View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 870 of 933 FirstFirst ... 370770820860866867868869870871872873874880920 ... LastLast
Results 21,726 to 21,750 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21726
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cihu cihu cihuhu tutnji jadranova masina kroz cg kako u mladjim kategorijama tako i prva ekipa.

  2. #21727
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Kako prodjose jadranovi juniori na zadnjem turniru u Bd?


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  3. #21728
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slicno kao vi u derbijima za vikend mislim da je greska uprave sto odredjene osobe i dalje imaju kredit...
    Nego ima li kakvog referata o sudijama?
    U zadnjih 10ak dana deklasirani i budva i kotor...cisto da bar stoji na forumu.

  4. #21729
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nista slicno.
    Pa, eto, sto zboris - da ostane zabiljezeno da je u generaciji evropskih prvaka Jadran u juniorskoj kategoriji zavrsio zadnji. Cetvrti. Bice bolje u Novi. Tamo ste vazda prvi, u svim uzrastima. Prica se o tome...a ponesto mi je poznato jos iz mog vremena.

    Ovu sezonu da izborimo opstanak (a za to nam treba jos samo pobjeda u subotu) i da se nadamo da ce pocet da se trenira do Nove...
    Jadran je daleko najbolji u CG, tu nema spora.

    Dacu primjer neredovnog treniranja: nase 2002. godiste gubi od Budve prosli vikend, iako je tu istu Budvu prije toga dobio 15:3.
    Info. od jednog roditelja.






    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  5. #21730
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako vam prolazi to 2002.? Jos su bila 2 turnira za djecu u zadnjih 10 dana- jadran neprikosnoven. Svidjelo se to tebi ili ne..
    Al vjerujem da su vas sudije pokrale, jer primorac ne moze izgubit fer i posteno. Sigurno su vas ojadili i za prvi tim sad...
    Sinoc pao partizan...

  6. #21731
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Generalno sam zadovoljan sudjenjem Primorcu ove sezone. A gledao sam uzivo sve meceve u Bd. Toliko o sudijama dok ne bude drugacije.

    Nego malo o sistemu Vlada Gojkovica.
    Koliko mu juniora, PRVAKA EVROPE, igra u 1. timu? A mislim da ih je 8 bilo iz Novoga u toj ekipi!
    Dakle, 8 momaka koji su napunili ili ce napuniti 18 godina relativno brzo nemaju mjesta ni u 14 u seniorskom timu (hodinu dana stariji Mijuskovic je 14.igrac)!?

    Niko nije lud - titule u mladjim selekcijama su manje bitne, sistem je bitan.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  7. #21732
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Lazović će sanjat Mandića nocas, primi čoek dva gola zaredom iz svlačionice...

    edit: Bušiiiiiiiiiii

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 20-03-18 at 17:41.
    War. War never changes.

  8. #21733
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Interesantna utakmica. U Srbiji falili Filipovic, Prlainovic, Pijetlovic...Ukropina se razvija u vrhunskog igraca. Lazovic na golu odlican.

  9. #21734
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Posle ona dva primljena gola Lazović se uozbiljio i bio na nivou. Ukropina fenomenalan, ladan kao špricer, već sad se vidi da je stekao iskustva, što se ne može reći za Radovića, koji je bio očaj, u grču, mislim da je promašio 5 ili 6 šuteva od toga 3 ili 4 sa igračem više. Brguljan standardno doktor, parabola za špice, Leka posle dao gas...

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  10. #21735
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ček , ne ispratih detaljno, je l' nam dovoljno ovih 3 razlike ?

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  11. #21736
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Protiv Rumuna nam treba 5 razlike

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  12. #21737
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Znači dobri smo

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  13. #21738
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Tj. 6 sad vidim ali opet smo dobri

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  14. #21739
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Pazi ovog naslova huškačog.
    A kad se pročita komplet izjava , vidi se da je to jedna korektna izjava.

    http://www.mozzartsport.com/ostali-s...peterca/290374

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  15. #21740
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Čak mu nisu ni prenijeli kompletnu izjavu, klošari. Na kraju kaže "da nikako je želi da umanji pobjedu Crne Gore i da smo zasluženo pobijedili".

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  16. #21741
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Odusevljen sam izdanjem ovih djecaka za U15. Pa mi smo gotovo svake godine na samom vrhu svjetskog vaterpola u ovoj kategoriji!
    Moralo bi se ozbiljno razmisliti o razvoju tih djecaka u narednom periodu.
    Ovo je 2003. godiste, slicno je bilo i sa 2001/02, a 2000. je bez nekoliko igraca uzelo evropsku titulu.

    Znam, rezultati u mladjim kategorijama su nebitni spram pravljenja igraca za seniorski tim, ali nesto mora biti baza.

    Malo, premalo djecaka iz generacije 2000. je igralo ove godine u seniorskim klubovima. Sustina price.

    Naravno da u nasoj seniorskoj reprezentaciji postoji sistem. Ali to nije dobar sistem jer se sprovodi kroz 1.klub i pravi se privatna reprezentacija. O tome se pisalo i pisace se.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  17. #21742
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Cattaro, vidim da se razumijes i imas informacije. Ovo rasturanje Srbije 13:4 me malo iznenadilo. Mada, kod nas talenata nikad nije falilo. Nego, u zadnje vrijeme se ne vrse ataci na crnogorske talente od strane Srbije, mislim da je Subotic bio zadnji koji je presao u srpsku reprezentaciju. I, po mom, napravio veliku gresku. Jer, niti je isao u Rio, niti ce ga ic u Tokio. Nece se Prlain odrec Olimpijade zbog Subotica. Da jo ostao s Crnog Gorom bio bi i u Riju i u Tokiju. Mene interesuje druga stvar. Sto mislis, zbog cega vise nema tog pritska na crnogorske talente ka' nekad? Partizan vise ne moze da nudi sto je mogao? Inace je u kanalu. Janovic napravio neki dzentlmenski sporazum s Udovicicem? Nesto trece?
    Kakva je situacija s Radonjicem? Vratio se bio u Primorac, pa je ponovo u Partizanu. Ima li on kvalitet za reprezentaciju, bilo srpsku, bilo crnogorsku?

  18. #21743
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Moje je mišljenje da je već dosta prošlo od obnove nezavisnosti tako da ko je preletio - preletio je, iskreno se nadam. U početku nakon obnove je ta priča bila aktuelna, prelazni period i većina momaka koja je prešla da igra za Srbiju je to uradila iz prostog razloga što su se tako i osjećali, nadam se da je preletačima došao kraj.

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  19. #21744
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema preletaca, jer nema tolikog kvaliteta koji bi ih zainteresovao. Oni su sa ovim nasim momcima pokrpili svaku rupu u svom timu i postali masina.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  20. #21745
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Slažem se za sad ali šta posle? Eo ovi naši momčići osvojiše pješke ovaj turnir pa ja ne znam imamo li kvaliteta ili ne

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  21. #21746
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Bila je prica za Ukropinu da je srpski savez probao da ga vrbuje. Ako je ta prica tacna, bilo bi mu glupo da "preleti" jer je tamo na njegovoj poziciji "preletac" Mandic. Nacekao bi se taman ka "preletac" Subotic. Daju mu po neku mrvicu, kad Prlain oce da se odmori, ili mu nije bitna neka utakmica. No, za Ukropinu je to zavrseno, ako je ista i bilo. On se razvija u odlicnog igraca. Pored suta, ima i lucidne asistencije.

  22. #21747
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Cattaro, vidim da se razumijes i imas informacije. Ovo rasturanje Srbije 13:4 me malo iznenadilo. Mada, kod nas talenata nikad nije falilo. Nego, u zadnje vrijeme se ne vrse ataci na crnogorske talente od strane Srbije, mislim da je Subotic bio zadnji koji je presao u srpsku reprezentaciju. I, po mom, napravio veliku gresku. Jer, niti je isao u Rio, niti ce ga ic u Tokio. Nece se Prlain odrec Olimpijade zbog Subotica. Da jo ostao s Crnog Gorom bio bi i u Riju i u Tokiju. Mene interesuje druga stvar. Sto mislis, zbog cega vise nema tog pritska na crnogorske talente ka' nekad? Partizan vise ne moze da nudi sto je mogao? Inace je u kanalu. Janovic napravio neki dzentlmenski sporazum s Udovicicem? Nesto trece?
    Kakva je situacija s Radonjicem? Vratio se bio u Primorac, pa je ponovo u Partizanu. Ima li on kvalitet za reprezentaciju, bilo srpsku, bilo crnogorsku?
    Nemam informacije, uglavnom ono sto sam vidim ili procitam. A pratim koliko mogu.
    Zadnji koji je otisao da igra za Srbiju je Nikola Radonjic ('97), bio Svjetski prvak sa njihovom U19 cini mi se. Ipak, iako je mnogo obecavao sad je prosjecan igrac. Ipak, volio bih ga opet vidjet u Primorca. A posao je ljetos jer nije mogao da ceka nasu nesposobnu upravu.
    Ugovori, koje klinci potpisuju sa maticnim klubom, su dosta toga promijenili, ali su i veliki rizik - primjer je bas Radonjic, jer on je htio da igra za CG...pisalo se davno dosta o tome, bio sam u pravu sto sam to podrzao.

    Vise puta sam pisao, nakon Radonjica nijedan nije otisao, a pogledajte rezultate, od '98. koji su 2.na svijetu (Pg), preko 2000.koji su prvaci Evrope...do ovih sad...a tvrdim i da su 2001, 2002. i 2004.takodje talentovane generacije. Ovi ispod 14 nemaju takmicenja sa reprezentacijom, pa cu ih sada preskocit.
    Ipak, od 96.koje je bilo 1.u Evropi nemamo nijednog vrhunskog igraca, vec samo kandidate za A selekciju (Krijestorac, Popadic, Pjesivac...) i to je dovoljna opomena.
    Od onih 89/90 ipak imamo Klikovca, Cuckovica i Darka Brguljana (plus Lazovic koji nije bio sa njima prvak Evrope).

    Po meni, pravi korak bi bio da se svi talentovani 19-ogodisnjaci (koji to zele) skupe u jedan tim i odigraju neko vrijeme za podgoricki ili niksicki vaterpolo klub.
    I svi ce imati koristi.
    Troskove stipendija bi placao Savez (da manje shklapaju), kao sto i do sad placa. A mogli bi im platiti i takmicenje u A2 regionalnoj ligi, sto da ne?
    Madjari su u ligi prije koju godinu imali juniorsku reprezentaciju. Ne izmisljam toplu vodu. Grijeh je da ne igraju nidje.
    Jedan decko iz Primorca, broj 14, je usao u igru jednom za 6-7 utakmica u Bd, koliko je bio u sastavu. 18 godina!? Pa to je ljudi tragedija za mladog igraca. Jesam, vikao sam treneru da ga ubaci u igru...mislim da je to bilo protiv Mladosti...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  23. #21748
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Htjeli su Ukropinu...koji bi upao u reprezentaciju nakon Ria i penzionisanja Zivka Gocica.
    Stvarno ne znam kako smo ga zadrzali.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  24. #21749
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Htjeli su Ukropinu...koji bi upao u reprezentaciju nakon Ria i penzionisanja Zivka Gocica.
    Stvarno ne znam kako smo ga zadrzali.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    sto mislis o Spaicu, jel moguce da napokon imamo jednog kvalitetnog centra? evo sad protiv Steaue je uvalio pet golova,.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #21750
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Spajic fantasticno napreduje. 21 godina samo.
    Nije moj tip igraca bio, ali ovo sto pokazuje zadjih godinu ipo dana je preozbiljan napredak.
    Mora ipak jos dosta da radi, protiv ozbiljnih bekova je uglavnom nemocan.

    On ('97 je god.) nije ni bio na Malti kad je '96 bilo prvak Evrope I ne znam ko je mogao da ocekuje da ce postati bolji od Pjesivca, a Krivokapic je batalio (to su nam bili sidruni).
    Sve ovo im veze sa pricom iznad, da je vrlo bitan razvoj I da titule ne znace puno.
    P r i m o r a c

Page 870 of 933 FirstFirst ... 370770820860866867868869870871872873874880920 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •