View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
273. You may not vote on this poll
  • DA

107 39.19%
  • NE

87 31.87%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

79 28.94%
Page 900 of 904 FirstFirst ... 400800850890896897898899900901902903904 LastLast
Results 22,476 to 22,500 of 22600

Thread: CG Vaterpolo

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    19 Posts

Prave/tacne informacije je tesko dobiti. Ono sto ja znam je da su mjenice u Opstini.
    Drugo, koliko god djelovalo blesavo, ova Caprova pobjeda na sudu nam odgovara. Sad moze to da se rijesi, u suprotnom bi se to vuklo po sudovima, osporavalo...
    Dok se ne odrzi skupstina kluba, a jos uvijek nije zakazana, nece se formirati nova uprava.
    Primorac je mislim sve sudske sporove izgubio. Neko ce reci da su ljudi zasluzeno dobili svoje pare, a ja koji se sjecam neodlaska 13 igraca u Budvu ili 7 u Dubrovnik (bio, pa znam), potom mnogo neodradjenih treninga, nekih disciplinskih prekrsaja...se ne slazem sa tim. Ali, samo neka se rijesi to vise...
    Pricam i pisem vazda otvoreno, iako znam da ljudima to smeta.
    Buduci predsjednik kluba je zbog discipline poceran iz kluba krajem 2008. (niko ne zali, jer smo i bez njega postali prvaci Evrope, a bio je prva napadacka opcija), na golu nam je bio lani (i bice dogodine, valjda) covjek koji je tuzio klub. U Skupstini ce biti covjek koji je tuzio klub.
    Mozda vam je ovo sve normalno, meni nije...ali se ne pitam ja, nego ovi nabrojani, svako u svom dijelu ,,posla".

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

2. The Following User Says Thank You to cattaro For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    19 Posts

Ono gazenje od juce...je jasna poruka.
    Ako je selektor dobronamjeran (pametan je pogresan izraz, jer on to sigurno jeste!) - shvatice.
    Za plasman na OI i kasnije na samim igrama nama treba ono najbolje sto CG vaterpolo ima.
    A ne ono sto selektor misli da je najbolje. Tamo nam trebaju Darko i Muro.
    Fenomenalnim 3. mjestom na EP kupio je sebi mandat na klupi do Igara. Nista preko toga!
    Da budem jasniji, uz dozu srece i opustenosti nekih ekipa koje su bile daleko od maksimuma (a bice na OI, sigurno) i uz nasu fenomenalnu igru doslo se do tog nerealnog uspjeha. Ali, da se ne zavaravamo da nam je tu mjesto...
    Njegova prica kako je pocetak odredio citav mec, kako smo fulali 4 dobre sanse, a oni to kaznili...kao da smo gubili 2 razlike, a ne 7:0! Taj rezultat je nezabiljezen u susretima ekipa koje pretenduju na medalju!
    Igrac vise...dali smo gol iz 10-og pokusaja!? Sto su radili mjesec ipo dana? Nemamo nikakvo takmicenje, za sto smo se spremali svo ovo vrijeme? Da nas ugaze Hrvati koji su se prije par dana okupili?
    Kao sto rekoh, dobronamjeran bi shvatio. Juce 11/15 Jadranasa u ekipi... Cilj je 13/13.
    A cilj nece birati sredstvo.

P r i m o r a c

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

Još nisu postavili vaterpolsko igralište tamo gdje se kupam, valjda će u idućih tjedan dana. Kupanje u moru samo po sebi uopće nije napeto, nema nikakvog smisla bez vaterpola. Što ćeš raditi u moru? Što je tu zabavno? Otplivaš 20 min i što? Ja željno iščekujem igralište da mogu svaki dan 4-5 sati pucati na gol. To mi nikad ne bi dosadilo.

Kupanje bez vaterpola je kao pjesma bez rime.

Hrvatski vaterpolski savez ima ideju da se završni turnir Jadranske lige održi u moru, u Portu, dubrovačkoj gradskoj luci.

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    19 Posts

https://radiokotor.info/clanak/sport...rca-10.-jula/0
    Krecemo...

Sastav Skupstine kluba tragikomican (od 13 ljudi ja ne znam 7), ali oni ce I tako dizati ruke za sve sto im unaprijed budu rekli, tako da...isti djavo.
    P r i m o r a c

Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    373 Posts

Jadran u problemu:
    https://www.vijesti.me/sport/vaterpo...reprezentacije

Carine vise nijesu sponzor? Nekoliko igraca je vec napustilo Jadran. Francuska je postala popularna destinacija za nase.

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    19 Posts

Napisah da Carine vise nisu sponzor.
    Ovo saopstenje zbilja treba iskomentarisat'. Malo sa navijacke (subjektivno), a malo sa strane nekog ko dugo prati vaterpolo (objektivno, valjda).
    Subjektivno, do prije 7 dana, dok nije more otoplilo, Primorac nije imao ni bazen, a Novljani oba u pogonu! Imali su jedini generalnog sponzora (ne samo u protekle 4 godine), a Min.sporta ih godinama pomaze, kao i Savez, sto kroz stipendiranje igraca, sto placanjem putovanja za Evro utakmice. Oni se hvale cinjenicom da neprestano igraju Evropu!? I drugi bi, da su mogli... Zasto je Opstina (neprovjereno) samo 15% vlasnik kluba i kako je moguce da onda privatan klub trazi pomoc od drzave? Pa to ne radimo ni mi koji smo 100% vlasnisi Opstine Kotor.
    Naravno da trebaju da se oslone na svoj kadar, imali su fenomenalne uslove svih ovih godina (sa izutetkom nekoliko dana problema sa krovom Instituta, sto ih je kostalo Evro kupa lani).

P r i m o r a c

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    19 Posts

A sad objektivno...
    Jadran je ne samo baza reprezentacije, vec trenutno nosioc iste. I tako ce da bude u narednih nekoliko godina, jer cemo mi trogodisnje neredovno treniranje itekako da placamo.
    Danas imamo djecu od 11-12 godina koja jedva znaju da plivaju...to su strasne stvari...
    Jadranu treba pomoci, ali ne placanjem igraca kao nekad, ne obezbjedjivanjem gen.sponzora koji bi placao igraca (kao nekad, a sada je taj pomenuti igrac ministar i njemu se obracaju za pomoc ), vec za normalan razvoj, tj. uslove za treniranje, igranje i putovanja.
    To sto se drugi prosto grabe za Jadranovu licencu je smijesno (pa Oly ce mozda da odustane...), ali neka ukrasavaju saopstenje.
    I koristim priliku da pohvalim Jadranove trenere na izuzetnom gostoprimstvu prilikom dolazaka svih kategorija Primorca na treninge na Skveru u proteklom periodu.

P r i m o r a c

Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    373 Posts

https://www.cdm.me/sport/vaterpolo/c...da-novog-tima/

Odlicne cvijesti za Primorac. Mada, Sukno tek treba da se pokaze kao trener. U svakom slucaju, ima znanje i ima sto da pokaze mladim momcima.
    Ukropina vuce tu povredu s ramenom, koja ga je dosta omela. Potencijal posjeduje. Veliki.

O Mladjanu Janovicu i Toniju Petrovicu ne treba trositi rijeci.

Sledeca sezona bi mogla biti neizvjesna. Nakon nekoliko (dosadnih) godina izvjesnosti.

10. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    373 Posts

Ponekad udjem na sajt B92, iako taj sajt vise nema onaj kvalitet koji je nekad imao. U dijelu o vaterpolu ima nekoliko vijesti o problemima u VK Partizan. Ovo je jedna:
    https://www.b92.net/sport/vaterpolo/...nav_id=1703013

Tuzno je sto je docekao vjerovatno najuspjesniji i najtrofejniji srpski klub.

Ima i vijest o tome da je Zlokovic u bolnici u Bg zbog korona virusa. Tu vijest necu postavljati zbog nekih veoma ruznih komentara na racun Zlokovica. Nevjerovatno je da neko moze postaviti takve komentare o covjeku koji se bori za zivot, a nikad nikom nista lose uradio nije. Imao sam jednom priliku da se upoznam s Borisom i na mene je ostavio veoma lijep utisak. Mogu samo da mu najiskrenije pozelim brzo ozdravljenje.

12. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ponekad udjem na sajt B92, iako taj sajt vise nema onaj kvalitet koji je nekad imao. U dijelu o vaterpolu ima nekoliko vijesti o problemima u VK Partizan. Ovo je jedna:
    https://www.b92.net/sport/vaterpolo/...nav_id=1703013

Tuzno je sto je docekao vjerovatno najuspjesniji i najtrofejniji srpski klub.

Ima i vijest o tome da je Zlokovic u bolnici u Bg zbog korona virusa. Tu vijest necu postavljati zbog nekih veoma ruznih komentara na racun Zlokovica. Nevjerovatno je da neko moze postaviti takve komentare o covjeku koji se bori za zivot, a nikad nikom nista lose uradio nije. Imao sam jednom priliku da se upoznam s Borisom i na mene je ostavio veoma lijep utisak. Mogu samo da mu najiskrenije pozelim brzo ozdravljenje.
    Прочитах и ја исте бљувотине уз презир... Ништа ново за ту канализацију. Притом су тамо још гори модератори.

Злоковић ће, вјерујем, брзо оздравити, а за стање ума коментатора сумњам да има лијека.

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    19 Posts

VK Partizan je bio lokomotiva srpskog vaterpola, njegovo propadanje ce se odraziti I na reprezentaciju. E sad, mnoge stvari su se tu radile na silu (ne znam jednog srpskog reprezentativca koji nije prosao kroz Partizan, ako mislite da to ima veze sa ljubavlju varate se), tako da su neki sportski radnici jedva docekali ovu situaciju. Plus politicka anti-Partizan klima u Srbiji.
    Mogli bi ovo da vide Novljani, jer kopiraju Partizanov sistem.

Imamo Skupstinu kluba 10. jula, nadamo se da je to onaj prvi korak koji dugo cekamo. Ukropina ce biti nase vjerovatno jedino pojacanje, ali obzirom da ostali ostaju...I da su godinu dana stariji, mozda mozemo sezonu ucinjeti zanimljivijom nego ranije.
    Ukopina je bas ono sto nam je trebalo, samo se nadam da ce zalijeciti povredu ramena.

I za kraj, a svakako najbitnije - brz i uspjesan oporavak Borisu Zlokovicu! Drzi se majstore!
    P r i m o r a c

<3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    43 Posts

Konačno: Mlađan Janović predsjednik Primorca

https://www.vijesti.me/v/451539

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    43 Posts

Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    Konačno: Mlađan Janović predsjednik Primorca

https://www.vijesti.me/v/451539

Zaboravih da editujem: sta mislis @cattaro o ovome ? Ne komentarisem odje mnogo, ali volik procitat sta pises.. pa me interesuje akonto ovoga kakvo je misljenje ? Jel ovo pozitivno ili negativno itd..?

So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    373 Posts

Red je postaviti i vijest u vezi Jadrana:
    https://www.vijesti.me/sport/vaterpo...pcani-u-finalu

Dobro su se drzali do trece cetvrtine. Vjerovatno im ponestalo snage u drugom dijelu. Nego, za Jadran su igrali i igraci koji su potpisali za druge klubove (Spaic, Mijuskovic, Cagalj...)
    Bukic za Mladost zabio sedam golova!

Bice interasntno prvenstvo CG iduce godine. Jadran je oslabljen, a Primorac se pojacava.

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    19 Posts

Primorac je toliko bio lose vodjen da je svako novo rjesenje sigurno iskorak.
    Recimo, nedavno sam dobio info da jedna trenerica plivanja za 10 godina svog staza u Primorcu nije vidjela uzivo bivseg predsjednika!
    Vec neko vrijeme su gotovo svakodnevno na bazen (i Toni i Mladjan), to govori da imaju motiva.
    E, sad, kolike su im mogucnosti/kapaciteti/znanje, to ce vrijeme da pokaze.
    Od mene svakako podrska. Ja ne kritikujem unaprijed, a svi znaju da sam (kad nisam na brod) cesto na bazen, pa ce biti prilike (nadam se) uskoro da vidim kako se i sto radi.
    Sto se ekipe tice, nije bilo sredstava za 2. centra. Ukropina bi trebalo da bude jedino pojacanje.
    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    Zaboravih da editujem: sta mislis @cattaro o ovome ? Ne komentarisem odje mnogo, ali volik procitat sta pises.. pa me interesuje akonto ovoga kakvo je misljenje ? Jel ovo pozitivno ili negativno itd..?

P r i m o r a c

19. The Following User Says Thank You to cattaro For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    373 Posts

https://www.cdm.me/sport/vaterpolo/sukno-u-kotoru/

Sukno poceo da radi s vaterpolistima Primorca. Neka ovo bude pocetak uspjesne trenerske karijere Sukna i jednog novog i uspjesnog Primorca.

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    19 Posts

Nikad nisam, ni u razgovoru, ni prilikom pisanja, razmisljao o posljedicama.
    Sto mislim - kazem, to se nikad nece promijeniti.
    Ali, sa Primorcem je proteklih pola godine bilo drugacije. Suzdrzavao sam se od komentarisanja jer prije svega nisam zelio da gubim vrijeme. Na prolazne stvari i prolazne ljude.

Uprava kluba koja je zvanicno zasjela 15. jula je pokrenula klub. To se mora priznati, kao i cinjenica da to nije bilo pretesko jer je Primorac jedva funkcionisao.
    Meni je iskreno godilo to ko mi vodi klub. Izutetno postujem sportske velicine. Kao sto mi se gadilo od cinjenice da u klubu, u svim strukturama, moraju biti samo (politicki) podobni. Navijaci su iskljuceni cak i iz Skupstine kluba. Ali, znajuci da ce biti izbori ignorisao sam to. Pustio. A istovremeno gledao cijelo ljeto pun bazen djece. Nije toliko djece nikad bilo, cini mi se. Ispratih rezultate svih selekcija, svih 6 kategorija. Kao i gotovo svake u zadnjih 30 i kusur godina. Ne moram biti ni u klubu, ni na tribini, ni u Kotor, nego nedje na okeanu. To profesionalci iz kluba moraju da znaju.

Bilo kako bilo, promjene su vidljive i evidentne, ali nedovoljne. Prvi razlog - klub nije ojacan toliko da bi preuzeo primat u CG vaterpolu. Drugi razlog - nije se mislilo o tome sto ce se raditi (i kako funkcionisati) ako i cetvrta sezona bude krenula bez renoviranog kotorskog bazena. Moze i obratno, ali osnova svake uprave, osim funkcionisanja samog kluba, mora da bude stvaranje uslova za dobre rezultata.
    Proslavljena imena ne samo kotorskog, nego i svjetskog vaterpola, nisu garant za to.

Uspjesi sa generacijama 02/04/06 nisu potvrda kvalitetnog rada ove Uprave (kako se pokusalo u medijima predstaviti), vec dominacija te djece u CG okvirima (a i sire, mislim na turnire u Hr prije svega) od pocetka bavljenja vaterpolom. I truda njihovih trenera, pogotovo u zadnje 3 godine. Vec sljedece sezone, kada budu takmicenja generacija 03/05/07 cete vidjeti o cemu vam govorim. Mladje ne pominjem, to su djeca koja nikad nisu trenirala u svom bazenu (osim ljeti), jedva da su konkurentna i bukvalno je uspjeh da se uopste bave vaterpolom. Prevelika su to odricanja.

Najbitnije za kraj, sadasnja Uprava kluba vjerovatno nece imati podrsku buduce gradske vlasti. Logicno. Budzet je mnogo manji od ocekivanog. A bazen nije ni blizu...
    Jesmo li ,,bacili" nekoliko mjeseci tek cemo da vidimo.

Vidimo se u Pg na Kupu.

(kopirano sa mog fb naloga)

P r i m o r a c

Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    373 Posts

https://www.vijesti.me/sport/vaterpo...-osminu-finala

Primorac razvali Egera. Ili je Eger slab, ili Sukno radi dobar posao. Ili oboje. Marko Gopcevic izdominirao sa sest golova! Pretpostavljam da je Marko iz Orahovca - pordoica Gopcevic je dala puno vaterpolista. Naravo, jedan je Zoran.
    Vidim da igra Crepulja. Vratio se i Kralj. Kombinacija mladosti i iskustva. Samo naprijed!

Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    43 Posts

...

https://www.vijesti.me/v/500765

Thanks Thanks Given 
    1,034
    Thanks Thanks Received 
    2,263
    Thanked in
    977 Posts

Prenosi li ko duel s Hrvatima večeras ?

Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

Cisto sumnjam

Thanks Thanks Given 
    1,034
    Thanks Thanks Received 
    2,263
    Thanked in
    977 Posts

Padoše Hrvati posle peteraca
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

27. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    355
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    225 Posts

Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Padoše Hrvati posle peteraca
    Vidjeh sada. Steta sto nismo imali dje gledati

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    373 Posts

Odgledah snimak. Bilo dosta gresaka na obje strane. Ocekivano poslije duge pauze. Izjednacen mec. Hrvati vodili, mi ih stizali. Imali smo slabu relizaciju igraca vise. I pomalo srece. Najstariji (Ivovic i Brguljan) najbolji. Ukropina zabio dva lijepa gola. Kandic bi trebao da brani peterce - odlicna reakcija kod peterca Garsije.

Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

Danas zabare da operemo daj boze

Page 900 of 904 FirstFirst ... 400800850890896897898899900901902903904 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

1. Clubbin'