View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 854 of 933 FirstFirst ... 354754804844850851852853854855856857858864904 ... LastLast
Results 21,326 to 21,350 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21326
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Evo i mi za promjenu pazarismo srpskog igrača za našu reprezentaciju

    https://www.cdm.me/sport/vaterpolo/b...redove-ajkula/
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. #21327
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,479
    Thanks Thanks Given 
    1,634
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Dal uopste treba ovaj igrac?
    Po mišljenje def Ne,krenuti sa mladjim igracima pa sta bude. Mislim da ce Cattaro dati razlog jer vise u tome dal potreban ili ne.
    PS. I Mladjan propusta prvenstvo

    Pisi Milijana Vako

  3. #21328
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Analizirajuci neke druge Jadranove igrace koje sam gledao tih nekoliko utakmica protekle sezone (uglavnom Evro Kup) Petkovica sam se samo dotakao - po meni nije bio glavni Jadranov igrac na lijevoj strani (vec je to bio Vidovic) i smatram da mu je karijera u silaznoj putanji.
    Obzirom da nam ne igraju Paskovic i M.Janovic nama treba igraca lijevo (ovako smo na Da.Brguljana i Vidovica spali), ali ne zaboravite da lijevo moze da igra i Radovic, a i Draskovic (vidjecemo da li ce njega vise koristiti na beka, jer nemam ideju ko su nam planirani bekovi sem Cuckovica???). Desno su 2 mlada ljevaka, potom Dr. Brguljan i Djurdjic.
    Konkurencija postoji, ali me Petkovic nicim nije ubijedio da zasluzuje da bude medju 13. A i ovo je potvrda onog sto stalno ponavljam, danas je Jadran=reprezentacija CG! I svakim danom sve vise i vise...
    Npr, uzimamo igraca iz Srbije, a Nikola Radonjic opet biva pozivan da igra za Srbiju (U20)!? Nemam konkretan odgovor da li je nas Savez nesto radio po pitanju toga da naseg igraca vratimo da igra za CG. On ostaje u Primorcu i naredne sezone. Znate zasto ranije nije mogao da igra za CG, a htio je.
    Marko Petkovic je skolovani vaterpolista, sa sasvim dobrom karijerom iza sebe, ali daleko od vrhunskog i pitanje je da li zasluzuje mjesto nekog naseg mladjeg igraca! Njegov kvalitet je takav da on ne bi trenutno igrao ni u B timu srpske reprezentacije! Da budem surovo realan.
    P r i m o r a c

  4. #21329
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnu Goru će u Atini predstavljati - golmani: Miloš Šćepanović, Dejan Lazović, Slaven Kandić; Bekovi: Uroš Čučković, Dragan Drašković, Bojan Banićević; Spoljnji: Draško Brguljan, Vlado Popadić, Dimitrije Kriještorac, Stefan Vidović, Bogdan Đurđić, Aleksa Ukropina, Đuro Radović, Marko Petković, Jovan Sarić; Centri: Nikola Murišić, Saša Mišić, Vladan Spaić.

    Klikovac ??

  5. #21330
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Klikovac je povrijedjen, vec nekoliko mjeseci...
    Izgubilo se nekoliko postova i na ovoj temi.
    P r i m o r a c

  6. #21331
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  7. #21332
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Steta za Klikovca...znaci Misic i Murisic su sigurni za EP.
    Pjesivac je napravio ozbiljan prekrsaj i pitanje je sta ce dalje biti sa njim i njegovom karijerom.Sa Jadranom je definitivno završio.
    Danas sa Spancima 5-5 bez Sase i Darka .
    Radovic jynior 2 gola.

  8. #21333
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,424
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Jel se igra po novim pravilima?
    Last edited by avet; 23-06-17 at 12:44.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. #21334
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Po aktuelnim (starim).
    Spanija takodje podmladjena, ali hrabri rezultat.
    Preko noci preokret - ljevaci, koje uglavnom nismo imali imali na takmicenjima, sada daju vise od pola golova.
    Da vidimo kako ce to da izgleda u narednim utakmicama...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  10. #21335
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Rezultatski - turnir u Grckoj vise nego zadovoljavajuci!
    Spanci nam tradicionalno prave probleme...
    Po rezultatima cetvrtina ispada da smo u 4 meca imali losu samo 1 cetvrtinu, 3/4 protiv Madjara (0:4).
    Forsira se odbrana, koja je (opet gledajuci rezultate) u 3 meca bila fantasticna!
    Kad se prikljuce 2 glavna shutera bice ovo sve jos bolje.

    Imperativ je 1. mjesto u grupi na SP i direktan plasman medju 8.
    Sa tim je u ovakvom sastavu cilj ispunjen, iako bi valjalo odrzati kontinuitet plasmana medju 4 na najvecim takmicenjima.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  11. #21336
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    ,,Budva u sezoni 2017/18. ulazi i sa novim rukovodstvom, pominje se i da će da se registruje kao novi klub.

    U Vaterpolo i plivački savez je stigao dopis s molbom da se Budvanima omogući da se registruje novi klub, ali da naredne sezone nastupa u takmičenjima u kojima su do sada nastupali''.
    http://www.vijesti.me/sport/bogdan-d...-marsej-945106

    Ovo da ne prodje neprimijeceno. Tako se to radi. A ne Primorac koji gubi na sudu (dugovanja stara skoro deceniju), pa placa i neisplacene zarade (i treba!) i ono sto igraci nisu zaradili (ne treba!) i sudske troskove.
    Ugasis klub, osnujes novi, ne dugujes nista, a ostalo ostaje isto. To je crnogorski vaterpolo. I ne samo da ce da igraju 1. ligu (koju ce da igraju?), vec i evropska takmicenja.
    Malo ironije, malo zaje*ancije... Ja znam da sam kategoricki bio protiv ovog u Primorac, ali...nisam bas siguran da sam (bio) u pravu.

    Vidjecemo sto mogu nase U17 i U20 selekcije ovog ljeta, obzirom da ce biti oslabljene neigranjem najboljih igraca.
    P r i m o r a c

  12. #21337
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budva vec nekoliko sezona ima zatvorene sve dugove.
    Raspitaj se malo, to je odavno poznato da je Budva jedini Crnogorski klub bez finansijskih problema

  13. #21338
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pa sto osnivaju novi klub onda? U stvari, vec su ga osnovali, po ovom novinskom clanku...
    Klub je trebalo ,,samo" preregistrovati u skladu sa zakonom, ali to jos prije 2 godine.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  14. #21339
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Provjeri pa nam javi, a ne da izlijeces sa tvojim dezinformacijama kao uvijek..jedino si u pravu za Primorac da je iz godine u godinu sve gori ))

    Ja koliko sam cuo od novih ljudi koji dolaze, klub uopste nije registrovan kao sportsko drustvo ili kako vec treba, vec je bio registrovan kao Doo preduzece(?)
    Ne znam kakve se stvari dogadjaju u Budvi ali to mi je bilo jako cudno

  15. #21340
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sto imam da provjeravam, stavio sam text i link? Ono sto tamo pise ja sam prokomentarisao.

    Ti ako znas bolje - napisi, ali ti si u 2 posta vec sam sebi u drob skocio. Prvo si napisao da nema dugovanja, a onda da ne znas kakve se stvari dogadjaju u Budvi.

    Primorac...placa cijenu evropske titule. Budva se trosila, ali tog trona nije gledala.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  16. #21341
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisi samo prokomentarisao, vec jasno sugerisao da se spomenuta radnja u textu radi zbog otpisa dugovanja (nidje veze).

    Ne znam samo kako je to do sada tako moglo funkcionisati.

    Primorac bez bazena minimum do proljeca, je li istina ?

  17. #21342
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Provjeri stanje u VK Budva prije nego napises nesto.
    A ja ti sigurno necu davat' imena ljudi kojima se duguje.

    RK Budva se ugasila, pa ponovo osnovala (pa bi bruka na sjednici Rukometnog Saveza CG i da Lovcen nije izvrsio pritisak to bi proslo kao normalno), Mogren je pred gasenjem zbog ogromnog duga...i ti mi odje pricas kako u Vaterpolo klubu Budva nema dugovanja, nego se novi klub osniva...tek tako!?
    Mi smo reorganizovali Primorac u skladu sa zakonom putem Skupstine kluba mislim jula 2014. Budva to nije uradila.

    U Bd i Ko je slicna politicka situacije, ljudi zele da pomognu, ja to znam. Ali ima dosta opstrukcija.

    Bazen...niko ne zna kad ce ga zavrsit. Samo dato naprave kako valja.

    Zanimljiv Gojkovicev spisak za SP. On sigurno zna najbolje...za mene iznenadjenje da Vidovica nema, a i da je Radovic (mladji, ljevak) dobio prednost u odnosu na Djurdjica. Zao mi je Djurdjica...
    Koliko god da smo podmladili ekipu, opet je prosjek preko 27 godina.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  18. #21343
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se samo da nam nece prodati pricu da je prolazak grupe uspjeh na ovom SP

    Pola ekipe nam je iz Jadrana od ove sezone a njihova dva glavna igraca nisu ili barem ne igraju za nas(Merkulov igra za Rusiju, Pjesivac udaljen iz ekipe)
    Izgleda samo se Jadran bavi vaterpolom u CG pa su i svi ostali bolji od najboljih iz Budve i Primorca

    Uf visok prosjek godina, ne znam sta smo dobili sa Petkovicem (?)

  19. #21344
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I prica selektora, a i realnost (iako je steta sto prekidamo fenomelan niz polufinala velikih takmicenja) je da cilj mora da bude 1. mjesto u grupi i plasman medju 8. Kanadjane smo lagano dobili na turniru u Grckoj (juce su ih Madjari dobili 12 razlike), sa Kazahstanom ne bi trebalo da bude problema, a vidjecemo kako ce ici protiv Brazila. Nevjerovatno laka grupa.
    Onda bi se, kao prvoplasirani iz svoje grupe u 1/4 finalu sastali najvjerovatnije sa 2. iz grupe dje su Srbija, Grcka i Spanija (pazite tu grupu).
    Petkovic je, kao sto pisah nekoliko puta, skolovan igrac. Zna vaterpola. Nije ,,indijanac'' i nece praviti vece propuste. Ali ono po cemu ga pamtim iz perioda dok je bio u Bd i ovo malo u Jadran mi nije razlog da igra prije Vidovica. Pogotovo jer je stranac (Shefik i Kruzija su imali drugacije uloge, A gledajte dokle je Kruzija dogurao...).
    Smatram nepravdom sto je Djurdjic izostavljen, a pisao sam vec da je danas Jadran= reprezentacija. Tako cu i na eventualni neuspjeh gledat', bez folirancije to pisem. Niko tu reprezentaciju ne voli vise od mene, licni interesi me nikad nisu zanimali, a na klupske sam posebno alergican. To kopiranje Partizanove strategije iz Srbije im se nece precutat'. A da su vam vrata reprezentacije otvorena prelaskom u Jadran je sistem koji je poceo i prije nezavisnosti.
    Pa taj Vidovic je rasturio Madjare na onom turniru (kod njih). U jednom momentu je, cini mi se, bilo 1:7. Obezbijedio sebi angazman u toj istoj Madjarskoj i vise nema mjesta u reprezentaciji. Nelogicno.
    Djurdjic je posao u Francusku. Trebao je u Jadran, jel?
    Ne pratim kao nekad, mozda sam nesto propustio?

    Nedje sam ranije napisao da bi se o promjeni pravila trebalo diskutovati u Budimpesti, uoci SP-a. E pa evo demant:
    https://www.wpdworld.com/en-news/fin...-rules-debate/
    Kraci i jasniji tekst o stanju u svjetskom vaterpolu odavno nisam procitao.
    P r i m o r a c

  20. #21345
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nikom razumnom ne moze biti krivo sto imamo dva mlada ljevaka u ekipi!
    Ali, njih dvojica+Drasko+Sasa...to su 4 igraca koji pokrivaju desnu stranu naseg napada. Lijevo ostaju Darko i Petkovic.
    I to je razlog vise sto je Vidovic mogao/morao da bude u ekipi...

    Vjerujem da ce Sasa Radovic mijenjat' poziciju. Ima iskustvo igranja lijevo (mislim da je njemu maltene u reprezentaciji promijenjena strana, u Jadranu, pa i u Partizanu je igrao lijevog vanjskog), a trebace nam i na beka.
    Ajde da ne prozivam igrace, ali ovo sto mi imamo na bekovskoj poziciji trenutno je pretanko. Bice problema.
    P r i m o r a c

  21. #21346
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ovo sto pise cattaro za kopiranje strategije Partizana bi bilo dobro za Jadran, ali ne za crnogorski vaterpolo.

    Zna li se kakva je situacija s Radonjicem? Je li jos u Primorcu i zna li se za koju reprezentaciju ce nastupati u buducnosti? Ili treba da prvo predje u Jadran?

    Vidjoh da je Gajo Subotic opet izvisio. Nije ga bilo na Olimpijadi, niti ce ga bit na Svjetsko. Nedje sam procitao njegovu izjavu prije Olimpijade da se nadao zlatnoj medalji. Ono, Srbija jes osvojila zlato, ali on nije. Cini mi se da se sad vidi da je napravio gresku odlukom da igra za Srbiju. Da je izabrao Crnu Goru ucestvovao bi na Olimpijadi (najveci san svakog pravog sportiste!), imao bi znacajnu minutazu u reprezentaciji, a ovako mora da gleda Srbiju na TV. No, sam je izabrao. Nije mi ga zao.

  22. #21347
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jadran radi bas ono sto radi Partizan u Srbiji. Samo sto je razlika ogromna, a i iza Partizana i pogotovo (nekad jugoslovenske, danas srpske) reprezentacije stoje vrhunski rezultati!
    Upozoravao sam i upozoravam. Ono sto se desilo u Niksicu u finalu Kupa je najmanji problem.

    Radonjic bi trebalo da igra za Primorac i naredne sezone, a igrace za Srbiju na SP za U20 (Beograd, u avgustu).
    Subotica smo dovoljno iskomentarisali. Valja ipak vazda podsjecat' da je kao vrlo mlad dobio priliku kod Capra u CG reprezentaciji i da je njegov otac pogazio rijec (Capru) da ce igrat' za nas.
    U Srbiji ce dobiti priliku da igra na najvecim takmicenjima (mozda) tek kad se Prlain penzionise. Cuk, Mitrovic, pa i Rasovic imaju prednost na lijevoj strani.
    Otprilike je u slicnoj situaciji i Vico. Njihov problem.
    P r i m o r a c

  23. #21348
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Sasvim dobri rezultati na turniru u Novome.
    Mali Radovic je vec namjestio ruku.
    Sa srecom momci, pa koliko mognete!
    P r i m o r a c

  24. #21349
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Godinama smo kuburili s nezgodnom stranom. U buducnosti bi to mogla da nasa prednost.

  25. #21350
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radovic je dosta ojacao i porastao zadnju godinu,mogao bi biti fino iznenadjenje na prvenstvu. Iskreno,vise od njega očekujem nego od Ukropine...

Page 854 of 933 FirstFirst ... 354754804844850851852853854855856857858864904 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •