View Poll Results: Novi selektor da ili ne?????

Voters
284. You may not vote on this poll
  • DA

    116 40.85%
  • NE

    89 31.34%
  • Nema veze - jer imamo zlato iz malage

    79 27.82%
Page 880 of 933 FirstFirst ... 380780830870876877878879880881882883884890930 ... LastLast
Results 21,976 to 22,000 of 23319

Thread: CG Vaterpolo

  1. #21976
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od evropskog prvaka do beskućnika: Tužna priča o velikom klubu
    https://www.vijesti.me/sport/vaterpo...-velikom-klubu

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  2. #21977
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nekada su me ovakvi tekstovi nervirali, potom tjerali u wc, a sad su mi vise nego smijesni!
    I tada se znalo ko ce, makar ,,od sponde" pljunuti na klub. Zna se i danas. Ako misle (ciljam na novinara i na Milica) da je to nacin - eto im.
    Ja o Micku, kao legendarnom kapitenu, ni odje ni nidje necu jednu losu rec'.
    Ali, pamtim kako podizanje ushatog pehara, tako i ko je bio kolovodja mnogih strajkova. A onaj kad je Azevedo sprijecio bruku (14 seniora nije otputovalo u Bd, igralo 7 igraca, branio igrac) da nas ne suspenduju ne zaboravljam.
    Bio sam i u Rijeku i u Napoli...i u Dubrovnik kad su isto strajkovali...ali i u Zrenjanin kad smo igrali 2.ligu. Cak sam tu drugoligasku sezonu 60% meceva uzivo odgledao.
    Znaju ko ovo pise i svih ih u oci mogu pogledat'.
    Mijeshaju mi emocije, ali sam navikao.

    Sve to po strani, danas je veliki dan, za mene jedan od 2 najljepsa u zivotu, bez dileme.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  3. #21978
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    I tada i danas je isti covjek vodio klub.
    Cak smo vlast promijenili u Gradu, a njega nismo.
    On je, bas on, trebao biti intervjuisan povodom ovog jubileja.
    Direktno odgovoran i za postavljanje Capra za trenera krajem 2006, za dovodjenje pojacanja, pa i za evro titulu.
    A izmedju i 10 godina nakon toga - za sve lose sto se u klubu desava.
    Za jedno sramno rukovodjenje bez ikakvih racuna i odgovornosti.

    A jesam li pokusao nesto da promijenim - jesam.
    Gotovo sve sto se u Statutu promijenilo - bila je moja inicijativa, od sitnica do najvaznijeg - Denis Mandic nema vecinu u skupstini kluba kakvu je ranije imao i moguce ga je smijeniti bilo kada. Samo sto nema ko, izgleda.

    Tralalajke i kuknjava me odavno ne zanimaju. A bazen je samo izgovor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    P r i m o r a c

  4. #21979
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ne znam da li ce iko objaviti, Primorac nakon titule uzeo i Kup za kategoriju do 18 godina. I to na Skveru.
    2 godine bez ,,krova nad glavom'' (u najavi je i pola naredne)!
    P r i m o r a c

  5. #21980
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Pro Recco treći, Barceloneta četvrta, Jug peti, Brescia šesta, BPM Sport Management sedmi, Waspo '98 Hannover osmi. Uskoro slijedi utakmica za naslov prvaka Europe, Olympiakos-Ferencváros.

    Jug je, zbog pobjede nad Bresciom 13:12 u utakmici za peto mjesto, osvojio tisuću eura više. Naime, novčana nagrada za peto mjesto je 30 000, a za šesto 29 000 eura. Prvak će dobiti 52 000 eura, doprvak 42 000, treći 35 000, četvrti 33 000... Ukupni nagradni fond ovogodišnje Lige prvaka, svi sudionici su nagrađeni, iznosio je 381 000 eura. Beogradska Crvena zvezda, koja je bila najslabiji od šesnaest klubova, dobila je 4 500 eura (jedanaesti splitski Jadran je nagrađen s 19 500, a trinaesta zagrebačka Mladost s 10 000 eura).

  6. #21981
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Jedini klub bez Hrvata na prvom nastupu na završnom turniru ikad otišao do kraja!


    Naslov prvaka Europe osvojili su: Andras Gardonyi, Tamas Sedlmayer, Mark Kallay, Zoltan Pohl, Márton Vámos, Tamas Mezei, Toni Nemet, Slobodan Nikić, Nikola Jakšić, Aaron Younger, Dénes Varga, Szilard Jansik, Stefan Mitrović, Soma Vogel, Miklos Gor-Nagy, Bendeguz Beliczay, Bence Boroczky, David Gal, Márton Irmes, Miklos Jokai, Mark Kis, Mark Lampert, Norbert Madaras, Andras Turnai, Dániel Varga i trener Zsolt Varga.

  7. #21982
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Zlonamjerni tvrde da je vaterpolo dosadan šport u kojem uvijek pobjeđuju isti, a vaterpolska Liga prvaka je neizvjesnija nego nogometna. Zadnjih sedam godina nema istog imena. Svaki put je drugi klub otišao do kraja. 2013. Crvena zvezda Beograd, 2014. Barceloneta, 2015. Pro Recco, 2016. Jug, 2017. Szolnok, 2018. Olympiakos, 2019. Ferencváros. U nogometu 2013. Bayern, 2014. Real Madrid, 2015. Barcelona, 2016. Real Madrid, 2017. Real Madrid, 2018. Real Madrid, 2019. Liverpool. Nogomet je puno dosadniji.


    Prvakom Europe u nogometu postala su kroz povijest 22 različita kluba iz 13 država, a u vaterpolu njih 25 iz devet država.

  8. #21983
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pitanje za upucenije: koliko momaka iz one juniorske ( ili kadetske) repke sto uze srebro u Pg moze dobiti otprilike sansu kod Gojkovica na predstojecem SP?

    Je li oporavljen Ukropina? Sta je sa Saveljicem?

  9. #21984
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Evo koliki se novci vrte u vaterpolu.


    http://www.dance.hr/pogledsdesna/312...-74000eur.html


    Što se dogodilo sa 74.000 EUR-a?


    Na nedavnom Final8-u čak smo dva puta dobili mail od LEN-e u kojem se isticao nagradni fond Lige prvaka, elitnog vaterpolskog natjecanja, u iznosu od čak 381.000 EUR-a.


    Taksativno su nabrojili koliko je koji klub prihodovao:


    PRIZE MONEY


    1. Ferencvaros € 52.000


    2. Olympiacos € 42.000


    3. Pro Recco € 35.000


    4. Barceloneta € 33.000


    5. Jug Dubrovnik € 30.000


    6. AN Brescia € 29.000


    7. BPM Busto € 27.000


    8. Waspo Hannover € 25.000


    9. Szolnok € 21.500


    10. Dynamo Moscow € 20.500


    11. Jadran Split € 19.500


    12. ZF Eger € 18.000


    13. Mladost Zagreb € 10.000


    14. Steaua Bucharest € 8.000


    15. Spandau 04 € 6.000


    16. Crvena Zvezda € 4.500


    Total € 381.000


    Znamo da svaki klub koji ima direktni plasman u grupnu fazu, nositelji pozivnica (Wild card holders) tu privilegiju plaća 30.000 EUR-a. Također, još 19 klubova igralo je u kvalifikcijama i oni su svoje sudjelovanje platiti sa po 5.000 EUR-a. Jednostavnom matematikom: 12*30.000 + 19*5.000= 455.000, dolazimo do ukupnog iznosa koji su klubovi uplatili LEN-i. Još jednostavnijom operacijom, jasno je da je LEN klubovima, kroz nagradni fond, vratila 74.000 EUR-a manje.


    Također, poznato je da klubovi sami plaćaju sve troškove bilo domaćih bilo gostujućih utakmica. Organizator Final8-a, ovaj put Hannover, dodatno plaća tu privilegiju. Negdje oko 250.000 EUR-a plus još i pansione u hotelima sa jako puno zvjezdica za vip goste. Stoga se nameće pitanje:


    Što se dogodilo s tom razlikom od 74.000 EUR-a?


    Također postavljaju se i pitanja:


    Što se događa sa zaradom od sponzora? Što se događa sa novcima od tv prava?


    Znamo da su neke tv kuće prenosile i Ligu i sami Final8. Znamo da su klubovi dužni oblijepiti bazene sa sponzorskim banerima. Jedino ne znamo što se događa s tim novcima. Pitali smo LEN-u, točnije gospodina Birrija, da nam pojasni ove nedoumice, ali on je odlučio ignorirati naš mail (inače je do sada uvijek bi poprilično ažuran u nekoliko navrata).


    Vaterpolo je jedinstven sport u kojem sportski uspjeh ne donosi i financijsku korist, dapače, upravo suprotno. Čak i elitna natjecanja kakvo bi Liga prvaka željela biti. I umjesto da imamo klubove koji se bore kako bi bili dio elite jer će tako sporrtski, financijski i na svaki drugi način profitirati, mi imamo slučajeve da klubovi planski ispadaju u kvalifikacijama kako bi nastavili natjecanje u Europkupu koji je s puno manje utakmica značajno jeftinije natjecanje.

  10. #21985
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Eto reprizirali iz Londona za trece mjesto za Srbijom na rtcg,sada mi prodje nervoza te davne 2013!!! Ja nzm kako imaju obraza da to repziraju da vodimo 11-8 i da izgubimo 12-11! E nikad mi nece biti to jasno posle svega

  11. #21986
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ti si gleda, uh ne znam sto mi scede ovo na zoru, samo se izneervirah. Coece 5 iskljucenih igraca su imali i dzabe, kao grlice se usrali. Perovic jako lose to vodio do kraja, nikakva kontrola, pa cak i kad se osjetilo da nam ulazi voda u usi, tajm auta nidje.
    No aj, samo da ne naletim na ovako nesto jos jednom

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  12. #21987
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    I ti si gleda, uh ne znam sto mi scede ovo na zoru, samo se izneervirah. Coece 5 iskljucenih igraca su imali i dzabe, kao grlice se usrali. Perovic jako lose to vodio do kraja, nikakva kontrola, pa cak i kad se osjetilo da nam ulazi voda u usi, tajm auta nidje.
    No aj, samo da ne naletim na ovako nesto jos jednom

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Vala taman tako,nzm sto mi dodje da gledam i da se opet sjecam necega kako sam iznervirao tada. Juce nisam,znao sam trajni ishod,al nije lijepo da se opet vidi

  13. #21988
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Kako će se Svjetsko prvenstvo održati u južnokorejskom gradu Gwangjuu, u kojem je uvijek sedam sati više nego tu, utakmice će iz naše perspektive biti jako rano ujutro. Stoga možete gledati prijenose, a ne propuštati popodne igrati vaterpolo u moru, na kupalištu (plaži).

    * 15. srpnja u 1:30 ujutro: Srbija-Crna Gora
    * 17. srpnja u 12:10: Grčka-Crna Gora
    * 19. srpnja u 10:50: Južna Koreja-Crna Gora
    * osmina završnice: 21. srpnja u 7:00, 8:30, 10:00 i 11:30
    * četvrtzavršnica: 23. srpnja u 7:00, 8:30, 10:00 i 11:30
    * poluzavršnica: 25. srpnja u 10:00 i 11:30
    * utakmica za treće mjesto: 27. srpnja u 10:00
    * završnica: 27. srpnja u 11:30
    Last edited by Samotnjak; 24-06-19 at 00:26.

  14. #21989
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Srbija ide u kombinovnom sastavu na svjetsko prvenstvo: https://www.cdm.me/sport/vaterpolo/s...a-prlainovica/

    Ne znam zasto nema Gavrila Subotica cak ni u ovakvom sastavu? Je li povrijedjen, ili savic vise ne racuna na njega? nekad je vazio za velikog talenta i bila se digla prasina kad je iz crnogorske presao u srpsku reprezentaciju. Opet, vidim da je u timu nemanja Vico za koga se govorilo da kvalitetom ne zasluzuje mjesto u crnogorskoj reprezentacji, pa se niko nije mnogo bunio kad je presao u srpsku reprezentaciju. Mozda procjene za oba igraca nijesu ble dobre?

    Protiv ovakvog sastava Srbije Crna Gora nije bez sansi. Iako je i ovaj sastav jak. Srbija ima znatno vecu bazu od Crne Gore. Pa opet uzima od Crne Gore.:chargrined:

  15. #21990
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Koliko su česti golovi u moru, gdje je svakome slobodan pristup i može doći igrati bez da trenira i ozbiljno se bavi vaterpolom? Slika Dubrovnika, na kojoj se vidi vaterpolsko igralište.

    https://upload.wikimedia.org/wikiped...e_old_city.jpg

  16. #21991
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nekad je svako naselje imalo da ne kažem plaza imala po gol. Pristup je uvijek slobodan , samo ako ima mjesta u ekipi . Ako dodje neka ekipa opet je slobodno, igra se pobjednik ostaje.
    E sad koliko primjecujem mnogo je manje golova po plazama.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #21992
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,043
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Na HN rivijeri, svako mjesto je imalo svoj klub i bazen a ako ne bazen, onda ovako kao u Dubrovnik ogradjeno igralište. Sva djeca su bila na bazenima, ali više to nije nažalost in.

  18. #21993
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kad se sjetim znali smo po 2 sata da igramo, samo kod nas je bilo 3 gola u mjesto.
    I to smo ga mi pravili, molili starije da nam vare konstrukciju farbali svake god pred ljeto.
    Sad nema ni jedan gol u more niti je ko zainteresovan ni da pita nesto u vezi toga.
    Sada zajasu onog flaminga i boli ih dupe, bukvalno

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #21994
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Još slika vaterpolskih igrališta samo za rekreativce.

    https://upload.wikimedia.org/wikiped...DAN%C4%8CE.JPG

    https://upload.wikimedia.org/wikiped...ivlja_liga.JPG

    https://upload.wikimedia.org/wikiped...ga_u_Portu.JPG

    Osim pukog pucanja na gol i viktorije tri na tri, postoji i igra na jedan gol u dvojicu. Zove se petnaestka. Igrač puca sa sedam metara, drugi brani. Kad obrani, suparnik puca prvo s mjesta odakle je obranio, tj. pokupio loptu (izbliza). Ako pogodi, onda ide na sedam metara. Ako lopta ode van igrališta, suparnik puca peterac, pa ako pogodi onda ide na sedam metara. Ako se lopta odbije od vratnice, prečke ili vratara na pola puta između igrača, tko prvi dopliva do nje njegova je i puca. Pobjednik je tko prvi postigne 15 pogodaka. Ako dođe do ishoda 14:14, igra se na dva razlike. Tako petnaestka može završiti 16:14, 17:15, 18:16, 19:17, 20:18, 21:19, 22:20, 23:21 itd.

    Postoji i neka igra guza, gdje dvojica brane, a više njih se dodava i puca. Tko promaši, brzo ide na gol. Jedan dvojac na golu ne smije primiti šest pogodaka. Ima i neka igra s gola na gol. Igra na treću je najjednostavnija, gdje svi pucaju naizmjenično. Vratar mora skupiti tri obrane. Onaj tko promaši trećom zgodom, zamjenjuje vratara na golu, a vratar odlazi na njegovo mjesto i postaje pucač.

  20. #21995
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nismo nikad igrali sa dvojicom na gol, nego jedan na gol i ostali pucaju sa razumne udaljenosti.
    Puca se redom, i kad se promasi ovaj sto je promasio mora brzo na gol jer sledece sto puca ima pravo da mu da gol iako se nije vratio ali sa svoje pozicije.
    Igra se na ispadanje , ko prvi primi 11 golova ispada .
    Zadnja dvojica koja ostanu pucaju peterce jedan drugom

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #21996
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/sport/vaterpolo/tre...i-do-35-plata/


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #21997
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Na HN rivijeri, svako mjesto je imalo svoj klub i bazen a ako ne bazen, onda ovako kao u Dubrovnik ogradjeno igralište. Sva djeca su bila na bazenima, ali više to nije nažalost in.
    Kako nije? Igra se "divlja liga" svako ljeto. Dosta profesionalaca igra svako ljeto. Da je srece da i ostali gradovi na primorju imaju ekipa ko HN rivijera...

  23. #21998
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,043
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Znam da se igra, ali to nije ni blizu na nivou na kojem je nekad bilo. Malo ko ide n abazen da gleda, nekad u sto bila glavna dešavanja, djeca se skupljala na bazen kad god se nije igralo. Treniralo puno klinaca. Pa tu su svi počeli, Bijela, Bokelj, Galeb, Kumbor....

  24. #21999
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Znam da se igra, ali to nije ni blizu na nivou na kojem je nekad bilo. Malo ko ide n abazen da gleda, nekad u sto bila glavna dešavanja, djeca se skupljala na bazen kad god se nije igralo. Treniralo puno klinaca. Pa tu su svi počeli, Bijela, Bokelj, Galeb, Kumbor....
    Malo te hvata neka nostalgija, al ovo je stvarno i dalje jedna od malo lijepih stvari koje se kod nas desavaju. Sve te ekipe i dalje postoje i dalje je atraktivno i stvar prestiza osvojiti ljetnju ligu. Sto se tice broja djece koje treniraju vaterpolo(preko zime) je mnogo veci nego prije 15-20 godina recimo... nije sve bas crno

  25. #22000
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Natjecanja za nacije: Olimpijske igre, Svjetsko prvenstvo, Svjetski kup, Svjetska liga, Europsko prvenstvo, Europske igre, Europski kup, Sredozemne igre, Univerzijada.

    Na Svjetskom prvenstvu za žene danas Mađarska pobijedila domaćina Južnu Koreju 64:0, što je rekord u povijesti vaterpola. Dosad je najuvjerljivija bila pobjeda Jugoslavije nad Gvatemalom 62:0, na Univerzijadi u Kobeu 1985. godine.

    https://elpais.com/diario/1985/09/01...04_850215.html

Page 880 of 933 FirstFirst ... 380780830870876877878879880881882883884890930 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Karte za vaterpolo
    By straus in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 18-06-09, 16:50
  2. K: Karte za vaterpolo
    By NeroAzzurro in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-09, 14:02
  3. Vaterpolo :)
    By mc_esseny in forum Olimpijada
    Replies: 2465
    Last Post: 27-08-08, 11:36
  4. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 23:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •