Page 3 of 42 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 1029

Thread: Dijete i preparati za mršavljenje

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa super ako tebi radi tako...
    Bolje onda otidji u saunu i izgubi 20kila za dvije ure, efikasnije je!

  2. #52
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Jeste. Od svega gaziranog ti iskaču bubuljice i celulit, pa makar to imalo 0 kalorija. Ja sam zbog lica batalila kiselu.

    Hahaha, ima tu 2-3 varijacije na temu, vidiš,.... Ubila bi se da moram tako da se hranim.
    Ne znam ja stvarno nemam problema niti sa bubuljicama a ni sa celulitom :wink:
    mozda ipak i to kao i sve zavisi od organizma..pojma nemam ali cu se ipak potrudit da pijem obicnu vodu..hvalaaa

  3. #53
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by unusual suspect View Post
    pa super ako tebi radi tako...
    Bolje onda otidji u saunu i izgubi 20kila za dvije ure, efikasnije je!
    А није никако јер ћу доћ онда ка цријево.

  4. #54
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    .

    Hahaha, ima tu 2-3 varijacije na temu, vidiš,.... Ubila bi se da moram tako da se hranim.

    A zasto bi se ubila

    Jednostavno se covjek navikne na tu ishranu kao i na sve u životu

  5. #55
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jednostavno to nije zdravo. A i nije efikasno, jer prije ili kasnije monotonija dosadi u svemu, pa i u ishrani, i kad se to desi - pojavljuju se kontraefekti. Uostalom, svako na svijetu zna što se dešava kad je čovjek na dijeti i što se dešava kad se skine s dijete.
    Tako da ja savjetujem da se jede sve i po malo. Umjesto cijele porcije nečega - pojedite pola. Maknite hleb iz ručka i nezdrave slatkiše (kao što su glupave čokoladice) - i smršaćete sigurno. I naravno, fizička aktivnost. U fotelji se ne mrša.
    Never Complain, Never Explain

  6. #56
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    149
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Jednostavno to nije zdravo. A i nije efikasno, jer prije ili kasnije monotonija dosadi u svemu, pa i u ishrani, i kad se to desi - pojavljuju se kontraefekti.
    Tako da ja savjetujem da se jede sve i po malo.
    Dijeta koju sam ja postavio je nutricionistička dijeta, koju je sastavio doktor, i pomoću
    koje je moja drugarica smršala 20 kila! A ti si?

  7. #57
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Svi debeli su debeli zato sto puno jedu, pa kad malo probuse kasiku smrsace! Doktor moze praviti dijetu koliko hoce, isto kao sto malo koga znam da se posle doktorske dijete nije vratio starim navikama i naravno ponovo vratio stare kile i pridodao jos koju novu.
    Nikad se ljudi ne bi doveli u situaciju da ne smiju masno, slano, slatko, da im skoci holestrol, trigliceridi...da su se hranili normalno. Ali bucat slanincine i umakat leb u ulje od pecenja, a posle lezat i vozat se kolima...bogomi ne mozes ostati zdrav nikako.
    Samo se sjetite koliko je medju nasim precima, koji su jeli sve ono sto bi danas u svakoj dijeti doktor strogo zabranio (mlijeko (i to ono za 6-7% masnoce, sir, kajmak, krtola, pomalo suvoga mesa ovcijega i svinjskoga, kacamak, cicvara, pite, popara...eto to su jeli), bilo debelih ljudi??? A ako nijesu u ratovima glave gubili, zivjeli su po stotinu godina...ali su RINTALI od jutra do sjutra! Krcili kamenjare, lomili krse, primitivno obradjivali zemlju da malo crkavice zasiju, radili teske fizicke poslove...na tezak fizicki rad se moze jaka hrana pojesti, potrosis je svaki gram, a ne kao danas, nabucas se i sjednes u kancelariju 8 sati, pa odes kuci, jedes, izvalis se da odmoris, uvece kolima do grada, pa posle u kafic do zore...
    Nista ne skodi kad se pojede po par zalogaja, naravno, ako je covjek i pored debljine sacuvao zdravlje.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je najlakše ispričat tako, a posebno ako nemaš problema sa kilogramima. Veliku ulogu tu igra metabolizam, hormoni, geni..


    Nego bih pitala, kad smo već svi stručni, što može čeljade jest ako od 9 do 5 sjedi u kancelariji? Da ne jede ništa, svakako nije zdravo a neće imati ni koncentraciju da odradi to za što sjedi tamo, ako umire od gladi cio dan. Da ne pričam o tome kako će u 5-6 sati kad se dovuče doma iZJest tonu svega i svačega. Dakle, ta opcija otpada. Druga opcija bi bila da lijepo raširi kakvu krpu, obrne tastaturu i na njoj izreže paradajz, krastavac i ostale zdrave stvari, a kad se ko od kolega pojavi na vrata kaže mu "Izađi, bucam ".


    P.S. Ja ću od poneđeljka da arbajtujem od 9 do 5, kad se dovučem doma prvo ću iskopat livadu ispred zgrade i usadit krtolu, onda ću iZJest čašu vode, poslijeD toga ću spremit večeru za druge a ja ću još jednu čašu vode, a onda ću u krevet u 9 sati. Ima da mi mišići budu vrh! Onda, ako preživim, za 20 godina ću se pitat u što mi je mladost prošla
    Last edited by independent girl; 07-06-09 at 02:33.
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Ali od kisele vode se lice osipa i dobija se celulit.
    gluposti...

  10. #60
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @independent girl a onda ću u krevet u 9 sati.

    Kazi mi kakoooooo???Sto bih ja volio da mogu da zaspem jedan dan u 9-10 sati...:zzz:

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja bih, vrlo rado, evo 03:20, a ja budna ((
    Nego, poslije kopanja bih vjerovatno bila umorna
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  12. #62
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha igras na tu kartu a
    Nista bez da pocnemo da pijemo neke tablete?

  13. #63
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,264
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    @ihtus777,nemoj da drzhish pojas na golu kozhu, pojasevi su gumirani i na taj nachin ne dozvoljavash kozhi da "dishe"...Ja sam tako jedno vrijeme trchao pa kad skinem pojas na tom mjestu mi je bilo 100 stepeni...

    Inache,majica kratkih rukava,pojas,druga majica kratkih,duxerica i trim staza...Bez ikakvog korigovanja ishrane,sa vecherom,slatkishima itd. za 20 dana sam smrshao 5kg...
    No imam sala na kukove,kako cu to skinut pojma nemam...

  14. #64
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Evo za 20 dana sam skinuo 7 kila(5 more to go )...svaki drugi dan na trcanje idem, svaki prvi dan radim sklekove, vratilo i trbusnjake i ne jedem poslije 7...

    Evo dijeta koju sam ja izmislio i koja radi savrseno za mene...nije jedna od onih dijeta dje gladujes.....jedino se mora malo odreci przenog i masnog:
    -Dorucak 8h: zitarice i jogurt ili sir, hleb i paradajz...mladog sira kolko ocete, a sa starim se pazite, nemojte pretjerivati
    -Uzina 11h: voce(svo osim banana) ja obicno pojedem 2 jabuke ili pola kila jagoda(jagode su prejake jer imaju premalo kalorija,a zadovolje potrebu nama koji smo navuceni na slatko)
    -Rucak 2h: supa, bilo koje meso(bez masti) sa 300 grama povrca(osim krompira) s tim sto ako jedete pilece bijelo bez kozice moze lagano da ide 300g, teletina 150-200g, svinjetina nemasna 200g...znaci postoji 1000000 kombinacija tako da svaki dan drugo jelo moze da se napravi...prejaa stvar je rostilj ko ima, sa kap ulja mogu da se spreme delikatese.
    -uzina 5h: malo voca, jedna jabuka, 200 grama jagoda ili sto god volite ali u duplo manjoj kolicini nego za prvu uzinu
    -vecera 7h: kuvano meso(bez masti) 100g, kuvano povrce 200g(ja obozavam kuvane sargarepe pa mi ovo nije bilo tesko)

    To je to...ja sam unosio oko 5000 kalorija dnevno prije ove dijete tako da ako meni nije tesko pala nikome nece...

    http://www.templez.com/obrok.html evo jedan fin sajt sa raznim kalkulatorima i tablicama.

  15. #65
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Bravo i ne rekoh da pijem jedan genijalan caj, zove se KIRKOLINA...malo je frka jer ubrza probavu namrtvo, pa kome nije tesko svakih 2 sata da ide u wc neka izvoli .

  16. #66
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Na rijetko kojoj temi ima da se pročita više gluposti nega na temama koje se odnose na ishranu i mršavljenje. Teško mi je raskrinkavat jednu po jednu ali ću da se osvrnem na glupost br. 1 koja se najčešće spominje, a koja glasi "samo izbači hljeb". Hljeb, pod uslovom da je od integralnog brašna iliti škuri hljeb, nikako ne treba izbacivat! Žitarice su osnova piramide pravilne ishrane. Treba povest računa o količini hljeba i da se ne uzima za večeru, ali za doručak i/ili ručak je itekako potreban. Dio potreba za žitaricama se može zadovoljit hljebom, a dio pahuljicama koje obično najbolje idu za doručak, a hljeb za ručak.
    I vidim da se stalno pojednostavljuju stvari i svode na čistu matematiku sa unosom i utroškom. Sve je to mnogo komplikovanije i zavisi od milion faktora. Svaki organizam je različit.

    Independent girl je rekla ostalo.

  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    Haha igras na tu kartu a
    Nista bez da pocnemo da pijemo neke tablete?
    U kombinaciji s alkoholom...
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  18. #68
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,842
    Thanks Thanks Given 
    3,157
    Thanks Thanks Received 
    5,516
    Thanked in
    2,233 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by independent girl View Post
    Nego bih pitala, kad smo već svi stručni, što može čeljade jest ako od 9 do 5 sjedi u kancelariji? Da ne jede ništa, svakako nije zdravo a neće imati ni koncentraciju da odradi to za što sjedi tamo, ako umire od gladi cio dan. Da ne pričam o tome kako će u 5-6 sati kad se dovuče doma iZJest tonu svega i svačega.
    ja dok sam na posa' do 3 pojedem jedan snikers, on mi podigne secer tamo oko 10 . a kad dodjem doma pojedem ka' sto bi obicno pojeo nesto. mozda ovo malo gladovanja ujutru urodi plodom

  19. #69
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali snikers nije zdrav!
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  20. #70
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by independent girl View Post

    Nego bih pitala, kad smo već svi stručni, što može čeljade jest ako od 9 do 5 sjedi u kancelariji? Da ne jede ništa, svakako nije zdravo a neće imati ni koncentraciju da odradi to za što sjedi tamo, ako umire od gladi cio dan. Da ne pričam o tome kako će u 5-6 sati kad se dovuče doma iZJest tonu svega i svačega. Dakle, ta opcija otpada. Druga opcija bi bila da lijepo raširi kakvu krpu, obrne tastaturu i na njoj izreže paradajz, krastavac i ostale zdrave stvari, a kad se ko od kolega pojavi na vrata kaže mu "Izađi, bucam ".

    i meni je takvo radno vrijeme, ja ujutro pojedem zitarice neke ,onda oko 12-13h pojedem neku pitu a ako ne to neko voce...i kad se vratim sa posla rucam


    i to je to...s tim sto ja i veceram:P a ko ima problema sa debljinom neka izbaci veceru
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  21. #71
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Svi debeli su debeli zato sto puno jedu, pa kad malo probuse kasiku smrsace!
    ...ali su RINTALI od jutra do sjutra! Krcili kamenjare, lomili krse, primitivno obradjivali zemlju da malo crkavice zasiju, radili teske fizicke poslove...na tezak fizicki rad se moze jaka hrana pojesti, potrosis je svaki gram, a ne kao danas, nabucas se i sjednes u kancelariju 8 sati, pa odes kuci, jedes, izvalis se da odmoris, uvece kolima do grada, pa posle u kafic do zore...
    Nista ne skodi kad se pojede po par zalogaja, naravno, ako je covjek i pored debljine sacuvao zdravlje.
    Kad mi neko kaze kako sam se udebljao, pokazem mu sliku od kad sam imao 17 godina- kao iz koncetracionog logora, pa onda kazu: "a neka si, nema veze" (:

    Djavoli izjeli ovaj kompjuter. Mora da mi se metabolizam usporio, mada sto rece, prije se igrala kosarka, ljeti na plazu od 8 do 8, odbojka po vas cijeli dan, sve se nedje trcalo, pa na bazen....A sad posao za kompom po 8-10 sati, pa onda kuci jos par sati i na goricu sat vremena ako se stigne.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  22. #72
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    ispod oraca a iznad kopaca
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na svasta li je covek spreman kad ga pritisnu kilogrami, ali sva upustva kako ih skinuti pa to je sprdacina totalna, te ovako te onako ma muka mi od svih tih uputstava pa i najgori i najopasniji lek nema toliko uputstava... uvek kada sam imala problema sa viskom gledala sam to da smanjim kako mi se tada u tom momentu cinilo najdelotvornije, nije isto u zimu i leto, sa 20 i sa 30, sa poslom i kod kuce ma svako ima svoj sistem, generalne smernice ok ali do detalja ma nema sanse da vam iko pogodi...

  23. #73
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by independent girl View Post
    To je najlakše ispričat tako, a posebno ako nemaš problema sa kilogramima. Veliku ulogu tu igra metabolizam, hormoni, geni..


    Nego bih pitala, kad smo već svi stručni, što može čeljade jest ako od 9 do 5 sjedi u kancelariji? Da ne jede ništa, svakako nije zdravo a neće imati ni koncentraciju da odradi to za što sjedi tamo, ako umire od gladi cio dan. Da ne pričam o tome kako će u 5-6 sati kad se dovuče doma iZJest tonu svega i svačega. Dakle, ta opcija otpada. Druga opcija bi bila da lijepo raširi kakvu krpu, obrne tastaturu i na njoj izreže paradajz, krastavac i ostale zdrave stvari, a kad se ko od kolega pojavi na vrata kaže mu "Izađi, bucam ".


    P.S. Ja ću od poneđeljka da arbajtujem od 9 do 5, kad se dovučem doma prvo ću iskopat livadu ispred zgrade i usadit krtolu, onda ću iZJest čašu vode, poslijeD toga ću spremit večeru za druge a ja ću još jednu čašu vode, a onda ću u krevet u 9 sati. Ima da mi mišići budu vrh! Onda, ako preživim, za 20 godina ću se pitat u što mi je mladost prošla
    :mrgreen:bas zato sto imam, pricam...sjedim, ijem i zalim se kako moram da smrsam...e ne moze!
    Znam ja da to zavisi i od gena i od metabolizma, ali se metabolizam ne usporava zato sto mu je cefnulo da se uspori, nego zato sto smo ga nacinom zivota doveli do toga...
    Muka je kad si od 9-5 u kancelariji, ali ne moras bas pojest po kila bureka za dorucak, zar ne? Mozes, umjesto kolima, pjesaka na posao i sa posla, mozes svaki dan posle posla, posle rucka, udariti turu brzog hodanja od 5 km...ja to ne da ne radim, nego ne bih za spas zivota, ali zna ljude koji rade, koji se pridrzavaju...a sve je pocelo od bezazlene debljine, zavrsilo infarktom, a sad je slang i dnevno 10 km pa da cuskije padaju! Ali treba imati volju! I sve jede, samo vrlo male kolicine

    Ja imam visak kg oduvijek, deset godina sam aktivno igrala folklor, i onda bila punacka, ali sam posle probe ili koncerta znala po sendvicinu da pojedem, da mi padne na nogu slomila bi mi je!
    Sad i dalje bucam po sendvicinu, ne igram folklor i, masala...ali sam 15 kg smrsala onda kad sam pocela da vjezbam, vrlo lagane vjezbice, nista pretjerano niti tesko, i smanjila obroke na djecju kolicinu uz crni hleb naravno...vise ne vjezbam i jedem masala:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #74
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Kako me nervirate ljudi! Nema sta da se pogadja i glupira. Svaki organizam jeste drugaciji ali zna se kako se mrsa...smanji hranu i pocni da setas, trcis ili da se bavis nekim sportom...tu nema filozofije.

    A "ja radim pa ne mogu zdravo da se hranim" je samo jedno u dugackom nizu glupavih izgovora...moja majka svako jutro u 6 fino na goricu, vrati se kuci istusira se doruckuje, na poslu pojede neku kiflicu razanu, kad se vrati jede normalno i evo je ka zmaj Moj otac radi 14 sati dnevno pa se zdravije hrani nego ja koji radim 4,5 sati svaki drugi dan i imam vremena da isplaniram ishranu....

    Zvoncica je rekla istinu o metabolizmu...ne mozemo ocekivat da nam je dobar metabolizam kad ga mi sami usporavamo jeduci neredovno, jeduci rijetko, a puno, sjedeci po citav dan, jeduci nezdravu hranu, spavajuci neuredno....probajte 10 dana da jedete 5 obroka dnevno po malo i svako jutro da trcite ili setate pa da vidite kako ce metabolizam da se ubrza....Genetika ima itekako veze i oni koji su predodredjeni da se lako debljaju ce jednostavno morati da se odricu mrvicu vise nego ovi drugi....a ja tvrdim da svako ko ima imalo jak karakter moze uz jako malo truda i odricanja da se dovede u red pa neka mu je genetika ocajna i neka su mu svi u familiji prasice!!! Hormonski poremecaji su druga stvar mada i tu vjerovatno moze bar mrvica da se postigne pravilnom ishranom.

  25. #75
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Vidjela sam nekoliko osoba koje su enormno debele (preko 150 kg na neku srednju visinu) koje su rekle da imaju neki hormonski poremecaj...medjutim, vidjela sam i da jedu nenormalno mnogo, kolicinski. E sad, koliko je moguce da hormoni bas dovedu do enormne debljine ne znam, ili enormne mrsavosti (kazu da je moguce, bez obzira koliko jedes), a poznavala sam i jednog covjeka koji je jeo bar duplirano svaki obrok i to pozamasno svaki put, a bio je slang...sve to sigurno ima uticaja ali smo i mi lijeni i milije nam je uci u prodavnicu kolima no ista!
    Strasno bih voljela da imam naviku (kao nekad) da sve poslove po PG obavljam pjeske, vala nije ovo neko cudo od prostora da se ne moze sve zavrsiti pjeske i to zacas.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 3 of 42 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bermude za mršavljenje
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 03-05-16, 22:45
  2. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 13-03-15, 13:31
  3. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 01-08-14, 20:10
  4. Pojas za mršavljenje
    By DakAfcB1 in forum Sve i svašta
    Replies: 7
    Last Post: 22-05-13, 20:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •