Page 40 of 42 FirstFirst ... 3036373839404142 LastLast
Results 976 to 1,000 of 1029

Thread: Dijete i preparati za mršavljenje

  1. #976
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    zensko sam, mnogo si sladak duso sa svojim komentarima, ali moras malo da pripazis sta pises jer ovdje mnogi ljudi dolaze i ozbiljnije shvataju nase savjete od doktora, tako da je velika odgovornost na nas.
    Ok, onda se izvinjavam zbog mog prvog posta jer sam mislio da se radi o muskarcu koji se bavi sportom, ali poenta price je i dalje ista.

    Ovdje nije tema ZDRAVA ISHRANA, nego DIJETA. Glavni faktor u mrsanju nije da se kompletno smanji unos UH vec da se unosi manje hrane nego sto je tijelu potrebno, ali to ne znaci da treba odma ici na rigorozne minuse, vec raditi postepeno.

    Ukoliko zelite da se bavite FIZICKI ZAHTJEVNIM SPORTOM, a to je ujedno i teretana (podrazumijeva se da vam se treninzi sastoje od kompleksnih vjezbi sa postepenim dodavanjem kilaze tj. napredovanjem, a ne samo izolacionih pokreta ili anareobnih vjezbi), ova ishrana nece biti OPTIMALNA kako za oporavak, tako i za izgradnju misica.

    Ali, daleko od toga da mislim da ishrana koju ti preporucujes nije dobra, ona je nacin zivota koji ja podrzavam, jer se radi o manjim kolicinama hrane zbog usporavanja metabolizma. Jos ukoliko je organska hrana, super.. Ali ovdje je rijec o skidanju kilograma, a preci na takvo nesto ODMAH je po mom misljenju veliko mucenje i postoji mnogo laksi i efikasniji put do cilja.

    Tako da sumiramo, ja ne negiram tvoj nacin ishrane, i sam bih ga koristio da imam pristup organskoj hrani i da se ne bavim sportom. Pozdrav

  2. #977
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Kad probas pravi inetgralni hleb vs inetgralni iz pekare tj. taj koji ti jedes ukapiras da ipak samo jedes bijeli hleb koji je malo "ofarban" tako da bukvalno ti i dalje jedes bijeli.
    Evo me ti nauchi koji cu kupovat? Jer ih istestirah makar 10 vrsta i ovaj koji sad koristim ne pushta nikakve boje i aditive,prichaj lepi?
    ...

  3. #978
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ovo za ljeb i peciva je živa istina, ali aj objasni svojima zašto nećeš ljeb da jedeš uz ručak
    Naši ne mogu da zamisle obrok bez ljeba.
    To nam je nekako genetski usađeno.
    Gledam neke majke kad kažu đeci "aj ne moraš mesa iźest ali taj ljeb moraš jer ćeš gladan ostat ako se ljeba na jedeš"

    Mislim da smo po potrosnji ljeba poslije Albanaca i Kosovara najjači a ne zaostaju nam puno ni Srbi, Hrvati i Bosanci.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  4. #979
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Kad probas pravi inetgralni hleb vs inetgralni iz pekare tj. taj koji ti jedes ukapiras da ipak samo jedes bijeli hleb koji je malo "ofarban" tako da bukvalno ti i dalje jedes bijeli.
    dje da nadjemo taj pravi integralni hleb ?
    Who let the dogs out

  5. #980
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Pa nije pametno samo ostavit hljeb a ne naci supstituciju u vidu vitamina. Koliko se secam (neka me neko ispravi ako grijesim) u njemu se nalazi b1 vitamin (tiamin) koji je veoma bitan za mozak, i koji nikome ne fali u organizam jer svi bucaju hljeba. Zbog toga se neki ljui osjecaju lose kad promijene ishranu, jer ne nadomjeste manjak vitamina i minerala drugim namirnicama.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  6. #981
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Evo me ti nauchi koji cu kupovat? Jer ih istestirah makar 10 vrsta i ovaj koji sad koristim ne pushta nikakve boje i aditive,prichaj lepi?
    Ne vrijedi takvima kao ti objasnjavat. U startu si pogresno shvatio moj komentar. I tu je kraj i nema pomoci. Mnogo je sira prica od toga sta se i kako pravi u pekarama i sta se servira kao integralni hleb. Ako te bas zanima uzmi malo da proucavas.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  7. #982
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    dje da nadjemo taj pravi integralni hleb ?
    Ako ne mozes bez hleba, napravi domaci hleb od heljde i svi srecni i veseli plus je ukusan i zdrav
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  8. #983
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Ako ne mozes bez hleba, napravi domaci hleb od heljde i svi srecni i veseli plus je ukusan i zdrav
    Nisam mislio na domaci, za to svakako nemamo vremena pri ovako brzom nacinu zivota ,
    nego me bez sale zanimalo gdje u pekarama, prodavnicama ili vecim trgovinskim lancima kupiti neki bas zdrav hljeb?
    Da li je to heljdin, integralni, sa sjemenkama, neki bavarski sta li vec...itd... ?
    Neko mi je spomenuo Agro Vita hleb Zdravlje ili tako nesto, ali toga stigne u Bazar u Voli 10ak komada i brzo prodje.
    Ja sam hleb dosta izbacio iz ishrane, ali organizam ne moze bez njega ocigledno ili ja ne mogu da nadjem adekvatnu tj zdravu zamjenu za hljeb ...
    I onda ako ga vec jedem bar da nadjem neki "zdrav hljeb" .
    Who let the dogs out

  9. #984
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Ne znam stvarno da preporucim dje bi mogao da kupis kvalitetni integralni hleb i od kojeg proizvodjaca.

    Samo ne Inpekov
    Vjerovatno ima par malih pekara koje to proizvode fino i kako treba. Pa se brzo razgrabi. Ali posto sam totalno izbacio kupovni hleb iz mojeg zivota onda ne prtatim dje se moze kupiti. Ako nekad pojedem malo hleba to je onda taj heljdovni domaci.

    Uglavnom, moja poenta je bila ko hoce da najlakse smrsa da izbaci hleb. I to je to. Isprobao sam prvo to na sebi, pa kad su vidjeli rezultate i drugi oko mene su poceli i onda sam ja vidio na njima rezultate

    Kapiram da to nije lako praktikovati, posebno kad se doruckuje i ruca van kuce zbog posla. Ali eto bar kad je kuci rucak u pitanju ili vecera, tu se moze prvo poceti i totalno ga izbaciti.

    Za one koji hoce da smrsaju to je naaaajbolja moguca stvar i primarna. Probajte par nedelja pa cete vidjet rezultate. I garantujem da ce se vise kg izgubit na taj nacin nego ne znam kakvim treningom. Trening forsiraju samo oni koji zive od toga da treniraju ljude. Prvo se fokusirati na ishranu, pa tek na trening.

    Najjace mi je kad vidim likove 100+ kila da imaju na jedva 1.80. I pocnu da treniraju ka ludaci da bi smrsali. I onda zamrze i trening i sve oko sebe i batale brzo. Ne mozes pobro sa tom kilazom da kreces u trening jer ti je vec tijelo optereceno i svaki moguci organ u tijelu trpi iako ti to ne vidis.

    To bi bilo moje sagledavanje ove teme i najbolji savjet koji mogu dati. A nisam ga smislio vec neko mnogo paetniji od mene, a ja ga samo prosledjujem na isti nacin i na koji sam dobio savjet.

    Sve najbolje u radu
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  10. #985
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo i najbitnije kod mrsanja je logicno ishrana, trening je tu da stvori misicno tkivo u procesu mrsanja, da nakon dijete imate lijepo oblikovanu figuru. Ukoliko idete samo na dijetu bez treninga sa nekim vidom rezistencije, izgubicete i to malo misica koje imate, a onda necete vise biti debeli nego "skinny fat".. Ja razumijem da ljudi ne vole da se opterecuju kako izgledaju, ali osjecam duznost da pokusam da objasnim ljudima koliko mogu..

    I jos nesto, nemate pojma koliko smijesno zvuci ova prica o hlebu.. Postoje ljudi i koji ne vole da jedu hleb pa su debeli, kako objasnjavas taj fenomen? Ali ti si toliko ubijedjen da je HLEB taj koji je kriv za tvoje gojenje i imas dokaz, a dokaz je da si SMRSAO kada si ga izbacio, a ne kapiras da si izbacivanjem hleba smanjio unos kalorija i samim tim smrsao.. Tako da si ti druze ocigledno jeo vise od jedne kriske hleba dnevno, a vjerovatno volis dobro da jedes i ostalu hranu, bez fizicke aktivnosti, ne znam sta si ocekivao.
    Last edited by Kurt; 05-01-19 at 18:21.

  11. #986
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    U zdravom metabolizmu, ukoliko osoba ne radi teške fizičke vježbe mišići se zadnji gube, prvo se topi salo, to je prirodan proces. Ukoliko smanjiš ugljene hidrate i hraniš se zdravo, tebi trening u tom slučaju samo pomaže da brže uđeš u stanje ketoze gdje tijelo zarad proizvodnje energije se prešaltuje sa sagorijevanja ugljenih hidrata (kojih ima malo jer si ih eliminisao iz ishrane) na sagorijevanje masti. Zbog toga kad batališ smanjiš ugljene hidrate moraš da malo povećaš masti kroz žumanca, sir itd. kako bi imao gorivo. Uputi se malo druže, nemoj da daješ savjete a ne znaš ništa.
    Čupatelj

  12. #987
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    U zdravom metabolizmu, ukoliko osoba ne radi teške fizičke vježbe mišići se zadnji gube, prvo se topi salo, to je prirodan proces. Ukoliko smanjiš ugljene hidrate i hraniš se zdravo, tebi trening u tom slučaju samo pomaže da brže uđeš u stanje ketoze gdje tijelo zarad proizvodnje energije se prešaltuje sa sagorijevanja ugljenih hidrata (kojih ima malo jer si ih eliminisao iz ishrane) na sagorijevanje masti. Zbog toga kad batališ smanjiš ugljene hidrate moraš da malo povećaš masti kroz žumanca, sir itd. kako bi imao gorivo. Uputi se malo druže, nemoj da daješ savjete a ne znaš ništa.
    Znaci ako eliminisem hleb ja vise nikako ne mogu nadoknadit ugljene hidtate zdravom ishranom ? Je li to ta prica ?
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  13. #988
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    ne razumijem što oćeš da kažeš.
    tebi dovoljnu količinu ugljenih hidrata tijelo proizvodi nezavisno od toga unosio ih ti ili ne, ali višak ugljenih hidrata je problem, osim možda za ljude koji fizički masu rade pa ih sagorijevaju non stop. Tebi svakodnevni prekomjerni unos ugljenih hidrata non stop diže insulin koji ima niz štetnih posledica a nakon dužeg vremona može da preraste u dijabetes. Mada da se ne lažemo ja svaki dan unosim ugljene hidrate ali ne u velikim količinama i težim ka tome da ih što više smanjim.
    Last edited by Solid; 05-01-19 at 22:37.
    Čupatelj

  14. #989
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    U zdravom metabolizmu, ukoliko osoba ne radi teške fizičke vježbe mišići se zadnji gube, prvo se topi salo, to je prirodan proces. Ukoliko smanjiš ugljene hidrate i hraniš se zdravo, tebi trening u tom slučaju samo pomaže da brže uđeš u stanje ketoze gdje tijelo zarad proizvodnje energije se prešaltuje sa sagorijevanja ugljenih hidrata (kojih ima malo jer si ih eliminisao iz ishrane) na sagorijevanje masti. Zbog toga kad batališ smanjiš ugljene hidrate moraš da malo povećaš masti kroz žumanca, sir itd. kako bi imao gorivo. Uputi se malo druže, nemoj da daješ savjete a ne znaš ništa.
    Pokusacu u kratkim crtama

    1. U mom prvom postu sam te pitao kako ti izgleda unos masti i proteina, jer me je interesovalo da li si ih podigao zbog niskog unosa UH, tako da ne znam cemu ova prica i opet vrijedjanje
    2. Nije istina da se misici ne gube prilikom dijete i skidanja sala, neko ko je iskusan vjezbac ce ih gubiti (malo, ali hoce), neko ko je pocetnik ce ih dobijati, a onaj ko ne trenira uopste, nema sta nego da ih gubi dok skida salo
    3. Ishrana dje masti igraju glavnu ulogu koriste pojedini momci koje poznajem i oni je koriste i na masi, ali oni su u manjini, vecina koristi UH kao primarni izvor energije, tako da dzaba mi pricamo o tim stvarima, i jedno i drugo radi druze
    4. Mnogi bodibilderi koriste keto za kraj dijete, doduse, tu je unos uh 0, jedan od benefita je sto se insulinska osjetljivost na uh povecava, pa kada se zavrsi dijeta i krene unos UH tijelo mnogo bolje reaguje pa samim tim manje ide u masne stanice

    Ja zaista druze nemam vise volje da se piskaram sa tobom jer si previse naporan, da si rekao ovako na pocetku za ovim ne bi bilo potrebe, ono sto je kod tebe problem jeste sto si vjerovatno platio nekog trenera koji ti je objasnio ovu ishranu i sada mislis da su UH zlo i da se sa njima ne moze smrsati. Milioni ljudi, pa i ja koji treniraju smo dokaz za suprotno, tako da vise ne znam sta bih ti dodao, ne moras da budes tako tvrdoglav, pokusaj da izadjes iz svoje sjenke, sagledaj malo i tudje perspektive prije nego sto vrijedjas, ako ikako mozes, ako ne, ocigledno imas problem, vjerovatno neki poremecaj tipa narcizam, oni vole da kontrolisu konverzacije i svaki obican razgovor shvataju kao borbu da izadju kao pobjednici, mi smo ovdje da pomognemo druze, a ne da se svadjamo. Pozdrav

  15. #990
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Moguce da vama to odgovara jer vi ne radite kardio. Nametni sebi neki jako tempo pa da vidimo.. ja sam trenirao krosfit koji je jedan od najtezih sportova sto postoje, i tu kardio mora da ti je top notch, i radio sam bez uglenih hidrata kao masina a kad sam par puta probao sa ugljenim hidratima, povracalo mi se na trenig svaki put. Jedino mi je prijalo par puta UH saml posle treniga jer sam imao osjecaj ds mi se tijelo brze oporavlja. Ja vas bodibildere ne smatram sportistima, da si reka da si vaterpolista ili tako nesto pa da rece covjek.. ovako mrka kapa.
    A ne znam dje sam ja rekao da je UH zlo, ja sam samo rekao da su masti efikasnije gorivo od ugljenih hidrata, a opet da bi imao dovoljno masti za sagorijevanje moraju se i u odredjenoj kolicini unositi UH jer njih tijelo pretvara u salo koje je sportistima na keto vazda dobrodoslo, ali sam protiv unosa velike kolicine ugljenih hidrata. Secam se na krosfit su znali da dodju tako neki bodibilderi, 30 sklekova nisu mogli da urade a misici im duplo veci no meni, to je smijanje bilo. Ne mogu ja savjete takvih ljudi ozbiljno da shvatim, prastaj.
    Neka nego si poceo da mi bacas neke psihoanalize, malo ti je sto forsiras da svi koji citaju primjenjuju tvoj nacin ishrane iako ni sam nisi siguran u to da li je on najbolji. Sa druge strane ja znam da je ovo sto ja pricam najbolje.
    I da kazem da nikad nisam placao doktore, to mi je presmijesno sto si napisao.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  16. #991
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    ja sam trenirao krosfit koji je jedan od najtezih sportova sto postoje,

    ugasio si temu sad
    She is only here to annoy herself!

  17. #992
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Moze da prica ko sto oce, ja ti velim dolazili su bodi bilderi i na pola treninga krepaju, mi smo im se smijali. A mi krosfit radili i sa vecim tezinama. MMA borci treniraju krosfit, predpostavljam da to znas posto sam te gledao na temu upcoming events.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  18. #993
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nebitno je sta se unosi u smislu gubljenja kilograma vec kalorijski deficit. Bitno je sta se unosi radi zdravlja i moguceg brzeg postizanja rezultata. Ketogena ishrana daje najbrze rezultate ali ne mislim da je dobra na duze staze plus treba da prelomite krizni period navikavanja. Sve u svemu najlaksi nacin jeste smanjiti kalorijski unos u odnosu na ono koliko trosite dnevno (ako se trenira normalno moci ce vise da se jede)

  19. #994
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    varijanta mrav nosi 3 puta svoju težinu a slon ne može ni pola svoje znači mrav je jači od slona

    ja sa svojih 115 kg radim 50 sklekova bez problema, s tom razlikom što ću ja i sa crossfiterom na leđima da ih uradim bar 20 a crossfiter sa mnom neće nijedan
    She is only here to annoy herself!

  20. #995
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Ovaj lik kurt sve doslovno shvata, ada reka sam na pola treninga nisu mogli odradili 30 sklekova i zbog toga su odustali, a ne da je citav trening bio samo 30 sklekova, a meni velis da sam plitak. Malo si se iznervirao sine pa pokusavas da uvrijedis.

    @kurt & Olja -> MMA borci mjesec dana prije borbe moraju da gube kilograme kako bi prosli na vaganju i ne unose uopste ugljene hidrate za taj period a rade po dva treninga na dan. Kako oni imaju energije da toliko treniraju i da se nakon toga bore?
    @nsx -> Khabib Nurmagomedov - sampion UFC-a u lightweight kategoriji, nikad u zivotu nije izgubio borbu - svaki dan trenira krosfit.

    a ovaj kurt mi kaci ovdje nekog lika za kojeg nikad nisam cuo, koji je ovaj lik uspjeh ostvario da bi njegov nacin ishrane i zivota trebao da bude relevantan?
    Čupatelj

  21. #996
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Ovaj borac sa ovog klipa ujutro jede ugljene hidrate i preko dana ali uvece ih izbjegava. Predpostavljam da se on vodi logikom da se zbog jakog treninga preko noci tijelo istruze, sto je istina i da ujutru zeli da nadoknadi te gubitke unosom meda koji ima jedan od najjacih ugljenih hidrata. Ali tebi se tijelo najvise istruze tokom treninga i te ugljene hidrate treba unosit nakon treninga. I jos jedna stvar primijetio sam da se stvara neki utisak da ja nipodastavam ishranu ugljenim hidratima, ja nikad nisam rekao da ugljeni hidrati nisu neophodni, vec da ne treba da budu primarni u ishrani.
    Čupatelj

  22. #997
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Samo da vas podsjetim da imate temu https://forum.cdm.me/showthread.php?176038-CrossFit

    Ovo vam pobrisah, tamo se "koljite". :love_heart:
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  23. #998
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Ima li posebni neki topic samo za detoksikaciju ?
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  24. #999
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je u glavi jos jedna potvrda. Moj verenik je ostavio cigarete pre 20ak dana i smrsao posle toga 5 kilograma.

  25. #1000
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Obicno se ljudi udebljaju kad ostave cigarete
    Who let the dogs out

Page 40 of 42 FirstFirst ... 3036373839404142 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Bermude za mršavljenje
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 03-05-16, 21:45
  2. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 13-03-15, 12:31
  3. Prodajem Bermude za mršavljenje od neoprena
    By Miracle in forum Ostali oglasi
    Replies: 15
    Last Post: 01-08-14, 19:10
  4. Pojas za mršavljenje
    By DakAfcB1 in forum Sve i svašta
    Replies: 7
    Last Post: 22-05-13, 19:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •