View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 877 of 933 FirstFirst ... 377777827867873874875876877878879880881887927 ... LastLast
Results 21,901 to 21,925 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21901
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mi se raspadamo...pola baze gubimo.
    A pojedine reprezentacije napreduju.
    Ako se ovo nastavi za 4 godine necemo biti ni blizu top 4, a za 8 ni medju 8.

    Sad ce opet eksperimentalna pravila...a narod i dalje zbunjen kad je kontrafaul, a kad iskljucenje. Zasto nekima ,,produzeni" faul, a nekima faul prije nego li su loptu sa ruke spustili ma vodu. Itd...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  2. #21902
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Dokle god sudija moze da radi ovo sto rade ne a srece u ovom sportu.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #21903
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    http://reprezentacija.me/vladimir-go...demo-ka-cilju/

    Sto je cilj?
    Potpisao bi zlato na SL, bronzu na MI i ,,dobre partije na EP"?
    Ovu demagogiju ni Pero nije prosipao.

    Bolje napraviti predah od vaterpola par mjeseci...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  4. #21904
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako se realno pogleda situacija mene zivo zanima cime bi se zadovoljilo javno mjenje - kojom pozicijom?
    po mom skromnom misljenju, ova ekipe CG nije u prve 4 ekipe u ovom trenutku u Evropi. Plasman u polufinale za ovakvu ekipu bi bilo kao da se ponovila Malaga. Medjutim nas narod iskljucivo priznaje zlato, koje je u ovom trenutku potpuno nerealno. U sportu je sve naravno moguce, ali moguce nije isto sto i realno. Meni bi bila zanimljiva ova analiza - ko bi od igraca u sastavu zasluzio da dobije poziv neke zemlje koje smatram da su jace od CG - Ako gledamo po imenima Leka bi zasigurno zasluzio poziv u reprezentacije koje su po meni najjace - Srbija i Hrvatska. Mozda jos i Sasa Radovic. Dobro se borio i Janovic medjutim sa svoje 34 godine tesko bi zaradio na svojoj poziciji poziv za ove dvije selekcije koje sam naveo. To dovoljno govori o svemu. Mozda se neko relevantan nece sloziti sa mnom-dodace jos neko ime(koje?), al u svakom slucaju ovo je vise nego tanko.
    Ekipi je dosta toga falilo-kako u napadu, tako u odbrani - pored tehnicke sposobnosti, falilo je bogami i snage. Klupa tanka.
    Pored toga sto bi u napadu svakako dobro dosao napadacki Darko Brguljan(kao sto sam i rekao par mjeseci ranije - podrzavam odluku selektora), jednako je falio i Bobek Vukcevic jer je centarski tandem bio tanak. Evo uporedite najjaci tandem na prvenstvu-a to je po meni Loncar-Vrlic sa Spajicem i Misicem. Nazalost neuporedivo. Svako ko se imalo razumije u vaterpolo zna sta to znaci.
    Porediti situaciju da je CG bolja od ESP, sto bi neko sa strane mogao da protumaci da ako je SRB igrala nerjeseno u finalu sa ESP,a CG bolja od ESP znaci zlato je prakticno bilo na dohvat ruke - neozbiljno. CG je mogla svoju situaciju mozda da odredi protiv CRO pogotkom Spajica za +3 i onom situacijom sa Draskovicem sa igracem manje. Ali to je sve sport i uvijek je pitanje sta bi bilo kad bi bilo.
    Po meni 5. mjesto je bilo realno.

    Vaterpolo kao sport ima malu bazu u CG.Svi znamo na sta se to svodi i nazalost na sta ce se svoditi i ubuduce. Situacija u Kotoru je tragikomicna i naravno da ce imati za poslijedicu da sve manje djece trenira vaterpolo, sto ce imati dugorocno poslijedice i po reprezentaciju.
    Situacija u Jadranu je malo bolja, al daleko od toga da sve stima i da je normalno. To je sto je.
    Pratim prilicno razvoj vaterpola u mladjim selekcijama - bar onoliko koliko se to moze sa neke razdaljine, pa sam upoznat sa vecinom problema. Vaterpolo u CG je nazalost na nekom poluprofesionalnom nivou, sa odredjenim amaterskim elementima. Imamo situaciju da se recimo od igraca od kog se ocekuje nesto vise, koji nesumnjivo ima talenta, on covjek se odluci sa 19 godina da mu je bolje da ode na brod nego da nastavi sa vaterpolo karijerom. Da li mozete da zamislite takvu situaciju u nekom ozbiljnijem sportu tipa fudbal/kosarka?

    Nadovezao bih se jos na Vlada - ja sam ovdje napisao da je njegov dolazak na kormilo jako dobra stvar - mozda i najbolje nesto sto se moglo desiti(moje skromno licno misljenje). I dalje smatram isto. To temeljim prije svega na tome sto pored toga sto sam ga jako cjenio kao sportistu, vodju i animatora ekipe, jako cjenim njegovu vaterpolo inteligenciju, a prije svega i nenormalnu posvecenost. Apostrofirao bih tu posvecenost jer je to je nesto sto CG vaterpolu konkretno ponajvise treba. Momak apsolutno prati sve, citavu bazu i sve uzraste i zna svako djete i momka u glavu po imenu od najmanjeg do najveceg. Pitanje je da li se reprezentacija trenutno moze voditi "daljinski" - iz neke Rusije, Italije, Australije; smatram ovo od izrazite vaznosti i pitam se koliko jos imamo takvih trenera? Ja se slazem sa idejom da u reprezentaciju treba uvoditi mladje igrace cak i po cjenu nekog uspjeha - ovo mi je recimo bilo idealno prvenstvo za to. Mozda bi u nekom trenutku ovog prvenstva jedan Pedja Jokic doprinio-nesumnjivo da bi - koliko ga god inace cjenio i volio kao igraca - on ima 35 godina - na OI covjek ce imati 37 godina. 2020 u Tokiu najbolji na ovom prvenstvu Leka, Mladjan, Radovic i Brga ce redom imati 34, 36,34,36. Ne kazem da je to za staro gvozdje al bogami kad se uzme volja(da se ne zaboravi da ovi momci nisu imali u zivotu slobodno ljeto i odmorili malo sa porodicom - i njima je lopte preko glave vise) , snaga i godine u kombinaciji nije bas nesto sjajno za ocekivati. Neki forumasi su moju konstataciju da je on nesto najbolje sto se desilo odmah etikiterali "svecem" itd - jako ruzno i nepotrebno. Niti ga ja smatram svecem, niti bezgresnim - ni njega ni bilo kog drugog.
    Obzirom da je euforija oko vaterpola zavrsena, a odje se pronadje ipak neko koga zanima vaterpolo i ko se u njega razumije - koje ste mjesto ocekivali realno? umjesto Vlada(ako vec ne valja)koga bi vi voljeli da vidite sledeceg na klupi? Imam osjecaj da odje neki nikad klubastvo ili lokalpatriotizam nece ostaviti malo po strani.

  5. #21905
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ko treba da ostavi klubastvo po strani, nebitni forumas ili selektor reprezentacije, ujedno i trener jednog kluba!?
    Citava reprezentacija je najavljivala pohod na medalju, a neki i zlato (Misic).
    Kod mene zamjena teza ne prolazi...
    Ne smeta mi sto se to pise na forumu, svako ima pravo da napise sto hoce, ali kad demagogija dodje od selektora...vraca nas 7+ godina unazad. Naslusali smo se toga.
    Nije vazno - imamo zlato iz Malage.

    Ali, nisam zbog toga svratio...izgleda da je Perkovic (17) dobio mononukleozu, cime su ambicije nasih U18 i U19 selekcija za ovo ljeto bitno promijenjene. Nevjerovatno da nidje nema ove informacije...u pitanju je jedan od vecih talenata crnogorskog vaterpola.
    Turniri za U18 u Bg i U15 u Novi su u toku...na sajtu Saveza (wpolo.me) ima dovoljno informacija.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  6. #21906
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Inace, Perkovic je top tema prelaznog roka, zeljeli su ga i Primorac i Jadran, a njegova cijena je 80k eura.
    Ne znam koliko ce pauzirat'. Bas steta.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  7. #21907
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo je imati ambicije i postaviti ih mozda i malo iznad iznad realnog zarad vece motivacije, ali odredjena doza racionalnosti u ovom trenutku bila bi umjesna - mislim na izjave reprezentativaca-iskreno nisam medijski to toliko ni ispratio pa ni ne znam sta je bilo.
    Sta je za tebe bilo realno na ovom prvenstvu?
    Kog selektora bi ti volio da vidis na kormilu?

    Cini mi se da je Prlain prelezao mononukleozu prije par godina i da je odmarao par mjeseci, sve to zavisi od stepena mononukleoze. Inace kao kuriozitet-ovo mu je bila prva godina u karijeri da tim za koji igra nije uzeo nacionalnu titulu.

  8. #21908
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Mislim da smo mogli do medalje.
    Tu nema filozofije, kad je vec Spanija bila u finalu.
    Ostace velika zal za propustenim 1.mjestom u grupi. Ispostavilo se da su Grci bili ispraznjeni (ja sam ih ocekivao u finalu)...
    Isprva sam bio ocaran Talijanima, ali su zadnje dvije utalmice bili ispod prosjeka.

    Sto se mononukleoze tice, danas se igrac poslije 2-3 mjeseca vraca treninzima...ja sam zbog nje batalio '94, pauzirao sam 11 mjeseci (prvih nekoliko mjeseci nisu ni znali sto je).

    Meni Gojkovic ne da ne smeta kao selektor, nego mislim da je to dobro rjesenje. Ali, da bismo eliminisali klubastvo i sjutra neke probleme trebalo bi da ostavi klupu Jadrana. Ili...jasno je.
    Uopste ne razmisljam o njegovoj alternativi na selektorskoj poziciji.
    Niti postoji neki nas trener koji je zasluzio tu ulogu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  9. #21909
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zal za medaljom da, al osudu generalno ne mogu da razumijem sa bilo cije strane jer ovo nije tim za medalju.

    Da li ti generalno mislis da Vlado favorizuje Jadran(i kako?) ili smatras da generalno selektor ne bi trebao da bude trener bilo koje ekipe u isto vrijeme?
    Meni licno ne smeta da Vlado ili sutra neko drugi bude trener Jadrana, Primorca ili bilo koje druge ekipe kod nas ili u inostranstvu, samo bih volio da je "tu" i da prati bazu citavo vrijeme.

    Bez jakog Jadrana i Kotora nema dobre reprezentacije to je sasvim jasno. Od Budvana se valja nadati necemu-ponekad, ostali gradovi ce se prilicno cekati a mozda i ne docekati (skoro). Ogroman je problem i jaz napravljen prije 10ak godina odlaskom odredjenih trenera iz Boke mladjih kategorija - ljudi odose trbuhom za kruhom u inostranstvo - sasvim opravdano. Ogromna rupa je napravljena i to je to.
    ps. Odakle Jadranu i Primorcu 80k za Perkovica?

  10. #21910
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Naravno da favorizuje Jadran. Mislim, nismo od juce...a ja ne mogu stalno kucati isto.
    Ono sto je pohvalno jeste kapitenska traka Brguljanu (prije Scepa i Leke), koja se tumaci zato sto Brga ima najvise nastupa u reprezentaciji.
    Ja je tumacim i malo drugacije.
    Cijenim svaki gest koji ide u korist reprezentacije.
    Ne mogu da osudjujem nikog, ali 6. mjesto u Evropi ne moze biti uspjeh.
    Nema opravdanja. Necu demagogiju.
    Svakako, treba nastaviti sa radom. Ne treba kidati glave, ali se nesto mora mijenjati.

    Ne znam kako Jadran funkcionise, mnogo i oni duguju...ali Primorac ima taj novac za Perkovica. Sad citav posao visi, a navodno smo imalo dogovor sa Cattarom za tog decka.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  11. #21911
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    EXPERIMENTAL RULES 4th FINA WORLD MEN’s YOUTH WATER POLO CHAMPIONSHIPS

    • In case of blocks, corners and exclusions when the ball remains at the possession of the offensive team, the shot clock will reset to 20 seconds instead of 30. (The only exception will be applied for exclusions: when there is more than 20 seconds on the shot clock, the remaining time will not change.)
    • In case of a fault inside the 2-metre area, the free throw does not have to be taken from the exact spot, but from the 2-metre line.
    • The player, who takes the corner throw does not have to choose a teammate. He can aim a shot immediately at the goal, or swim closer and try his luck from a better angle.
    • In case of substitutions during the game, the incoming player may enter the area of play between the goal line and the halfway line.
    • The timeout button will be handled by the staff of the team next to the bench.
    • The length of the halftime will be reduced from 5 minutes to 3.
    • In case of a foul committed outside of 6 metres, the offensive player may take the ball into action without shooting or passing. He can swim closer and try to score, but in this case the defender is allowed to attack him.
    • The goalkeeper can be called into action across the halfway line. He is even allowed to convert a 5-metre penalty or take part in the penalty shootout.
    • The teams will be able to call for timeout twice throughout the game and they will be able to do that any time when the have possession. This will change the rule of one timeout in each quarter.
    • If the attacking player, who swims towards the goal, is held back from taking a shot from behind within the 6 metres area, the referee must award a 5-metre penalty for the attacking team.
    • In case of an unclear situation around the 6-metre line, the referee will point towards the 6-metre line. In this case a shot may be taken on goal immediately. Otherwise the free throw must be passed before it is allowed to be aimed at the goal.
    • The referees will be in radio connection during the games. Their conversations will be heard by the delegates as well.
    • Based on the video records of the match, brutality, which was not noticed by the referees may be penalised later. In case of conviction, the guilty player will be banned for at least one game. Teams may ask for enquiry as well (in 30 minutes after the game, for the equivalent of 500 Swiss francs), but TWC may also act on its own initiative.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  12. #21912
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    • Based on the video records of the match, brutality, which was not noticed by the referees may be penalised later. In case of conviction, the guilty player will be banned for at least one game. Teams may ask for enquiry as well (in 30 minutes after the game, for the equivalent of 500 Swiss francs), but TWC may also act on its own initiative.
    Da li ja moram ponoviti engleski ili tu piše da se ispitivanje sudijske odluke plaća !!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #21913
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da...a posebno je pitanje sto ostecena ekipa ima od toga sto ce se ,,brutality" naknadno kazniti.
    Mnogo novih pravila, previse. A glavni problem ostaje - sto je kontra faul, a sto iskljucenje? Iako se to zna, ali sudije sa tim navlace za jednu ekipu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  14. #21914
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,742
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    https://wpolo.me/vijesti/1778-darko-...o-za-crnu-goru Ta selekcija 2003 godište i mlađi je u martu osvojila i turnir u Italiji http://reprezentacija.me/crna-gora-s...alnim-ucinkom/ Cattaro bi bolje znao, ali mislim da ovoj juniorskoj selekciji što trenutno igra na SP fale još neki igrači sem Perković, konkretno Vušković koji je uvijek bio najbolji strijelac na raznim turnirima sa svojim klubom Katarom, a i sa reprezentacijom recimo na ovom turniru je u finalu Mađarskoj dao 7 golova https://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrik...tum=2015-04-05

    Easy like Sunday morning



  15. #21915
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I o Vuskovicu sam dosta pisao odje.
    Mislim da je njegova karijera gotova...trenutno je bez kluba.
    Steta....ogroman talenat je propao. Nisam siguran da je kotorski vaterpolo nakon Nikole Janovica imao veceg, a razlika je 20 godina.
    Todorovic takodje ne trenira vise.
    Perkovic juniorima mnogo fali.

    Osvojen Cukicev memorijal (U15). To je vec postala normalna stvar.

    Dosta je desavanja oko vaterpola, ali ne stizem.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  16. #21916
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Izvanredan, usudio bih se reci spektakularan rezultat (srebro) nasih juniora na EP!
    Sa 1 sidrunom i u konkurenciji dje realno nisu medju 6 najboljih timova dosli su do 2. mjesta, a Grckoj su u finalu parirali 3/4.
    Grckoj, koja je u 1/2 finalu dobila Hrvatsku 8:0.

    Da se ne zalijecemo, za vec nekoliko igraca se zna da ubrzo zavrsavaju sa vaterpolom, a vecini je dalja karijera upitna. Mene su odusevili odnosom prema reprezentaciji, a rezultat je dosao kao proizvod toga.
    Djuro Radovic je ovo ljeto odigrao SL, MI, EP i ovo EP za U19. Nerealno!

    Ne znam kako smo zanemarili cinjenicu da selektoru Gojkovicu istice ugovor ovog ljeta. Ceka se njegov izvjestaj. Ono sto je meni poznato je da u strucnoj komisiji (valjda se tako zove?) on nema dovoljan broj pristalica da se njegov izvjestaj usvoji. Uglavnom, ocekujem tu zaplet u skorijoj buducnosti.
    ,,Capra smo za losije rezultate smijenili'' - rece mi jedan od clanova komisije.
    Licno, mislim da trenutno boljega od njega nemamo, ali jeste diskutabilno da li ce on da promijeni neke stvari.

    Ima dosta promjena u crnogorskim klubovima, statusi nekih igraca jos nisu definisani, pa cu sacekati koji dan prije nego izbacim prvenstveno sastav mog tima.
    P r i m o r a c

  17. #21917
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo ono sto kazes: "Da se ne zalijecemo, za vec nekoliko igraca se zna da ubrzo zavrsavaju sa vaterpolom, a vecini je dalja karijera upitna." - to je ono sto sam ja pomenuo u par postova ranije - mi imamo sport koji je skoro polumaterski. Zamisli samo da u fudbalu i kosarci osvojis srebro na EP do 19 godina i batalis sport?
    Zanimljivo je to da je za Perkovica 80k klauzula i da nasi klubovi "imaju" to da plate. Ne znam da je ikad za ijednog naseg igraca placeno toliko(sem za Leku ako me pamcenje dobro sluzi i to Pro Recco). Obzirom da znam stanje bar u Jadranu i koje su reda velicina plate, 80k je velika cifra bas...Nemam info da je Jadran ponudio 80k za njega(sto ne znaci da nije). Za Primorac ne znam situaciju,al ako imaju 80k za ovo obestecenje-znaci da je situacija daleko od kriticne - cisto kad krene kuknjava za koji mjesec da se zna onda...a kukace i jedni i drugi

  18. #21918
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    60k je obestecenje, Primorac i Cattaro su se dogovorili, ali ne znam da li je to stavljeno na papir (citaj: jesu li pare ,,legle").
    Prvo, decko do Nove godine tesko da ce zaigrat', zbog bolesti. Drugo, htio ga je i Jadran.
    I trece, Savez se ponudio da pomogne Jadranu i plati dio obestecenja. Opet rade istu budalastinu (nakon sto su kupovali prelazak 2 igraca Primorca u Budvu prije nekoliko godina), opet se sramote.

    Koliko se sjecam, Jadran je za Leku dobio 150k. Usput, od juce je Leka kapiten Pro Recca. Svaka mu cast na tome.

    Samo extratalentovani klinci ce poslije 18-e nastavljati vaterpolo. Ostalima se jednostavno ne isplati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  19. #21919
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast Primorcu ako su izbrojali 60k za igraca. Ne sumnjam u kvalitet. U danasnjem sportu 60k je bukvalno nista, medjutim u bokeskom vaterpolu za domaceg klinca to je astronomski da li su javne informacije koliki su budzeti jadrana i primorca ili se to svodi na kafanske price?
    Kako neko moze bit netalentovan, a bit vicesampion evrope do 19 godine? Extratalenti su jako jako mala kategorija igraca - iskreno slabo ih pamtim u zadnje da je neko izasao.
    moram jos nesto da dodam - gledao sam prije 10ak dana kup utakmice za mladje kategorije. Djeca iz Primorca su za tu generaciju su nesto najnevaspitanije sto sam skoro vidio. Iskreno sam bio sokiran rjecnikom te djece, medjutim onda sam vidio roditelje pored kojih sam sjedao. Djeca su lice roditelja - to se urla, psuje. Jednog su sudije izbacile vanka sa sve cerkom koja nema 10 godina - ja ne znam kako to ljudi dozvoljavaju sebi. Prisutan je bio i ministar, cini mi se i njemu je bilo neprijatno. Sve u svemu tu djecu bi trebalo naucit da je ponasanje mnogo bitnije od nekog nesretnog kupa. Ako se to tako ponasa sa toliko godina, sta se moze ocekivat kad malo stariji budu? Imacemo situaciju da igrac velikog talenta, kao sto smo imali skoro(pa se sad svi pitaju dje je-koji ce trener uzet ludaka) nosi hladno oruzje u skolu sa 15 godina...

  20. #21920
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ja nidje nisam napisao da su vicesampioni Evrope netalentovani!!!

    Primorac samo od Opstine treba za godinu da dobije 220-270k. Pisao sam o tome, 40-45% od opstinskog budzeta za sport ide Primorcu kao klubu od znacaja za grad.
    Stari dug je i dalje teg...i veliki problem.

    A jos veci ce, cini mi se, biti uskladjivanje sa novim zakonom.

    Pisao sam ranije i o disciplini. A kada sam medju klupskim rukovodiocima rekao da se sva ta nevaspitana djeca trebaju rascerat' odgovoreno mi je da ih ne bi troje onda ostalo.



    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  21. #21921
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu si, nisi rekao da su netalentovani; moja je poenta vise bila da mi je porazno da mi ocekujemo da odu u prvi tim samo extratalentovani-a takvih nemamo mnogo godina vec (bar po meni). Iskreno ja ocekujem da je vise od pola reprezentacije do 19 godina(koja je vicesampion evrope) ima neku ulogu u prvim timovima- a daleko smo od toga. Jos pogotovo sto ovo nije vrijeme od prije recimo 10 godina kad su i jadran i kotor imali jako dobre ekipe. Ipak je sad prosjek godina dosta manji.
    btw evo sad pronadjoh na netu da je jadran od opstine dobio nekih 130.000 eura - naravno nije to sav budzet.
    Last edited by karacha; 07-09-18 at 19:46.

  22. #21922
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Primorac:
    Otisli: Paunovic, Gluhaic, Latinovic, Vukasovic i Vukmirovic.
    Dosli: Ivankovic i Pavlicevic (Jug), Perkovic (Cattaro), jedan mladjani Rus od 33 godine. Sa nama od pocetka trenira i Krijestorac, iako ima jos godinu dana ugovora sa Jadranom. Ako to realizujemo bicemo jaci nego lani, pogotovo kad Perkovic zaigra. Razocaran sam odlaskom Vukasovica. Veliki nas propust.

    Budva je takodje dosta mijenjala (Maksimovic, Popovic i Kralj presli u zvezdu), a otisao je i Vuksanovic (trebao kod nas, pa dobio bolju ponudu iz Rusije), cujem da su im dosli izmedju ostalih i Danilovic i Lobov.
    Jadran je koliko znam doveo samo Dimitrija Obradovica i Bjelorusa Averku, a otisli su Ukropina, Banicevic i Merkulov. Ostanak Draskovica je velika stvar.
    Jadran vec za 5 dana pocinje sezonu, kvalifikacionim turnirom za EL.

    Cattaro bez Vuskovica i Perkovica, koji su ih nosili zadnjih nekoliko sezona. Do unazad 7 dana (kad pogledah zadnji trening Primorca i Cattara) niko im nije dosao.

    To je ono sto znam.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  23. #21923
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    122
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Pa ljudi, majku mu, ovo nije sprdačina. ili jeste...
    https://www.cdm.me/drustvo/pajovic-n...a-niksa-bucin/
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  24. #21924
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cist kriminal.

  25. #21925
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dps skola, da se kazne kotorani jer su izabrali druge lopingere na izborima

    Poslato uz pomoć Tapatoka

Page 877 of 933 FirstFirst ... 377777827867873874875876877878879880881887927 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •