Page 31 of 42 FirstFirst ... 2127282930313233343541 ... LastLast
Results 751 to 775 of 1029

Thread: Dijete i preparati za mršavljenje

  1. #751
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Ova banana dijeta s pocetka ne radi.

    Koliko banana dnevno? Jer previše ne valja. Naime, banana ima dosta celuloze.

    Celuloza čini dobar dio nekih biljaka koje služe za prehranu, kao što su zelena salata, mekinje i većina voća i povrća. Čovjek celulozu ne može probaviti jer u njegovim crijevima nema fermenata za njeno razgrađivanje, ali je celuloza vrlo korisna u prehrani jer njena vlakna vezuju toksične materije i izbacuju ih iz organizma kao sastavni dio fecesa (izmeta). Zato bi ishrana trebala sadržavati što više biljnih vlakana. Vlakna celuloze ne prelaze u krv i organizam ih ne koristi kao izvor energije. Međutim, u probavnom traktu nekih preživača (npr. deva, koza...) se nalaze bakterije koje proizvode celulazu pa te životinje mogu probaviti celulozu. Izvor - http://e-skola.biol.pmf.unizg.hr/odg...odgovor311.htm

    Mada možeš izguglati i druge, ukoliko ovaj ne zadovoljava kriterijume.

    Meni je dovoljno to što mi je jedan uvaženi hirurg rekao da previše banana u ishrani ne valja jer se često dešava splet crijeva, a to je poslije operacije slijepog crijeva, druga učestala operacija.

    Zanimljivo a?

    Što sam starija to mi se više sviđa medicina 8)

  2. #752
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo fizička aktivnost, vježbe i vježbe. To je recept.

  3. #753
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ga idealni preparat za mršanje:



    Evo je formula : 200 - godine = Vaš VOmax (npr 220 - 30 godina = 190 VOmax)

    Evo je tabela:



    Malo objašnjenja:

    http://www.trcanje.rs/trening/kako-d...zone-treninga/

    Održavanjem srčanog ritma u kardio zoni do 60 min je odličan način za mršanje. Ili neki HIIT trening. Mrša se zagarantovano i vrlo kvalitetno (gubi se salo)

    I drage forumašice, idemo


  4. #754
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    A ne bi ti ga više potrčala.... Ljudi nikako da shvate da nešto što odgovara njima, ne odgovara drugima. Ne ulazim sad u to da li im je efikasno, svako je slika i prilika za sebe, i priča priču, pa kad je vidimo znamo radi li je ili ne.
    Ja npr. ne umijem da dišem kad trčim, radila sam hiit, sa džogiranjem i sprintom, na biciklu, pa samo što me srčka nije strefila, posle toga sam bila kao prebijena mačka, zaboli me sa desne strane stomak u toku treninga pa batalim i iznerviram se, a pritom me uzme i mp3 zezat jer ga ključevi od stana udare dok cupkam i ugase mi ga
    Lijepo je imati neki cilj, no po meni najvažniji cilj je zdravlje i imati crno na bijelo potvrđeno u kakvom ste zdravstvenom stanju.

    Zategnuta ka praćka, a policistični jajnici zbog razgolićenih krstiju u sred zime, rak materice i etc.... neka fala.

  5. #755
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    A ne bi ti ga više potrčala.... Ljudi nikako da shvate da nešto što odgovara njima, ne odgovara drugima. Ne ulazim sad u to da li im je efikasno, svako je slika i prilika za sebe, i priča priču, pa kad je vidimo znamo radi li je ili ne.
    Ja npr. ne umijem da dišem kad trčim, radila sam hiit, sa džogiranjem i sprintom, na biciklu, pa samo što me srčka nije strefila, posle toga sam bila kao prebijena mačka, zaboli me sa desne strane stomak u toku treninga pa batalim i iznerviram se, a pritom me uzme i mp3 zezat jer ga ključevi od stana udare dok cupkam i ugase mi ga
    Lijepo je imati neki cilj, no po meni najvažniji cilj je zdravlje i imati crno na bijelo potvrđeno u kakvom ste zdravstvenom stanju.

    Zategnuta ka praćka, a policistični jajnici zbog razgolićenih krstiju u sred zime, rak materice i etc.... neka fala.
    Pazi se hipohondrije, čovjek lako sklizne u to.

    Sve to što te boljelo govori da nisi u kondiciji. To se treningom reguliše, vremenom. Ne moraš trčati, imaš brzi hod, preskakanje konopca. Bez fizičke aktivnosti ne možeš biti zdrav. Sjedenje je štetnije za organizam od konzumacije cigareta. Tako da pravilna ishrana + fizička aktivnost - stres = zdravlje

  6. #756
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Veze sa hipohondrijom nemam.

    Šta to znači biti u kondiciji? Jel se tu gleda na izdržljivost ili na snagu?

    Jer meni, u CG, izdržljivost ne treba, nego snaga

  7. #757
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Veze sa hipohondrijom nemam.

    Šta to znači biti u kondiciji? Jel se tu gleda na izdržljivost ili na snagu?

    Jer meni, u CG, izdržljivost ne treba, nego snaga
    Oboje. Al nema uopštenog mjerila, zavisi od osobe. Ko je u kondiciji, puls mu neće ići u nebo prilikom trčanja ili neke endurance vježbe, pa čak i da ima masne naslage. A neki štiglići padaju u nesvjest dok se penju uza stepenice.

  8. #758
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Imam nizak pritisak u prosjeku 105/60 i puls ponekad i do 48.
    Nego jednostavno ne umijem da dišem dok trčim, ne mogu se dogovoriti sa sobom, i onda još nervoza zbog toga, svede se da samu sebe silujem.
    Tako da treba slušat svoj organizam i ono što ti poručuje.
    Buđava teretana+Kolonija+znaš kad da udahneš izdahneš = snaga mentalna i fizička. Sve što meni treba. Izdržljivost imam po horoskopu.

  9. #759
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Imam nizak pritisak u prosjeku 105/60 i puls ponekad i do 48.
    Nego jednostavno ne umijem da dišem dok trčim, ne mogu se dogovoriti sa sobom, i onda još nervoza zbog toga, svede se da samu sebe silujem.
    Tako da treba slušat svoj organizam i ono što ti poručuje.
    Buđava teretana+Kolonija+znaš kad da udahneš izdahneš = snaga mentalna i fizička. Sve što meni treba. Izdržljivost imam po horoskopu.
    Udahneš na nos, izdahneš na usta. Gubiš dah jer ti je kapacitet pluća slab, to je ono što te nervira kod trčanja. Počneš lagani tempo, pa vremenom pojačavaš kako ti se povećava kapacitet pluća Sve će to doći na svoje ako se budeš trudila. A i zdravo je, tu priče nema.

  10. #760
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Znam, radila sam spirometriju, no ima jos nekih sitnica koje me koče nego me smara da pišem.
    No zanimljivo kako sam sa treninzima snage recimo pospješila kapacitet pluća u smislu da mogu duže da ronim nego ranije.
    Svako za sebe, nema pravila.

  11. #761
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Draka View Post
    Samo govorim iz iskustva.
    Bio sam na tome slicnome ali... Samo upropasti
    hm.....meni je trenutno bitno da prestanem da jedem tijesta ili da ih barem smanjim maksimalno, i da počnem po mao voća da jedem, jer ga uopšte ne jedem

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    2 x dnevno voce u kojoj kolicini? i kolko toga ugljenog hidrata navece ?
    što ti je "ugljeni hidrat naveče)....ja uveče, posle 7 samo pojedem 7 komada badema, neđe oko 9, ili 9 ipo....a to ti je par grama jedva i poslije 1 idem na spavanje...a voća...hm, juče jedna narandža i jedna jabuka, danas jedan kivi, prekjuče jedna banana ,u utorak jedna jabuka i to obično neđe oko podne....doduše, svako jutra a ustanem pijem cveklu, šargarepu, limun, jabuku i pomorandžu, doduše samo 1 dcl zbog loše krvne slike a pijem i gvoždje uz ručak
    Ovo voće 2 puta računam taj sok ujutro kao jedan put, jer mi je dr rekla da mi se puna čaša voćnoga cijeđanoga soka računa kao 200 gr voća, ali ja popijem 1 dcl, i tu voćku ili dvije na podne...ne znam koliko može imati grama jedan kivi, ili jabuka...

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post

    Koliko banana dnevno? Jer previše ne valja. Naime, banana ima dosta celuloze.

    Celuloza čini dobar dio nekih biljaka koje služe za prehranu, kao što su zelena salata, mekinje i većina voća i povrća. Čovjek celulozu ne može probaviti jer u njegovim crijevima nema fermenata za njeno razgrađivanje, ali je celuloza vrlo korisna u prehrani jer njena vlakna vezuju toksične materije i izbacuju ih iz organizma kao sastavni dio fecesa (izmeta). Zato bi ishrana trebala sadržavati što više biljnih vlakana. Vlakna celuloze ne prelaze u krv i organizam ih ne koristi kao izvor energije. Međutim, u probavnom traktu nekih preživača (npr. deva, koza...) se nalaze bakterije koje proizvode celulazu pa te životinje mogu probaviti celulozu. Izvor - http://e-skola.biol.pmf.unizg.hr/odg...odgovor311.htm

    Mada možeš izguglati i druge, ukoliko ovaj ne zadovoljava kriterijume.

    Meni je dovoljno to što mi je jedan uvaženi hirurg rekao da previše banana u ishrani ne valja jer se često dešava splet crijeva, a to je poslije operacije slijepog crijeva, druga učestala operacija.

    Zanimljivo a?

    Što sam starija to mi se više sviđa medicina 8)
    ja jedem možda dvije ili tri nedeljno, ne bih ni toliko i nijesam nikad, ali je banana jedino voće uz jagodu koje baš volim, pa onda kad ne smijem pršute, pojedem dvie, tri banane nedjeljno

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    A ne bi ti ga više potrčala.... Ljudi nikako da shvate da nešto što odgovara njima, ne odgovara drugima. Ne ulazim sad u to da li im je efikasno, svako je slika i prilika za sebe, i priča priču, pa kad je vidimo znamo radi li je ili ne.
    Ja npr. ne umijem da dišem kad trčim, radila sam hiit, sa džogiranjem i sprintom, na biciklu, pa samo što me srčka nije strefila, posle toga sam bila kao prebijena mačka, zaboli me sa desne strane stomak u toku treninga pa batalim i iznerviram se, a pritom me uzme i mp3 zezat jer ga ključevi od stana udare dok cupkam i ugase mi ga
    Lijepo je imati neki cilj, no po meni najvažniji cilj je zdravlje i imati crno na bijelo potvrđeno u kakvom ste zdravstvenom stanju.

    Zategnuta ka praćka, a policistični jajnici zbog razgolićenih krstiju u sred zime, rak materice i etc.... neka fala.
    eto tako! Svako onako kako može jer nijesmo svi isti. Ja nr da ne umijem da dišem dok trčim, no ne umijem da trčim! Volim skijanje i plivanje i da mi može biti svaki dan bih plivala po uru ili skijala po nekoliko ura ali m ne može bit!
    Inače imam plućnih problema pa je i meni svaki fizički posao malo komlikovaniji, plus alergije pa sad kad udari proleće kad bih mogla šetat, ja ne smijem maknuti jer sam sva kao da su me ose izujedale
    Mada su moje šetnje diskutabilne pošto su penzionerske a to ništa ne valja kao da sjedim što se tiče kondicije
    Last edited by zvoncica; 14-02-14 at 16:13.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #762
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Doručak je veoma bitan, nije ni čudo što to svi konstantno ponavljaju... Džaba dijeta ukoliko preskačeš doručak, možeš imati rezultate ali je to priličan šok za organizam...
    Evo neki moj primjer... Osnovnu i srednju školu sam trenirao redovno košarku, i uvijek sam bio na nekoj kilaži oko 75-80kg (na 185 cm visine) - uglavnom imao sam uvijek mase... Uz to mogao sam da pojedem veliku picu u Venom ili Carine bez problema iz cuga Sa krajem škole i početkom fakulteta sam skroz promijenio navike (kao što je "luv" ranije pominjala) - počeo sam sam da živim, ništa nisam radio ni trenirao, samo učenje, spavanje i hranjenje po brzim hranama i pekarama... Doručak sam preskakao jer bih se kasno budio, ručak i večera uvijek nešto nezdravo + slatkiši... Uz to - uopšte, ni dan danas, ne jedem nikakvo svježe povrće (salate itd)... Sve je to rezultiralo da nakon neke 2 godine dođem na 105kg (čistog sala)...
    Tada vidim da je đavo ponio šalu, pa pođem kod nutricioniste... Ona mi da program dijete - redukovane ishrane... Naravno, pola dijete je bilo neko povrće i neka čuda koja ne jedem... Pa sam ja to otprilike ovako prilagodio sebi, i ovo je neka moja preporuka koje se može vala svako pridržavati ako želi rezultate:
    1. Izbacio sam potpuno slatkiše iz ishrane, to je prvo i osnovno... Takođe i prženu/masnu/lisnatu/brzu hranu... Sve što je nabijeno kalorijama... Koliko god se ovo čini teško - teško je samo u početku... Nakon nedjelju dana vjerujte mi da nećete imati želju za slatkim, a stvari za koje niste ni imali osjećaj da su slatke će vam postati slatke
    2. Hleb sam zamijenio sa integralnim dvopekom (ili bilo kojom sličnom varijantom tvrdih hlebova integralnog brašna)...
    3. Pratio sam koliko unosim kalorija dnevno (to su ona sitna slova i tabelice na poleđini skoro svakog artikla) - cilj je bio da ne prelazim 1000 kalorija dnevno.

    Obroci su mi bili uglavnom ovakvi:
    1. Doručak (obavezan, koliko god mi se mučilo ujutru da jedem) - integralni dvopek i marmelada za dijebetičare.
    2. Ručak - riža sa nekim dodacima - npr sa šampinjonima, lignjama iz konzerve, sirom, itd itd, sve što sam jeo a što je bilo prihvatljivo.
    3. Večera - riblja pašteta (konzerva tune (bez ulja) izmiksana sa posnim majonezom i kečapom) sa integralnim dvopekom
    4. Međuobrok - obrani jogurt npr Fit, Balans, itd itd... Pogotovo koji imaju probiotike u sebi!


    Bitna stvar kod doručka je to što on pokreće metabolizam, ako ga preskačete i metabolizam se usporava... Što manje obroka unosiš, i što veću pauzu praviš među obrocima - to tvoj organizam usporava kako bi štedio rezerve...

    Ovakvim režimom ishrane (prvih mjesec dana ga nijednom nisam prekršio, u drugom mjesecu sa već par puta jeo i pice i palačinke) + bilo je ljeto pa sam malo dodao i fizičke aktivnosti - sam za 2 mjeseca smršao nekih 17 kg - došao sam na 88kg... Što je bilo prilično brzo...

    Sada drugi dio priče... Nakon toga sam uglavnom olabavio ova režim dijete... Kilogrami mi se nisu toliko brzo vratili... Ali nakon 2-3 godine, ove zime sam se opet došao na brojku 100 na vagi, pa sam opet odlučio da nešto uradim po tom pitanju, ali sada drugačijim pristupom...

    Hranu sam isto redukovao (slatko uglavnom izbacio, ali ne skroz) ali je akcenat bio na fizičkoj aktivnosti - jer sam postao mrtvi konj po pitanju kondicije...

    Upisao sam se u teretanu, i počeo sa grupnim treninzima (funkcionalni trening u Athletic teretani)... Evo za nekih 4-5 mjeseci sam došao na ispod 90 kila, dakle dosta sporiji tempo, ali ishrana nije bila tako rigorozna...


    Nisam planirao ovako dug post, pa ako se preskočili ovaj dio do sada, da sumiram ukratko:
    1. Ukinite slatko - slatkiši, grickalice, čipsevi, sokovi - to vam ne treba. Ovo možete konzumirati jedino u situacijama kada vam je potrebno (npr niste jeli čitav dan iz nekoh razloga, ili ste bolesni, itd, pa vam treba trenutni izvor energija i seratonina ) - ali nikako konstatno svakog dana.
    2. Fizička aktivnost je obavezna! Ne samo što ćete brze topiti salo, već će i mišići malo živnuti pa ćete ljepše i zategnutije izgledati. Kod same dijete izgledate mlitavo (Pod ovim mislim svaka fizička aktivnost koja vas tjera da se znojite. Najbolja varijanta je redovan trening u teretani na nekom od programa grupnih treninga - jer grupni trening vam stvara obavezu da morate da dolazite, jer niste sami. Kada sam treniram često mi fali motivacije, jer npr pada kiša, pa sam danas nešto bzv itd... Zato preporuka za teretanu Athletic kod krivog mosta i njihove grupne treninge).
    3. Obavezan doručak + koliko toliko redovni obroci.

    Lakše je dovesti se u red nego što mislite
    Ja sam isto prije 4 nedelje poceo dijetu kojiu je kolega naveo , smrsao sam 8 kila za nepuno 30 dana sto je odlicno... Sa 102 kila dosao sam do 94 kila , sto me iznanadilo...Ja sam samo dodao jos nesto uz ovo..Naprimjer ne uzimam u medju obrok mlijeko nego svaki dan po jednu jabuku, a ostalo skoro sve isto...Izbacio slatikise i sokove, najteze mi je palo sokove da izbacim jer sam pio minimum po 2 litra Koka KOle dnevno...Takodje osim pirinca jeste mijesano povrce koje se samo prokuva a ostalo bukvalno sve isto...Bukvalno se brzo navikne na ovu dijetu i preporucujem je svakom jer uopste nije tako zahtjevna ...

  13. #763
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    budem probao
    She is only here to annoy herself!

  14. #764
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Brao djordje Mislim, nije to nikakva dijeta, samo regulišeš svoju postojeću ishranu, tj izbaciš gluposti koje su kalorične, i ako tako nastaviš nećeš imati "jo-jo" efekat - odnosno kasnije vraćanje kilaže na staro...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  15. #765
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    ja ću vam javiti kakvi su moji rezultati, sad ne bih da pričam, da ne ureknem, ali evo već 20 dana sam na vrlo, vrlo redukovanoj ishrani, oko 800 kalorija dnevno, i baš se lijepo osjećam, svakodnevno po 1 sat fizičke aktivnosti, 3 puta nedjeljno zumba, dva puta biciklo sobno i 2 puta duga, duga šetnja....jesam prilično smršala, osjećam, ali ne stajem na vagu do kontrole 12.marta ali vidim da pantalone koje sam prije 20 dana jedva zakopčavala sad klize s mene...

    potpuno sam šećer izbacila, čak i med mi je zabranjen, samo integralni hleb i onaj tonus i to maksimum 3 komada dnevno, obrani jogurt, malo ribe i mesa određena gramaža i određene vrste, sve bez ulja spremljeno, dosta povrća i svakodnevno voće koje potpuno otklanja nedostatak šećera, čak mi je i pirinač vrlo vrlo redukovan, svega 2 puta nedeljno po 3 supene kašike kuvanoga, ali tada nema hleba....krompir (jedan maleni) jednom nedeljno i to tad nema hleba i pirinča...
    ja inače nijesam na dijeti po kalorijskim tablicama, nego me je zanimalo koliko ja to unesem kalorija i ištampala sam tablice pa računam...ne prelazim 800 ako ne računam čaj i kafu (sve bez šećera naravno) i ne znam koliko to može nositi kalorija a sve inače upisujem po 10 kalorija više nego što stvarno jeste...
    javljam vam 12.marta koliko sam kg izgubila za mjesec dana
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #766
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,176
    Thanks Thanks Given 
    257
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    567 Posts

    Default

    Kuc-kuc, kontrola. Kako ste, kako napredujete, da li su Vaše mjere nakon mjesec dana 90-60-90 par cm gore dolje? Kako psiha?

  17. #767
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    evo nemah kad, lijepo vrijeme pa šetam po vas dan
    Dakke, rezultati su više nego dobri, izgubila sam punih 6 kilograma i 8 cm u struku!!! 2 % masnoće sam izgubila tako da sam jako, jako zadovoljna...idem dalje sa dijetom, vidjeću šta će biti na sledećoj kontroli negdje oko 10. aprila Malo mi nedostaje hleb, ali živim bez njega, kao i čajna koju obožavam!
    Slatko mi uopšte ne nedotaje tako da mi sve ostalo lako pada, samo čajna i hleb...e da i prženo jaje
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #768
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    ima li dje posna cajna
    She is only here to annoy herself!

  19. #769
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BANANA DIJETA

    Novi hit među dijetama, jutarnja banana-dijeta, obećava sjajne rezultate, i to bez puno truda. Potrebno je jedino za doručak jesti samo banane i piti vodu, a za ručak i večeru može se jesti bilo što, ne treba vježbati, a najljepše je to što nije zabranjen ni slatki popodnevni međuobrok





    Ma kakva banana dijeta, bolja je kivi dijeta. Vrlo je jednostavna. Jedem sve osim kivija.

  20. #770
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Voce i povrce, ne vecerati i trening. Velika filozofija
    Sto bi zvakao uopste. Infuzija, brate i to je to.

  21. #771
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=milenas;1201496]Citrus dijeta (pomorandža i dvopek dijeta)

    samo probusite kasiku.

  22. #772
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ima li dje posna cajna
    ima možda djaoli ga znali no je ja još nijesam našla....ali oću

    Quote Originally Posted by froigica View Post
    BANANA DIJETA

    Novi hit među dijetama, jutarnja banana-dijeta, obećava sjajne rezultate, i to bez puno truda. Potrebno je jedino za doručak jesti samo banane i piti vodu, a za ručak i večeru može se jesti bilo što, ne treba vježbati, a najljepše je to što nije zabranjen ni slatki popodnevni međuobrok





    Ma kakva banana dijeta, bolja je kivi dijeta. Vrlo je jednostavna. Jedem sve osim kivija.
    ove dijete su potpuno smiješne, nadam se da niko nije toliko "kratke pameti" da povjeruje da će ga jedna banana ujutro i ručak i večera po želji, uz kolač popodne, dovesti do smanjenja kilaže?
    Definitivno se mora probušiti kašika i mora se malo aktivirati čovjek...ležat i ne jesti n vrijedi, jesti mnogo i šetkati ne vrijedi, promijeniti ishranu i fizički se aktivirati, e to se traži
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #773
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nakon svake dijete, vracaju se kilogrami, prije ili kasnije... Mislim da je fora u promjeni nacina ishrane... I drzati se toga.

  24. #774
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    logično, ako se vratiš starom načinu, moraju se vratiti....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #775
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo zbog toga mi i nije jasno zasto (uslovno receno) svi pribjegavaju "instant" dijetama, znaju da je sve to "kratkog daha", ali se opet nadaju da ce time rijesiti problem na duze staze. Ali dobro - takav smo narod, pa hocemo sve i odmah, bez obzira na posljedice

    Sent from my  9790

Page 31 of 42 FirstFirst ... 2127282930313233343541 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bermude za mršavljenje
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 03-05-16, 21:45
  2. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 13-03-15, 12:31
  3. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 01-08-14, 19:10
  4. Pojas za mršavljenje
    By DakAfcB1 in forum Sve i svašta
    Replies: 7
    Last Post: 22-05-13, 19:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •