View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 882 of 933 FirstFirst ... 382782832872878879880881882883884885886892932 ... LastLast
Results 22,026 to 22,050 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #22026
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Izjede ih ova 4ka njihova.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #22027
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Samo me interesuje sta cekase Djuro sad, 2 sec do kraja, pa to ne no brainer, napni i pukni pa sto bude... Da je sutnuo odmah mozda bi i prosla... Ajmo...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  3. #22028
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Gojkoviću vrijeme da kupis prnje....
    Dobar si igraca bio a trener 0.....

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  4. #22029
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    A Đuro, a Mlađane, stara mu majka...
    Bem li ga...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  5. #22030
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Debakl. Uzasna utakmica, osim pocetka 3/4.
    Takticki smo rastureni. Selektor je do zadnjeg njihovog napada ostao dosljedan presingu i to mu se vratilo. Svima nama, u stvari.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  6. #22031
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Sad je definitivno da Gojkovic mora da ide. Ako sam ne da otkaz, a trebao bi, treba ga smijeniti. Propustio je previse sansi. Doblti samo Koreju...

  7. #22032
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Draskovic za jedan minut dvije katastrofalne greske. Najprije u napadu pogresan pas, pa u odbranu pusta Australca da se maltene useta u gol.

  8. #22033
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Da, previse smo grijesili u nekim bitnim momentima...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  9. #22034
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Ali trud nam je bio zlatnog sjaja.

    Premekani smo postali. Kao da se igra na neke finese a finese nema.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  10. #22035
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Tip treba da ponudi ostavku. Sada.
    I on i ,,Šef misije" u Koreji, direktor Primorca Samardzic, ciji se klub raspada, dok on izigrava misionara.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  11. #22036
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Australija mrtva. Eeeee
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. #22037
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Na kraju nas je ta neka blokada koju sam pominjao i koštala plasmana dalje. Prvo poluvrijeme toliko loše da je -1 djelovalo kao premija.
    Na 8:6 smo djelovali kao 3x bolji tim od Australije, Mladjan pogodio stativu i onda smo - stali.
    Sudjenjem apsolutno nisam zadovoljan, pri čemu mislim da sudije nisu odlučile.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  13. #22038
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Kakva je situacija sa igracem vise? Kakvi smo tu bili? Nisam gledao Mec od početka

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  14. #22039
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    U sva tri meca iz plus 2 ili 3 remiziramo, tako da nesto nije stimalo. Sudjenje je spektakl, lagano mogu ugasiti sport ako ne preciziraju sto se kad sudi. Na 8 6 u snimku pokazuju spajicu j murisicu glava na dnu bazena nista, pa na drugoj strani faul bez lopte odmah. Tako jedno sest sedam napada i kako aus preokrenu, tako nama igrac vise bez lopte. Ono je bas onako smijesno...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  15. #22040
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Vala ako Gojković ostane i posle ovoga... Cijenio sam ga masu kao igrača ali kao trener mi je od početka čudan bio s nekim odlukama, posle me samo sve više nervirao. Otkaz Gojkoviću i vratiti Darka u reprezentaciju jer je tu bio 99% problem između njih dvojice.

    Sent from my Galaxy S10e using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  16. #22041
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Veli Gojkovic preuzimam krivicu standardna prica posle debakla, a zna da ga nece niko smijeniti dok mu je ministar "cestitka Janovic" na celu ministarstva sporta
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #22042
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Korektno bi bilo da se Vlado povuce.
    Jako veliko pitanje jeste sta je realnost. Ovo malo ljudi sto se razumije zna da kvalitet reprezentacije danas i prije 10 godina ne moze da se mjeri ni u svjetlosnim godinama. Na onakvu generaciju ce se duuugooo cekati, a mozda i ne docekati. Kod nas je i srebro neuspijeh.
    A ovo sto se tice "privatizovanja" reprezentacije - ja bih dao Kotoranima sve da vode, posto se ne zna sta im bolje ide - organizacija, igracki kvalitet koji izlaze iz skole - a i generalno u prvom timu, trenerska ekipa itd. Pa da se napadne to olimpijsko zlato dogodine - vrijeme je salim se ja malo cattaro, nemoj se ofendit

  18. #22043
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Od kad nas odjeba Zloković sve pođe po k.

    Sent from my Galaxy S10e using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  19. #22044
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ispadose i braca, doduse oni su posli isto polovni

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  20. #22045
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Madjari uz pomoć sudija izbacise kengure,4sekunde prije kraja dali gol ...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  21. #22046
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Prica Novljani-Kotorani je za malu djecu, ako zelimo dobro reprezentaciji.
    Problem je sto oni koji jesu sada u reprezentaciju, a mislim na Novljane, prvenstveno misle na Jadran.
    Cak je do skoro Aleksic (Bd) bio na celu 15-ogodisnjaka, pa vidim da su vratili Velja pred EP.
    Ne znam sto da mislim kad je bila situacija da u 4 reprezentativne kategorije nismo imali nijednog selektora iz Kotora. Ja ni tu ne vidim problem, neka ljudi odgovaraju za to sto rade. Uspjesima se jednako radujem, a neuspjesi mi podjednako tesko padaju, okle god da je selektor. Nego se postavlja pitanje zasto Macic ili Vicevic ne mogu biti selektori, a donosili su nam zlata sa evropskih juniorskih prvenstava? I to sa ne bas kvalitetnim generacijama.
    Dalje, nisam ni ocekivao, a ni najavljivao zlato, cak ni medalju, ali ispadanje u 1/8 finala nije neuspjeh. Vec DEBAKL. I to ne treba pravdati nicim, cak ni pricom da ova ekipa nije kao ona prije 10 godina. Svi znamo da nije.

    Prvo pitanje selektoru bi bilo da objasni sto je sa Darkom.
    A drugo da objasni zasto sparinguje sa Srbijom, dan pred pocetak SP-a i medjusobnog duela.
    I trece pitanje, a koje je nastalo iz kapitenove izjave, dje nestade inat, prkos ili ono trece (muda)?
    I onda mu se zahvaliti.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  22. #22047
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Mi smo trebali u ovom sastavu uzeti najmanje bronzu i ko god sta pricao drugo to su samo prazne price. Cak i forma im je bila na nivou jedini problem je bio motivacija, koncentracija i prazni hod u pojedinim trenucima. Cak im se i zrijeb otvorio do finala. Da se Gojkovic nije posvadjao sa najboljim strijelcem ili on sa njim pojma nemam vjerovatno ne bi bilo problema posto smo i od Grcke, Srbije B a pogotovo od Australije za koplje bolji. No ovo je inace bivsi sport i niko ga i ne gleda sa nekim zarom vise jer pojma nema sta se desava. Ja sam po prvi put tako hladno gledao meceve bez nekog veceg interesovanja. Neko mi kaza da postoji sad i neki kao plazni vaterpolo dje se igra tri na tri na suzenom terenu i da to imaju namjeru da isforsiraju i valjda uporedo sa njim se eksperimentalno igra u Koreji i prvenstvo u njemu. Pojma nemam, nisam provjeravao niti imam zelju. Bokeske pizme su unistile ovaj sport kod nas. Od cuvenog meca u Kotoru dje se navijalo protiv CG sve je pocelo, pokrenuta je lavina razdora koja samo rasla i rasla...

  23. #22048
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Evo ga opet ovaj sa starom pricom.
    Ova 10x ponovljena laz kako se navijalo protiv CG u Kotor nikad nece postati istinom...jer sam bio tada tamo i ucestvovao u Anti-Savez i Anti-selektor (Pero) kampanji.

    Koliko smo bili u pravu pokazalo je vrijeme, jer je nakon debakla u Sangaju, Zagrebu i Rimu sa Caprom uslijedio Ajndoven (EP srebro), 4. mjesto na OI i srebro na SP 2013.

    I kad god vidim ovakve lazi nece mi biti problem da opet isto napisem.

    Ja navijao protiv CG!?
    Isuse...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  24. #22049
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Mi smo trebali u ovom sastavu uzeti najmanje bronzu i ko god sta pricao drugo to su samo prazne price. Cak i forma im je bila na nivou jedini problem je bio motivacija, koncentracija i prazni hod u pojedinim trenucima. Cak im se i zrijeb otvorio do finala. Da se Gojkovic nije posvadjao sa najboljim strijelcem ili on sa njim pojma nemam vjerovatno ne bi bilo problema posto smo i od Grcke, Srbije B a pogotovo od Australije za koplje bolji. No ovo je inace bivsi sport i niko ga i ne gleda sa nekim zarom vise jer pojma nema sta se desava. Ja sam po prvi put tako hladno gledao meceve bez nekog veceg interesovanja. Neko mi kaza da postoji sad i neki kao plazni vaterpolo dje se igra tri na tri na suzenom terenu i da to imaju namjeru da isforsiraju i valjda uporedo sa njim se eksperimentalno igra u Koreji i prvenstvo u njemu. Pojma nemam, nisam provjeravao niti imam zelju. Bokeske pizme su unistile ovaj sport kod nas. Od cuvenog meca u Kotoru dje se navijalo protiv CG sve je pocelo, pokrenuta je lavina razdora koja samo rasla i rasla...
    Ja sam po prvi put tako hladno gledao meceve bez nekog veceg interesovanja.....
    Sve si reko ovom recenicom,jer sigurno nismo sami ja i ti koji su bez intresovanja pratili ovaj sampionat...

  25. #22050
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Prica Novljani-Kotorani je za malu djecu, ako zelimo dobro reprezentaciji.
    Problem je sto oni koji jesu sada u reprezentaciju, a mislim na Novljane, prvenstveno misle na Jadran.
    Cak je do skoro Aleksic (Bd) bio na celu 15-ogodisnjaka, pa vidim da su vratili Velja pred EP.
    Ne znam sto da mislim kad je bila situacija da u 4 reprezentativne kategorije nismo imali nijednog selektora iz Kotora. Ja ni tu ne vidim problem, neka ljudi odgovaraju za to sto rade. Uspjesima se jednako radujem, a neuspjesi mi podjednako tesko padaju, okle god da je selektor. Nego se postavlja pitanje zasto Macic ili Vicevic ne mogu biti selektori, a donosili su nam zlata sa evropskih juniorskih prvenstava? I to sa ne bas kvalitetnim generacijama.
    Dalje, nisam ni ocekivao, a ni najavljivao zlato, cak ni medalju, ali ispadanje u 1/8 finala nije neuspjeh. Vec DEBAKL. I to ne treba pravdati nicim, cak ni pricom da ova ekipa nije kao ona prije 10 godina. Svi znamo da nije.

    Prvo pitanje selektoru bi bilo da objasni sto je sa Darkom.
    A drugo da objasni zasto sparinguje sa Srbijom, dan pred pocetak SP-a i medjusobnog duela.
    I trece pitanje, a koje je nastalo iz kapitenove izjave, dje nestade inat, prkos ili ono trece (muda)?
    I onda mu se zahvaliti.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Slazem da nije bitno odakle je selektor(i) iako nisam siguran da je vama kotoranima to nebitno, al ajde da ne ulazimo u bzv raspravu - ispredalo se na tu temu zadnjih 10ak godina dosta na ovom topicu pa je vise dosadno.
    Da li je ponudjeno Macu ili Vicevicu ili nekom trecem ja stvarno ne znam, pa ne mogu da kazem zasto ne mogu da budu selektori mladjih kategorija (ovakva imena mogu i prvog tima realno). Iskreno, nisam siguran ni koliko se neki treneri i dokazana imena "otimaju" za ta mjesta.

    Ja ne pravdam ispadanje u 1/8 - realno je neuspijeh. dalje ovo sto pominjes - svi znaju da nije reprezentacija od prije 10 godina - ne bih se slozio, apetiti su isti u sirim narodnim masama, ljudi se i dalje zanose nekom Malagom.

    Napraviste od Darka Brguljana Tamasa Kasasa. Nije davao objasnjenja ni kad je ostranio ni Bobeka, a ni Pjesivca, a sidrunski par je prilicno...hm..
    Sparing je sparing, sigurno su i jedni i drugi prilicno upoznati sa drugom stranom tako da te neke takticke spijunaze, ako na to ciljas, ne piju vodu.
    Kapitenova izjava - ne vidim sto je pitanje Vladove odgovornosti.

    PS.Da sam na njegovom mjestu ja bih podnio ostavku.

Page 882 of 933 FirstFirst ... 382782832872878879880881882883884885886892932 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •