22411
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/sport/vaterpolo/s...u-drevni-grad/

    Ima dosta dima. Oce li bit kakve vatre?

    Novi bazen - nova energija. To bi trebalo iskoristit.

    Sto se ceka s izborom rukovodstva?

  14. #22412
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ceka se...daleko je sve od sigurnog. Kao kotorska posla.
    Ono sto ja ,,vidim" (iz Kine) je velika zelja i volja Tonija i Mladjana. Vaterpolo imena kakva dolikuju Primorcu, mozda i nasa najveca u zadnjih 10-tak godina.
    Dok se ne izabere Uprava (pisao sam redosljed poteza), nece ni oni preuzeti funkcije, a samim tim ni igraci, 2 sasvim korektna pojacanja su u pitanju.
    Opstina vuce konce...
    Pratim situaciju i nadam se, Toni i Mladjan imaju moju maksimalnu podrsku.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  15. #22413
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,075
    Thanks Thanks Given 
    1,276
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    126 Posts

    Default

    Primorac mora da plati 78 hiljada eura Ranku Peroviću
    https://www.vijesti.me/sport/vaterpo...ranku-perovicu

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  16. #22414
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Tu je problem prelaska u ruke opstine, mandic bi trebal9 da obezbijedi blanko mjenice, ne znam je li to uradio?

    Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk

  17. #22415
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Prave/tacne informacije je tesko dobiti. Ono sto ja znam je da su mjenice u Opstini.
    Drugo, koliko god djelovalo blesavo, ova Caprova pobjeda na sudu nam odgovara. Sad moze to da se rijesi, u suprotnom bi se to vuklo po sudovima, osporavalo...
    Dok se ne odrzi skupstina kluba, a jos uvijek nije zakazana, nece se formirati nova uprava.
    Primorac je mislim sve sudske sporove izgubio. Neko ce reci da su ljudi zasluzeno dobili svoje pare, a ja koji se sjecam neodlaska 13 igraca u Budvu ili 7 u Dubrovnik (bio, pa znam), potom mnogo neodradjenih treninga, nekih disciplinskih prekrsaja...se ne slazem sa tim. Ali, samo neka se rijesi to vise...
    Pricam i pisem vazda otvoreno, iako znam da ljudima to smeta.
    Buduci predsjednik kluba je zbog discipline poceran iz kluba krajem 2008. (niko ne zali, jer smo i bez njega postali prvaci Evrope, a bio je prva napadacka opcija), na golu nam je bio lani (i bice dogodine, valjda) covjek koji je tuzio klub. U Skupstini ce biti covjek koji je tuzio klub.
    Mozda vam je ovo sve normalno, meni nije...ali se ne pitam ja, nego ovi nabrojani, svako u svom dijelu ,,posla".

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  18. The Following User Says Thank You to cattaro For This Useful Post:


  19. #22416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ono gazenje od juce...je jasna poruka.
    Ako je selektor dobronamjeran (pametan je pogresan izraz, jer on to sigurno jeste!) - shvatice.
    Za plasman na OI i kasnije na samim igrama nama treba ono najbolje sto CG vaterpolo ima.
    A ne ono sto selektor misli da je najbolje. Tamo nam trebaju Darko i Muro.
    Fenomenalnim 3. mjestom na EP kupio je sebi mandat na klupi do Igara. Nista preko toga!
    Da budem jasniji, uz dozu srece i opustenosti nekih ekipa koje su bile daleko od maksimuma (a bice na OI, sigurno) i uz nasu fenomenalnu igru doslo se do tog nerealnog uspjeha. Ali, da se ne zavaravamo da nam je tu mjesto...
    Njegova prica kako je pocetak odredio citav mec, kako smo fulali 4 dobre sanse, a oni to kaznili...kao da smo gubili 2 razlike, a ne 7:0! Taj rezultat je nezabiljezen u susretima ekipa koje pretenduju na medalju!
    Igrac vise...dali smo gol iz 10-og pokusaja!? Sto su radili mjesec ipo dana? Nemamo nikakvo takmicenje, za sto smo se spremali svo ovo vrijeme? Da nas ugaze Hrvati koji su se prije par dana okupili?
    Kao sto rekoh, dobronamjeran bi shvatio. Juce 11/15 Jadranasa u ekipi... Cilj je 13/13.
    A cilj nece birati sredstvo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  20. #22417
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Još nisu postavili vaterpolsko igralište tamo gdje se kupam, valjda će u idućih tjedan dana. Kupanje u moru samo po sebi uopće nije napeto, nema nikakvog smisla bez vaterpola. Što ćeš raditi u moru? Što je tu zabavno? Otplivaš 20 min i što? Ja željno iščekujem igralište da mogu svaki dan 4-5 sati pucati na gol. To mi nikad ne bi dosadilo.


    Kupanje bez vaterpola je kao pjesma bez rime.


    Hrvatski vaterpolski savez ima ideju da se završni turnir Jadranske lige održi u moru, u Portu, dubrovačkoj gradskoj luci.

  21. #22418
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    https://radiokotor.info/clanak/sport...rca-10.-jula/0
    Krecemo...

    Sastav Skupstine kluba tragikomican (od 13 ljudi ja ne znam 7), ali oni ce I tako dizati ruke za sve sto im unaprijed budu rekli, tako da...isti djavo.
    P r i m o r a c

  22. #22419
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Jadran u problemu:
    https://www.vijesti.me/sport/vaterpo...reprezentacije

    Carine vise nijesu sponzor? Nekoliko igraca je vec napustilo Jadran. Francuska je postala popularna destinacija za nase.

  23. #22420
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Napisah da Carine vise nisu sponzor.
    Ovo saopstenje zbilja treba iskomentarisat'. Malo sa navijacke (subjektivno), a malo sa strane nekog ko dugo prati vaterpolo (objektivno, valjda).
    Subjektivno, do prije 7 dana, dok nije more otoplilo, Primorac nije imao ni bazen, a Novljani oba u pogonu! Imali su jedini generalnog sponzora (ne samo u protekle 4 godine), a Min.sporta ih godinama pomaze, kao i Savez, sto kroz stipendiranje igraca, sto placanjem putovanja za Evro utakmice. Oni se hvale cinjenicom da neprestano igraju Evropu!? I drugi bi, da su mogli... Zasto je Opstina (neprovjereno) samo 15% vlasnik kluba i kako je moguce da onda privatan klub trazi pomoc od drzave? Pa to ne radimo ni mi koji smo 100% vlasnisi Opstine Kotor.
    Naravno da trebaju da se oslone na svoj kadar, imali su fenomenalne uslove svih ovih godina (sa izutetkom nekoliko dana problema sa krovom Instituta, sto ih je kostalo Evro kupa lani).

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  24. #22421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    A sad objektivno...
    Jadran je ne samo baza reprezentacije, vec trenutno nosioc iste. I tako ce da bude u narednih nekoliko godina, jer cemo mi trogodisnje neredovno treniranje itekako da placamo.
    Danas imamo djecu od 11-12 godina koja jedva znaju da plivaju...to su strasne stvari...
    Jadranu treba pomoci, ali ne placanjem igraca kao nekad, ne obezbjedjivanjem gen.sponzora koji bi placao igraca (kao nekad, a sada je taj pomenuti igrac ministar i njemu se obracaju za pomoc ), vec za normalan razvoj, tj. uslove za treniranje, igranje i putovanja.
    To sto se drugi prosto grabe za Jadranovu licencu je smijesno (pa Oly ce mozda da odustane...), ali neka ukrasavaju saopstenje.
    I koristim priliku da pohvalim Jadranove trenere na izuzetnom gostoprimstvu prilikom dolazaka svih kategorija Primorca na treninge na Skveru u proteklom periodu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  25. #22422
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/sport/vaterpolo/c...da-novog-tima/

    Odlicne cvijesti za Primorac. Mada, Sukno tek treba da se pokaze kao trener. U svakom slucaju, ima znanje i ima sto da pokaze mladim momcima.
    Ukropina vuce tu povredu s ramenom, koja ga je dosta omela. Potencijal posjeduje. Veliki.

    O Mladjanu Janovicu i Toniju Petrovicu ne treba trositi rijeci.

    Sledeca sezona bi mogla biti neizvjesna. Nakon nekoliko (dosadnih) godina izvjesnosti.

  26. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  27. #22423
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ponekad udjem na sajt B92, iako taj sajt vise nema onaj kvalitet koji je nekad imao. U dijelu o vaterpolu ima nekoliko vijesti o problemima u VK Partizan. Ovo je jedna:
    https://www.b92.net/sport/vaterpolo/...nav_id=1703013

    Tuzno je sto je docekao vjerovatno najuspjesniji i najtrofejniji srpski klub.

    Ima i vijest o tome da je Zlokovic u bolnici u Bg zbog korona virusa. Tu vijest necu postavljati zbog nekih veoma ruznih komentara na racun Zlokovica. Nevjerovatno je da neko moze postaviti takve komentare o covjeku koji se bori za zivot, a nikad nikom nista lose uradio nije. Imao sam jednom priliku da se upoznam s Borisom i na mene je ostavio veoma lijep utisak. Mogu samo da mu najiskrenije pozelim brzo ozdravljenje.

  28. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  29. #22424
    Join Date
    Jan 2020
    Location
    У смртну прашину
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ponekad udjem na sajt B92, iako taj sajt vise nema onaj kvalitet koji je nekad imao. U dijelu o vaterpolu ima nekoliko vijesti o problemima u VK Partizan. Ovo je jedna:
    https://www.b92.net/sport/vaterpolo/...nav_id=1703013

    Tuzno je sto je docekao vjerovatno najuspjesniji i najtrofejniji srpski klub.

    Ima i vijest o tome da je Zlokovic u bolnici u Bg zbog korona virusa. Tu vijest necu postavljati zbog nekih veoma ruznih komentara na racun Zlokovica. Nevjerovatno je da neko moze postaviti takve komentare o covjeku koji se bori za zivot, a nikad nikom nista lose uradio nije. Imao sam jednom priliku da se upoznam s Borisom i na mene je ostavio veoma lijep utisak. Mogu samo da mu najiskrenije pozelim brzo ozdravljenje.
    Прочитах и ја исте бљувотине уз презир... Ништа ново за ту канализацију. Притом су тамо још гори модератори.

    Злоковић ће, вјерујем, брзо оздравити, а за стање ума коментатора сумњам да има лијека.

  30. #22425
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    VK Partizan je bio lokomotiva srpskog vaterpola, njegovo propadanje ce se odraziti I na reprezentaciju. E sad, mnoge stvari su se tu radile na silu (ne znam jednog srpskog reprezentativca koji nije prosao kroz Partizan, ako mislite da to ima veze sa ljubavlju varate se), tako da su neki sportski radnici jedva docekali ovu situaciju. Plus politicka anti-Partizan klima u Srbiji.
    Mogli bi ovo da vide Novljani, jer kopiraju Partizanov sistem.

    Imamo Skupstinu kluba 10. jula, nadamo se da je to onaj prvi korak koji dugo cekamo. Ukropina ce biti nase vjerovatno jedino pojacanje, ali obzirom da ostali ostaju...I da su godinu dana stariji, mozda mozemo sezonu ucinjeti zanimljivijom nego ranije.
    Ukopina je bas ono sto nam je trebalo, samo se nadam da ce zalijeciti povredu ramena.

    I za kraj, a svakako najbitnije - brz i uspjesan oporavak Borisu Zlokovicu! Drzi se majstore!
    P r i m o r a c

Page 897 of 933 FirstFirst ... 397797847887893894895896897898899900901907 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •