View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 867 of 933 FirstFirst ... 367767817857863864865866867868869870871877917 ... LastLast
Results 21,651 to 21,675 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21651
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nije nama falio samo Vuskovic, nego jos 2-3 igraca koji po kvalitetu sigurno imaju mjesta u ovoj ekipi. Zbog toga je Mimi dao izjavu da je cilj plasman medju 8, bez obzira na turnir u Nk.
    Ovo ne mora puno da znaci, pogledajte ko je blizu seniorske reprezentacije iz generacije '96, koja je ovaj rezultat napravila prije 4 godine.


    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  2. #21652
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    časti mi se prepadoh...mislim se da li da puštim klip ili ne, sad će uz cecu i beograd da se vesele! Svaka čast momcima naježiše me
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #21653
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Gojkovica pitaju za komentar uspjeha juniora, a on prica kroz Jadran. Nevjerovatno. Selektor!?
    Kad je generacija 89/90 osvojila evropsko mislim da su 11 od 13 igraca bili uz Kotora (Ivancevic i Tesanovic su ostala dvojica, cini mi se, bila). Nikad niko to javno nije pominjao. Niti smatram da neko ko radi u Savezu smije tako da radi.
    Osim Gojkovica od sada ni Savez nema moju podrsku i bice predmet uskljucivo kritike.
    Odnositi se prema takvima kao prema konkurentskom klubu, ni vise ni manje.
    Kulminacija bezobrazluka je uspjehe reprezentacije pripisivati Jadranu, nakon sto se godinama cutalo po tom pitanju!

    Sent from my LG-D855 using Cafe Del Montenegro mobile app
    P r i m o r a c

  4. #21654
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,120
    Thanks Thanks Given 
    1,310
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Jadran odlican, svaka cast na pobjedi !

    https://radiojadran.com/ls-jadran-ub...-u-prvom-kolu/
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  5. #21655
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Velika pobjeda Primorca u Herceg Novom protiv Jadrana.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  6. #21656
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Velika pobjeda Primorca u Herceg Novom protiv Jadrana.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
    Zamalo....
    Igrali su protiv Jadrana iz Splita u Splitu
    Svakako da je i to velika pobjeda jer su prije samo mjesec dana tamo izgubili bas lagano...

  7. #21657
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Au , kakav kiks strašno.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  8. #21658
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ukropina juce pet golova u LŠ. Savicu reaguj! :-D
    Proceduralno!

  9. #21659
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li istina sto sam procitao na fb da igraci Primorca nemaju teretanu, i da jutarnji trening traje 45 min?

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  10. #21660
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Je li istina sto sam procitao na fb da igraci Primorca nemaju teretanu, i da jutarnji trening traje 45 min?

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Valjda jes'.
    Potpuno nespremni.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  11. #21661
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Trenutno stanje bazena Nikse Bucina

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  12. #21662
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo prave teniski teren? :mrgreen:

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  13. #21663
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  14. #21664
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,954
    Thanks Thanks Given 
    4,794
    Thanks Thanks Received 
    9,840
    Thanked in
    3,731 Posts

    Default

    Kakvo rasulo, baš nevjerovatne greške pravimo. Rekoh neću da se nerviram, podmlađen je sastav ali džabe, prokleti sport, ne može a da ne izazove nervozu i emocije...

    Sent from my P10+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  15. #21665
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Prodje kup i niko nijedne ovdje oko tog dogadjaja...
    Eto gdje je crnogorski waterpolo.. nazalost...
    Osvoji Jadran bez previse muke.. doduše da je primorcu jos poneko malo povukao osim Tonija opet bi bilo cupavo.
    Budva nezasluženo u finalu, Cattaro je konacno odigrao jednu utakmicu koja je bila nesto malo iznad prosjeka i da nisu napravili nakoliko gluposti uprvoj cetvrtini kada su mogli da lagano povedu sa tri razlike, bili bi neocekivani finalisti.. Ovako velika propustena prilika za njih.
    Po meni pohvale za organizaciju. .bas su se potrudili da izgleda dogadjaj pristojno.
    Pohvale i na racun saveza sto su prigodno pohvalili klince sa Malte.
    Please alowe me to introduce myself.......

  16. #21666
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice i o tome rijeci, ne brini :loyal:

  17. #21667
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Gledah Kup u Nk. Rezultati ocekivani. Motivisaniji smo bili na pocetku, poslije su Jadranov kvalitet i mnogo vise bolja fizicka sprema dosli do izrazaja. Ocigledno je da smo sa nekim pojacanjima promasili, nista do sad nisu pokazali!
    U finalu je Jhn bio bez Spajica, Ivanovski je svojim okom sokolovim pronalazio iskljucenja na 10-15m od gola. Dok se nisu odvojili.
    E da, moze li nam Kup mec proci bez Petra Abramovica? Fuj.
    Odrzasmo skupstinu kluba poslije 3 ipo godine. Bez neke euforije, ali bi ovo mogao biti pocetak bolje price. Na potezu je Opstina, a nadam se da cemo na sljedecoj (za par dana, valjda) napokon vidjeti finansijski izvjestaj.
    Direkcija javnih radova (koja je zaduzena za obnovu bazena) je napisala da je za II fazu potrebno 2,6 miliona eura, a da je iz kapitalng budzeta odvojeno 600 hiljada. Sprdaju se...
    Jos jednom - sraman odnos drzave prema Kotoru, ako ga mislimo zavrsit' moracemo to sami platit'.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  18. #21668
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Dobismo POSK-a mnogo teze nego sto to rezultat pokazuje (pa i njegovo kretanje, jer bi se nakon 3:0 ili onih 6:2 sa poluvremena to drugacije tumacilo). Ocigledno je to tim koji nije najspremniji, ali su kvalitetniji od nas, tu nemam dileme (nije im igrao Antonijevic).
    Budva je, kako cujem, osim jednog Japanca, angazovala i Maksimovica, bice to pravi derbi naredno kolo. Ko izgubi cupace se za opstanak...

    Ali, ne pisem sve ovo zbog POSK-a ili Budve.

    Nazalost, kod 3:0, jos u 1/4, sudije su ,,pokusale da poguraju goste''. Morao sam da reagujem na nepristojan nacin. Ko iole poznaje i prati vaterpolo zna kad sudije pokusaju da vrate protivnika u utakmicu (na to ne reagujem), a kada jednostavno - kradu! A ja necu da cekam 3:4 da bih reagovao...
    Ponovo nam je u Bd sudio Ivanovski, a nakon neke nase rasprave odsudio je vrhunski (neprimjetan broj greskica, a podjednak broj iskljucenja, kontrafaulova...).
    Onu protiv Partizana jako nam je lose sudio Obradovic. U Bd, sem u organizacionom smisli, nismo domacini.
    Moje pitanje: ako smo se 20 godina ljutili (preblagi izraz) na kotorske sudije, ceka li nas sada 20 godina novskog terora? Sto misle o Primorcu znamo i ja i oni.
    Veci dio godine (sezone) nisam tu, ali na utakmice koje gledam - ne mogu da iscooliram pokusaj kradje, dje god i sa kim god da se igra. Nebitan sam ja, bitan (mi) je Primorac.
    Pokusavam se sjetit' je li iko za ovih skoro 20 godina koliko pisem odje napisao da je pokraden, a u korist Primorca? Uvijek se ljutimo samo mi.

    Ocekujem da kvalitet crnogorskih timova vec od naredne sezone bude na vecem nivou (to su najave i iz Primorca i iz Budve), a tada ce i tenzije biti vece.
    Zato su sudije bitne.
    A ako neko od novskih sudija misli da ce nam on krojiti prvoligaski status...e onda jbg - vidimo se na bazenu.
    P r i m o r a c

  19. #21669
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Postoji li ijedan novinar koji ce ovog selektora (Vlada Gojkovica) pitati zasto u reprezentaciji nema:
    Mladjana Janovica,
    Tonija Petrovica,
    Pedje Jokica,
    Darka Brguljana,
    Vjeka Paskovica,
    Sase Radovica,
    Filipa Klikovca,
    Nikole Vukcevica
    Milosa Scepanovica???
    (Nisam zaboravio ni Sarica, Sekulica ili Pjesivca, nabrojao sam one koji bi bili najozbiljniji kandidati za 13 najboljih).

    Postoji li ijedna reprezentacija na svijetu, u bilo kom sportu, u kojoj ne igraju najbolji?
    Mozemo da pretpostavljamo razne razloge nepozivanja (podmladjivanje npr.), ali onda imamo igrace koji u svakoj varijanti moraju biti u 13 (osim ako nam se ne priloze pravi razlozi), poput Darka ili Sase.

    Nabrojani igraci su nekome stari, a nekome nisu kvalitet kakav su nekad imali, ali 2/3 nabrojanih igra LS, a vecina igra i 3/4 svake utakmice. Ili cijelu, kao Toni. Gledao sam ih vise puta proteklog perioda i garantujem - stari nisu.

    Ispratili ste ovu bruku od Miroviceve izjave...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  20. #21670
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa valjda si upucen u problem na relaciji Darko Brguljan-Gojkovic. Dok je ovaj selektor,Darko nema mjesta.

  21. #21671
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Evo Djuro Marić plače po medija da Jadran opština nije ispoštovala u vezi finansija:

    http://www.vijesti.me/sport/vapaj-iz...u-grada-971955
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  22. #21672
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Pa valjda si upucen u problem na relaciji Darko Brguljan-Gojkovic. Dok je ovaj selektor,Darko nema mjesta.
    Naravno da jesam, makar onoliko koliko smo iz medija saznali.
    Problema ima i na relaciji Gojkovic-Janovic, Gojkovic-Vukcevic... Neki biraju koju ce utakmicu da igraju.
    I to je sve OK? Meni nije.

    Ovo sinoc ne odusevljava nikog. Nesrecni Rumuni nisu mogli da plivaju zadnju cetvrtinu. Iole ozbiljnijem timu mi preko 6 golova ne mozemo da damo sa ovom ekipom!
    Mene je iskreno zadovoljila igra u odbrani i pogotovo pokusaj kontre sa svim igracima u zadnjim sekundama utakmice, na +11.
    Ali, ovo je bila Rumunija.
    Sa ovim sastavom top 4 nije domet u bliskoj buducnosti i sa tim se ne mirim. Ponavljam, nabrojani igraci nisu stari i pogotovo ne za penziju, to sto selektor koristi izgovore da bi kompletan Jadran uvalio u reprezentaciju je njegovo pravo, ali je i moje da kritikujem, dje god mogu.
    Nisam isao na utakmicu, nemam namjeru ovo da podrzavam.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  23. #21673
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Evo Djuro Marić plače po medija da Jadran opština nije ispoštovala u vezi finansija:

    http://www.vijesti.me/sport/vapaj-iz...u-grada-971955
    Njegovo apsolutno pravo.
    I nije fer da se opstina prema njima tako ponasa. Iako, u pitanju je nepunih 20k...tako da se to koristi za vapaj ka drugima...ali, njegovo pravo.

    Nego, pitase li ga mediji ko mu placa trenere i pola reprezentacije, kako samo Jadran ima generalnog sponzora od svih CG klubova, kako samo Jadran ima 365 dana u godini normalne uslove za trening? Ako je neko pametan odlucio da CG sinoc sa Rumunima igra u Bd, pita li se iko da li su sinoc Primorac i Cattaro imali nornalne treninge? Tamo svaki dan trenira 3 vaterpolo i 2 plivacka kluba!
    Izuzetan respekt imam prema Jadranovim funkcionerim kad je njihov odnos prema svom klubu u pitanju (to isticem godinama unazad), ali njihovo pominjanje drugih klubova je malo...smijesno.

    A ova prica o ,,nasoj djeci"...rece mladji Mracevic pred utakmicu sa Reccom (Tv Arenasport) da je u Jadranu 11 igraca iz njihove skole.
    Naravno da nije mislio na Petkovica ili mladog Rusa.
    Ali jeste na Draskovica i Krijestorca.
    E to je sustina moje price o Jadran-reprezentaciji...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  24. #21674
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam pisao godinama, a i slabo sam dolazio, al evo u visku vremena bacih pogled da vidim sta se radi na ovom podforumu.

    bogat podforum koji bi realno zamro da nije Cattara koji i dalje place na sudije

    evo cisto da dam neki svoj skromni sud kao neko ko eto prati vaterpolo, pogotovo i kroz mladje kategorije.

    Vlado Gojkovic, dolaskom na poziciju trenera je nesto apsolutno najbolje sto se crnogorskom vaterpolu desilo u zadnjem periodu. Nazalost baza je i dalje ogranicena na Boku, uz po koji izuzetak iz Budve. Stanje u reprezentaciji je odraz stanja u klubovima tokom X godina kada je selekcija trenera bila upitna i kada nije bilo dobre koordinacije medju mladjim kategorijama. Apsolutno nije slucajno sto iz Jadrana nema reprezentativca od recimo 28,29,30 godina, a sada bi reprezentaciji najvise morali da pruze.
    Otkad je Vlado dosao da se bavi time, moje skromno misljenje je da se u Jadranu odlicno radi u mladjim kategorijama, a kao plod toga vidjece se za 10 godina kad klinci stasaju - zivi bili pa vidjeli. I rezultati olimpijskih nada to govore. Bio sam na bazenu na jednom turniru mladjih kategorija...Vlado zna svako dijete u glavu i prati razvoj...

    Igraci koje je Catarro naveo...po meni je diskutabilan jedino Klikovac. ostali su ili stari ili za reprentaciju istroseni. gledam i sa aspekta ciklusa OI. Mozda Vjeko i stariji Brguljan mogu da pomognu ove godine, ali meni se recimo svidja ideja da se fino presjece i sagradi temelj od pocetka sa mladjima. Konstantno se nesto krpi...

    Pozdrav svima, a narocito rivalima iz Kotora

  25. #21675
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Darko Brguljan je, skupa sa Ivovicem, trenutno najbolji strijelac EL!
    I takvog igraca, sa 28 godina, mi precrtamo bez velike pompe!?

    Ne znam da li Karachino obracanje ima veze sa Vapajem od juce, ali da je neka panika tamo - to je jasno.

    Pratim i ja mladje kategorije (rezultatski na najvisem nivou), ne vidim sto bi to za 10 godina moglo da bude extra, ako vec za 5-6 ne bude...kad stasaju generacije od 98-2001. godista...

    I da se vratim Vapaju - malo je sto ti Savez placa strucni stab i pola ekipe, sto ti Ministarstvo sporta po sred sezone daje kesh, sto si jedini vaterpolo klub u CG sa generalnim sponzorom, sto ti je drzava izfinansirala pola bazena pa jedini u CG imas 365 dana u godini uslove za trening i sto si nekoliko puta, pa i na stetu drugih, bio drzavni projekt - ti pravis press koji zoves vapajem, zbog nebrige Opstine!? Kao.
    Ludilo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

Page 867 of 933 FirstFirst ... 367767817857863864865866867868869870871877917 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 15:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 13:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 10:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •