View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 878 of 933 FirstFirst ... 378778828868874875876877878879880881882888928 ... LastLast
Results 21,926 to 21,950 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21926
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja koliko vidim a nek me neko ispravi ako grijesim greške su do kotorske administracije.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #21927
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Lepi, ne znam zbilja odakle ti to...
    Ovo sto drzava radi Kotoru sa bazenom je nesto najodvratnije sto je mogla uradit'!
    Ja sam siguran da se ovaj bazen nikad obnoviti nece!
    I to malo radova sto je do sada napravljeno je uradjeno sramno.

    Da ima pravih ljudi Opstina bi pocela pravit novi na drugom mjestu.
    Kakvi moratorijumi i p.m.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  3. #21928
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Mislim da je tender raspisala državna direkcija za javne radove pa su oni radili i dokumentaciju
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  4. #21929
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Lepi, ne znam zbilja odakle ti to...
    Ovo sto drzava radi Kotoru sa bazenom je nesto najodvratnije sto je mogla uradit'!
    Ja sam siguran da se ovaj bazen nikad obnoviti nece!
    I to malo radova sto je do sada napravljeno je uradjeno sramno.

    Da ima pravih ljudi Opstina bi pocela pravit novi na drugom mjestu.
    Kakvi moratorijumi i p.m.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Rekoh da sam tako shvatio iz teksta zato i rekoh da me demantujes jer je katastrofa ko god da je.
    Sramno prije svega posebno jer je ministar počeo plivati tu

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #21930
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Meni je podjednako strasno da se nije pojavio niko u Kotor, ni NVO ni pojedinac, da se tom problemu posveti na pravi nacin.
    I ovi strucnjaci sto vode Primorac...nikad nijednu jedinu rijec u medijima...kuknjava ne bi pomogla, ali glas treba da se cuje! A neki iz kluba su cak onaj protest sto je bio - prespavali.



    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  6. #21931
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerovatno ce ga gradit ko Skadar na Bojani. Bogami i Primorac i Cattaro ce se dobro namuciti da animiraju i djecu i roditelje da im djeca treniraju vaterpolo, pogotovo da krenu da treniraju. Ko ce nadoknaditi cg vaterpolu ispustene generacije...

  7. #21932
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Vec preko godinu dana nema novoupisanih, a zimi odustaju skoro svakodnevno.
    Neka sam maliciozan i ovakav i onakav, ali ja u slucajnosti ne vjerujem.
    Teorije zavjere...neka su.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  8. #21933
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni ovo mirise na odredjenu dozu politickog revansizma ili je borba oko para - ko ce da gradi i da se ugradi.
    Na sta ti ciljas kad si vec zapoceo-ako je za forum?
    Sta god da je, cudi me da se ljudi iz sama 2 kluba Primorac i Cattaro ne oglasavaju. Ili su digli ruke ili ne smiju da izadju u javnost.
    Uglavnom, sve ide preko ledja te dijece koja ni za sta nisu kriva.

  9. #21934
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Pustamo Vukasovica, Matija Brguljan dolazi u Bd, a mi angazujemo Pavlicevica iz Juga, za kojeg sam vec sada siguran da je poprilicno losiji bek od ove dvojice.
    Ali, to tako ide u klubu dje se ne zna ko je zaduzen za dovodjenje igraca ili pregovore oko produzetka ugovora.
    Razlika izmedju Jadrana i Primorca odavno nije bila ovako mala, cak mi se cini da su uigranost i sprema Jadranove prednosti, kvalitetom ne zaostajemo. Nisam bas bio optimista kad je turnir u Grckoj bio u pitanju (bas zbog neuigranosti i spreme), ali je ispalo dobro.

    Naravno da je revansizam bio razlog zasto bazen nije odavno sredjen, a sad mi se cini da oni za to nemaju para.
    A iz 2 kluba cute jer ne zele da se zamjeraju DPS-u. Svi pricaju i kukaju, a niko nista da pokrene. Bez velike se to nece zavrsavat'.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  10. #21935
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sanacija zatvorenog bazena „Nikša Bućin“ počela je polovinom marta 2018. godine, a predviđeno je da se prva faza okonča do 15. juna prošle godine.

    Sredstva su obezbijeđena za ukupnu investiciju u iznosu od 4,5 miliona eura. Dalje od prve faze se nije odmaklo je uslijedila žalba drugorangiranog ponuđača i sve je vraćeno na početnu poziciju.
    “Ne govorim samo kao ministar sporta i kao Kotoranin. Govorim kao bivši vaterpolista i prije svega kao roditelj dvoje djece koja svaki drugi dan putuju na treninge u Budvu”, kazao je Janović i dodao da, po njemu, taj problem datira odavno.
    On podsjeća da je sa ,,svakom medaljom koju smo osvajali sa reprezentacijom bila priča o rekonstrukciji kotorskog bazena“.
    “Dakle, priča je počela još 2008. godine. To je do 2014. godine ostajalo samo na nivou priče, da bi konačno te godine bazen ušao u kapitalni budžet, tj. kao investicija koja će se izvoditi iz kapitalnog budžeta.Od tada do danas urađena je samo prva faza, koja je završena prošle godine”, kazao je Janović.

    Kada se govori o bazenu često se može čuti stav da je u pitanju nečija opstrukcija i kao ,,dokaz“ navodi rekonstrukciju sportske dvorane ,,Morača“?
    “Tamo je sve završeno za svega nekoliko mjeseci. Nije bio problem ni tender, ni izvođač, ni novac. Znači da se može kad se hoće. Isto i slično je bilo sa bazenima u Podgorici i Nikšiću. Razumijem ogorčenje građana, ali posebno djece koja putuju na treninge u Budvu svakog drugog dana. Djecu od 10, 11 i 12 godina ne interesuje ko je ministar sporta, ko je ministar turizma i održivog razvoja, a ko je predsjednik opštine. Djecu zanima samo da treniraju i u interesu svih nas je da im to omogućimo”, kategoričan je Janović.
    Ministar je podsjetio da je Direkcija javnih radova, koja vodi kompletan posao oko sanacije bazena, u direktnoj ingerenciji Ministarstva održivog razvoja i turizma, a ne Ministarstva sporta, kako neki žele da prikažu. Radovi, po njemu, iz dosta razloga ne dobijaju potrebnu dinamiku, zbog čega je i sam rezigniran.
    “Ne znam koliko sastanaka sam potencirao sa Direkcijom za javne nabavke i Komisijom za žalbe. Kada čujete njihova obrazloženja, razlozi postaju jasniji. Radi se o Zakonu o javnim nabavkama, koji je sam po sebi komplikovan i daje mogućnost učesnicima u tenderskom postupku da se žale. Ali, ukoliko je tender odrađen kvalitetno, onda mjesta za žalbe i odugovlačenja procesa nema”, kaže Janović.
    On dodaje da je nakon ovoliko vremena počeo i sam da vjeruje više u nerad i nestručnost u cijelokupnom procesu jer je ,,prosto nemoguće da tenderi padaju dvije godine i da se niko ne zapita zašto se to dešava“.

  11. #21936
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nisam vise ni nervozan, ni ljut (ja koji svaki dan plivam u Pg bazenu ocigledno sam za kotorski bazen vise vezan od onih kojima djeca tamo treba da treniraju), ja od ovakvih tekstova dobijam....imam stomacne tegobe.

    Vec u 1. recenici pravi se namjerna greska (ne vjerujem u nijednu DPS slucajnost) sa datumom pocetka radova, a onda se vidi kako je ministar nemocan i kako pocinje da vjeruje da ima nerada i neznanja. Ma 'ajde Ministre...

    Imas majstore 2 opcije: proguraj pricu oko bazena (ne zbog mene ili ne daj Boze Primorca kog si izdao, vec zbog djece) ili se povuci. A ja vec duze u Ko pricam da si tom bazenu zadnja (jedina) sansa.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  12. #21937
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Primorac-Jadran u 1/4 finalu EK.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  13. #21938
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinoc bokeski derbi. Jadran dobio 13-7.

  14. #21939
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Šteta što sva tri boda ne osvojismo, 4 minuta sa igračem više + peterac je bio poklon. U svakom slučaju dobro je s obzirom da nismo bili kompletni, Lazović objasnio kako se brane a i Leka, Mlađan i mali Đurđić kako se šutiraju. Svaka čast momci!

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 25-10-18 at 08:56.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  15. #21940
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Što je muka na ovu reprezentaciju te se rasipa iz godine u godinu ovako, pretpostavljam da ima ovdje kao i u rukometu savez dosta zasluga?

    http://www.vijesti.me/sport/crna-gor...d-rija-1009684
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  16. #21941
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Ovo je vec peti igrac koji je zbog Gojkovica napustio reprezentaciju Nesto ne stima zesce u komunikaciji
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #21942
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ponavlja se situacija - igrac je nesto ljut, nikakvog objasnjenja nema do momenta dok ga nema na nekoj utakmici, a Savez se pravi lud i lli ne radi nista po tom pitanju!
    Reprezentacija je privatizovana, nema Darka, iako je receno da ce nakon EP-a biti u timu...
    U situaciji kad su oba ljevaka povrijedjena, onda je prisustvo Radovica (desno) vrlo vazno.

    Mi smo, uglavnom zahvaljujuci Leki monstrumu, izvukli remi i onda dobili na peterce. Ja sam, uzivo gledajuci, bio frapiran presingom koji su nam udarili Talijani u 1/4! Kad vidite onako nesto - ne pricajte o podmladjivanju i sl. Gazenje, treba li su mnogo vise da vode do poluvremena...ima li smo sjajno sudjenje...malo je rec'.
    Odbrana nije bila toliko losa, koliko Lazovic nista nije uhvatio (sve do one kontre, koja je sve okrenula!), a napad bezidejan, dvije lopte su jedva usle...

    Da se vratim na pocetak...novinari pitaju selektora za Radovica, a ne pitaju za Brguljana!? Mozda im on odredjuje pitanja...ili su strucnjaci, pa smatraju da je Jadranova lijeva strana (Petkovic, Popadic) odgovarajuci nivo?
    Smijesno.
    Sve oko vaterpola kao da svjesno spustaju na neki nivo na koji nismo navikli. I koji ne prihvatam. Nismo mi 2.liga...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  18. #21943
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Nova pravila u vaterpolu


    • nakon kornera i isključenja igrača momčadi koja se brani, vrijeme novog napada (tzv. drugi napad) je smanjeno na 20 sekundi, a ne kao dosad 30 sekundi.
    • unutar 6 metara od gola, svaki prekršaj s leđa nad napadačem koji ima loptu i kreće se prema suparničkom golu, te pokušava šutirati, bit će kažnjen petercem.
    • slobodan udarac ili izvođenje lopte će se izvoditi s mjesta gdje je lopta, osim ako je prekršaj napravljen unutar 2 metra udaljenosti od gola
    • moguće je postizanje gola izravnim šutem iz slobodnog udarca izvan 6 metara.
    • izvođač kornera može postići gol izravnim šutem iz kuta ili plivanjem iz kornera i šutom, dok je dosad loptu morao dodati suigraču.
    • moguće su tzv. leteće zamjene igrače do linije sredine bazena, a dosad je to moguće samo iz tzv. kućice na gol-crti, u korneru.
    • svaka momčad ima pravo na po 2 time-auta tijekom susreta, a momčadi odnosno klupe će biti opremljene tasterom kojim označuju zapisničkom stolu da žele minutu odmora.
    • vratar može krenuti i u napad odnosno smije preplivati u drugi dio bazena.
    • pauza između 2. i 3. četvrtine je skraćena s 5 minuta na 3 minute
    • suci će biti opremljeni audio-tehnologijom (slušalice i mikrofon) radi međusobno olakšane komunikacije.
    • uvodi se upotreba u vaterpolu VMS (Video Monitoring System - video motriteljski sustav) za utvrđivanje je li lopta prešla gol-crtu, te je li počinjen izrazito grub prekršaj koji se sankcionira isključenjem.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. #21944
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Pobjeda protiv Francuske 13-9

  20. #21945
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nova pravila, ako i zbog cega, onda zbog prelaska golmana na protivnicku polovinu, predstavljaju revoluciju u vaterpolu.
    Kad su vec uveli to, pa jos i letece izmjene, onda je logican nastavak da umjesto golmana moze uci igrac...
    Previse je novih pravila, a sad se vise i ne pominje 11 igraca koji ce biti u sastavu za OI? To je svakako lose pravilo.
    I dalje cemo imat' problem sa desavanjima na 2m (i dalje slobodna sudijska uvjerenja), a publiku kad nesto ne zanima - onda ih ni sa novim pravilima ovakvog tipa ne mozes privuc'. Organizaciju takmicenja/utakmica dati gradovima koji pune bazen. Poceti sa tim.

    Primorac vezao katastrofalne rezultate.
    P r i m o r a c

  21. #21946
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Dok Novi radi Kotor se gradi
    Denis digao kredit na ime Palmon Bay hotel ,da njime vraća dug Primorca.
    Mali akcionari digli bunt,genijalno genijalno!

  22. #21947
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    A nemoj, kumim te Bogom, evo ga vraca vec skoro 10 godina...
    U medjuvremenu se ,,desila'' pozajmica istog tog HTP ,,Primorja'' Primorcu od milion eura (!!!), koju smo na Skupstini decembra prosle godine pretocili u ugovor o sponzorstvu. Desetogodisnjem. Jedino sto zapisnik nikad dobio nisam. Na istoj smo i promijenili Statut kluba, a koliko vidim on se ne postuje.
    Jedna velika bruka je oko Primorca ove dane (nikako da se zavrsi preregistracija, cak ni u produzenom roku), ja ipak krivim Opstinu (ne zanimaju me njivove brige oko, za njih, precih stvari!), ne ove nesposobne u klubu. U klubu niko vise, od sekretarice do predsjednika kluba, nema moje povjerenje.
    Stim u vezi, izasao sam iz Skupstine. I prenio i ovlascenja o vlasnistvu (vlasnik/osnivac po predjasnjem zakonu).
    U klubu su samo ostali podobni. Uglavnom, oni partijski podobni, sa crvenim kravatama.
    Vijest jucerasnjeg dana mi je da nismo platili Perkovica. Mozda je to pravi pokazatelj nesposobnosti kluba.
    Trener kaze u mjesecu decembru da nismo u formi. Zemljo, otvori se...
    Inace, prije mjesec dana sam im rekao - izgubimo li obje u Bg (Partizan i cz) - idemo u baraz, odakle cemo u A2. Ponovo.
    P r i m o r a c

  23. #21948
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Da ne prodje nezabiljezeno odje - Leka Ivovic je najbolji vaterpolista na svijetu.
    Mogao je, realno, tu nagradu da dobije vise puta do sada.
    P r i m o r a c

  24. #21949
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jadran dobio favorizovanog Osc-a, svaka cast

  25. #21950
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jadran u finalu Evrokupa!
    https://vijesti.me/sport/vaterpolo/j...inalu-evrokupa

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Page 878 of 933 FirstFirst ... 378778828868874875876877878879880881882888928 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •