Quote Originally Posted by big giant head View Post
chuj, ne znam sta ochekujes od bora i ekipe? pa pero ih je istrenirao da ne priznaju ulogu favorita ni protiv petrovca i slicnih, ne bi li sebi dali vishe na znachaju u slucaju eventualnog uspjeha, a u slucaju neuspjeha mogu da kazu ono standardno 'lopta je okrugla, nema favorita, danas svi igraju ....... [popuniti po zelji, u ovom slucaju je u pitanju vaterpolo].
sto se drugog dijela tiche, ne znam zasto mislis da je to sve nesportski? mislim, ok, kapiram da se moglo i sacekati s tim, ali ne vidim to kao narochito problematichno, samo mozda bezveznjikav potez.

a gdje je to vlado izjavio? nesto mi je sumnjivo [nista na tvoj rachun, samo mi se vlado uvijek dojmio kao neko ko zna da izmjeri prije nego sto izjavi nesto]
Ovaj tvoj prvi dio je klasicna sportska prica i ne mogu reci da nisi u pravu, ali dacu ti primjer za moju pricu: kad je Denis Mandic prije 3 godine preuzeo klub izjavio je da je to pocetak cetvorogodisnjeg ciklusa u kojem je cilj da se Primorac popne na krov Evrope. Ruku na srce, cak ni sa Mladjanom mi ove godine nismo bili tim za to, pa se to ove godine to nije ni obecavalo.
Ali vi imate tu klasu, pa ne znam cemu alibiji!?

Ja od ranijih slucajeva iz reprezentacije znam da Gojkovic ne moze smislit Primorac. Ovo sam cuo od jednog igraca Primorca, mislim i da je PERPER sjedao pored mene pa moze da potvrdi. Dakle, izjava nije bila za medije. Svejedno.
Nemam nista protiv toga, cak mi je Vlado i gotivan lik jer je prije svega neko ko vaterpolo drzi u malom prstu, a i to sto mrzi Primorac je u stvari postovanje nekog rivaliteta koji postoji. Ja makar to tako gledam.
Mislim i ostali u Kotor, jer Vladu se nikad nista ruzno nije skandiralo.